کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
در این تاپیک در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا بحث خواهد شد. لطفا از بحث ها غیر مرتبط با عنوان تاپیک خودداری کنید.
[font=Times New Roman]این سیستم فقط و فقط برای تعیین دفتر پستی است که برندگان بعد از مصاحبه و اخذ ویزا به آن مراجعه خواهند کرد و پاسپورت ویزا خورده خود را از آن دفتر پستی که تحویل خواهند گرفت. برندگان لاتاری نمی توانند از این سیستم برای تغییر زمان و یا مکان مصاحبه خود استفاده نمایند. ثبت نام در این سیستم فعلا مختص برندگانی است که در سفارت انکارا مصاحبه می شوند و هزینه ای برای ثبت نام اخذ نمیشود. برای اطلاع از نحوه ثبت نام به این پســــــــــــت و یا این پســــــــت مراجعه نمایید.در ضمن در هنگام ثبت نام توجه کافی اعمال کنید زیرا وقتی شما دکمه ثبت را بزنید دیگر هیچ گونه ویرایشی در اطلاعات تان نمی توانید انجام دهید. اگر در ثبت اطلاعات اشتباهی انجام دادید این صفـــــــــــــحــــــــه را مطالعه نماید و با شماره های یاد شده تماس بگیرید.
شما بعد از دریافت نامه دوم حاوی مکان و زمان مصاحبه می توانید برای ثبت نام در CSC اقدام کنید.
[/font]

نزدیکترین PPT به هتل های اطراف سفارت در آنکارا
[عکس: 87203971914759116259.png]

A: محل سفارت, B: محل پست، زمان رسیدن به مقصد و محل های مورد نظر با دایره قرمز رنگ مشخص شده اند
ANKARA ÇANKAYA PTT - YENİŞEHİRPTT -ANK.
MERKEZI
MITHATPASA, KÜLTÜR, 6441
تاپیــــــــــــک2014
تاپیــــــــــــک2013
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، sanix ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، Mahmood129 ، A_A ، Rooz ، AliReza.Sh ، MJAVADIAN ، h-amin ، varchandi ، hesam427 ، khaleghi ، m.ghoreishi
سلام و تبریک به همه دوستان 2015 یی
مصاحبه ما آنکارا بود و خوشحال میشم اگر بتونم کمکی بکنم.
در خدمت هستم.
موفق باشید
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: babak12 ، m.ghoreishi ، aghamilad ، A_A ، mbsamani ، Rooz ، rezasadeghi ، miyu ، ashkansoso65 ، Abdorrezaa ، hesam427 ، Hagh81 ، marysa
سلام دوستان

بنا به تاکید آقا بهداد مدیر محترم پیج و با توجه به اینکه بنده در آنکارا مصاحبه انجام دادم و تجربه دو سفر 10 روزه به ترکیه را دارم خوشحال میشم بتونم به دوستان کمکی بکنم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: Mahmood129 ، babak12 ، aghamilad ، A_A ، HERMES7 ، shahriar2002 ، kimfar ، Rooz ، shahin2737 ، miyu ، goliii
با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان و پیشکسوتان

سوال من اینه که PTT با CSC چه فرقی داره اصلا چیه؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: aghamilad ، shahriar2002
دوست عزیز ابتدا صبر کن اگه محل مصاحبت آنکارا بود بعد باید در csc ثبت نام کنیptt همان ادارات پست ترکیه است

کار سختی نیست نگران نباش
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، shahriar2002 ، kimfar ، Rooz ، miyu
ممنون از پاسخ شما اما هم تو نامه اول من هم تو فرم 260 انکارا هستش مگه در نامه دوم تغییر می کنه؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 18:14)Vandadi نوشته:  ممنون از پاسخ شما اما هم تو نامه اول من هم تو فرم 260 انکارا هستش مگه در نامه دوم تغییر می کنه؟

بله ممکنه دوست عزیز مثل انتخاب سپاه یا ارتش در زمان پست دفترچست که در نهایت بر اساس نیازشون تقسیم میکنن،پر کردن این فرم زمانی نمیبره پی تأمل کنید
کارشناس ارشد شرکت پاریز تراول
021-44622214-16
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، shahin2737
ممنون از راهنماییتون اینهمه صبر کردیم 1 ماه هم روش ممنون .
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، shahriar2002
(2014-08-13 ساعت 17:59)Vandadi نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان و پیشکسوتان

PTT دفتر پست در ترکیه میباشد که نمایندگی های مختلفی دارد ( در انکارا چندین دفتر پست یا PTT هست).
CSC یعنی تعیین یکی از PTT ها برای سفارت که بتوانید پاسپورت های خود را زمانی که ویزا دریافت کردید از PTT دریافت کنید.
(2014-08-13 ساعت 19:36)رضا2015 نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 17:59)Vandadi نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان و پیشکسوتان

PTT دفتر پست در ترکیه میباشد که نمایندگی های مختلفی دارد ( در انکارا چندین دفتر پست یا PTT هست).
CSC یعنی تعیین یکی از PTT ها برای سفارت که بتوانید پاسپورت های خود را زمانی که ویزا دریافت کردید از PTT دریافت کنید.

با سلام

از دوستان شنیدم که تو بولتن امده وقت مصاحبه چه زمانی است ولی من نتوانستم در http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
ببینم
لطفا راهنمایی می کنید و این که چه زمانی مدارک رو ارسال کنم و چه زمانی برای رزرو مدیکال در انکارا اقدام کنم
با سپاس
تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 23:07)visa2015 نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 19:36)رضا2015 نوشته:  

با سلام

از دوستان شنیدم که تو بولتن امده وقت مصاحبه چه زمانی است ولی من نتوانستم در http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
ببینم
لطفا راهنمایی می کنید و این که چه زمانی مدارک رو ارسال کنم و چه زمانی برای رزرو مدیکال در انکارا اقدام کنم
با سپاس
دوست عزیز
تو بولتن فقط می تونید ببینید برای چه ماهی کارنت شدید
جدول شماره 4 قسمت اسیا ببین
شما باید منتظر نامه دوم باشید که مکان و زمان مصاحبه شما مشخص میشه
وقتی زمان مصاحبه شما مشخص شد 15 روز قبل باید مدارک پست کنید
برای مدیکال هم باید وقت بگیرید که چند روز قبل از مصاحبه کارای مدیکال انجام بدید
این تایپیک بخونید لطفا http://www.mohajersara.com/thread-7073.html
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Vandadi ، A_A ، amohammadi348 ، visa2015 ، shahriar2002 ، Rooz ، ashkansoso65 ، shirin.ad68 ، rokn
دوستان عزیز سلام و تبریک به تمام دوستانی که کارنت شدن دوستان ادرس csc را اگه دارید لطف میکنید بذارید با ارزوی ویزای یک ضرب برای تمام دوستان عزیز
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، kimfar ، Rooz
(2014-08-16 ساعت 01:39)majid.sp نوشته:  دوستان عزیز سلام و تبریک به تمام دوستانی که کارنت شدن دوستان ادرس csc را اگه دارید لطف میکنید بذارید با ارزوی ویزای یک ضرب برای تمام دوستان عزیز

آدرس وب سایت CSC:
https://usvisa-info.com/fa-tr/selfservic...rant_visas

وقت کنم در اولین فرصت لینک فایل PDF آموزش رجیستر را هم میزارم.
موفق باشید.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، majid.sp ، anahita 62 ، Darious ، shahriar2002 ، ashkansoso65
سلام
یکی از دوستان لطف کنه راهنمایی کنه چطور PTT را انتخاب کنم و بهترین دفتر پستی کجاست در انکارا که شنبه باز باشه چون نامه دوم من رسید.
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-08-16 ساعت 13:34)Vandadi نوشته:  سلام
یکی از دوستان لطف کنه راهنمایی کنه چطور PTT را انتخاب کنم و بهترین دفتر پستی کجاست در انکارا که شنبه باز باشه چون نامه دوم من رسید.
ممنون

PTT
Province: ANKARA
City: CANKAYA
Street: KULTUR YENISEHIR MITATPASA
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان: babak12 ، Vandadi ، sal0811 ، A_A ، hesam427

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان