کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
دوستانی که سفارتشان ابوظبی هست و احتمالا میرن nmc اگه بچه 2تا 14 ساله دارین باید تست سل بدهو 48 ساعت زمان واسه جوابش زمان لازمه و 68 درهم هست
علاوه بر این هزینه مدیکال بدون واکسن 425 درهم هست وبا واکسن که معمولا به بچه ها 3 الی 4 تا میزنن تا 1000 درهم میشه دکتر شوکلا واسه بچه ابله مرغان انفولانزا ب و ذات الریه میزنه
اگه بچه تب میکنه واسش تب بر ببرین یا از طبقه زیرین nmc بخرین
موفق باشین
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Rooz ، behdadK ، Mahmood129 ، sunflower00
ما امروز وقت دکترمون را گرفتیم باورم نمیشه ۱ماه مونده .استرس و هیجان و ترس و امید همه با هم،Big GrinSadCoolRolleyes
DV_chclist_nonturkish2.pdf -

این هم ترجمه فایل مدارکی که باید بهانکارا ارسال بشه .دوستان کمک کنید تا کامل تر بشه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، ارشان۲۰۱۵ ، Mahmood129 ، aghamilad ، A_A ، آزاده_امین ، bugbear
(2014-08-20 ساعت 14:56)behdadK نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 13:14)rezareza63 نوشته:  دکتر در ارمنستان به من نوبت یک روز قبل از مصاحبه داده
خودم و همسرم و فرزند 9ماهه
مشکلی برای جواب آزمایشات پیش نمی آید؟
یکروز قبل از مصاحبه اگر وقت داده که همانروز براتون نتیجه مشخص نمیشه. البته مصاحبه ارمنستان اگر اشتباه نکنم اول صبح نیست اما به دکتر دوباره تاکید کنید که یادش باشد فردای آنروز مصاحبه دارید و جواب را مثلا در فلان ساعت می خواهید. اگر میتوانید زودتر برید ریسک نکنید و از دکتر بخواهید فلان روز شما را معاینه کند تا مثلا روز قبل مصاحبه جواب در دستتان باشد.
ممنون گلم
همین کارو انجام دادم و دکتر گفت ساعت 10 صبح به من جواب میده و 2 بعدازظهر مصاحبه دارم
باز هم ممنون
تشکر کنندگان: shahrooz s ، k1_m_1358
من برای 18 november مصاحبه دارم آنکارا از الان میشه وقت بگیرم؟ تو سایتش شماره پرواز می خواد کمک کنید
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 11:37)aidin2015 نوشته:  من برای 18 november مصاحبه دارم آنکارا از الان میشه وقت بگیرم؟ تو سایتش شماره پرواز می خواد کمک کنید

وقت دكتر انكارا رو نهايتا يك ماه زودتر ميتونين رزرو كنين يعني براي شما از ١٩ اكتبر شماره پروازم ننويسين ميشه رزرو كرد ولي فقط ١ ماه زودتر

كاوه **case number2015as00021**
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 12:09)كاووه نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 11:37)aidin2015 نوشته:  من برای 18 november مصاحبه دارم آنکارا از الان میشه وقت بگیرم؟ تو سایتش شماره پرواز می خواد کمک کنید

وقت دكتر انكارا رو نهايتا يك ماه زودتر ميتونين رزرو كنين يعني براي شما از ١٩ اكتبر شماره پروازم ننويسين ميشه رزرو كرد ولي فقط ١ ماه زودتر

اين پست مطالعه بفرماييد
كاملا توضيح داده شده
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: aidin2015 ، آزاده_امین
(2014-08-28 ساعت 13:48)adriana نوشته:  بچه هاییکه آنکارا تشریف می برید واسه معاینات توجه داشته باشید خانم دکتر خیلی منصفتر از همسرشون هستن .
آقای دکتر بسته به ظاهر شما تصمیم میگیره واکسن هارو براتون تکارا کنه من 3بار mmr تو کارتم زده بودم ولی بازم زد.Cool

سلام
با مطلبی که اینجا عنوان شده دوتا سوال واسه بنده پیش اومد:
1- آیا خانم دکتر هم معتمد سفارت هست؟
2- خیلیها بر این باورند که اگر واکسن MMR بیش از حد مجاز ( دو بار در فاصله یک ماه) تزریق بشه باعث MS میشه. با این حال اگر دکتر قرار باشه مطابق میلش عمل کنه که منطقی نیست. در اینصورت چه باید کرد؟
ممنون از توضیحات عزیزان
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: Rooz
يعني فقط اونگان ها معتمد سفارتن؟ هيچ دكتر ديگه اي اين همه سال معرفي نشده؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 17:46)Samia نوشته:  يعني فقط اونگان ها معتمد سفارتن؟ هيچ دكتر ديگه اي اين همه سال معرفي نشده؟

بله دوست عزیز
طبق اعلام خود سایت سفارت فقط دکتر خانم و اقای اونگان پزشک معتمد سفارت هستن
http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
سلام من دخترم 4 سالش. میخواستم بدونم معایناتش در ارمنستان چه چیزهایی است و ازمایش خون میگیرند با خیر؟ واکسن چه طور؟
تشکر کنندگان:
سلام به همگی...دوستان برای گرفتن نوبت دکتر در انکارا در فرمی که تو سایت هست در یه قسمتش شماره پرواز و تاریخ پرواز رو میخواد یعنی تا بلیط نگیریم نمیتونیم برای گرفتن وقت دکتر اقدام کنیم ؟؟؟
سلام ؛ آیا دکتر روز شنبه هم هست و میشه وقت گرفت ؟
من مصاحبه ام روز سه شنبه هستش به نظرتون از کی باید برم که مدیکال رو کامل کنم
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
(2014-09-28 ساعت 00:05)satanicboy1 نوشته:  سلام ؛ آیا دکتر روز شنبه هم هست و میشه وقت گرفت ؟
من مصاحبه ام روز سه شنبه هستش به نظرتون از کی باید برم که مدیکال رو کامل کنم

سلام دوست عزیز
با در نظر گرفتن تعطیلات اخر هقته یا تعطیلات رسمی باید حداقل 2 روز یا 4 روز قبل از مصاحبه برای مدیکال در نطر بگیرید
ضمنا حتما برای روزی که در نظر دارید مکابته کنید و وقفت بگیرید اگر دکتر حضور داشته باشن حتما به شما وقت میدن در غیر این صورت باید برای چند روز قبل وقت بگیرید
از اینجا می توانید تعطیلات رسمی ترکیه مشاهده بفرمایید
و از اینجا Working Days برای سایت خود دکتر مطالعه بفرمایید کاملا توضیح داده شده
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، Rooz ، A_A ، HERMES7 ، satanicboy1 ، Mahboy
دوستانی که انکارا مصاحبه دارند و بچه دارند حواسشون باشه روز ۵شنبه وقت نگیرند چون روز ۵شنبه tbtرا انجام نمی دهند
افراد کیس:۳ ارسال فرم۱۹می کارنت شدن :augدریافت نامه ی دوم:۳روز بعد از کارنت شدن محل مصاحبه:انکارا زمان مصاحبه:۱۴اکتبر دریافت ویزا یک ضربBig Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان