کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
من دوباره ثبت نام نمي كنم. شايد اگه ويزا بهم نرسه اين كارو كنم ولي امسال كه هنوز اوضام معلوم نيست نمي كنم. صرفا به اين دليل كه فك ميكنم شانس قبولي بقيه ي آدما رو كم ميكنم. من امسال سال دومم بود كه ثبت نام كردم و خدا رو شكر شانسم بود كه انتخاب شم. فك ميكنم بلافاصله سال بعد ثبت نام كردن ضايع كردن شانس يكي مث برادرمه كه شايد ٨، ٩ بار ثبت نام كرده باشه. يه كم نامرديه به نظرم
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: babak12 ، ofrfar ، آزاده_امین ، قصه گو ، goliii ، h.maghsoudi ، Daneshjo
سلام دوستان، سفر کاری به کردستان عراق در شرایط فعلی ممکنه باعث خلل در پروسه کلیرنس لاتاری در آینده بشه؟ از دوستان کسی تجربه مشابه این داستان رو داشته؟
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2014-10-12 ساعت 12:22)takin2015 نوشته:  سلام دوستان، سفر کاری به کردستان عراق در شرایط فعلی ممکنه باعث خلل در پروسه کلیرنس لاتاری در آینده بشه؟ از دوستان کسی تجربه مشابه این داستان رو داشته؟

قطعا کسی این شرایط فعلی رو بعید میدونم داشته باشه.
احتمالا از شما سوال خواهد شد اونجا برای چه اهدافی رفته بودین و به نظرم مهم هم خواهد بود که مطمئن بشن کارتون چی بوده! چه فکر کنن از طرف دولت برای بررسی اوضاع رفته بودین چه فکر کنن ممکنه سمت د ا ع ش بوده باشین مشکل ساز خواهد بود تا مطمئن بشن واقعا کار شخصی بوده و ربطی نداشته به این مسائل
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: قصه گو ، goliii ، Daneshjo
سلام يه سوْال دارم اكه كانفرميشن نامبرمونو وارد كرديم و برنده شده بوديم ولي بدون اينكه شماره كيس و ياداشت كنيم يا ازش برينت كنيم خارج بشيم ايا اكر دوباره وارد بشيم نامه قبولي رو دوباره نشونمون ميده ؟لطفا دوستان راهنمايي كنيد مرسي
(2014-10-12 ساعت 20:24)ameriatrin نوشته:  سلام يه سوْال دارم اكه كانفرميشن نامبرمونو وارد كرديم و برنده شده بوديم ولي بدون اينكه شماره كيس و ياداشت كنيم يا ازش برينت كنيم خارج بشيم ايا اكر دوباره وارد بشيم نامه قبولي رو دوباره نشونمون ميده ؟لطفا دوستان راهنمايي كنيد مرسي
بله دوست عزیز شما تا موقعی که نامه دوم جایگزین(زمان و محل قطعی مصاحبه ) نشده باشه می تونید نامه اول که شامل کیس نامبر و محل سفارت و غیره مبی باشد مشاهده بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: قصه گو ، سوین ، Daneshjo
سلام من مدرک موقت فوق دیپلم رو واسه ترجمه میتونم اراعه بدم کنسول اینو قبول داره یا باید دیپلم کاردانشم رو معادل سازی کنم ؟اگه جواب بدین ممنون میشم.
يعني بعد از اينكه كيس نامبر به ما داده شد بعدا با همون كانفرميشن نامبر لاتاري روي سايت بريم نامه ديكه اي براي ما مياد ؟
(2014-10-12 ساعت 21:11)alireza.moazini نوشته:  سلام من مدرک موقت فوق دیپلم رو واسه ترجمه میتونم اراعه بدم کنسول اینو قبول داره یا باید دیپلم کاردانشم رو معادل سازی کنم ؟اگه جواب بدین ممنون میشم.

شما باید هر دو را با خود داشته باشید و به احتمال زیاد برای افیسر توضیح بدهید که مدرک موقت است و با ارائه ریز نمرات و دیپلم ایشان را قانع کنید
(2014-10-12 ساعت 21:11)alireza.moazini نوشته:  سلام من مدرک موقت فوق دیپلم رو واسه ترجمه میتونم اراعه بدم کنسول اینو قبول داره یا باید دیپلم کاردانشم رو معادل سازی کنم ؟اگه جواب بدین ممنون میشم.
دوست عزیز می تویند این سئوال در تایپیک ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ... مطرح کنید
بله قبول دارن
معادل سازی انجام بدین وترجمه کنید ضرری نخواهد داشت
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
سابقه کار هم در حدود 15سال دارم ایا میتونه جایگزین مدرک دیپلم بشه در تاسیسات یه شرکت خصوصی کار میکنم.لطفا راهنماییم کنید.
(2014-10-12 ساعت 22:09)alireza.moazini نوشته:  سابقه کار هم در حدود 15سال دارم ایا میتونه جایگزین مدرک دیپلم بشه در تاسیسات یه شرکت خصوصی کار میکنم.لطفا راهنماییم کنید.
شما برنده 2015 هستید ؟؟؟؟
نیاز نیست همون مدرک فوق دیپلم و دیپلم و نامه معادل پیش دانشگاهی کفایت میکنه
نیازی به سابقه کار نیست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
بله برنده 20015هستم ممنونم از انرژیهای مثبتتون حالا نامه سابقه رو هم باخودم میبرم اما مطمعن نیستم که اموزش و پرورش با مدرک موقت فوق دیپلم معادل سازی میکنه یا اصل رو میخواد.
تشکر کنندگان: marsini ، Daneshjo
(2014-10-12 ساعت 22:18)alireza.moazini نوشته:  بله برنده 20015هستم ممنونم از انرژیهای مثبتتون حالا نامه سابقه رو هم باخودم میبرم اما مطمعن نیستم که اموزش و پرورش با مدرک موقت فوق دیپلم معادل سازی میکنه یا اصل رو میخواد.
خواهش می کنم دوست عزیز
این پست مطالعه بفرمایید کاملا در خصوص معادل سازی توضیح داده شده
نگران نباشید ایشاله انجام میشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: saboteur ، Daneshjo
(2014-10-07 ساعت 20:18)mendoosh نوشته:  عكاسي كه عكس خوب با كيفيت ٥*٥ بكيره و چاپ كنه چي سراغ دارين؟

ایران فیلم. خیابون انقلاب. بنظرم خوب باشه.
سلام دوستان
همسر من در لاتری 2015 برنده شده و case number ایشون نزدیک 6000 هست. آیا به نظر شما منطقی هست ما واسه سال 2016 هم ثبت نام کنیم؟ آیا قانونی هست یا نه؟
من پستهای مختلف رو نگاه کردم و پاسخ قانع کننده ای پیدا نکرذم.Sad
ممنون که راهنمایی می کنید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان