کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: babak12 ، storagemeter ، حاجی واشنگتن ، King Eagle ، taherifar ، Amir.AA
با سلام و تشکر از مدیران عزیز

بنده سوالی دارم که مربوط به کیس یکی از دوستانم هستش.

آقایی 27 ساله و مجرد که پدرش فوت کرده است و با مادرش زندگی میکند و سرپرست مادرش است، چگونه باید درون یک کیس تقاضا بدهند ؟
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد
تشکر کنندگان: taherifar
(2014-09-21 ساعت 16:22)hamid32 نوشته:  با سلام و تشکر از مدیران عزیز

آقایی 27 ساله و مجرد که پدرش فوت کرده است و با مادرش زندگی میکند و سرپرست مادرش است، چگونه باید درون یک کیس تقاضا بدهند ؟

دوست عزیز ایشون چون بالای 21 سال هستن فقط و فقط می تونن جدا فرم کنن و گزینه ای برای این مدل شرایط که در یک کیس باشن وجود نداره در فرم
we fight for a better life
تشکر کنندگان: babak12 ، hamid32 ، storagemeter ، King Eagle ، taherifar
(2014-09-21 ساعت 16:22)hamid32 نوشته:  با سلام و تشکر از مدیران عزیز

به نظر من اگر مادر دوستتون شرایط و توانایی تنها به آمریکا رفتن رو ندارن، ایشون رو ثبت نام نکنن. چون ممکنه فقط مادرشون برنده شن.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: hamid32 ، a.rahaa ، alireza_guitar ، storagemeter ، King Eagle ، taherifar
سلام . pic نوزاد 2 ماهه هم باید برای ثبت نام ارسال کنم.
تشکر کنندگان: storagemeter ، King Eagle ، taherifar
(2014-09-26 ساعت 00:12)Big apple نوشته:  سلام . pic نوزاد 2 ماهه هم باید برای ثبت نام ارسال کنم.

نه دوست عزیز نیاز نیست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Big apple ، taherifar
(2014-09-26 ساعت 00:12)Big apple نوشته:  سلام . pic نوزاد 2 ماهه هم باید برای ثبت نام ارسال کنم.

بله دوست عزیز لازمه
تشکر کنندگان: storagemeter ، babak12 ، King Eagle ، khmp ، Big apple ، taherifar
سلام، نوشتنه مشخصات و عکس نوزادتون اجباریه در غیر اینصورت اگر انتخاب هم بشید به هیچ کدومتو ویزا نمیدن.

(2014-09-26 ساعت 01:11)babak12 نوشته:  

نه دوست عزیز نیاز نیست
تشکر کنندگان: babak12 ، King Eagle ، Big apple ، taherifar
(2014-09-26 ساعت 03:32)fairy نوشته:  

بله دوست عزیز لازمه

(2014-09-26 ساعت 10:04)storagemeter نوشته:  سلام، نوشتنه مشخصات و عکس نوزادتون اجباریه در غیر اینصورت اگر انتخاب هم بشید به هیچ کدومتو ویزا نمیدن.

(2014-09-26 ساعت 01:11)babak12 نوشته:  

نه دوست عزیز نیاز نیست

بله عکس نیاز است عکس های جداگانه با مشخصات مشابه به عکس خودتان باید ارسال کنید
حق با دوستان عزیز است
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: storagemeter ، King Eagle ، Big apple ، taherifar

بله عزیز باید عکس جوجولوتون رو هم بفرستین Smile
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: babak12 ، amir2640 ، taherifar
سلام . من برای پدر و مادرم میخوام ثبت نام کنم . سوالم اینه که اون قسمتی که تعداد فرزندان رو میخواد چی بزنم . آخه بچه های پدرم همه بالای 23 سن دارن . لطفا راهنمایی کنید
موفق باشید SmileSmile
(2014-09-27 ساعت 15:03)yoosef61 نوشته:  سلام . من برای پدر و مادرم میخوام ثبت نام کنم . سوالم اینه که اون قسمتی که تعداد فرزندان رو میخواد چی بزنم . آخه بچه های پدرم همه بالای 23 سن دارن . لطفا راهنمایی کنید
بنویسید 0
تشکر کنندگان: King Eagle ، yoosef61 ، taherifar ، member
با سلام خدمت دوستان من الان چند روز دارم سایت https://www.dvlottery.state.gov را چک میکنم ولی هیچ لینکی برای ثبت نام وجود نداره.لطفا راهنمایی کنید. با تشکر
(2014-10-01 ساعت 09:37)moooooj نوشته:  با سلام خدمت دوستان من الان چند روز دارم سایت https://www.dvlottery.state.gov را چک میکنم ولی هیچ لینکی برای ثبت نام وجود نداره.لطفا راهنمایی کنید. با تشکر
سلام دوست عزيز
ايشاله امرزو عصر به بعد براي 2016 لينكش فعال ميشه
نگران نباشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: King Eagle ، taherifar
[عکس: 5e9doyv1itxfpk69edb9.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.