کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-11-24 ساعت 20:26)behjat نوشته:  
(2014-11-24 ساعت 17:41)tishtrya نوشته:  سلام به همه دوستان من 15 دسامبر مصاحبه دارم .می خوام زمینی برم با ماشین خودم.Wink
به سلامتی موفق باشید لطفا بعد از سفر سفرنامه یادتون نره
خیلی کار جالبیه موفق باشید به همراه سفرنامه

(2014-11-24 ساعت 20:26)behjat نوشته:  
(2014-11-24 ساعت 17:41)tishtrya نوشته:  سلام به همه دوستان من 15 دسامبر مصاحبه دارم .می خوام زمینی برم با ماشین خودم.Wink
به سلامتی موفق باشید لطفا بعد از سفر سفرنامه یادتون نره
خیلی کار جالبیه موفق باشید به همراه سفرنامه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: لیدا59 ، sam11

ماشین اگه شاسی بلنده فقط در زمستون برو
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: HERMES7
سلام از دوستانی که تازه ایروان بودند کسی قیمت درام به تومن را میدونه ؟و به نظرشما با این گرونی دلار بهتر نیست لب مرز زمینی تومن را به درام تبدیل کنیم و دلار فقط به اندازه سفارت ببریم؟ ممنونم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:

جاده ی ایروان گردنه های خطرناکی داره که اکثرا بسیار مه آلود است. ما پارسال با اینکه ماه تیر رفتیم ولی گردنه اش در هوای صبح زود مه آلود بود بطوریکه هیچی دیده نمیشد. البته فکر کنم فقط صبح زود اونجوری بود. الان که ماه سرد سال است نمیدونم اوضاعش چجوریه. به هر حال مراقب خودتون باشید
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، sam11
(2014-12-06 ساعت 20:32)behjat نوشته:  سلام از دوستانی که تازه ایروان بودند کسی قیمت درام به تومن را میدونه ؟و به نظرشما با این گرونی دلار بهتر نیست لب مرز زمینی تومن را به درام تبدیل کنیم و دلار فقط به اندازه سفارت ببریم؟ ممنونم
من از برنده های 2013 هستم. سه بار رفتم ارمنستان و از سفر آخرم (که البته برای تفریح رفته بودم و نه ویزا) 55 هزار درام مونده. اگر خواستید برسونم دستتون. قیمتش رو دلاری باهام حساب کنید. میشه از سایت های خارجی قیمت گرفت. البته دارم پنج شنبه میرم امریکا و اگه بتونید تو این چند روز اینارو ازم بگیرید خیلی خوب میشه.
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
تشکر کنندگان: behjat ، HERMES7 ، sam11
(2014-12-07 ساعت 17:41)mandana12 نوشته:  
(2014-12-06 ساعت 20:32)behjat نوشته:  سلام از دوستانی که تازه ایروان بودند کسی قیمت درام به تومن را میدونه ؟و به نظرشما با این گرونی دلار بهتر نیست لب مرز زمینی تومن را به درام تبدیل کنیم و دلار فقط به اندازه سفارت ببریم؟ ممنونم
من از برنده های 2013 هستم. سه بار رفتم ارمنستان و از سفر آخرم (که البته برای تفریح رفته بودم و نه ویزا) 55 هزار درام مونده. اگر خواستید برسونم دستتون. قیمتش رو دلاری باهام حساب کنید. میشه از سایت های خارجی قیمت گرفت. البته دارم پنج شنبه میرم آمریکا و اگه بتونید تو این چند روز اینارو ازم بگیرید خیلی خوب میشه.
ممنون از لطفتون ولی من برای دو سه ماه آینده میخوام بازهم ممنونم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: mandana12
اگر کسی برای چند روز آینده نیاز به درام داشت، برام پیغام خصوصی بذاره.
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
تشکر کنندگان:
ایروان هفته سوم بهمن،نبود!؟!
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: behjat ، k1_m_1358
سلام ما هم هفته سوم بهمن هستیم وقت دکترهم گرفتیم چندروز زودتر برای جلوگیری از مشکلات ناخواسته بین زمینی و هوایی دودلم تا خدا چی بخواد برای شما هم آرزوی موفقیت میکنم.
تشکر کنندگان: hamid99 ، h_researcher ، k1_m_1358 ، babak12 ، m.ghoreishi ، mahdii
سلام برای سفارت ارمنستان باید حتما" مدارک مهر دادگستری داشته باشه ؟ یا فقط مهر دارالترجمه کفایت میکنه؟
تشکر کنندگان: mahdii
(2014-12-20 ساعت 20:21)gonabad نوشته:  سلام برای سفارت ارمنستان باید حتما" مدارک مهر دادگستری داشته باشه ؟ یا فقط مهر دارالترجمه کفایت میکنه؟

مهر دارالترجمه کفایت میکنه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: sepideh jan ، mandikhanum
(2014-12-20 ساعت 20:21)gonabad نوشته:  سلام برای سفارت ارمنستان باید حتما" مدارک مهر دادگستری داشته باشه ؟ یا فقط مهر دارالترجمه کفایت میکنه؟

اگر فعلا قصد ادامه تحصیل نداری خیر نیازی نیست
مهر دارالترجه کافیه.
برای ادامه تحصیل مهر دیگر ارگانهارو میخواد که بعدا هم اگر تصمیم به
ادامه تحصیل گرفتید میتونید انجام بدید.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: mahdii ، bia2mob ، mandikhanum
(2014-10-15 ساعت 13:24)Memolk نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 18:34)baabaak نوشته:  سلام خدمت دوستای عزیزم
من ارمنستان 9 اکتبر مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم. الان بعد 3 4 روز از سفارت ایمیل اومده و یک سری مدارک خواسته که یک سریش تکراریه. مثلا در مورد رزومه و سوابق کاری و اینکه اونجا کجا میخایم بریم و ....
این عادیه؟ تا به حال همچین چیزی برای کسی پیش اومده؟ اصلا چرا دوباره مدارک میخوان؟

ممنون

شما شغلتون دولتی بوده؟ چند نفر بودین? دوستان می شه لطفا توی امضاهاتون مشخصاتتون را بزارید

سلام. نه من سربازی معاف شدم. شغل دولتی هم ندارم. 2 هفته پیش هم کلیر شدم بعد از حدود 60 روز

(2014-10-15 ساعت 17:22)reza_norouzi نوشته:  
من ارمنستان 9 اکتبر مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم. الان بعد 3 4 روز از سفارت ایمیل اومده و یک سری مدارک خواسته که یک سریش تکراریه. مثلا در مورد رزومه و سوابق کاری و اینکه اونجا کجا میخایم بریم و ....
این عادیه؟ تا به حال همچین چیزی برای کسی پیش اومده؟ اصلا چرا دوباره مدارک میخوان؟
ممنون

سلام دوست من
فرم 9 سوالي رو از كساني ميخوان كه لازم ميدونن اطلاعات بيشتري ازشون داشته باشن و خطري محسوب نميشه.
تو اين چند سال اخيرم از هر كي اين فرمو درخواست كردن تو مدت كوتاهي بعد از ارسال فرم كلير شده. پس خوشحال باشين!

سلام
اره حرف شما درست بوده. من 60 روزه کلیر شدم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، behjat ، k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، mandikhanum
(2014-10-20 ساعت 11:52)houshym نوشته:  

ممنون
میشه سفرنامه اتون هم و مشخصات بیشتری از خودتون بگید ما هم سفارت رو ارمنستان انتخاب کردیم و

قسمت اول
سلام به همه دوستان
از اونجایی که امسال مسافرای ارمنستان یا خیلی کم بودن یا وقت نمیکنن بیان اینجا و تجربیاتشونو بگن من تصمیم گرفتم مختصری از اتفاقات اونجا رو بنویسم تا شاید بدرد کسی بخوره.
اول این که 2 3 نفری از دوستان اطلاعات خیلی خوبی از این سفر رو گذاشتن که واقعاً مفیده. حتی کروکی ها رو هم کشیدن که واقعاً میتونه کمک بکنه. من هودم تمام اونها رو پرینت گرفتم و با خودم بردم و چقدر هم بدرد خورد.
- توی فرودگاه دلار رو خیلی ارزون میخره. برای همین توصیه میکنم که فقط به اندازه کمی که بتونین خودتونو به هتل برسونین مثلاً 50 دلار توی فرودگاه چینج کنین. صرافی های داخل شهر قیمت بهتری دارن و خیابونهای اطراف میدان جمهوری همه پر از صرافی است.
- سعی کنین از تاکسی های خود فرودگاه برای رفتن به هتل استفاده کنین. احساس امنیت بیشتری داره ولی کمی گرون تره.
- توی فرودگاه میتونین وقتی از سالن ترانزیت اومدین بیرون سیم کار تهیه کنین. همونجا هم بدین فعالش کنن و اینترنت رو هم براتون راه اندازی کنن.
- مردم ایروان خیلی مهربون و مهمان نواز بودن. من واقعاً لذت بردم از اینکه همچین محیط گرم و صمیمی ای دارن.
- اکثر مردمی که من باهاشون برخورد کردم انگلیسی بلد بودن. (توی فرودگاه، هتل و مغازه ها) یعنی کار آدم خیلی لنگ نمی موند.

ما بقی چیزهائی که شاید بدرد بخوره رو هم تو چند روز آینده می نویسم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، behjat ، vahidbaq ، k1_m_1358 ، asher ، sepideh jan ، m.ghoreishi ، sam11 ، sweety.alireza ، ریحانا
(2014-12-23 ساعت 18:03)baabaak نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 11:52)houshym نوشته:  

ممنون
میشه سفرنامه اتون هم و مشخصات بیشتری از خودتون بگید ما هم سفارت رو ارمنستان انتخاب کردیم و

قسمت اول
سلام به همه دوستان
از اونجایی که امسال مسافرای ارمنستان یا خیلی کم بودن یا وقت نمیکنن بیان اینجا و تجربیاتشونو بگن من تصمیم گرفتم مختصری از اتفاقات اونجا رو بنویسم تا شاید بدرد کسی بخوره.
اول این که 2 3 نفری از دوستان اطلاعات خیلی خوبی از این سفر رو گذاشتن که واقعاً مفیده. حتی کروکی ها رو هم کشیدن که واقعاً میتونه کمک بکنه. من هودم تمام اونها رو پرینت گرفتم و با خودم بردم و چقدر هم بدرد خورد.
- توی فرودگاه دلار رو خیلی ارزون میخره. برای همین توصیه میکنم که فقط به اندازه کمی که بتونین خودتونو به هتل برسونین مثلاً 50 دلار توی فرودگاه چینج کنین. صرافی های داخل شهر قیمت بهتری دارن و خیابونهای اطراف میدان جمهوری همه پر از صرافی است.
- سعی کنین از تاکسی های خود فرودگاه برای رفتن به هتل استفاده کنین. احساس امنیت بیشتری داره ولی کمی گرون تره.
- توی فرودگاه میتونین وقتی از سالن ترانزیت اومدین بیرون سیم کار تهیه کنین. همونجا هم بدین فعالش کنن و اینترنت رو هم براتون راه اندازی کنن.
- مردم ایروان خیلی مهربون و مهمان نواز بودن. من واقعاً لذت بردم از اینکه همچین محیط گرم و صمیمی ای دارن.
- اکثر مردمی که من باهاشون برخورد کردم انگلیسی بلد بودن. (توی فرودگاه، هتل و مغازه ها) یعنی کار آدم خیلی لنگ نمی موند.

ما بقی چیزهائی که شاید بدرد بخوره رو هم تو چند روز آینده می نویسم

لطفا هر چی زودتر بزارید ما درخواست تغییر به ایروان دادیم و کسی هم چیزی امسال ننوشته
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان