کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
بابا جون مادرتون این داستان لاتاری و جار نزنید این حرکت درست نیست اخه .... شما ی که میگی یکی دیگه برات ثبت نام کنه اونم میره واسه خودش ثبت نام .میکنه فلانی به فلانی میگه .....همین جوری میشه 6000 نفر ثبت نام میکنن اخرش هم یه عده هم سو استفاده میکنن قبول میشن نمیرن ..یعنی نمیتونن برن ... ما اینجا میمونیمو حوض مون

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: King Eagle ، lighter ، vashahri ، Death ‎Angel ، kamran293 ، alirezanz ، jsmlz ، Richard
king eagle پرچمت بالاس

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: King Eagle ، lighter ، alirezanz ، justusa ، meysamzr ، jsmlz
دوستان عزیز سلام
لطفا ساعت باز شدن سایت برای ثبت نام را به وقت ایران اعلام کنید مرسی
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
مخلص همه بچه های قدیمی هم هستیما....
تشکر کنندگان: King Eagle ، lighter ، alirezanz ، jsmlz ، majid7
دوستان جون هر شخصی که دوست دارین تنگ نظری رو بگذارید کنار،همون طورکه میدونین با توجه به شرایط کمی سخت میل مهاجرت افزایش پیدا کرده، اینکه میگیم به کسی نگیم تا شانس مابیشتر بشه مثل این میمونه که افرادی که در امریکا هستند اطلاعات و تجربیاتشون رو دراختیار دیگران نگذارند و بعد از اینکه افراد جدید مهاجرت کردن موفق نشوند از پس مشکلات بر بیایند و با ناامیدی و ورشکستگی برگردند، کما اینکه خیلیها دارن برمیگردن. پس لطفاً مثبت فکر کنید و تمام کائنات رو به تسخیر بکشین. موفق باشید
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: Mina1Mina ، King Eagle ، قصه گو ، alirezanz ، amir2640 ، jsmlz
(2014-09-28 ساعت 07:54)mohsenmb نوشته:  دوستان جون هر شخصی که دوست دارین تنگ نظری رو بگذارید کنار،همون طورکه میدونین با توجه به شرایط کمی سخت میل مهاجرت افزایش پیدا کرده، اینکه میگیم به کسی نگیم تا شانس مابیشتر بشه مثل این میمونه که افرادی که در آمریکا هستند اطلاعات و تجربیاتشون رو دراختیار دیگران نگذارند و بعد از اینکه افراد جدید مهاجرت کردن موفق نشوند از پس مشکلات بر بیایند و با ناامیدی و ورشکستگی برگردند، کما اینکه خیلیها دارن برمیگردن. پس لطفاً مثبت فکر کنید و تمام کائنات رو به تسخیر بکشین. موفق باشید

سلام...چند بار خوندم اما واقعا متوجه نشدم....Big Grin...میشه دوباره بنویسین
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2014-09-28 ساعت 08:13)kamran293 نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 07:54)mohsenmb نوشته:  دوستان جون هر شخصی که دوست دارین تنگ نظری رو بگذارید کنار،همون طورکه میدونین با توجه به شرایط کمی سخت میل مهاجرت افزایش پیدا کرده، اینکه میگیم به کسی نگیم تا شانس مابیشتر بشه مثل این میمونه که افرادی که در آمریکا هستند اطلاعات و تجربیاتشون رو دراختیار دیگران نگذارند و بعد از اینکه افراد جدید مهاجرت کردن موفق نشوند از پس مشکلات بر بیایند و با ناامیدی و ورشکستگی برگردند، کما اینکه خیلیها دارن برمیگردن. پس لطفاً مثبت فکر کنید و تمام کائنات رو به تسخیر بکشین. موفق باشید

سلام...چند بار خوندم اما واقعا متوجه نشدم....Big Grin...میشه دوباره بنویسین

شما این نوشته رو قلم بگیر کامران جون
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: taherifar ، قصه گو ، alirezanz ، jsmlz
(2014-09-28 ساعت 01:11)ostokhan نوشته:  
(2014-09-27 ساعت 19:28)Un4given نوشته:  پارسالو من انقد تو مشغله بودم کلا یادم رفت رجیستر کنم. باورتون نمیشه وقتی یادم افتاد که پروسه بسته شده چه حالی شدم. یعنی از اونروز دارم لحظه شماری میکنم برای ثبت نام این دوره. از شانس ما بهم ماموریت کاری خورده، نمیدونم میترسم بازم الکی الکی این سری هم از دستم در بره !

داداش یعنی 10 دقیقه تو یه ماه نمیتونی پای سیستم بشینی و ردیفش کنی؟؟!!!!! خودت هم نتونستی بده آشنایی برات اوستا کنه!!!!!!! پای این نگران این باش که قبول میشی یا نه

نه عزیز جان این 10 دقیقه رو که مزاح کردم، اما قبول کن وقتی یه دوره رو مفت از دست بدی چه ضد حالی باید بخوری. من شرایطم طوریه که اگه خدا بخواد و برنده شم تا چند وقت دیگه یکی از دوستان هم میره اونور و میتونه بیس خوبی برام باشه. اون بنده خدام کل خونوادش اونورن و فقط خودش اینور گیر کرده از طریق لاتاری هم شانسش بدتر از منه، اتفاقا خودش میگفت خواهرش از اونور برای چند نفر ثبت نام کرده که عموما برنده شدن غیر این !
بگذریم، بسپریمش بدست تقدیر، هر چی شد دیگه چاره ای نیست ...
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: King Eagle ، babak12 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-09-28 ساعت 01:46)hameddjj نوشته:  king eagle پرچمت بالاس

من مخلص همه رفقا هم هستم دادا ایشالا همه برن به خونه بخت Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: babak12 ، lighter ، ostokhan ، vashahri ، alirezanz ، jsmlz
(2014-09-28 ساعت 01:44)hameddjj نوشته:  بابا جون مادرتون این داستان لاتاری و جار نزنید این حرکت درست نیست اخه .... شما ی که میگی یکی دیگه برات ثبت نام کنه اونم میره واسه خودش ثبت نام .میکنه فلانی به فلانی میگه .....همین جوری میشه 6000 نفر ثبت نام میکنن اخرش هم یه عده هم سو استفاده میکنن قبول میشن نمیرن ..یعنی نمیتونن برن ... ما اینجا میمونیمو حوض مون

ببخشید شما لنگ پشه کوره رو گرفتید. تو یک ماه ثبت نام یه سر تشریف ببرین انقلاب ببینید هر ساندویپ فروشی و کافی نت و بقالی بزرگ زده ثبت نام لاتاری 25 تومن(سفر به آمریکا + خانه+حقوق ماهیانه+ ماشین). نصف تهرانیها میرن ثبت نام میکنن. حالا مثلا این آقا بده یکی از اقوامش براش ثبت نام کنه میشه جار زدن؟؟؟
هرسال شرکت کننده ها زیاد میشه. پیرزن 80 ساله ای رو میشناسم که برنده شده و برای تفریح ثبت نام کرده. اینا کار رو خراب میکنن. در ضمن از ایران بالای 1 میلیون ثبت نام کرده بودن و 6 هزار نفر برنده شده بودن نه اینکه 6000 نفر ثبت نام کرده باشن
تشکر کنندگان: taherifar ، vashahri ، Death ‎Angel ، lighter ، King Eagle ، قصه گو ، alirezanz ، amir2640 ، jsmlz

دوست عزیز منظور ما این نیست ثبت نام نکنن.منظور ما کسایی هست که نه قصد رفتن دارند نه شرایط رفتن و فقط میخوان الکی ثبت نام کنن تا شانس امتحان کنن. اخرشم که میبرن میگن ما که پولشو نداریم وللش...!!!!
Cool
تشکر کنندگان: King Eagle ، lighter ، قصه گو ، mohammad hossein safi ، alirezanz ، jsmlz
دوستان بیایین دست به دست هم بدیم تا اونجا که در توانمون هست این فرهنگ لاتاری ثبت نام کردن ترویج کنیم.چیزی تا زمان ثبت نام نمونده ما راحت میتونیم از طریق سایت هایی که درباره لاتاری هست به مردم همراه با دلیل بگیم تا بی جهت ثبت نام نکنن
هرکدوم از ما حداقل اگه بتونه3یا4نفر توجیح کنه خودش خیلیه
Cool
تشکر کنندگان: King Eagle ، hamid32 ، قصه گو ، alirezanz ، jsmlz
دوستانی که میگن جون مادرتون ثبت نام نکنید باید بگم چه بگید و چه نگید ثبت نام کاذب وجود داره و از جهتیم باید حق بهشون داد چون دولت امریکا این حقو بهشون داده که ازاد و رایگان ثبت نام کنند

در ضمن کسی که واقعا مهاجر واقعیه و تصمیم اصلیش هزاران راه دیگه مثل بیزینس و تحصیل را داره

عدم قبولی از بابت تعداد اشخاص ثبت نامی را برای بی همتی در امر مهاجرت توجیه نکنید

موفق باشید
تشکر کنندگان: r.bazargan ، King Eagle ، fairy ، قصه گو ، alirezanz
سلام به دوستان در آستانه مهاجرت
خانوم بنده پارسال بزور منو برد عکاسی که عکس مخصوص لاتاری گرفت و خودش مشغول به ثبت نام شد. قرار بر این شد که من و داداش شو هم روز بعد ثبت نام کنه از قرار یادش رفت و شب اخر داشت اسم نویسی میکرد که سایت بسته شد. این گذشت تا اینکه یه شب از شب های خرداد امسال که یه دفعه یادش اومد که شاید نتایج زده باشن . رمز عبورشو تو سایت گم کرده بود و بعد کلی گشتن تو سیستم ساعت ۳ صبح تونست سایت باز کنه و با فریاد منو بیدار کرد که پاشو چمدونارو ببندیم ! سایتو چنبار نگاه کردیم دیدیم واقعا برنده شده !!!! ( دفعه اول ثبت نام، بی خیالی ، به تمسخر گرفته شدن ) اما ارزویه رفتن به یونایتد کمکش کرد. ما تا صبح بیدار بودیمو از شوک سیگار میکشیدیم . امید به خدا سال دیگه شما هم این تجربه رو داشته باشین . حس قشنگیهTongueSmileBig GrinShy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: King Eagle ، ostokhan ، mohsenmb ، قصه گو ، hamedrouhi ، alirezanz ، amir2640 ، jsmlz
چقدر این ترانه به حال و هوای امروز من نزدیکه :

اون که عمری عاشقونه در کنار تو میمونه
اون که عشقت رو یه عمره تو دلش کرد آشیونه
اون منم عاشقترینم اون منم که باوفا
اون منم که خون عشقت عمریه تو رگام
جاده دستاشو واکرده من هنوزم تویه رام
جاده دستاشو وا کرده من هنوزم تویه رام ..

خدایا کمکم کن Smile
چمدانی نشسته بر دوشم    زخم هایی به قلب مغلوبتم
پرتگاهی به نام آزادی    مقصد راه آهنم باشد

تشکر کنندگان: babak12 ، mohsenmb ، قصه گو ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان