کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی ۲۰۱۶
[عکس: 29305126834190055600.gif]

اين تاپيك براي گفتگو هاي مربوط به اعلام نتايج لاتاري ۲۰۱۶ ايجاد شده است.
لطفا نظرات تحليلي خود را اينجا بنويسيد.

توجه داشته باشید که این تاپیک از نظر محتوا با تاپیک شمارش معکوس اعلام نتایج لاتاری 2016 متفاوت است. بنابراین لطفا مطالب جدی و در خور توجه خود را اینجا بنویسید.

در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا دریافت خدمات از شرکت پاریزتراول می توانید با شماره تلفن های تهران 16-44622214-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
من سال اول ثبت نامم بود ولی چندسالی هست که میشناسم لاتاری رو متاسفانه برنده نشدم برای تمام برندگان آرزوی موفقیت میکنم خیلی خوش شانس هستند. منم شرایطم جور بود کاش میشد حیف Sad
تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدن
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

میخوام به نوبه ی خودم به همه برندگان 2016 تبریک بگم

ارزوی شاد کامی دارم برای تک تکتون.[/size][/align]
منم با 2 تا شانس برنده نشدم...
ناظم جان موضوع تاپیک رو اشتباها نوشتی 2015 در صورتی که باید 2016 می نوشتی!
2012-2017
تشکر کنندگان: shahryar_eng ، آلیس-1980 ، mfte.teacher ، pooria_sn1 ، ostokhan
خودم
همسرم
خواهرم
داداشم
پدر و مادرم
پدر زن و مادر زنم
داییم
برادر خانمم
هیچکدوم قبول نشده
یکبار کامنت گذاشتم ولی منتشر نشد
توی یه سایت دیگه خوندم که همه شاکین و شایع کرده بودند که اسم ایران از لاتاری حذف شده ظاهرا !!! . حتی یک نفر هم قبولی در بینشون نبود . موضوع یکم به نظر بودار می آد.
به هر حال من خودم رو برای هر حالتی آماده کرده بودم ولی اگه 1 درصد مورد فوق صحت داشته باشه واقعا نامردی کردند.
ولی خوب نباید زود قضاوت کرد.
تشکر کنندگان: nima_no ، alirezanz ، tabim4 ، shahryar_eng ، mfte.teacher ، khorsandi ، bia2mob ، S0SHiANT ، ostokhan
بنده هم با دو شانس رد شدم ووارد سال سوم میشم اعضای برنده و خوش شانس مبارک باشه ما که کسی رو سراغ نداریم.
تشکر کنندگان: alirezanz ، tabim4 ، MEHR52 ، shahryar_eng ، Sam2014 ، khorsandi ، manheb1 ، amir_ebrahimi99 ، ostokhan
خب دوستان ما هم قبول نشدیم ( من ، داداشم ، همسرم ) Big Grin
دوستانی که قبول شدن لطفاً یه سر برید سیاتل که بچه های منتظر سرای 2016 خودشون رو کشتن و برنامه ریزی ها کردند ... :| Big Grin
ایشالله نتیجه ها هم اشتباه باشه که یه بار دیگه بتونیم شانسمون رو امتحان کنیم چون هیچکی قبول نشده ! Big Grin

پایدار باشید
تشکر کنندگان: alirezanz ، nima_no ، tabim4 ، MEHR52 ، shahryar_eng ، khorsandi ، Daneshjo ، حامد ، ostokhan ، vahidbaq
من هم با دو شانس برنده نشدم???
تشکر کنندگان: alirezanz ، tabim4 ، shahryar_eng ، حامد ، ostokhan
چرا یکی نمیاد بگه قبول شده ما هم خوشحال شیم ?
تشکر کنندگان: alirezanz ، nima_no ، tabim4 ، shahryar_eng ، takpar1371 ، Daneshjo ، حامد ، ostokhan
سلام.من هم با دو تا شانس برنده نشدم
تشکر کنندگان: alirezanz ، tabim4 ، shahryar_eng ، Daneshjo ، حامد ، ostokhan
سلام یه همگی,منم برنده نشدم,تبریک به کسانی که برنده شدن.
تشکر کنندگان: alirezanz ، MEHR52 ، shahryar_eng ، khorsandi ، Daneshjo ، حامد ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان