کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
سلام دوستان عزیز
امیدوارم که همگی خوب و خوش باشید.
دوستان با وجودیکه من در ثبت نام لاتاری تجربه دارم و قبولی هم دادم (حمل بر خودستایی نشه ها) امروز متوجه یه چیزی شدم که تا به حال ندیده بودم و از دوستای با تجربه راهنمایی میخوام.
من عکسهارو در کامپیوتر خودم 600 در 600 کردم و فرمت آنها هم JPEG بود و بک میلیون بار هم همه چیز رو چک کردم. چون کامپیوتر خودم به پرینتر وصل نبود رفتم و ثبت نام رو از روی کامپیوتر دیگه ای انجام دادم. وقتی ثبت نامها تمام شد یه لحظه متوجه شدم که این کامپیوتر فرمت عکسهارو JPG نشون میده. شک کردم و بردم رو کامپیوتر خودم چک کردم دیدم نه اینجا همون JPEG نشون میده ولی روی اون کامپتر دیگه JPG نشون میداد. برای امتحان یه صفحه ثبت نام باز کزدم و دوباره پر کردم تا رسیدم به آپلود عکس که دیدم وقتی عکس آپلود میشه مینویسه *****.JPG !!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه صفحه رو بستم رفتم تو فوتو ولیدیتور، اونجا عکس رو ولید کرد. حالا نظر شما چیه؟ آیا فرمت عکسها که JPEG بود اونجا هم JPEG میماند یا به خاطر کامپیوتری که ثبت نام رو باهاش انجام دادم و JPG آپلود شده تغییر میکنه؟
C/N:2*** office: ایروان Interview: W2 DEC
تشکر کنندگان:
(2014-11-02 ساعت 21:06)Almond نوشته:  سلام دوستان عزیز
امیدوارم که همگی خوب و خوش باشید.
دوستان با وجودیکه من در ثبت نام لاتاری تجربه دارم و قبولی هم دادم (حمل بر خودستایی نشه ها) امروز متوجه یه چیزی شدم که تا به حال ندیده بودم و از دوستای با تجربه راهنمایی میخوام.
من عکسهارو در کامپیوتر خودم 600 در 600 کردم و فرمت آنها هم JPEG بود و بک میلیون بار هم همه چیز رو چک کردم. چون کامپیوتر خودم به پرینتر وصل نبود رفتم و ثبت نام رو از روی کامپیوتر دیگه ای انجام دادم. وقتی ثبت نامها تمام شد یه لحظه متوجه شدم که این کامپیوتر فرمت عکسهارو JPG نشون میده. شک کردم و بردم رو کامپیوتر خودم چک کردم دیدم نه اینجا همون JPEG نشون میده ولی روی اون کامپتر دیگه JPG نشون میداد. برای امتحان یه صفحه ثبت نام باز کزدم و دوباره پر کردم تا رسیدم به آپلود عکس که دیدم وقتی عکس آپلود میشه مینویسه *****.JPG !!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه صفحه رو بستم رفتم تو فوتو ولیدیتور، اونجا عکس رو ولید کرد. حالا نظر شما چیه؟ آیا فرمت عکسها که JPEG بود اونجا هم JPEG میماند یا به خاطر کامپیوتری که ثبت نام رو باهاش انجام دادم و JPG آپلود شده تغییر میکنه؟

درود.

نگران نباشید دوست عزیز..

سه فرمت ( JPG , JPEG , JPE )

این سه فرمت یکی هستن. یعنی به زبان ساده همان JPG خودمان...

JPEG همان JPG هست

التماس دعا.. بدورد
تشکر کنندگان: Almond
آقا یه سوال من عکسی که گرفتم همه چیش میزون بود فقط در بک گراند گوش و گردنم اندازه ی یه خط نازک بقلش سایه افتاده که خودم به زور متوجه شدم یعنی ردم؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-03 ساعت 04:20)Majid_LA نوشته:  آقا یه سوال من عکسی که گرفتم همه چیش میزون بود فقط در بک گراند گوش و گردنم اندازه ی یه خط نازک بقلش سایه افتاده که خودم به زور متوجه شدم یعنی ردم؟

درود..

دوست عزیز رو عکس حساس نباشید اصلا.
اونجوری که شما دقت میکنید اون ها دقت نمیکنن..
اونا حرفشون اینه که فقط درست عکس بگیرید..

مثلا سایه دار نباشه مثل این :

[عکس: help_bad_shadow.jpg]

یا مثلا صورتتون کج نباشه مثل این :

[عکس: help_bad_notfrontal.jpg]

همین...

التماس دعا ..بدرود
.
.
.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ثبت نام لاتاری 2016 به پایان رسید . برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم .
تمام مشخصاتتان را در جای امنی بگذارید تا اینشالا اردیبهشت 94 چک کنید و قبول شدنتون را ببینید .

تاپیک قفل میشه - موفق باشید

ارادتمند شما

محمود
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، majid7 ، مسافر تنها

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان