کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کمپین نوشتن سوال و جواب ها به زبان انگلیسی
همه 75000 کاربر عضو مهاجرسرا ؛ یا ساکن خارج از کشور هستند و یا قصد مهاجرت دارند و اولین چیزی که هر مهاجر باید یاد بگیرد زبان انگلیسی است.
پس برای تقویت زبان خودمان هم که شده؛ بیایید از همین امروز شروع کنیم و سوالات و پاسخ هایمان را در این سایت به زبان انگلیسی بنویسیم.
از اشتباه در بکارگیری لغت؛ گرامر و... نترسیم و گام اول مهاجرت را محکم برداریم....
البته این کمپین ، فقط شامل سوالات و پاسخ های کوتاه و روزمره کاربران می شود و متن های طولانی، تحلیلی ؛ دیدگاهها ، خاطرات و همینطور متونی که دارای اصطلاحات فنی و تخصصی در هر حوزه ای باشند شامل آن نخواهند بود...
...
...

احساس قلبی من اینست که اگر بتوانم تغییر مثبتی در زندگی حتی یک نفر بوجود آورم، وظیفه خود در قبال چیزهایی که در این سایت یاد گرفتم را انجام داده ام.
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: moaqfe ، قصه گو ، msar ، jsmlz
That is a very good idea , but I think you must choose some limited subject at first , such as : What is your program after immigrating to USA or other subjects.
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: moaqfe ، قصه گو ، taherifar ، msar ، jsmlz
i am agree
تشکر کنندگان: قصه گو ، taherifar ، msar ، jsmlz
(2014-10-11 ساعت 10:06)faravaz نوشته:  That is a very good idea , but I think you must choose some limited subject at first , such as : What is your program after immigrating to USA or other subjects.

!! it's not important now, It will important after 5 may
تشکر کنندگان: قصه گو ، msar ، jsmlz
(2014-10-11 ساعت 10:36)taherifar نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 10:06)faravaz نوشته:  That is a very good idea , but I think you must choose some limited subject at first , such as : What is your program after immigrating to USA or other subjects.

!! it's not important now, It will important after 5 may

hi.thanks for letting me to join, first of all in American date, month wright's before day like this: October 23, that sounds good idea , although I belief sometimes we have no more choices for making the best decisions, yes we'll have hard life in the u.s.a at the beginning..
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: قصه گو ، taherifar ، msar
(2014-10-12 ساعت 01:13)mohsenmb نوشته:  hi.thanks for letting me to join, first of all in American date, month wright's before day like this: October 23, that sounds good idea , although I belief sometimes we have no more choices for making the best decisions, yes we'll have hard life in the u.s.a at the beginning..

at first thanks for join to this campaign. i thought most users will like this idea, but dv2016 registry have to ill treat

I think life in usa is same as a tunnel for immigrants, first is dark, but you meet glare then. It's upcoming
تشکر کنندگان: msar
از آنجایی که مهاجرسرا انجمنی گفتگو به زبان پارسی است تاپیک قفل شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: feidom30 ، Sam2014 ، farmad ، taherifar ، msar ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان