کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تبدیل تاریخ تولد از شمسی به میلادی
با سلام در این تاپیک در مورد چگونگی تبدیل تاریخ شمسی به میلادی صحبت کنید .

لطفا از زدن پست های غیر مرتبط با موضوع این تاپیک بپرهیزید

دوستان کلا اگر پاسپورت دارید حتما از اون تاریخ تولدی که به میلادی در پاسپورت شما زده شده استفاده نمایید .

دوستانی که پاسپورت ندارند میتونند از سایت TIME.IR استفاده کنند . این سایت قبلا دوستان زیادی ازش استفاده کردند و تاریخ هاش دقیقتر از بقیه است .

این 3 نکته هم از رزی وحدتی عزیز که سال های پیش به دوستان گفته بودند را هم در نظر بگیرید
--------------------------------------------

1- حالا دوستانی که تاریخی که الان دارن تبدیل میکنن با تاریخی که توی پاسپورتشون هست متفاوته ( که خوب خیلی کم پیش میاد) اصل رو بزارن رو پاسپورت به شرطی که قرار نباشه تا 3 سال آینده پاسشون رو عوض کنند (اگر قراره به عر علتی پاسپورت رو عوض کنید زودتر اقدام کنید تا پاس جدید تون بیاد بعد بر اساس همون بنویسید دقت به پایان مهلت ثبت نام هم داشته باشید)

2- وقتی دارید ماه تاریخ تولدتون رو وارد مکیند از قبل چک کنید مثلا ماه 9 میلادی اسمش چیه ؟ چون در فرم ثبت نامی نام ماه وارد میشه نه عددش.(مثلا یکی از دوستان فکر میکرده ماه 12 میشه نوامبر در صورتی که میشه دسامبر) اگر تاریخ تولد تون رو اشتباه بزنید و برنده بشید خیلی براتون درد سر میشه چون ممکنه kcc به همین علت تاریخ اشتباه ردتون کنه.گفتم که بدونید!

3- به نحوه وارد کردن تاریخ میلادی درفرم ها دقت کنید اول ماه بعد روز بعد سال ( یعنی mm/dd/yyyy) ! در پاسپورت های ما تاریخ اول روز بعد ماه بعد سال است . (dd/mm/yyyy)

با آرزوی موفقیت برای همگی.
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: lighter ، babak12 ، King Eagle ، مسافر تنها ، Sam2014 ، storagemeter ، اشکان 3D
تاريخ شمسي روز ماه سال رو به اضافه ي ٢١/٢/٢١ كنيد!!! مثلاً ٧٠/١/١ به اضافه ي ٢١/٢/٢١ ميشه ٩١/٣/٢٢ به سال ميلادي.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: babak12 ، ffrfar ، Mahmood129 ، King Eagle ، ar yan
[عکس: 5e9doyv1itxfpk69edb9.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: storagemeter
از طریق این لینک می تونید به راحتی تاریخ شمسی رو به میلادی تبدیل کنید (و بلعکس):
http://www.zibasho.com/convert-date/
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: King Eagle ، hosseinagha ، wasterarcartuff
(2014-10-03 ساعت 12:42)vahidbaq نوشته:  از طریق این لینک می تونید به راحتی تاریخ شمسی رو به میلادی تبدیل کنید (و بلعکس):
http://www.zibasho.com/convert-date/

عزیز من چک کردم برای من 1 روز اختلاف داشت.بهتره از سرورهای دیگر هم چک بشه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:
آقا من یک ماه تاریخ تولدمو عقب تر زدم . چی کار کنم ؟؟؟ حالا چی میشه ؟ ترو خدااااا Sad
تشکر کنندگان: hosseinagha
دوستان بهترین منبع برای تبدیل تاریخ سایت www.time.ir هست ولاغیر. خودتون را با نرم افزارها و سایتهای دیگه مشغول نکنید
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: King Of Nothing ، babak12 ، King Eagle ، storagemeter ، masoud768
(2014-09-26 ساعت 13:22)قصه گو نوشته:  تاريخ شمسي روز ماه سال رو به اضافه ي ٢١/٢/٢١ كنيد!!! مثلاً ٧٠/١/١ به اضافه ي ٢١/٢/٢١ ميشه ٩١/٣/٢٢ به سال ميلادي.

برای من رو با یک روز اختلاف نشون میده روش شما.

در صورتی که پاسپورت و TIME.IR هر دو یه تاریخ رو نشون میدن.
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: King Eagle ، ar yan ، masoud768
بستگي به اين داره كه ماهتون چند روزه است.سي يا سي و يك روز .از تعداد روزها كم مي كنيد به ماه اضافه مي كنيد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: babak12 ، King Eagle ، ofrfar
به نظرم time.ir از همه بهتره.
تشکر کنندگان: ar yan ، masoud768 ، delavaz ، کیاراد

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان