کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
دوستان الان قطعی شده که ثبت نام انجام میشه یا خیر؟
چون هر ساله حرف و حدیث زیاده که برگزار نشه. امسال هم جدی تر از گذشته
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان: King Eagle ، alirezanz
بنا بر مطلبی که در سفارت جرج تاون آمریکا قرار داده شده است. اعلام شده است که دوره جدید یعنی DV2016 انتظار میرود در اکتبر 2014 برگزار شود.

[عکس: 09629413091368411773.jpg]

چمدانی نشسته بر دوشم    زخم هایی به قلب مغلوبتم
پرتگاهی به نام آزادی    مقصد راه آهنم باشد

حدود 12 روز به ماه اکتبر (موعد آغاز ثبت نام لاتاری ) مانده اما این باعث تعجبه که هنوز هیچ خبری در مورد ثبت نام سال 2016 منتشر نشده.

بنده هم به سهم خودم امیدوارم که امسال کسانی که واقعا قصد و توانایی رفتن دارن ثبت نام کنند و ایشالا همه به اهداف خودشون برسن
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد
تشکر کنندگان: tabim4 ، soruosh ، daria ، lighter ، baran21 ، Harmony ، King Eagle ، alirezanz
(2014-09-18 ساعت 11:10)hamid32 نوشته:  حدود 12 روز به ماه اکتبر (موعد آغاز ثبت نام لاتاری ) مانده اما این باعث تعجبه که هنوز هیچ خبری در مورد ثبت نام سال 2016 منتشر نشده.

بنده هم به سهم خودم امیدوارم که امسال کسانی که واقعا قصد و توانایی رفتن دارن ثبت نام کنند و ایشالا همه به اهداف خودشون برسن
بسیار حرف بجایی گفتی دوست عزیز با کمال تاسف باید بگم تجربه ویزاهای صادره و مهاجران شکست خورده و برگشته به ایران و یا بلاتکلیف و سرگردان در آمریکا نشان میدهد که حدود 60-70 درصد هموطنان ایرانی شرکت کننده در لاتاری یا اصلاً ظرفیت و توانایی رفتن را ندارند و یا اینکه قصد وانگیزه لازم را ندارند.و بدینگونه حق 30-40 درصد بقیه شرکت کنندگان را ضایع می کنند به عبارت دیگر شانس قبولی 30-40 درصد بقیه را به حداقل می رسانند.
منم به نوبه خودم واسه خودم و همه عزیزانی که واقعا میخوان برن آرزوی موفقیت در لاتاری 2016 رو دارم ...
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان: babak12 ، soruosh ، abas_kashan ، sce ، زری وحدتی ، baran21 ، King Eagle ، alirezanz ، rezasadeghi ، masoud768
ای داد بی داد. من و همسرم اولین بار شرکت کردیم لاتاری هر دو قبول شدیم ولی با کیس همسر که 7000 بود شرکت کردیم. وحالا جز بازماندگان 2014 شدیم!!!!!!! به نظر شما دوباره شرکت کنیم؟؟؟؟
تشکر کنندگان: NEURON ، baran21 ، King Eagle ، alirezanz
(2014-09-18 ساعت 11:57)tabim4 نوشته:  
(2014-09-18 ساعت 11:10)hamid32 نوشته:  حدود 12 روز به ماه اکتبر (موعد آغاز ثبت نام لاتاری ) مانده اما این باعث تعجبه که هنوز هیچ خبری در مورد ثبت نام سال 2016 منتشر نشده.

بسیار حرف بجایی گفتی دوست عزیز با کمال تاسف باید بگم تجربه ویزاهای صادره و مهاجران شکست خورده و برگشته به ایران و یا بلاتکلیف و سرگردان در آمریکا نشان میدهد که حدود 60-70 درصد هموطنان ایرانی شرکت کننده در لاتاری یا اصلاً ظرفیت و توانایی رفتن را ندارند و یا اینکه قصد وانگیزه لازم را ندارند.و بدینگونه حق 30-40 درصد بقیه شرکت کنندگان را ضایع می کنند به عبارت دیگر شانس قبولی 30-40 درصد بقیه را به حداقل می رسانند.
چندین سال است که این بحث مطرح میشود و نتیجه ای ندارد و تعداد افراد ثبت نام کننده بی هدف افزایش می یابد

به نظر من با فکر کردن به این مسائل دچار استرس و حس ناامیدی بین خود و دیگران دوستان نشیم

و تمام چیز هارو به شانس خودمان ارتباط بدیم
تشکر کنندگان: sce ، lighter ، baran21 ، Harmony ، DIVE ، King Eagle ، alirezanz ، ghzlsa
برای همه کسانی که برای سال 2016 ثبت نام میکنند ارزوی موفقیت دارم. ازجمله پدر و مادر و برادر خودم.
کیس نامبر : 2014as29XX / تاریخ مصاحبه : 30 ژانویه- ابوظبی / تعداد افراد کیس : 3 نفر / آپدیتها: 4 فوریه- ده فوریه-4 مارچ- 5 مارچ - پنجم جون- هشت جون/ کلیر : هشت جون ، ساعت 12:30 ظهر/ دریافت ویزا : 26 جون

سلام به همه دوستان
چه بازماندگان 2014 از جمله خودم چه دوستان جدید
من که از رو نمیرم و دوباره شرکت میکنم!!:
D
سفارت:ایروان
افراد کیس:1 نفر***6
تاریخ مصاحبه:اوایل جون
برگه آبی
سربازی:س پ
شغل:آزاد
آپ دیت ها:8 و 11 آگوست بدون ای میل
تاریخ کلیر:با خداست
ویزا....
مقصد:ال ای
تشکر کنندگان: babak12 ، زری وحدتی ، NEURON ، smart3461 ، reasonable ، قصه گو ، King Eagle ، kimfar ، alirezanz ، babak433
(2014-09-17 ساعت 18:30)mahssa نوشته:  یعنی واقن باید از کلیرنس 2014 به این تاپیک نقل مکان کنم؟؟؟؟... Sad

سلام
غصه نخور تنها نیستیا

(2014-09-17 ساعت 19:15)behzadkhatari نوشته:  من امسال بار چهارمه که شرکت میکنم. امیدوارم امسال قبول بشم چون سالهاست منتظر چنین فرصتی هستم. به امید قبولی دوستان مهاجرسرایی
من از سال 2004 در حال ثبت نامم
2014 هم که برنده شدیم اوضاعمو تو امضاء میبینید
تشکر کنندگان: lighter ، abas_kashan ، babak433 ، اشکان 3D ، King Eagle ، alirezanz
(2014-09-18 ساعت 15:12)hoda sebt نوشته:  ای داد بی داد. من و همسرم اولین بار شرکت کردیم لاتاری هر دو قبول شدیم ولی با کیس همسر که 7000 بود شرکت کردیم. وحالا جز بازماندگان 2014 شدیم!!!!!!! به نظر شما دوباره شرکت کنیم؟؟؟؟

سلام
یعنی شما دوتا کیس نامبر داشتید؟
شماره کیس شما چند بود؟
امضاء تون رو کامل کنید لطفاً
تشکر کنندگان:
اعلام برگزاری قطعی دوره DV2016 در سال 1393 از سوی اداره مهاجرت آمریکا Smile

طبق اعلام رسمی سایت اداره مهاجرت آمریکا دوره DV2016 از تاریخ یک اکتبر تا سه نوامبر 2014 آمریکا که معادل تاریخی و زمانی ایران:

از روز چهارشنبه مورخه نهم مهر ماه 1393 حدود ساعت هفت و نیم عصر تا روز دوشنبه دوازدهم آبانماه 1393، ساعت حدود هشت و نیم عصر

بنا به توصیه اداره مهاجرت: به هیچ وجه ثبت نام خود را به ساعات پایانی موکول نفرمائید.

DV-2016 Program: Online Registration

DV 2016 Program: Online registration for the DV 2016 Program will begin on Wednesday, October 1, 2014 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and will conclude on Monday, November 3, 2014 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4).

لینک منبع :

http://travel.state.gov/content/visas/en...tions.html
چمدانی نشسته بر دوشم    زخم هایی به قلب مغلوبتم
پرتگاهی به نام آزادی    مقصد راه آهنم باشد

دوستان ثبت نام قطعی هست و همونطور که dvb30000 عزیز گفت در تاریخ یک اکتبر شروع میشه ثبت نام و تا سه نوامبر 2014 ادامه داره
و همچنین در صفحه های سفارت مجازی در ایران ویدیوی به اشتراک گذاشته شده که خانم سارا گرو نکات-رو گوشزد میکنه دیدنش
دیدنش ضرر نداره
با آرزوی موفقیت برای همه 3>
تشکر کنندگان: مریم فتوحی ، vahidbaq ، King Eagle ، alirezanz
(2014-09-18 ساعت 00:52)babak12 نوشته:  
(2014-09-18 ساعت 00:51)abas_kashan نوشته:  لینک ثبت نام چی بود ؟! بر اثر گذر زمان فراموشش کردم Smile

https://www.dvlottery.state.gov/
سلام.میشه منو راهنمایی کنید که چطور باید ثبت نام کنم و از کی شروع میشه و تا چه تاریخی ادامه داره؟؟
تشکر کنندگان: abas_kashan ، King Eagle
با سلام

می خواستم بدونم کسی که امسال در لاتاری 2015 قبول شده و داره میره مصاخبه ایا می تونه امسال هم شرکت کنه مشکلی پیش نمی یاد برای روند کاری همین امسالش؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان