کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
مباحث مربوط به تعیین وقت برای معاینات پزشکی بعد از کارنت شدن را اینجا دنبال کنید. بحث های غیر مرتبط حذف خواهند شد.

این پســــــــــت رو برای نمونه ایمیل و آدرس دکتر ها مطالعه کنید...

نحوه پر کردن فرم برای گرفتن وقت از دکتر اونگان در آنکارا
تاپیـــــــــک 2014
تاپیـــــــــک 2013

دوستان عزیز، دوستانی که در ابوظبی مصاحبه داشتند بارها اعلام کردند که برای رفتن به ان ام سیِ نیاز به هیچ وقت قبلی نیست، فقط خودتون باید با توجه به زمان مصاحبه تون، به نحوی برنامه ریزی کنید که 2 روز کاری تا مصاحبه تون فاصله داشته باشه، فرقی هم نمیکنه بچه داشته باشید یا نه، این قضیه داشتن بچه و حضور در مدیکال 4 روز کاری قبل از مصاحبه برای دو سفارت ایروان و آنکارا صدق میکنه!!! اگر هم بزرگسال هستید هر سفارتی باشید و 2 روز قبل از اون مدیکال برید به موقع جواب میگیرید باز هم دقت کنید 2 روز یا 4 روز کاری، یعنی باید تعطیلات رسمی احتمالی طول هفته و تعطیلات آخر هفته رو در نظر بگیرید. برای مدیکال آنکارا باید در سایت دکتر وقت بگیرید و برای ایروان باید با فرستادن ایمیل به یکی از 2 دکتر موجود برای گرفتن وقت با خودشون هماهنگ کنید که نحوه وقت گرفتن برای مدیکال هر دو سفارت در لینک های بالا موجوده... موفق باشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
سلام ميشه لطفا در مورد گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی در ارمنستان هم راهنمايي بفرماييد با سپاس
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2014-08-13 ساعت 12:02)shahrooz s نوشته:  سلام ميشه لطفا در مورد گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی در ارمنستان هم راهنمايي بفرماييد با سپاس

دوست عزیز همین تایپیک بالا قسمت "این پســــــــــت رو برای نمونه ایمیل و آدرس دکتر ها مطالعه کنید..." کلیک کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، Sara_lphmkf
دوستان اطلاعی از مدیکال برای کودک زیر دو سال دارند؟ کسی تجربه اش رو داشته که چقدر طول میکشه. یادمه یه جایی تو سایت پزشکی سفارت آنکارا خوندم که برای زیر دو سال آزمایش سل انجام نمیشه و 4 روز زمان لازم برای جواب ازمایشات برای کودک بالای دو ساله.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز

در مورد مدیکال در ابوظبی و دوبی :

این درسته که شما نیازی به تعیین وقت قبلی برای مدیکال ندارید ولی بهتر است

قبلش یا از طریق تلفن و یا ایمیل تاریخ روز و ساعتی را که میخواهید مراجعه کنید

را اطلاع دهید و بپرسید که آیا در این ساعت و روز مورد نظر دکتر برای معاینه حضور دارد یا خیر.

1-اگر تلفن میزنید به کسی که گوشی را برمیدارد بگویید میخواهم برای
مدیکال برای امریکا وقت بگیرم ،خودش شما را به مسئول این کار وصل میکند،سپس از نفر دوم در مورد حضور دکتر در تاریخ و ساعت دلخواهتان سئوال کنید و سپس بپرسید که جواب کی آماده خواهد شد، دراخر هم اسم خودتان وخانواده را بگویید که یادداشت کند.
2-اگر ایمیل میزنید که به راحتی تاریخ مورد نظر و ساعت و اسم خود وخانواده را در ایمیل بگنجانیدو در مورد حضور دکتر و زمان دریافت جواب مدیکال سئوال کنید . از جواب ایمیل پرینت گرفته و فقط جهت محکم کاری و روز مبادا باخود ببرید چون هیچ نیازی به ارائه ان نمیباشد.

این سفر ،سفر کاری و مهمی میباشد پس بهتره برای تمامی جوانب ان به خوبی برنامه ریزی کنید.

امیدوارم برایتان مفید بوده باشد.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
دوستان آدرس دقیق مطب دکتر اونگان رو لطفا بذارید که نسبت به هتل بتونیم محل مناسب رزرو کنیم، ممنون
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-08-15 ساعت 10:49)ajab1 نوشته:  دوستان آدرس دقیق مطب دکتر اونگان رو لطفا بذارید که نسبت به هتل بتونیم محل مناسب رزرو کنیم، ممنون

خدمت شما

Ataturk Bulvari Nr: 237/45, 4th floor, Kavaklidere ANKARA / TURKEY

اطلاعاتشون در سایتشون هم می باشد .
http://www.doctorun.com/en
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، ajab1
دوستان من میخوام از تجربه دو بار رفتنم به آنکارا براتون یک نکته بگم
خیلی به این حرفها که هتل نزدیک سفارت و مطب دکتر باشه گوش ندید
شما یک بار میخواهید برید سفارت و نهایتا دو بار مطب اونگان هر بار تاکسی کرایه اش میشه 10 لیر
پیش خرجهای پیش و روی شما گم میشه
پس اگه خواستید تور بگیرید به حرف آژانسها گوش نکنید میخوان سر کیستون کنن
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، ارشان۲۰۱۵ ، sal0811 ، atlantis770 ، sunflower00 ، behrayan
دوستان من یه بچه 8 سال و یه بچه 15 سال دارم چند روز قبل از مصاحبه باید از دکتر وقت بگیرم و اگه به دکتر تاریخ مصاحبه وسن افراد در کیس رو بگم خودش راهنمایی میکنه در ضمن سفارت ما ترکیه هست
تشکر کنندگان:
با سلام
لطفا یکی راهنمایی کنه چطور وقت دکتر و PTT بگیرم نامه دوم من اومد.
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-08-16 ساعت 11:38)Vandadi نوشته:  با سلام
دوست عزيز
اولين پست در همين صفحه مطالعه بفرماييد اطلاعات لازم و متن لازم براي گرفتن وقت از دكتر موجود است
و براي دفتر پستي يا همون CSC اين قسمت مطالعه بفرماييد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: majid.sp ، A_A ، atlantis770
(2014-08-16 ساعت 11:38)Vandadi نوشته:  با سلام

جمله زير رو از خود سايت پزشك معتمد سفارت درخصوص معاينات افراد بين سن 2 تا 15 سال ميگذارم ولي بهترين راه اينه كه بري تو سايت دكتر كه آدرس اون رو هم اين زير گذاشتم و در بخش گرفتن وقت، اول اسم و مشخصات فرزند دلبند خودت رو بزني تا سيستم براساس سن ايشون درخصوص وقت دكتر راهنماييت كنه

Applicants 2-15 years of age (from 2nd birthday until reach 15th birthday) need to make an appointment with us at least 4 working days prior to their interview date in the embassy. We need 72 hours in order only to read their TB Skin test
http://www.doctorun.com/en
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: babak12 ، majid.sp ، A_A ، sunflower00
سلام دوستان.

وقت سفارت ما شده 9 اکتبر ولی مشکلی که پیش اومده برای وقت دکتر هست که ما حداقل دو روز قبل باید وقت دکتر بگیریم یعنی 7 اکتبر.

الان معلوم شده که 3 تا 7 اکتبر ترکیه تعطیلات رسمی است.

کسی میدونه تو این تعطیلات مطب دکتر باز هست یا خیر؟

اگر باز نباشه ما باید 7-8 روز زودتر بریم ترکیه و این خیلی بده!!! Sad
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان: A_A ، atlantis770 ، r.bazargan
(2014-08-16 ساعت 13:27)Mehrdad2001 نوشته:  سلام دوستان.

وقت سفارت ما شده 9 اکتبر ولی مشکلی که پیش اومده برای وقت دکتر هست که ما حداقل دو روز قبل باید وقت دکتر بگیریم یعنی 7 اکتبر.

الان معلوم شده که 3 تا 7 اکتبر ترکیه تعطیلات رسمی است.

کسی میدونه تو این تعطیلات مطب دکتر باز هست یا خیر؟

اگر باز نباشه ما باید 7-8 روز زودتر بریم ترکیه و این خیلی بده!!! Sad

دوست عزيز
بهترين كار اينه كه ايمل بزنيد و از دكتر سئوال كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، Mehrdad2001 ، Rooz ، sal0811
دوستان عزیزم سلام
من یه سوال راجع به واکسنم داشتم اگه منو راهنمائی کننین ممنون میشم.
وقت سفارت من 17 مهر هستش. من امروز واکسن MMR را نوبت اولش رو تزریق کردم. نوبت دوم میشه 25 شهریور. با توجه به اینکه میگن نباید 1 ماه قبل مدیکال واکسنی که حاوی ویروس زنده هست رو تزریق کنیم، تکلیف ما چی؟ الان باید چیکار کنیم؟ نوبت دوم رو نزنیم؟
یا میشه مثلا با دکتر صحبت کرد که تاریخ ترزیق رو یکم عقب تر بزنه. آیا این کار درسته و شدنیه؟

ممنون
تشکر کنندگان: p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان