کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام از دوستان قدیمی کسی بوده ابله مرغان رو گرفته باشه و دکتر اونگان قبول کرده باشه ما امروز رفته بودیم پاستور ازمایش ابله مرغان بدیم و هر 4 نفرمون ابله مرغان گرفتیم دکتر اونجا گفت من تو کارت براتون وارد میکنم ولی دکتر اونجا قبول نمیکنه و نفری 200 دلار بابت واکسن میگیره
تشکر کنندگان: A_A
بله بوده. بسته به وضعیت مزاجی دکتر اونگان داره. حتی بودند که هیچ واکسنی نخوردند
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: khder ، A_A ، Sara_lphmkf ، sunflower00
(2014-08-17 ساعت 11:28)majid.sp نوشته:  سلام از دوستان قدیمی کسی بوده ابله مرغان رو گرفته باشه و دکتر اونگان قبول کرده باشه ما امروز رفته بودیم پاستور ازمایش ابله مرغان بدیم و هر 4 نفرمون ابله مرغان گرفتیم دکتر اونجا گفت من تو کارت براتون وارد میکنم ولی دکتر اونجا قبول نمیکنه و نفری 200 دلار بابت واکسن میگیره
شما میتونید به دکتر بگین برای شما تست آنتی بادی انجام بده فکر کنم نفری 60 لیر هزینه هر نفر میشه(ما هم پارسال وضعیت شما رو داشتیم و اینکارو کردیم).
2014AS2XX (همسرم) / سفارت: آنكارا / 2 نفر/مصاحبه: هفته چهارم اكتبر
كلير بعد از ۲۴۴ روز
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf
(2014-08-17 ساعت 17:10)sal0811 نوشته:  
(2014-08-17 ساعت 11:28)majid.sp نوشته:  سلام از دوستان قدیمی کسی بوده ابله مرغان رو گرفته باشه و دکتر اونگان قبول کرده باشه ما امروز رفته بودیم پاستور ازمایش ابله مرغان بدیم و هر 4 نفرمون ابله مرغان گرفتیم دکتر اونجا گفت من تو کارت براتون وارد میکنم ولی دکتر اونجا قبول نمیکنه و نفری 200 دلار بابت واکسن میگیره
شما میتونید به دکتر بگین برای شما تست آنتی بادی انجام بده فکر کنم نفری 60 لیر هزینه هر نفر میشه(ما هم پارسال وضعیت شما رو داشتیم و اینکارو کردیم).
اگه مطمئن هستین تست آنتی بادب نتیجش واکسن نزدن شماس این کار خوبه
ولی من آبله مرغون گرفته بودم تست دادم, گفتن که باید واکسن بزنم و واکسنشم نیست
البته من 2015 ای هستم همینجا تست دادم
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12
برای کسانی که مصاحبشون ابوظبی هست هم باید برای معاینات پزشکی بصورت اینترنتی وقت بگیریم؟
میشه لطفا سایت مربوط به وقت دکتر گرفتن در ابوظبی رو بگذارید ؟
ممنون میشم.
تشکر کنندگان: sunflower00
(2014-08-18 ساعت 12:59)atlantis770 نوشته:  برای کسانی که مصاحبشون ابوظبی هست هم باید برای معاینات پزشکی بصورت اینترنتی وقت بگیریم؟
ممنون میشم.
سلام دوست عزيز
دوستاني كه براي مصاحبه رفتن ميگن نياز نيست ولي با اين حال
به نظر من ايميل بزنيد كه روزي كه شما تشريف مي برين دكتر مطب باشه
و تو تعطيلات نباشه
اين پست مطالعه بفرماييد متن و ادرس ايميل دكتر براي ابوظبي موجود است
كه در پست اول همين تايپيك هم بهش اشاره شده
البته صبر كنيد تا نامه دوم شما اومد اقدام كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، atlantis770 ، sunflower00
(2014-08-18 ساعت 15:19)babak12 نوشته:  
(2014-08-18 ساعت 12:59)atlantis770 نوشته:  برای کسانی که مصاحبشون ابوظبی هست هم باید برای معاینات پزشکی بصورت اینترنتی وقت بگیریم؟
ممنون میشم.
سلام دوست عزيز
دوستاني كه براي مصاحبه رفتن ميگن نياز نيست ولي با اين حال
به نظر من ايميل بزنيد كه روزي كه شما تشريف مي برين دكتر مطب باشه
و تو تعطيلات نباشه
اين پست مطالعه بفرماييد متن و ادرس ايميل دكتر براي ابوظبي موجود است
كه در پست اول همين تايپيك هم بهش اشاره شده
البته صبر كنيد تا نامه دوم شما اومد اقدام كنيد

مرسی بابک جان
تشکر کنندگان: babak12
سلام دوستان
اگر به nmc ابوظبی ایمیل زدید یک جواب برای تائید تاریخ مورد نظر به شما میدهد شبیه این جواب:

The Appointment for US Medical is confirmed on ........ 2014 at 7:30 pm. Kindly be there 15 minutes ahead of your appointment schedule.
The medical report will be ready in 2 days. The applicant will come back here and collect the report.

The documents needed are original passport , passport copy , 3 passport size photos , vaccination record , case no …from the American Embassy.
The charges are $100 / - approx plus vaccination charges extra.

The US Embassy Medical consists of a physical examination by the doctor, blood test and a chest x-ray.
The doctor has a list of vaccinations to be given as per the requirements from the Embassy if the candidate doesn’t have the vaccination record.

Kindly get the vaccination record translated in English.

The hospital is on Electra Street also called Sheikh Zayed 2nd Street. We are in the Intersection of Street No. 2 & No. 7 (Old Airport Road & Electra Street).
You need to come on the 2nd floor reception and produce the documents.
The US Embassy is half an hour drive from the Hospital.

Best Regards,

Priya Shetty
NMC Specialty Hospital
Abu Dhabi, U.A.E.
Dir: 02-617 9425
Tel: 02-633 2255
Fax: 02-631 7303

email: ccauh@nmc.ae
website: www.nmc.ae
میتوانید از جوابشان پریینت بگیرید و همراهتون باشه البته شما نیازی به تعیین وقت ندارید و این کار صرفا برای این منظور است که در ساعتی که شما میرید دکتر حضور داشته باشد

من به این شماره تلفن زدم: 0097126332255

وبه این آدرس ایمیل زدم: ccauh@nmc.ae
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، babak12 ، A_A ، shanks ، sunflower00
دکتر در ارمنستان به من نوبت یک روز قبل از مصاحبه داده
خودم و همسرم و فرزند 9ماهه
مشکلی برای جواب آزمایشات پیش نمی آید؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 13:14)rezareza63 نوشته:  دکتر در ارمنستان به من نوبت یک روز قبل از مصاحبه داده
یکروز قبل از مصاحبه اگر وقت داده که همانروز براتون نتیجه مشخص نمیشه. البته مصاحبه ارمنستان اگر اشتباه نکنم اول صبح نیست اما به دکتر دوباره تاکید کنید که یادش باشد فردای آنروز مصاحبه دارید و جواب را مثلا در فلان ساعت می خواهید. اگر میتوانید زودتر برید ریسک نکنید و از دکتر بخواهید فلان روز شما را معاینه کند تا مثلا روز قبل مصاحبه جواب در دستتان باشد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، Sara_lphmkf ، sunflower00
(2014-08-16 ساعت 15:47)babak12 نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 13:27)Mehrdad2001 نوشته:  سلام دوستان.

وقت سفارت ما شده 9 اکتبر ولی مشکلی که پیش اومده برای وقت دکتر هست که ما حداقل دو روز قبل باید وقت دکتر بگیریم یعنی 7 اکتبر.

الان معلوم شده که 3 تا 7 اکتبر ترکیه تعطیلات رسمی است.

کسی میدونه تو این تعطیلات مطب دکتر باز هست یا خیر؟

اگر باز نباشه ما باید 7-8 روز زودتر بریم ترکیه و این خیلی بده!!! Sad

دوست عزيز
بهترين كار اينه كه ايمل بزنيد و از دكتر سئوال كنيد

سلام

من هم مثل شما شماره كيسم پايينه. ميشه لطفا بگين تاريخ مصاحبتون به چه نحوي بهتون اعلام شد؟ ايميل گرفتين؟

مرسي
تشکر کنندگان:
با سلام
میخواستم بدونم کسی هست که وقت دکتر گرفته باشه؟ من سایت دکتر اونگان چک کردم و فعلا تا 20 Sep وقت میده و ماه های بعد تر نمیده فعلا. شما دوستان از کجا دیدید و چطور که 3 تا 7 Oct تعطیل است ممنون میشم راهنمایی کنید.
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 14:56)behdadK نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 13:14)rezareza63 نوشته:  دکتر در ارمنستان به من نوبت یک روز قبل از مصاحبه داده
یکروز قبل از مصاحبه اگر وقت داده که همانروز براتون نتیجه مشخص نمیشه. البته مصاحبه ارمنستان اگر اشتباه نکنم اول صبح نیست اما به دکتر دوباره تاکید کنید که یادش باشد فردای آنروز مصاحبه دارید و جواب را مثلا در فلان ساعت می خواهید. اگر میتوانید زودتر برید ریسک نکنید و از دکتر بخواهید فلان روز شما را معاینه کند تا مثلا روز قبل مصاحبه جواب در دستتان باشد.

دوست عزيز، به من هم يك روز قبل از مصاحبه وقت دادند و صبح روز مصاحبه جواب رو هم دريافت كردم، و حتي زمان اضافه هم آوردم، فقط تنها تفاوتش اينه كه شما دو نفر و نصفي هستيد و من يك نفر بودم، البته فكر كنم باز هم تفاوتي نداشته باشه
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-08-20 ساعت 17:02)mah1362 نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 15:47)babak12 نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 13:27)Mehrdad2001 نوشته:  سلام دوستان.

وقت سفارت ما شده 9 اکتبر ولی مشکلی که پیش اومده برای وقت دکتر هست که ما حداقل دو روز قبل باید وقت دکتر بگیریم یعنی 7 اکتبر.

الان معلوم شده که 3 تا 7 اکتبر ترکیه تعطیلات رسمی است.

کسی میدونه تو این تعطیلات مطب دکتر باز هست یا خیر؟

اگر باز نباشه ما باید 7-8 روز زودتر بریم ترکیه و این خیلی بده!!! Sad

دوست عزيز
بهترين كار اينه كه ايمل بزنيد و از دكتر سئوال كنيد

سلام

من هم مثل شما شماره كيسم پايينه. ميشه لطفا بگين تاريخ مصاحبتون به چه نحوي بهتون اعلام شد؟ ايميل گرفتين؟

مرسي

البته جای این سوالتون این تاپیک نیست ولی برای اینکه سوالتون بی جواب نمونه:
من اول تاریخ مصاحبه (نامه دوم) را توی سایت چک کردم و دیدم. سه چهار روز بعد هم یه ایمیل اومد که گفته بود برو تو سایت تاریخ مصاحبه ات رو چک کن.
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان:
با سلام
میخواستم بدونم کسی هست که وقت دکتر گرفته باشه؟ من سایت دکتر اونگان چک کردم و فعلا تا 20 Sep وقت میده و ماه های بعد تر نمیده فعلا. شما دوستان از کجا دیدید و چطور که 3 تا 7 Oct تعطیل است ممنون میشم راهنمایی کنید.
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان