کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
(2014-10-26 ساعت 23:00)rasoul3711 نوشته:  سلام خدمت دوستان من دیپلم فنی هستم ولی سابقه کار تو دفتر بیمه ایران دارم 3سال که نامه گرفتم از بیمه ایران . از نظر سفارت مشکلی نیست چون پیش دانشگاهی ندارم قبول میکنن ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام دوست عزیز
اول شما باید جک کنید عنوان شغل شما مورد تایید یو اس اس است یا نه ؟
اگه مورد تایید بود بعد می تونید گواهی اشتغال به کار یا به قول خودتون نامه بگیرید
http://www.mohajersara.com/thread-6438-p...#pid322022
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-10-26 ساعت 23:00)rasoul3711 نوشته:  سلام خدمت دوستان من دیپلم فنی هستم ولی سابقه کار تو دفتر بیمه ایران دارم 3سال که نامه گرفتم از بیمه ایران . از نظر سفارت مشکلی نیست چون پیش دانشگاهی ندارم قبول میکنن ممنون میشم راهنمایی کنین

من تو سایت دیدم گریدش 6و7 بود گواهی اشتغال گرفتم که قابل ترجمه هست ردیف دیگه نه
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان:
(2014-10-26 ساعت 23:46)rasoul3711 نوشته:  

6 و 7 نه
7 به بالا
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: sami.parsi
سلام جناب رسول شما باید حتما بالای 7 باشی
ضمن اینکه از طریق کار خیلی سخت است ( بیش از اون چیزی که فکر میکنید ) به نظر من احتمالش زیر 1 درصده چون هم زیر هفت هستید هم از سمت کار خیلی سخت گیرن

باز خودتون میدونید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12
سلام
من 10 سال سابقه کار دارم میخام ببینم که چطور میتونم سابقه بیمه رو بگیرم برای ترجمه ؟؟به چه شکل باید اقدام کنم . بیمه هم تامین اجتماعی هستش
وایا سابقه کاریه من که به این شکل بگیرم به درد پیدا کردن کار تو امریکا میخوره یا خیر ؟؟
یک سوال دیگه اینکه من تو فرمهای 260 که پر کردم قید کردم که در حال حاضر هم دانشجو هستم ایا نیاز هستش که مدرکی در این خصوص هم همراهم داشته باشم ؟؟. من مدرک دیپلم -پیش دانشگاهی و فوق دیپلمم رو فرستادم واسشون .
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 11:29)jupiterx نوشته:  سلام
من 10 سال سابقه کار دارم میخام ببینم که چطور میتونم سابقه بیمه رو بگیرم برای ترجمه ؟؟به چه شکل باید اقدام کنم . بیمه هم تامین اجتماعی هستش
وایا سابقه کاریه من که به این شکل بگیرم به درد پیدا کردن کار تو آمریکا میخوره یا خیر ؟؟
یک سوال دیگه اینکه من تو فرمهای 260 که پر کردم قید کردم که در حال حاضر هم دانشجو هستم ایا نیاز هستش که مدرکی در این خصوص هم همراهم داشته باشم ؟؟. من مدرک دیپلم -پیش دانشگاهی و فوق دیپلمم رو فرستادم واسشون .
باتشکر
هم مي تونين
در غالب گواهي با ذكر عنوان شغلي از محل كار
و هم مي تونيد از خود سايت تامين اجتماعي پرينت بگيريد و يا با مراجعه به شعبه تامين اجتماعي درخواست سابقه كنيد
فكر نميكنم دوست عزيز و تا به حال نشنيدم
ولي باز دوستاني كه در اين ضمينه تجربه دارن نظر بدن و يا يا تاپيكهاي مربوطه مطالعه بفرماييد
گواهي اشتغال به تحصيل داشته باشيد ضرري نخواهد داشت
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: jupiterx
(2014-10-27 ساعت 12:17)babak12 نوشته:  
وایا سابقه کاریه من که به این شکل بگیرم به درد پیدا کردن کار تو آمریکا میخوره یا خیر ؟؟
باتشکر
هم مي تونين
و هم مي تونيد از خود سايت تامين اجتماعي پرينت بگيريد و يا با مراجعه به شعبه تامين اجتماعي درخواست سابقه كنيد
ولي باز دوستاني كه در اين ضمينه تجربه دارن نظر بدن و يا يا تاپيكهاي مربوطه مطالعه بفرماييد

خب اگه از محل کار بخام بگیرم نامه رو با چه عنوانی باید گرفت مثلا ؟؟ بعد بدم ترجمه اون نامه رو ؟؟
سابقه تامین اجتماعی هم به همون صورت جدول که سوابق سالیانه بیمه ای داخلش هست و با مهر تامین احتماعی کافیه یا اونم باید ترجمه بشه ؟؟
من بیشتر منظورم در مورد پیدا کردن کار داشتن سابقه بیمه بعنوان یک رزومه هستش وگرنه میدونم که ملاکی برای پیدا کردن کار نیست. میخام ببینم بعنوان رزومه کاری مفید هستش اینکار یا اصلا به کار نمیاد ؟؟(اگه تاپیکی هست بفرمایید در این زمینه )
گواهی اشتغال به تحصیل رو از دانشگاه وقتی میخام بگم با چه عنوانی بنویسن اونوقت ؟؟
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 13:54)jupiterx نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 12:17)babak12 نوشته:  [quote='jupiterx' pid='560351' dateline='1414393188']
سلام
باتشکر
هم مي تونين

خب اگه از محل کار بخام بگیرم نامه رو با چه عنوانی باید گرفت مثلا ؟؟ بعد بدم ترجمه اون نامه رو ؟؟
سابقه تامین اجتماعی هم به همون صورت جدول که سوابق سالیانه بیمه ای داخلش هست و با مهر تامین احتماعی کافیه یا اونم باید ترجمه بشه ؟؟
من بیشتر منظورم در مورد پیدا کردن کار داشتن سابقه بیمه بعنوان یک رزومه هستش وگرنه میدونم که ملاکی برای پیدا کردن کار نیست. میخام ببینم بعنوان رزومه کاری مفید هستش اینکار یا اصلا به کار نمیاد ؟؟(اگه تاپیکی هست بفرمایید در این زمینه )
گواهی اشتغال به تحصیل رو از دانشگاه وقتی میخام بگم با چه عنوانی بنویسن اونوقت ؟؟
باتشکر
[/quoteسایت تامین اجتماعیhttp://www.tamin.ir/News/Item/6506/2/6506.html
باوارد کردن شماره ملی به شما پرینت سابقه کاری میده.
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: jupiterx
(2014-10-26 ساعت 23:51)babak12 نوشته:  

6 و 7 نه
7 به بالا
اقا اگر الان واسه کاردانی فوق دیپلم اقدام کنم بعد گواهی بگیرم میشه مورد قبولشون هست من فکر کنم تا 2یا3 ماه دیگه برم سفارت
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 15:52)rasoul3711 نوشته:  

6 و 7 نه
7 به بالا
اقا اگر الان واسه کاردانی فوق دیپلم اقدام کنم بعد گواهی بگیرم میشه مورد قبولشون هست من فکر کنم تا 2یا3 ماه دیگه برم سفارت

درود..

به نظرم باید اخرین مدرک تحصیلی رو به سفارت ارائه بدی... یعنی گواهی پایان تحصیلی اون مقطع .... به همراه ریز نمرات که برخی دوستان گفتن در بعضی مواقع نیاز نیست
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 13:54)jupiterx نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 12:17)babak12 نوشته:  
باتشکر
هم مي تونين

باتشکر
با هر عنواني كه ميخواين
بله
اين تاپيك مطالعه بفرماييد
http://www.mohajersara.com/forum-70.html
براي گواهي اشتغال به تحصيل هم اگر با عنوان سفارت ا م ر ي ك ا ميدن كه بگيريد و بعد ترجمه كنيد د رغير اين يك گواهي معمولي بگيريد كه شما در حال تحصيل هستين با عنوان رشته تحصيلي كفايت مي كنه

(2014-10-27 ساعت 15:52)rasoul3711 نوشته:  

6 و 7 نه
7 به بالا
نه دوست عزيز
بايد مدرك فارق التحصيلي نشون بديد
نه گواهي اشتغال به تحصيل
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: HERMES7 ، sami.parsi ، jupiterx
(2014-10-27 ساعت 17:48)danial91 نوشته:  سلام به همه ی برنده های 2015 .
یه سوالی دارم ازتون .
از برنده های امسال کسی هست که عکسی که زمان ثبت نام فرستاده مربوط به بیشتر از 6 ماه قبلتر از زمان ثبت نام بوده باشه ؟
یا بطور مثال در قرعه کشی 2014 با عکسی شرکت کرده باشه و در 2015 هم دوباره با همون عکس ثبت نام کرده باشه و برنده شده باشه ؟
این سئوال یکی دوستان دیگه هم در پستهای قبل پرسیده بودن
من و یگی از دوستان دیگه (رضا2015)
که پاسخ ایشون دادیم و
اشاره کردیم که فقط با یک عکس در طی این چند سال شرکت کردیم
امسال هم برنده شدیم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: danial91 ، HERMES7 ، sami.parsi
ممنون
من منظورم از اینکه با چه عنوانی باید نوشته بشه اینه که هیچ اداره دولتی فک نمیکنم نامه ای رو خطاب به سفارت امریکا صادر کنه و همچنین دانشگاه . سوال من اینه که نامه رو خطاب به کجا بگیم بنویسم یا عنوان نامه رو به چه صورت باید بخایم بنویسن چون بالاخره وقتی بخایم گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه یا محل کار بگیریم میپرسن که برای کجا میخاین نامه رو و مطمئنا نامه ای با عنوان سفارت صادر نخواهند کرد .
باتشکر
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 00:21)jupiterx نوشته:  ممنون
من منظورم از اینکه با چه عنوانی باید نوشته بشه اینه که هیچ اداره دولتی فک نمیکنم نامه ای رو خطاب به سفارت آمریکا صادر کنه و همچنین دانشگاه . سوال من اینه که نامه رو خطاب به کجا بگیم بنویسم یا عنوان نامه رو به چه صورت باید بخایم بنویسن چون بالاخره وقتی بخایم گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه یا محل کار بگیریم میپرسن که برای کجا میخاین نامه رو و مطمئنا نامه ای با عنوان سفارت صادر نخواهند کرد .
باتشکر

خواهش می کنم
من 3 حالت به ذهنم میرسه دوست عزیز
1- در خواست گواهی به هر عنوانی غیر از سفارت و سپس ترجمه ان با عنوان سفارت (البته مطمئن نیستم د رحال حاضر این موضوع برای سالها پیش بوده حتما از مترجم سئوال بفرمایید که ایا قبول می کنن یا نه )
2-به این صورت نیست ،گواهی که شما با هر عنوانی درخواست میدین برای شما صادر نشه (البته استثنا هم وجود داره ) منع قانونی از طرف دولت تا اونجایی که من می دونم وجود نداره البته باید طبق یک دستورالعملی داخلی یا کلی این گواهی صادر شود که اکثر سازمانهای دولتی با تایید حراست و گذروندن یک سیکل اداری کوتاه به راحتی به شما گواهی مذکور میدن (حتی وقتی که شما در حال خدمت هستین)البته در هر سازمانی متفاوت است .پیشنهاد می کنم حتما به واحد اداری محل خدمتون مراجعه کنید و در این خصوص سئوال بفرمایید
و اخرین مورد ترک کار است
یعنی به این صورت که وقتی شما ترک کار یا قطع همکاری با سازمان مربوطه میشید به راحتی می تونید گواهی اشتغال به کار با ذکر هر عنوانی درخواست بدید
البته حتما باید بررسی کنید چون دستودالعمل داخلی هر سازمانی متفاوت است .
در خصوص گواهی اشتغال به تحصیل هم 2 مورد مطرح
1 –گواهی با ذکر منبع که شما فرمودید نمی دن
2 گواهی با ذکر
گواهی می شود :
که در ان اطلاعات فردی و تحصیلی شما اعلام می شود که در این مورد به راحتی برای شما گواهی صادر می کنن و سپس شما می تونید گواهی ترجمه کنید و به سفارت ارائه بدین
که اکثر دانشکاهای این گواهی ارائه میدن حتما باز از واحد اموزش هم سئوال بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: saboteur ، HERMES7 ، jupiterx ، sami.parsi ، آزاده_امین
چرا اینقدر سختش میکنید. تو سفرنامه ها دیدم کارت دانشجویی ترجمه نشده هم قبول کردن. البته خیلی نادر بوده که کسی نوشته دانشجو بهش بگن بیا ثابت کن.
شما کارت دانشجویی رو ترجمه کن حله
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: jupiterx ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان