کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
مشکل خیلیا همینه از جمله خود من مدرک فوق دیپلم داریم ولی به خودم نمیدنش میگن یا سابقه کار بیار یا پول بده بگیرش تازه فک کنم گفتن چند سال دیگه اماده میشه!!!
حالا موندم اگر قبول شدم نتونستم اصلش رو بگیرم همین گواهی رو ببرم یا نه؟؟؟بعضی از دوستان گفتن سفارت گواهی قبول نمیکنه قابل ترجمه نیست.
تشکر کنندگان: S0SHiANT
محمود از دهن گل میباره دمت حریق من میرم انشالا اوکی شه!سر این قضیه میخاستم امسال نام نویسی نکنم
تشکر کنندگان: babak12 ، Mahmood129 ، King Eagle
اگه تونستم اوکیش کنم حتما خبرشو میزارم براتون
تشکر کنندگان: babak12
(2014-09-26 ساعت 13:38)shanks نوشته:  مشکل خیلیا همینه از جمله خود من مدرک فوق دیپلم داریم ولی به خودم نمیدنش میگن یا سابقه کار بیار یا پول بده بگیرش تازه فک کنم گفتن چند سال دیگه اماده میشه!!!
حالا موندم اگر قبول شدم نتونستم اصلش رو بگیرم همین گواهی رو ببرم یا نه؟؟؟بعضی از دوستان گفتن سفارت گواهی قبول نمیکنه قابل ترجمه نیست.

دوست من اینشالا شما پس از قبولی به راحتی میتونی مدرکتو آزاد کنی واسه کاردانی یکی از آشناهامون شد ترمی 125 کلا داد آزاد شد ( کلا 500 هزار )به همین راحتی !!!!
نگران نباش .
ملاک اول قبولی شماست .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: shanks ، babak12 ، King Eagle
(2014-09-26 ساعت 16:36)Mahmood129 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 13:38)shanks نوشته:  مشکل خیلیا همینه از جمله خود من مدرک فوق دیپلم داریم ولی به خودم نمیدنش میگن یا سابقه کار بیار یا پول بده بگیرش تازه فک کنم گفتن چند سال دیگه اماده میشه!!!

دوست من اینشالا شما پس از قبولی به راحتی میتونی مدرکتو آزاد کنی واسه کاردانی یکی از آشناهامون شد ترمی 125 کلا داد آزاد شد ( کلا 500 هزار )به همین راحتی !!!!
نگران نباش .
ملاک اول قبولی شماست .
من خیلی وقته قبول شدم
اپر اینجور شما میگی خوبه زیاد نمیشه پس
فقط مشکل اینه به من گفتم 5 سال طول میکشه تا بتونی بگیریش!!!الکی نگفتن به نظر شما؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-26 ساعت 17:56)shanks نوشته:  

نگران نباش .
ملاک اول قبولی شماست .
من خیلی وقته قبول شدم
فقط مشکل اینه به من گفتم 5 سال طول میکشه تا بتونی بگیریش!!!الکی نگفتن به نظر شما؟؟

کجا 500000 تومان؟؟؟ آزاد کردن مدرک اصلا زیر 6 7 میلیون نیستش. دانشنامتون 6 ماه بعد از تسویه حاضره و طول نمیکشه. والا من ندیدم با 500 تومان مدرک آزاد بشه
تشکر کنندگان: shanks ، King Eagle
(2014-09-27 ساعت 00:34)ostokhan نوشته:  

نگران نباش .
ملاک اول قبولی شماست .
من خیلی وقته قبول شدم

کجا 500000 تومان؟؟؟ آزاد کردن مدرک اصلا زیر 6 7 میلیون نیستش. دانشنامتون 6 ماه بعد از تسویه حاضره و طول نمیکشه. والا من ندیدم با 500 تومان مدرک آزاد بشه

دوست عزیز سلام

ببینید مدرک با مدرک فرق میکنه

ایشون کاردانی گرافیک بودن از سال 88 تا 90 4 ترم

کلا شد 508 هزار تومان

اگر لیسانس یا فوق لیسانس بود بله حرف شما درسته . شما میتونید نرخ نامشو از دانشگاهتون بگیرید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: King Eagle ، shanks
سلام دوستان
اگه کسی از دانشگاه انصراف داده باشه باید تو ثبت نام کدوم گزینه رو انتخاب کنه ؟؟
دیپلم یا چند واحد گذرانده ؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 13:35)S0SHiANT نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 13:07)Mahmood129 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 23:08)Yashar1989 نوشته:  سلام
من دیپلم دبیرستان دارم
اگر دیپلم فنی بگیرم میتونم با پیش دانشگاهی معادل سازی کنم؟

دوست عزیز شما باید یا دیپلم 12 ساله داشته باشید یا اگر 11 ساله است فوق دیپلم بعدش گرفته باشید . و یا سابقه کار !!!

ميتونيد يه راهنمايي درباره سابقه كار بديد ؟
يادمه قبلا يه ليست بود كه نشون ميداد چه كارهايي مورد قبولشون هست .
اگه امكانش هست راهنمايي كنيد .
به طور مثال من 3 سال شغل آ‍زاد دارم .
چجوري ميشه اين 3 سال رو رسمي كرد كه مورد تائيد قرار بگيره ؟!

دوست عزيز
روي سابقه كار حساب نكن كه اثباتش براي آفيسر بسيار سخت است. بهتره يه فكري براي مدرك بكني .Big Grin
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: King Eagle ، S0SHiANT
(2014-09-27 ساعت 01:23)Mahmood129 نوشته:  

نگران نباش .
ملاک اول قبولی شماست .
من خیلی وقته قبول شدم

دوست عزیز سلام

کلا شد 508 هزار تومان

اگر لیسانس یا فوق لیسانس بود بله حرف شما درسته . شما میتونید نرخ نامشو از دانشگاهتون بگیرید

من امروز رفتم دانشگاه بهم گفتن فعلا فقط مدارک فارغ از تحصیل های سال 89 اماده هست میتونن بگیرن مال 90 به بعد معلوم نیست
به غیر از دانشگاه جای دیگه ای نیست که بشه مراجعه کرد و دقیق در مورد این سوال کرد؟؟؟
من که مدرک فوق دارم تو فرم ثبت نام چی بزنم؟
مرسی
تشکر کنندگان: King Eagle
(2014-09-27 ساعت 18:20)shanks نوشته:  من امروز رفتم دانشگاه بهم گفتن فعلا فقط مدارک فارغ از تحصیل های سال 89 اماده هست میتونن بگیرن مال 90 به بعد معلوم نیست
به غیر از دانشگاه جای دیگه ای نیست که بشه مراجعه کرد و دقیق در مورد این سوال کرد؟؟؟
مرسی

دادا شما بزن Master degree
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: shanks
(2014-09-27 ساعت 18:20)shanks نوشته:  
(2014-09-27 ساعت 01:23)Mahmood129 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 16:36)Mahmood129 نوشته:  دوست من اینشالا شما پس از قبولی به راحتی میتونی مدرکتو آزاد کنی واسه کاردانی یکی از آشناهامون شد ترمی 125 کلا داد آزاد شد ( کلا 500 هزار )به همین راحتی !!!!
نگران نباش .
ملاک اول قبولی شماست .
من خیلی وقته قبول شدم

دوست عزیز سلام

کلا شد 508 هزار تومان

من امروز رفتم دانشگاه بهم گفتن فعلا فقط مدارک فارغ از تحصیل های سال 89 اماده هست میتونن بگیرن مال 90 به بعد معلوم نیست
مرسی
اگه مدرک فوق دیپلم دارید یعنی فارق التحصیل شدی باید بزنید university degree
اگر هم در حال جاضر دانشجوی فوق دیپلم هستید باید گزینه some university course بزنید
به نظر من بهترین مرجع داشنگاه و اموزش پروش هست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: King Eagle ، shanks ، S0SHiANT ، Ali sat
(2014-09-27 ساعت 12:12)morteza.hosseini نوشته:  سلام دوستان
اگه کسی از دانشگاه انصراف داده باشه باید تو ثبت نام کدوم گزینه رو انتخاب کنه ؟؟
دیپلم یا چند واحد گذرانده ؟
به نظر من اگر شما دیپلم دارید باید بزنید high school degree
و ایشاله بعد از برنده شدن برای پر کردن فرمها می تونید اعلام کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: King Eagle ، shanks ، morteza.hosseini
دوستان توجه کنند
دیپلم : High school diploma
لیسانس و فوق دیپلم ( چه فنی و چه رشته های دیگه ): University degree
دانشجوی لیسانس و یا فوق دیپیلم در هر رشته ای : Some university courses
مدرک فنی حرفه ای ( منظور همون مدرکی که طی یک دوره 6 ماهه از فنی حرفه ای میگیرید مثل جوشکاری ، خیاطی و.... ) : Vocational school
بقیه موارد هم که کاملا گویا و مشخص هستند .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: babak12 ، shanks ، King Eagle ، S0SHiANT ، morteza.hosseini ، kadilak_2010 ، sami.parsi
عاغا من امروز رفتم واسه معادل سازی سازمان مرکزی استان خراسان طرف گفتش که فقط باید فوق داشته باشی و فقط هم تویه طهران میدن نامه رو.این بود از اطلاعات بدست اومده!ولی من به طرف مشکوکم یکم کسی خبر موثقی مبنی بر اشتباه بودن حرف من داره؟
تشکر کنندگان: babak12 ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان