کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
(2014-11-03 ساعت 02:51)sami.parsi نوشته:  
(2014-11-03 ساعت 02:17)Rock نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 23:16)reza_17173 نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 22:25)fairy نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 15:36)meysampg نوشته:  سلام دوستان گلم تورو خدا اگه کسی اطلاع داره کمکم کنه..سوالم اینه که آیا شرکت در لاتاری آمریکا تاثیر منفی داره برای دریافت ویزا توریستی آمریکا؟ممنون میشم جواب بنده را بدید

خانم سارا گرو در برنامه ی 2شب پیش v..o..a گفتن که کسانی که لاتری ثبت نام کنن اگه برای ویزای توریستی یا دانشجویی اقدام کنن به مشکل برمی خورن چون شک برانگیزه برای ما. اسمتون رو که بزن تو سیستمشون میاد
یکی از دوستای من 2بار ویزای دانشجویش ریجکت شد به خاطر شرکت در لاتری. دیگه بار سوم موفق شد بگیرهBig Grin
ای بابا چرا الان میگید پس؟!!
من امروز واسه اولین بار تو عمرم ثبت نام کردم. زمستون سال دیگه هم می خوام واسه PHD اقدام کنم.
کاش ثبت نام نمی کردم پس!!

من هم برای اولین باز ثبت نام کردم! تازه کلی هم تحقیق کردم توی فروم های مختلف، از یه وکیل مهاجرت هم پرسیدم! حالا بعد از ثبت نام این خبر میاد! نمیدونم مشکل از منه یا واقعا چیه داستان!!! اما خیلیا گفته بودن مشکلی پیش نیمده براشون. حالا واسه من همین داستان مشکل میشه، ببین کی گفتم...! Sad

حالا اگه کسی پشیمون شده از ثبت نام دوباره ثبت نام کنه تا حذف بشه .. :دی

اگر واقعا اینجوری باشه حذف شدن با این شیوه (دوبار ثبت نام کردن) فایده ای نداره چون به هرحال اسم تو لیست ثبت میشه.
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: barooni_sho
(2014-11-02 ساعت 23:16)reza_17173 نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 22:25)fairy نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 15:36)meysampg نوشته:  سلام دوستان گلم تورو خدا اگه کسی اطلاع داره کمکم کنه..سوالم اینه که آیا شرکت در لاتاری آمریکا تاثیر منفی داره برای دریافت ویزا توریستی آمریکا؟ممنون میشم جواب بنده را بدید

خانم سارا گرو در برنامه ی 2شب پیش v..o..a گفتن که کسانی که لاتری ثبت نام کنن اگه برای ویزای توریستی یا دانشجویی اقدام کنن به مشکل برمی خورن چون شک برانگیزه برای ما. اسمتون رو که بزن تو سیستمشون میاد
یکی از دوستای من 2بار ویزای دانشجویش ریجکت شد به خاطر شرکت در لاتری. دیگه بار سوم موفق شد بگیرهBig Grin
ای بابا چرا الان میگید پس؟!!
من امروز واسه اولین بار تو عمرم ثبت نام کردم. زمستون سال دیگه هم می خوام واسه PHD اقدام کنم.

کاش ثبت نام نمی کردم پس!!

دوست عزیز به نظرم جای نگرانی نداره! چون ایشون بعد از اینکه گفت باعث شک ما میشه در ادامه گفت اما به معنای این نیست که ویزا ندیم به طرف. ضمن اینکه سال بعد وقتی برای لاتاری ثبت نام نکنید و برای ادامه تحصیل اقدام کنید خودش تلویحا نشون میده که تصمیم شما عوض شده. تا جایی که من فهمیدم می گن سالی که برای ویزای تحصیلی می خوای اقدام کنی نباید برای لاتاری ثبت نام کرد.
تشکر کنندگان: fairy ، reza_17173
درود

حالا ایشاله اسمتون در میاد از طریق همین لاتاری میری ... نیاز به ویزای تحصیلی پیدا نمیکنی..

یکم خوشبینانه هم به موضوع نگاه کنیم بد نیست

التماس دعا.
.
.
.
تشکر کنندگان: Death ‎Angel ، ofrfar ، baran21
سلام دوستان

1- در صورتی که در اردیبهشت ماه کسی برنده بشه به ادرس پستی توی ایران چیزی ارسال میشه یا همه فرایند کار و رفتن به سفارت الکترونیک هست؟
2- ما باید چیزی با پست بفرستیم یا همش الکترونیکه؟
3- دوستی هست که پرینت اسکرین از صفحه برنده شدنش داشته باشه اینجا بذاره ببینیم و همچنین پرینت اسکرین از ادامه مراحل پس از برنده شدن،تعیین محل مصاحبه و ...
---
اگه مطلب یا لینکی هست که به صورت کامل توضیح داده از لحظه ای که برنده میشی مرحله به مرحله باید چیکار کرد ممنون میشم...
تشکر کنندگان:
(2014-11-03 ساعت 19:08)Shahin Tehrani نوشته:  سلام دوستان

1- در صورتی که در اردیبهشت ماه کسی برنده بشه به ادرس پستی توی ایران چیزی ارسال میشه یا همه فرایند کار و رفتن به سفارت الکترونیک هست؟
3- دوستی هست که پرینت اسکرین از صفحه برنده شدنش داشته باشه اینجا بذاره ببینیم و همچنین پرینت اسکرین از ادامه مراحل پس از برنده شدن،تعیین محل مصاحبه و ...
---
اگه مطلب یا لینکی هست که به صورت کامل توضیح داده از لحظه ای که برنده میشی مرحله به مرحله باید چیکار کرد ممنون میشم...

1-خیر چیزی ارسال نمیشه _ از طریق ایمیل و سایت مربوطه که چک میکنبد متوجه خواهید شد
2-بستگی به سفارتی که مصاحبه میری داره و... .فعلا صبر کنید تا اعلام نتایج بعد بیشتر با روال اشنا میشید
3-نمونه تصویر از صفحه برندگان
تو امضای من برید خیلی کمکتون میکنه.(لاتاری از اغاز تا پایان)
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: Shahin Tehrani ، Hadi_20 ، Hawk2020
(2014-11-03 ساعت 19:08)Shahin Tehrani نوشته:  سلام دوستان

---

درود
1 - خیر. به ادرس پستی شخص چیزی ارسال نمیشود و فرایند به صورت الکترونیکی هست

2-- به صورت الکترونیکیه . حالا بعد از قبولی در صورتی که کنسولگری انکارا باشید قبل از مصاحبه یکسری مدارک را باید برایشان از طریق پست ارسال کنید.

3 -- بنده تو یکی از صفحات صفحه ای که اعلام میکنه برنده شدید رو گذاشته بودم پیدا کنم مجدد میذارم اینجا..

التماس دعا ..بدرود
تشکر کنندگان: Shahin Tehrani
زمان ثبت نام به پایان رسیده.
با ارزوی موفقت برای همه.
[عکس: 631821_Laie_82.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ثبت نام لاتاری 2016 به پایان رسید . برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم .
تمام مشخصاتتان را در جای امنی بگذارید تا اینشالا اردیبهشت 94 چک کنید و قبول شدنتون را ببینید .

تاپیک قفل میشه - موفق باشید

ارادتمند شما

محمود
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، majid7 ، roadhog ، Ali Sepehr ، battosai ، pey.com ، Fifi2015 ، dv2016 ، baran21 ، vahidbaq ، feidom30 ، 2taha ، khatarnak ، کوهنورد ، Reza-2015 ، victor2016

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان