کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
دوستان بدون استرس برای لاتاری امسال هم ثبت نام کنید و اصلا هم مشکلی پیش نمیاد. چون اصلا لاتاری پارسال به امسال ارتباط پیدا نمیکنه و پروسه شون تو دو سال متفاوته و پارسال رو امسال تأثیری نداره
تشکر کنندگان: hooman017
سلام دوستان
متاسفانه ما كارنت نشديم و از اين قافله عقب مونديم،بماند كه تو اين يكسال و خورده اي خيلي اذيت شديم.فقط فكر ميكنم يه موضوع جديده كه ميخواستم ببينم دوستان نظرشون چيه؟
در سايت سيس وقتي بخواي فرم ds-260 رو چك كني يه پيام جديد و با رنگ قرمز مياد كه ميگه افرادي كه جاموندن فرم ٢٣٠ رو پركنيد و به ادرسي كه گفته شده سريعا بفرستيد.از دوستان كسي اطلاع داره جريان اين فرما چيه؟؟باتشكر
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: victor2016 ، ebrahim1e
سلام دوستان امیدوارم کسی هنوز تو این تاپیک باشه که جواب منو بده. من 2016 برنده شدم .برای سفارت ارمنستان مدارک باید مهر دادگستری داشته باشه؟
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016
مقصد : UTAH
جمع تقریبی مخارج تاحالا : محاسبه نکردم

تشکر کنندگان:
(2015-10-04 ساعت 00:32)سعید صادقی فر2 نوشته:  سلام دوستان امیدوارم کسی هنوز تو این تاپیک باشه که جواب منو بده. من ۲۰۱۶ برنده شدم .برای سفارت ارمنستان مدارک باید مهر دادگستری داشته باشه؟

نه تو صفحه ي خودتونم تقريبا هزار بار من خودم به شخصه عدم لزوم مهر دادگستري رو مطرح كردم. فقط در سربرگ بدون مهر.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، victor2016 ، A2000 ، hamed shayan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان