کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
اگه اشتباه نكنم يكي از برندگان ٢٠١٥ اسمشون سروش بود كه مي گفتند از لاتاري ٢٠١٣ جا مونده بودند و خوشبختانه قبول شدند.ثبت نام كنيد.
در مورد خودمون بگم، ما ثبت نام نكرديم، گفتيم سفارت همه چيو بررسي مي كنه و مي گه اينا كه دعوت به مصاحبه شدن واسه چي دوباره اسم نوشتن، اينقدر اعتماد به نفسشون پايينه، نكنه ريگي به گفششونه؟!؟!؟! خلاصه هزار فكر و خيال كه ما رو از ثبت نام مجدد وا داشت.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
(2014-09-27 ساعت 21:03)mohajermoj نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 15:20)khalilkhah نوشته:  
(2014-09-18 ساعت 07:59)shervin4d نوشته:  با اجازه مدیران و عزیزان با سابقه و فعال دوست دارم با توجه به تجربه های 2013 و 2014 به عزیزانی که شماره کیسشون بالاتر از 5000 هست و سربازی رفتن یا شغل دولتی دارن و احتمال کلیرنس دارند پیشنهاد کنم حتما در لاتاری 2016 هم شرکت کنند تا شانسشون بیشتر باشه انشالا. امیدوارم عزیزان این مورد رو به عنوان انرژی منفی تلقی نکنید و فقط کمی واقع گراتر با لاتاری برخورد کنید. برنده شدن به معنای ویزای قطعی نیست. عزیزانی که سربازی رفتند حتما کلیرنس خواهند داشت و استثتایی هم وجود نداره. شغل دولتی هم در بیشتر موارد مشمول کلیرنس هست. پس دوستانمون شتابزده عمل نکنند و خیلی محتاط با لاتاری برخورد کنید. انشالا که امسال پروسه کلیرنس سریع تر انجام بشه و روی ماه تک تکتون رو اینجا ببینم. بنده حقیر هم در ساکرامنتوی کالیفرنیا هستم هر اطلاعاتی از اینجا خواستید و اگر تصمیم داشتید اینجا بیاید قدمتون به چشم من هست و هرکاری بتونم براتون انجام میدم. به امید دیدار همتون. شاد باشید و بی غم

دوست گرامی
غیر از سال 2014 که معلوم نیست چرا چنین شد, آمارهای سال های قبل حاکی از دریافت ویزا توسط حدود 60 درصد ایرانیها شده , از طرفی براساس جدول ذیل که مربوط به سال 2013 است تا رقم حدود 7000 هزار تقریبا به یک مقدار ثابت افرادی داشتیم که نتوانستند ویزا بگیرند, ولی از 7000 به بالا کمی افزایش می یابد
[عکس: 43727169922430924492.jpg]

سلام
میشه منبع این جدول را هم بگذارید یا بگید این اطلاعات از کجاست ؟
باید جالب باشه !
مرسی

اصل منبع فایل CEAC مربوط به سال 2013 می باشد ولی طبقه بندی را خودم استخراج کردم
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
سلام دوستان
آیا هیچ ارتباطی بین تعداد افرادی که کلیرنس شدن و خدایی نکرده جاماندن با سفارتی که مصاحبه رو او نجا انجام میدید وجود داره؟ Sad
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، mfarazz ، alireza51
(2014-09-29 ساعت 10:22)faravaz نوشته:  سلام دوستان
آیا هیچ ارتباطی بین تعداد افرادی که کلیرنس شدن و خدایی نکرده جاماندن با سفارتی که مصاحبه رو او نجا انجام میدید وجود داره؟ Sad
سلام دوست عزیز
آمارهایی از هر سفارت وجود داره که فعالیت و تعداد صدور ویزا و ریجکت شدن پرونده و...رو نشون میده
۲ سال پیش ایروان آمار خوبی داشت مبنی بر صدور تعداد زیاد ویزا و سرعت عمل در اتمام کیس ها
اما پارسال ضعیف ترین عملکرد رو داشت
دقیقا نمی شه گفت چه سفارتی خوب یا بد هست...ممکنه تعویض کارمندان یا هر چیز دیگری این آمار رو تغییر بده
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: قصه گو ، آلیس-1980 ، babak12 ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، mfarazz ، alireza51
montazersara2014.vvs.ir
خودتون مقایسه کنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، آلیس-1980 ، babak12 ، ashkansoso65 ، soli asali ، mfarazz ، alireza51
ما بعد از خوندن تاپیک کلیرنس 2013 تصمیم گرفتیم که برای 2015 هم ثبت نام کنیم چون هیچ تضمینی برای گرفتن ویزا نبود، این کارم کردیم.مشکلی بخاطر ثبت نام پیش نیومد و هیچ سوالی هم ازمون در اینباره نشد.خدا رو شکر که ویزا گرفتیم.پس از ثبت نام مجدد نترسید مخصوصا کسایی که کیس نامبرشون بالاست.
تشکر کنندگان: A_A ، ffrfar ، قصه گو ، HERMES7 ، rezasadeghi ، نیلان ، ashkansoso65 ، alireza51
این متن رو در تاپیک کلیرنس 2014 دیدم سعید نوشته. بد ندیدم که شما هم ببینید و بخونید

تو این تاپیک جای این حرف ها نبود ولی بعضی هاتون نمی ذارین آدم ساکت بمونه. من به همه توصیه کرده بودم که برن سفرنامه ها رو بخونن ولی گویا خیلی ها حوصله نکردن. اشکال نداره. خیلی از موارد رو شما خودتون می تونین تجربه کنید و این تجربه شخصی فقط به شما فشار مالی میاره. یعنی مثلاً سفرنامه نمی خونین بعد که رسیدین فرودگاه اسن بوگای آنکارا به عوض سوار شدن به اتوبوس 442 و رفتن به کیزیلای با 5 لیر، تاکسی می گیرین و 80 لیر پیاده میشین. این فقط یک ضرر مادی هست که از نظر من و خیلی ها مهم نیست. شما به عوض استفاده از تجربه دیگران خودتون تجربه شخصی رو ترجیح دادین و هزینه هاش رو هم پرداختین. ولی در مورد مصاحبه اوضاع خیلی متفاوته. هزینه توجه نکردن به تجربیات دیگران در مورد مصاحبه خیلی سنگین و گاهی غیر قابل جبران هست. ما پارسال همه سئوالات آفیسر رو از قبل می دونستیم. بعضی از 2013ایها حتی سئوالات رو پرینت گرفته بودند و شب مصاحبه تو هتل با هم تمرین می کردند. یعنی شوهر در نقش آفیسر و خانم در نقش متقاضی ویزا و برعکس. با این وجود تعداد زیادیمون به علت طولانی شدن کلیرنس ویزا نگرفتیم و هممون روزهای بدی رو گذروندیم و می گذرونیم.
عارضم خدمت دوستان که شما روز مصاحبه با 4-5 نفر از کارمندای سفارت روبرو میشین. یکی اونی که مدارک رو از شما می گیره، یکی فرم ها رو بهتون میده تصییح کنین، یکی انگشت نگاری رو انجام میده و صندوقدار هم ازتون پول می گیره. آخرین نفری که باهاش رودر رو میشین آفیسر هست و او تنها کسی هست که بر اساس مدارک پرونده شما و جواب چک های شما در مورد شما قضاوت می کنه و تصمیم می گیره که باید به شما ویزا بده یا نه؟ آفیسر یک نیروی آموزش دیده است که به اندازه موهای سرش آدم مصاحبه کرده. هم علمش رو داره و هم تجربه کافی. وقتی زبون مادری شما رو که از قضا یکی از زبان های سخت دنیا از لحاظ یادگیری هست رو مثل یک فارسی زبان صحبت می کنه یعنی مدت زمان زیادی رو مشغول آموزش بوده و هزینه زیادی صرف آموزش هاش شده تا فقط بدونه که باید به کی ویزا بده و به کی نه؟! حالا انشاءالله تشریف میارین این ور و می بینین که تو آمریکا مشغول شدن به هر کاری یک سری مسئولیت هایی برای فرد به همراه داره که به هیچ وجه مسئله کوچکی نیست. میزان مسئولیت های افراد از شغلی به شغل دیگه متفاوت هست. کارهایی که با سلامت و امنیت افراد به خصوص افراد مسن و بچه ها در ارتباط باشه بالاترین حد مسئولیت رو داره. مثلاً پزشکان مقدار زیادی از درآمدشون رو به عنوان بیمه مسئولیت به شرکت های بیمه میدن و در عوض مقداری آسودگی خیال دارند که اگرتشخیص اشتباهی انجام دادند و سلامتی مریضی به خاطر تصمیم اشتباه اونها به خطر افتاد، شرکت بیمه جبران خسارت می کنه و از هستی ساقط نمیشن. موقع طبابت هم از روی یک سری دستور العمل ها و پروتکل های مشخصی کار می کنند و قبل از این که نظر قطعی خودشون رو اعلام کنند آزمایشات مختلفی تقاضا می کنند و با توجه به جواب عکس و آزمایش ها و دستور العمل های مختلفی که وجود داره نظر خودشون رو در مورد یک بیمار اعلام می کنند. اگر در مورد یک مریض بازخواست بشن با نشون دادن نتایج آزمایشات از خودشون رفع مسئولیت می کنند و کمتر به تجربه خودشون اعتماد می کنند.
آفیسر یک سفارت هم مسئولیت سنگینی به عهده داره. بهتره بدونین که آفیسر پرونده های لاتاری همون کسی هست که در مورد کیس های توریستی و ازدواجی و کاری و ...تصمیم گیری می کنه. اگر به فردی ویزا بده و طرف وارد خاک آمریکا بشه و بعد یه جایی عملی ت.ر.و.ر.یستی انجام بده و جون یک عده ای به خطر بیوفته یکی از اولین کسانی که این وسط بازخواست میشه آفیسر هست. بنابراین او سعی می کنه هیچ کاری رو بدون خارج شدن از دستور العمل های موجود انجام نده و برای هر تصمیمش دلیل قانع کننده ای داشته باشه. مطمئن باشید که آفیسرها در هیچکدام از سفارت های ایالات متحده بدون چک امنیتی یک متقاضی ویزا به او ویزا نخواهند داد و به هیچ وجه زیر بار این مسئولیت خطرناک نخواهند رفت. او در روز مصاحبه طبق دستور العملی مصوب که شبیه فلوچارت کامپیوتری هاست در مورد شما تصمیم می گیره. یعنی اگرجواب چک های امنیتی شما آمده باشه، شما سربازی نرفته و کار دولتی نداشته باشید چک های بیشتر لزومی نداره و ویزا می گیرید. ولی اگر چک های امنیتی شما نیومده باشه عمراً که بهتون ویزا بده حتی اگر سربازی نرفته باشین یا کارمند دولت نباشین. بعضی ها وقتی ویزا رو می گیرند داخلش تاریخ کلیرنسی وجود نداره. این به این معنی نیست که اینها چک نشدند. حداقل اطلاعات شخصی شما مثل نام و نام خانوادگی در ثبت نام اولیه و فرم های DSP-122 و DS-230 و امضای شما از مواردی هست که قبل از مصاحبه چک میشوند.
به نظر من آفیسر از قبل مصاحبه می دونه که قراره به شما کلیرنس بزنه ولی روز مصاحبه نحوه پاسخگویی شما هم اهمیت زیادی داره. اگر ترسیده باشید، با استرس و اضطراب به سئوالاتش پاسخ بدید او فکر می کنه که دارید چیزی رو ازش پنهان می کنید. بنا بر این چک های بیشتری رو برای شما تقاضا خواهد کرد و دوران کلیرنس طولانی تری خواهید داشت. پارسال یکی از بچه ای 2013ای نه کار دولتی داشت و نه سربازی رفته بود. رشته اش هم جزو رشته های حساس نبود و همه فکر می کردیم یک ضرب ویزا می گیره ولی به قدری با استرس و با تته پته به سئوالات آفیسر جواب داده بود که بهش کلیرنس خورده بود و حتی ازش چیزی خواسته بود که همه تعجب کرده بودن: گواهی فوت پدر!!
بنابراین نتیجه مصاحبه تا حدی از قبل معلوم هست و تا حدی هم به نحوه پاسخگویی شما بستگی داره. روز مصاحبه آفیسر می دونه که شما تحت استرس هستید. نحوه برخورد او با شما به گونه ای هست که استرس طبیعی شما رو کم کنه. یعنی با شما بگو بخند می کنه و خیلی خودش رو از هم صحبتی با شما خوشحال نشون میده و شما او رو فردی مهربون می بینین. در عوض شما موقع جواب دادن به سئوالات:
- مستقیم به چشم هاش نگاه کنید حتی اگر او به مونیتور یا پرونده شما نگاه می کنه.
- خوشحال باشید و لبخند بزنین. از اخم کردن خودداری کنید.
- اجازه بدین حرفش کاملاً تموم شه و بعد شما صحبت کنید. وسط صحبت های سایر اعضای کیس نپرید و سعی نکنید موارد گفته شده توسط همسر خود را شفاف سازی یا تصییح کنید. اجازه دهید پاسخ سئوالات هر کسی توسط همان فرد گفته شود.
- جملات کوتاه با کلمات متداول استفاده کنید. از توصیف شغل خود با کلمات تخصصی و قلمبه سلمبه خودداری کنید.
سعی نکنید کار یا تحصیلات خود را مهم جلوه بدین. هر چه رشته و کار خود را مهمتر جلوه بدین با دست خودتون کلیرنستون رو طولانی کردین. علتش هم این هست که اگر شما ویزا بگیرین و وارد آمریکا شوید می توانید با اشتغال در یک شرکت خصوصی و یا ادامه تحصیل در دانشگاه، دانش فنی کافی در رشته ای حساس کسب کنید و بعد هم با خروج از آمریکا این اطلاعات فنی را در اختیار دولت هایی قرار دهید که مطلوب دولت ایالات متحده نیستند. یکی از 2013ایهای خیلی مشهور مدتی را در شرکت ص.ن.ام کار کرده بود. این شرکت جزو اولین شرکت هایی بود که ت.ح.ریم شد. ایشون روز مصاحبه ریسک کرد و در مورد مدتی که در ص.ن.ام کار کرده بود چیزی نگفته بود و اتفاقاً یک ضرب هم گرفت. یکی از دوستان دیگرمون که مدت زیادی منتظر کلیر شدن بود و در سپتامبر گذشته کلیر شد و نتونست ویزا بگیره در یک شرکت ارایه دهنده خدمات کامپیوتری کار می کرد (امیدوارم هنوزم کار کنه). روز مصاحبه از پروژه هایی صحبت کرده بود که برای دولت انجام داده اند و خودش باعث شد که ویزاشو از دست بده. از این داستان نتیجه می گیریم که مصاحبه یک چیز فرمالیته نیست. مصاحبه در سرنوشت شما خیلی تاثیر گذار هست ولی تنها عامل موثر در رسیدن شما به ویزا نیست. اگر مصاحبه خود را به خوبی پیش ببرید در مدت زمان کمتری به ویزا خواهید رسید. امیدوارم شما از اشتباهات ما درس بگیرید و همتون به ویزاتون برسین. این بود انشای ما در مورد کلیرنس. ارادتمند همه: سعید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
در مورد رشته های حساس گفتین من رشته ام فیزیکه و شوهرم کیس اصلی هست من شاغل نبودم هیچوقت آیا دردسر میشه واسمون
تشکر کنندگان: mfarazz ، alireza51
(2014-09-29 ساعت 03:54)قصه گو نوشته:  ببخشيد يه دانشجوي سربازي نرفته، چطور پاسپورت داره؟! افراد زيادي از فاميلامون شرايط شما رو دارند ولي پاسپورت ندارند، راهنماييم كنيد كه بهشون بگم.ممنونم.

اونا میتونن با گرفتن نامه اشتغال به تحصیل از دانشگاهشون و بردن اون به اداره نظام وظیفه درخواست گذرنامه و خروج از کشور کنن (این دو تا همزمانه ٬ اینطور نیست که بشه باسبورت بکیری بعد از ۶ ماه از کشور خارج شی) .. بعد اونجا بهشون میگن که ۱۵ ملیون وثیقه به یه بانکی که خودشون معرفی میکنن واریز کنی (بعد از برگشت از سفر وثیقه ازاد میشه) ... اینکارو که کردن بعدش باید به اداره گذرنامه مراجعه کنن و نامه موافقت نظام وظیفه رو از اونا بگیرن ... بعدش هم بلیس +۱۰ و درخواست گذرنامه ... اینا مراحلی بود که خودم تو این چند روز انجامشون دادم ... گذرنامه هم حداقل بین یک تا سه هفته بعد از درخواست بدستشون میرسه ... سعی کردم کامل توضیح داده باشم
تشکر کنندگان: babak12 ، mohammadg846 ، A_A ، قصه گو ، 3rip ، r.bazargan ، L_haam ، R-AL ، mfarazz ، alireza51
بچه ها اینو تو تابیک سربازی نوشتم اما کسی جواب نداد ... تورو خدا هر جواب یا راه حلی که به ذهنتون میرسه بگید

امروز رفتم نظام وظيفه براي گذاشتن وثيقه و درخواست گذرنامه ، من وسطاي آبان مصاحبمه ، تو اين فكر بودم كه اگه كليرنس خوردم برگردم ایران بعد دوباره از كشور خارج بشم.. از سرهنگه پرسيدم ميتونم دوباره بعد از دو سه ماه از كشور خارج شم كه گفت قانون جديد گذاشتن كه دانشجوها هر ٦ ماه يبار ميتونن از كشور خارج بشن (شايدم منظورش هر ترم بوده) من خيلي نگرانم الان . (تا همين چند وقت پيش هر ترمي دوبار بود) ميترسم وقتي برگردم ايران زود ويزام اوكي شه ولي بخاطر اين مشكل نتونم از كشور خارج شم. من توي امارات خونه ي عمم ميتونم بمونم .. بنظرتون اگه ويزاي اماراتمو تمديد كنم و سه ماه امارات بمونم بهتره؟ كلا كسي ميدونه امارات حداكثر تا چند وقت ويزاتو تمديد ميكنه ؟ كاري به شرايط سربازي و اين داستانا داره؟ (حداكثر اجازه خروج براي دانشجوها بيست روزه) . ميتونم تا وقتي كه ويزاي امريكام اوكي شه اونجا بمونم ؟ من احتمال ويزاي يك ضرب هم دارم .. اگه ويزا يك ضرب باشه همون موقع ميشه به امريكا بري يا بايد صبر كرد يا تو نوبت موند ؟ اگه اره حداكثر چقدر ؟ بخدا مغزم پر از اين سوالا شده مخصوصا بعد از ماجراي امروز ... ممنون ميشم به سوالاتم جواب بدين
تشکر کنندگان: pari pari ، r.bazargan ، mfarazz ، alireza51
(2014-09-29 ساعت 22:03)talie نوشته:  در مورد رشته های حساس گفتین من رشته ام فیزیکه و شوهرم کیس اصلی هست من شاغل نبودم هیچوقت آیا دردسر میشه واسمون

درد سر که نمی شه ولی به احتمال زیاد چک می خورید

(2014-09-27 ساعت 22:32)رضا2015 نوشته:  [quota]
من این رو خوندم، ولی هنوز متوجه نشدم که اپ دیت رو چطوری چک میکنن...
وقتی زمان مصاحبه شما مشخص شد و سایت ceac کیس شما رو بشناسه.
زمانی که در قسمت check status visa شماره کیس خود را وارد کنید و پنجره مربوط به پرونده شما باز بشود دو تا تاریخ وجود دارد که تاریخ اول نشان دهنده زمان باز شدن پرونده شما و زمان دوم مربوط به اپ شما هست
شما روزی دوبار سایت رو چک میکنید اگر صبح چک کردید و بعدظهر تاریخ عوض شده بود یعنی سفارت بر روی پرونده شما کار کرده و اگر بعدظهر چک کردن و صبح تغییر کرده بود یعنی از ان طرف های نیلگون روی پرونده شما کار شده

البته این تغییرات به هیچ عنوان قابل تحلیل نیستند و نمیشه روشون حساب کرد.
[/quote]
سلام دوست عزیز
الان کاملا در مرحله ی افتادن دوزاری و شیر فهم شدن هستم
موفق باشید
Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: r.bazargan ، mfarazz ، alireza51
(2014-09-29 ساعت 22:46)Mrng93 نوشته:  بچه ها اینو تو تابیک سربازی نوشتم اما کسی جواب نداد ... تورو خدا هر جواب یا راه حلی که به ذهنتون میرسه بگید

امروز رفتم نظام وظيفه براي گذاشتن وثيقه و درخواست گذرنامه ، من وسطاي آبان مصاحبمه ، تو اين فكر بودم كه اگه كليرنس خوردم برگردم ایران بعد دوباره از كشور خارج بشم.. از سرهنگه پرسيدم ميتونم دوباره بعد از دو سه ماه از كشور خارج شم كه گفت قانون جديد گذاشتن كه دانشجوها هر ٦ ماه يبار ميتونن از كشور خارج بشن (شايدم منظورش هر ترم بوده) من خيلي نگرانم الان . (تا همين چند وقت پيش هر ترمي دوبار بود) ميترسم وقتي برگردم ايران زود ويزام اوكي شه ولي بخاطر اين مشكل نتونم از كشور خارج شم. من توي امارات خونه ي عمم ميتونم بمونم .. بنظرتون اگه ويزاي اماراتمو تمديد كنم و سه ماه امارات بمونم بهتره؟ كلا كسي ميدونه امارات حداكثر تا چند وقت ويزاتو تمديد ميكنه ؟ كاري به شرايط سربازي و اين داستانا داره؟ (حداكثر اجازه خروج براي دانشجوها بيست روزه) . ميتونم تا وقتي كه ويزاي امريكام اوكي شه اونجا بمونم ؟ من احتمال ويزاي يك ضرب هم دارم .. اگه ويزا يك ضرب باشه همون موقع ميشه به امريكا بري يا بايد صبر كرد يا تو نوبت موند ؟ اگه اره حداكثر چقدر ؟ بخدا مغزم پر از اين سوالا شده مخصوصا بعد از ماجراي امروز ... ممنون ميشم به سوالاتم جواب بدين

دوست عزیز یادتون باشه که هیچوقت پلهای پشت سرتون رو خراب نکنین چون به اندازه کافی دلتنگ زادگاهتون میشین.اگر ویزا رو یک ضرب دریافت کردید که همه چیز تموم هست و میتونید از همونجا و همون روز به آمریکا سفر کنید. اگرهم مشمول کلیرنس شدین که پیشنهاد میکنم به ایران برگردین و پس از کلیر شدنتون تشریف ببریند ولی چنانچه مجاز به خروج نبودین میتوانید از آژانسهایی که خدمات پیکاب ویزا رو انجام میدهند استفاده کنید و خودتون رو به دردسر نندازید (بر اساس گفته خودتون مصاحبه شما ابوظبی هست). فقط ممکنه وقتی برای مهاجرت بخواهید از کشور خارج شید با مشکل مواجه بشین چراکه ویزای مهاجرت دارید و سربازی نرفتین.
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: Mrng93 ، قصه گو ، HERMES7 ، r.bazargan ، mfarazz ، alireza51
(2014-09-30 ساعت 08:05)mohsenmb نوشته:  
(2014-09-29 ساعت 22:46)Mrng93 نوشته:  بچه ها اینو تو تابیک سربازی نوشتم اما کسی جواب نداد ... تورو خدا هر جواب یا راه حلی که به ذهنتون میرسه بگید

دوست عزیز یادتون باشه که هیچوقت پلهای پشت سرتون رو خراب نکنین چون به اندازه کافی دلتنگ زادگاهتون میشین.اگر ویزا رو یک ضرب دریافت کردید که همه چیز تموم هست و میتونید از همونجا و همون روز به آمریکا سفر کنید. اگرهم مشمول کلیرنس شدین که پیشنهاد میکنم به ایران برگردین و پس از کلیر شدنتون تشریف ببریند ولی چنانچه مجاز به خروج نبودین میتوانید از آژانسهایی که خدمات پیکاب ویزا رو انجام میدهند استفاده کنید و خودتون رو به دردسر نندازید (بر اساس گفته خودتون مصاحبه شما ابوظبی هست). فقط ممکنه وقتی برای مهاجرت بخواهید از کشور خارج شید با مشکل مواجه بشین چراکه ویزای مهاجرت دارید و سربازی نرفتین.

ممنون از توصيه و جواب .. دقيقا مشكل همينه ، ممكنه وقتي برگردم ويزا اماده شه و من ممنوع الخروج باشم تا چند ماه بعدش .. خيلي ستمه اينجوري خدايي ، حالا يه سوال ديگه هر وقت اعلام كردن كه مثلا ويزا امادست تا چند وقت بعد ميشه اقدام كرد و دوباره رفت سفارت ؟ مهلت خاصي داره يا چي
تشکر کنندگان: قصه گو ، mfarazz ، alireza51
دوستان امروز 30 سپتامبره !
پایان 2014 ...
شروع 2015 ...
این پست رو میزارم واسه سال دیگه همین موقع !!
خدا جون از ته دلم میخوام ازت چندتا خواهش بکنم :

_ همون راهی رو جلمون باز کن که صلاحمون توش باشه....
_تا آخر این راه کنار هم خوب باشیم و اتحاد داشته باشیم....
_وقتی که رسیدیم آخر راه روی لبهای هممون خنده باشه....
_و در آخر اتفاق های تلخ گذشته تکرار نشه....

سلام به لاتاری 2015 !!
سلام به شروع پر هیجان ترین اتفاق زندگی!!
سلام به ویزاهای یکضرب !!
سلام به کلیرنس های کوتاه مدت !!

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
اميدوارم خلوت ترين تاپيك مهاجرسرا باشه Big GrinCoolSmile
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان