کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
(2014-09-22 ساعت 09:36)r.bazargan نوشته:  سلام دوستان
من تو ثبت نام کردم برای دفتر پستی اما شک دارم دفتر پستی درست رو انتخاب کرده باشم میتونم دوباره ثبت نام کنم مشکلی پیش نمیاد؟

دفتر پستی که انتخاب کردم درسته؟ اگ هبخوام تغییر بدم چیککار کنم؟

PTT - ÇANKAYA MERKEZI
نشانی:
SIMON BOLIVAR SEDAT SIMAVI YILDIZEVLER
ANKARA ,
6551
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 10:52)r.bazargan نوشته:  
من تو ثبت نام کردم برای دفتر پستی اما شک دارم دفتر پستی درست رو انتخاب کرده باشم میتونم دوباره ثبت نام کنم مشکلی پیش نمیاد؟

PTT - ÇANKAYA MERKEZI
نشانی:
ANKARA ,
6551

نیازی به ثبت نام مجدد ندارید برای تغییر دفتر پستی.
منظورتون ازصحیح بودن چی هست؟ شما یک دفتر از میان ان همه دفتر انتخاب کردید که نه دفتر پیشنهادی سفارت هست و نه دفتری که اکثر دوستان به خاطر باز بودن در روز شنبه انتخاب میکنند.
این دفتر پستی که اکثر دوستان بخاطر باز بودن روز شنبه انتخاب میکنند.

Courier: Turkish Post
Pick Up Location:
Address: MITHATPASA KÜLTÜR
ANKARA ,
6441
Following
تشکر کنندگان: MJAVADIAN ، bahar101
سلام در مورد پست ptt لطفا" جای خوب را معرفی کنید که شنبه بعز باشه . من پست های قبلی رو خوندم اتفاق نظر زیاده ضمنا" وقتی وارد سایت ptt شدیم باید تعیین وقت رو انتخاب کنیم یا وقت برای پست . با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 12:56)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 10:52)r.bazargan نوشته:  

PTT - ÇANKAYA MERKEZI
نشانی:
ANKARA ,
6551
امکان ویرایش دفتر نیست تنها میشه اطلاعات تماس رو ویرایش کرد Sad
نیازی به ثبت نام مجدد ندارید برای تغییر دفتر پستی.
منظورتون ازصحیح بودن چی هست؟ شما یک دفتر از میان ان همه دفتر انتخاب کردید که نه دفتر پیشنهادی سفارت هست و نه دفتری که اکثر دوستان به خاطر باز بودن در روز شنبه انتخاب میکنند.
این دفتر پستی که اکثر دوستان بخاطر باز بودن روز شنبه انتخاب میکنند.

Pick Up Location:
ANKARA ,
6441
Following
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 13:03)1352ghazal نوشته:  سلام در مورد پست ptt لطفا" جای خوب را معرفی کنید که شنبه بعز باشه . من پست های قبلی رو خوندم اتفاق نظر زیاده ضمنا" وقتی وارد سایت ptt شدیم باید تعیین وقت رو انتخاب کنیم یا وقت برای پست . با تشکر

سلام
وقت شما به صورت اتوماتیک از طرف کی سی سی اعلام میشه !
برای بهترین دفتر پستی ENİŞEHİRPTT رو انتخاب کنید که شنبه ها باز هستش.

Pick Up Location:
ANKARA ,
6441
تشکر کنندگان:
سلام گیر افتادم اصلا" آدر س این دفتر پستی ENISEHIR تو ptt نیست و من همون رو که خودشون اعلام کردن انتخاب کردم منشکلی هست
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-24 ساعت 09:50)1352ghazal نوشته:  سلام گیر افتادم اصلا" آدر س این دفتر پستی ENISEHIR تو ptt نیست و من همون رو که خودشون اعلام کردن انتخاب کردم منشکلی هست

مشکلی نیست! فقط احتمالا اون دفتر شنبه ها باز نیست!
شما با شماره پاسپورت و تاریخ تولد دوباره لاگین کنید و اگر دوست داشتید به صورت زیر ادامه بدید.
شما وارد تعیین قرار ملاقات بشید ->ویزای مهاجرتی ادامه->انکارا->ادامه->
شهر-> ANKARA
منطقه->CANKAYA
خیابان ->KULTUR
شعبه-> PPT YENISEHRPPT ANK MERKEZI

بعد ارسال و اگر فرم رو انگلیسی میخواید از گزینه بالا انگلیسی رو انتخاب کنید و پیرینت کنید.
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، AliReza.Sh
سلام یک سوال آیا احتیاج به پر کردن فرم Contant information sheet هم داریم
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 17:02)1352ghazal نوشته:  سلام یک سوال آیا احتیاج به پر کردن فرم Contant information sheet هم داریم
بله و با مدارکتون برای انکارا ارسال کنید.
تشکر کنندگان: A_A ، rezasadeghi ، r.bazargan
سلام فرم conformation به صورت pdf هست و نمیشه توش چیزی نوشت باید خودم
تایپ کنم و بعد اطلاعات رو وارد کنم
تشکر کنندگان:
(2014-09-27 ساعت 11:01)1352ghazal نوشته:  سلام فرم conformation به صورت pdf هست و نمیشه توش چیزی نوشت باید خودم
تایپ کنم و بعد اطلاعات رو وارد کنم

سلام
پرینت کنید و با خودکار یا مداد اطلاعتتون رو بنویسید.
نیازی به پر کردن الکترونیکی نیست.
تشکر کنندگان: aghamilad
(2014-09-24 ساعت 17:34)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 17:02)1352ghazal نوشته:  سلام یک سوال آیا احتیاج به پر کردن فرم Contant information sheet هم داریم

میشه آدرس این فرم و بزارید ممنونم Cool
تشکر کنندگان:
(2014-09-27 ساعت 12:52)r.bazargan نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 17:34)رضا2015 نوشته:  

میشه آدرس این فرم و بزارید ممنونم Cool

بفرمایید.
فرم Contact Information Sheet

صفحه اخر فرم رو مشاهده میکنید پرینت بگیرید و اطلاعات رو وارد کنید.
البته این نیاز به گردو شکن داره!
این فرم در انتهای توضیحات پی دی اف انکارا برای مدارک هست و میگن که این اطلاعات تماس رو هم براشون بفرستیم که در صورت نیاز بتونن باهاتون تماس بگیرن.
موفق باشید.
تشکر کنندگان:
سلام نامه اول و دوم باید کپی گرفته و برای سفارت آنکارا باید فرستاده بشه
تشکر کنندگان: HERMES7
سلام آقای رضا 2015 ناریخ مصاحبه ما 18 نوامبر انکارا و 4 نفریم . 2تا بچه 7تا 12 سال داریم .
برای وقت گرفتن باید 19 اکتبر اقدام کنیم ؟ اسم بچه ها رو تو سایت دکتر اونگان وارد کنیم و بعد اسم خودمون رو بعد باید وقت بگیریم یا خودشون وقت میدن .قسمت ویزا immigrant رو انتخاب کنم یا diversity خیلی مهم. ضمنا" مصاحبه ما سه شنبه صبح است ما چند شنبه باید بلیط بگیریم با توجه به تست مدیکال و اینکه یک شنبه اونجا تعطیل ؟
ضمنه" این سوال رو تو تاپیکخودش مطرح کردم جوابی نگرفتم ببخشید اینجا مطرح کردم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان