کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آموزش جستجو در مهاجرسرا
[عکس: 29305126834190055600.gif]

[عکس: aval.jpg]

(( قبل از هر چیزی از دوستان خواهشمندم صبر کنید تا عکس های تاپیک لود شوند ))

با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید محترم .

ضمن عرض ادب دوست داشتم یکی از امکانات فوق العاده کلیدی را برای دوستان عرض کنم . البته شاید خیلی از دوستان بدونن . اما این امکان به درد همه دوستان می خوره و از ایجاد سوال های زیادی که به طور مثال 100 بار پرسیده شده جلوگیری میکنه .

این امکان کلیدی جستجو است اما با یک تفاوت زیادتر ( جستجو توسط موتور قدرتمند گوگل )

در حال حاضر در انجمن مهاجر سرا بالای انجمن زیر هدر اصلی انجمن این تکست باکس سرچ وجود دارد . و همان طور که ملاحظه میکنید در عکس پایین قرار گرفته است .

[عکس: 00.jpg]

این جستجوگر یه قابلیت خیلی خوبی که داره این است که شما متنی را که تایپ میکنید , فوری یک سری ایده های سرچ خودش به شما میده . همان طور که در عکس زیر می بینید :

[عکس: 11.jpg]

من نوشتم ( مدرک ) و می بینید که 5 تا را خودش پیش فرض برای بنده آورد . همانطور که میدونید این 5 عدد که پیدا کرده عنوان تاپیک هستند یعنی این متن شما که سرچ زدید در این عنوان های این 5 عدد بوده و به عبارتی اگر شما بخواهید توی متون تاپیک ها دنبال این متن بگردید دکمه سرچ را باید کلیک کنید این دکمه : [عکس: button.jpg]

حال احتمال داره شما موضوع مورد نظرتون توی همین 5 عدد باشه روی هرکدام که است کلیک میکنید ( به طور مثال من روی مدارک مورد نیاز ) کلیک کردم :

[عکس: 22.jpg]

می بینید که یه جدول باز میشه که به این میگن نتیجه جستجو شما. که حال میتونید توی این جدول به مقصد خود برسید و نسبت به سرچ شما احتمال داره نتیجه جستجو شما 1 صفحه باشه یا بیش از 1 صفحه.

حال میرسیم به یه قسمت دیگه از جستجو که مطمئنم خیلی از دوستان دوسش دارن Big Grin چون با این روش سرچ کردن بیش از 95 درصد به جواب سوالتون خودتون می رسید و نیاز ندارید صبر کنید 1 ساعت بعد کسی پاسخ شما بده . اینجوری پست کمتری هم زده میشه و فشار کمتری به انجمن میات و تعداد پست های تکراری به حداقل میرسه

خب بریم سر اصل مطلب

مثال دوستی تمایل داره در مورد ( سربازی ) جستجو کنه اما در قسمت فرم (ds_260)

یعنی ایشون می خواهند نتیجه جستجو را محدود کنند به سربازی و ds_260

خب در حال حاضر شما می تونید از دستور طلایی + استفاده کنید .
در عکس زیر می بینید:

[عکس: 33.jpg]

همانطور که در این عکس می بینید با دستور (بعلاوه) ما دو عبارت سربازی و ds_260 را به هم مرتبط کردیم . حال که روی دکمه جستجو کلیک کنیم می بینیم که نتیجه جستجوی ما محدود شده به این 2 کلمه مورد نظر ما .

[عکس: 44.jpg]

همان طور که میبینید دیگه به راحتی میتونیم به مقصد مورد نظرمون برسیم حالا شما می تونید مثال 3 تا کلمه بگذارید ( سربازی + ds_260 + 2015) یا بیشتر
فقط کافیه وسطشون + بگذارید .

در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا دریافت خدمات از شرکت پاریزتراول می توانید با شماره تلفن های تهران 16-44622214-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: ammar ، matin86 ، aminreza ، victor2016
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: victor2016
دوستان عزیز

لطفاً در فضای مجازی به چشم های خودتان نیز اعتماد نکنید.

اخیراً تعدادی کاربر نما با ارائه مشخصات جعلی و دروغین برنده شدن و ارسال تعداد زیادی پست در جهت طبیعی جلوه دادن این امر یافت شدند و از حضور در سایت محروم شدند که اهدافی جز اخاذی ، تعریف از کسانی که سابقه ی حقوقی و کیفری مشخصی دارند و در نهایت سودجویی و سو استفاده از برندگان عزیز را ندارند.

به شخصه بعنوان یک هموطن ایرانی نه شخصیت حقوقی مهاجرسرا از شما دوستان عاجزانه تقاضامندم که براحتی به افراد در محیط مجازی اعتماد نکنید و همچنین از پذیرفتن پیشنهاد های اغوا گرانه خلاف قانون بشدت خودداری نمایید و گول افرادی که می گویند مشکلی بوجود نمی آید و غیره را نخورید.

هیچ کسی جز شما دلسوز پرونده مهاجرتیتان نیست و در صورتی که کوچکترین اطلاعاتی از شما بدست افراد نا اهل بیفتد حتی اگر سواستفاده ای هم نتواند کند لااقل می تواند با اعصاب و روح شما بازی کند و در این جو استرس لاتاری شما را با مشکلات روحی دست به گریبان کند.

با تشکر از حسن دقت شما عزیزان
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: matin86 ، Siamak ، aminreza ، victor2016 ، 880613985
سلام وقت بخیر
میشه لطفا بهمون یاد بدید چطوری پایین کامنتهامون امضا داشته باشیم.
چون تو یک پستی خوندم که بهتره پایین کامنتها شماره کیس نامبر و مشخصات دیگه زده بشه. که متاسفانه بلد نبودم و گفتم اینجا مطرح کنم شاید سوال دیگران هم باشه.
با سپاس
CN: 2016AS46XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 4 >>PERSON: 3 >
 Abu Dhabi>>> CURRENT: 25 Jan                                   E
تشکر کنندگان:
(2015-08-14 ساعت 22:51)mersedehbb نوشته:  سلام وقت بخیر
میشه لطفا بهمون یاد بدید چطوری پایین کامنتهامون امضا داشته باشیم.
چون تو یک پستی خوندم که بهتره پایین کامنتها شماره کیس نامبر و مشخصات دیگه زده بشه. که متاسفانه بلد نبودم و گفتم اینجا مطرح کنم شاید سوال دیگران هم باشه.
با سپاس

سلام
برای ساختن امضا شما باید حداقل 10 پست فرستاده باشید تا گزینه تغییر امضا توی کنترل پنل کاربری شما نمایان بشه به لینک زیر هم یه سرس بزنید
موفق باشید
http://www.mohajersara.com/showthread.php?pid=294831#pid294831
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: victor2016
(2015-05-04 ساعت 15:19)Nazem نوشته:  
[عکس: 29305126834190055600.gif]

[عکس: aval.jpg]

(( قبل از هر چیزی از دوستان خواهشمندم صبر کنید تا عکس های تاپیک لود شوند ))

با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید محترم .

ضمن عرض ادب دوست داشتم یکی از امکانات فوق العاده کلیدی را برای دوستان عرض کنم . البته شاید خیلی از دوستان بدونن . اما این امکان به درد همه دوستان می خوره و از ایجاد سوال های زیادی که به طور مثال 100 بار پرسیده شده جلوگیری میکنه .

این امکان کلیدی جستجو است اما با یک تفاوت زیادتر ( جستجو توسط موتور قدرتمند گوگل )

در حال حاضر در انجمن مهاجر سرا بالای انجمن زیر هدر اصلی انجمن این تکست باکس سرچ وجود دارد . و همان طور که ملاحظه میکنید در عکس پایین قرار گرفته است .

[عکس: 00.jpg]

این جستجوگر یه قابلیت خیلی خوبی که داره این است که شما متنی را که تایپ میکنید , فوری یک سری ایده های سرچ خودش به شما میده . همان طور که در عکس زیر می بینید :

[عکس: 11.jpg]

من نوشتم ( مدرک ) و می بینید که ۵ تا را خودش پیش فرض برای بنده آورد . همانطور که میدونید این ۵ عدد که پیدا کرده عنوان تاپیک هستند یعنی این متن شما که سرچ زدید در این عنوان های این ۵ عدد بوده و به عبارتی اگر شما بخواهید توی متون تاپیک ها دنبال این متن بگردید دکمه سرچ را باید کلیک کنید این دکمه : [عکس: button.jpg]

حال احتمال داره شما موضوع مورد نظرتون توی همین ۵ عدد باشه روی هرکدام که است کلیک میکنید ( به طور مثال من روی مدارک مورد نیاز ) کلیک کردم :

[عکس: 22.jpg]

می بینید که یه جدول باز میشه که به این میگن نتیجه جستجو شما. که حال میتونید توی این جدول به مقصد خود برسید و نسبت به سرچ شما احتمال داره نتیجه جستجو شما ۱ صفحه باشه یا بیش از ۱ صفحه.

حال میرسیم به یه قسمت دیگه از جستجو که مطمئنم خیلی از دوستان دوسش دارن Big Grin چون با این روش سرچ کردن بیش از 95 درصد به جواب سوالتون خودتون می رسید و نیاز ندارید صبر کنید ۱ ساعت بعد کسی پاسخ شما بده . اینجوری پست کمتری هم زده میشه و فشار کمتری به انجمن میات و تعداد پست های تکراری به حداقل میرسه

خب بریم سر اصل مطلب

مثال دوستی تمایل داره در مورد ( سربازی ) جستجو کنه اما در قسمت فرم (ds_260)

یعنی ایشون می خواهند نتیجه جستجو را محدود کنند به سربازی و ds_260

خب در حال حاضر شما می تونید از دستور طلایی + استفاده کنید .
در عکس زیر می بینید:

[عکس: 33.jpg]

همانطور که در این عکس می بینید با دستور (بعلاوه) ما دو عبارت سربازی و ds_260 را به هم مرتبط کردیم . حال که روی دکمه جستجو کلیک کنیم می بینیم که نتیجه جستجوی ما محدود شده به این ۲ کلمه مورد نظر ما .

[عکس: 44.jpg]

همان طور که میبینید دیگه به راحتی میتونیم به مقصد مورد نظرمون برسیم حالا شما می تونید مثال ۳ تا کلمه بگذارید ( سربازی + ds_260 + ۲۰۱۵) یا بیشتر
فقط کافیه وسطشون + بگذارید .

در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا دریافت خدمات از شرکت پاریزتراول می توانید با شماره تلفن های تهران 16-44622214-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید.

ممنون از شما
شماره کیس:2016AS000010XX تاریخ رویت قبولی:۵  May کنسولگری: فرانكفورت, تعداد افراد منظور در کیس :۲, ارسال فرمهای سری اول:23 May,
کارنت شدن کیس: ١٢ آگوست
, مصاحبه: ٦ اكتبر,
 آپدیت: ۲۸ دسامبر --- ۰۸ فوریه--- ۱۸ فوریه -۱۹ فوریه-۲۶ فوریه , ۱ مارچ , ۴ مارچ , ۷ مارچ
   دریافت کلیرنس:  ۱ مارچ  ,دریافت ویزا:۷ مارچ
ورود به آمریکا:۱۵  مارچ
دریافت گرین کارت:....جمع تقریبی هزینه‌ها:...
تشکر کنندگان:
سلام.من در صفحه اصلی ام کادرجستجو ندارم.به جاش یه کادربزرگه که توش تبلیغ پاریز تراوله.بایدچکارکنم؟؟؟Sad
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 21:25)ماندانا.م نوشته:  سلام.من در صفحه اصلی ام کادرجستجو ندارم.به جاش یه کادربزرگه که توش تبلیغ پاریز تراوله.بایدچکارکنم؟؟؟Sad
سلام خانوم ماندانا
اگه گوشه سمت راست (بالآي صفحه و پايين لوگوي مهاجرسرا) رو دقت كنيد tab مربوط به جستجو هست
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: lighthouse
(2015-10-11 ساعت 00:07)humsun نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 21:25)ماندانا.م نوشته:  سلام.من در صفحه اصلی ام کادرجستجو ندارم.به جاش یه کادربزرگه که توش تبلیغ پاریز تراوله.بایدچکارکنم؟؟؟Sad
سلام خانوم ماندانا
اگه گوشه سمت راست (بالآي صفحه و پايين لوگوي مهاجرسرا) رو دقت كنيد tab مربوط به جستجو هست

من هم به اينصورت كه توضيح داده شده ندارم ! تب جستجو دارم بالاى صفحه و پايين صفحه اما وقتى كليك ميكنم جور ديگرى صفحه جستجو باز ميشه كه اكثرا هم موضوعى ك مد نظرمه پيدا نميكنه يعنى صفحه مرورگر به اينصورت واسم باز نميشه!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: lighthouse ، Sam-90 ، humsun
درود بر همه دوستان ، مدیران و اعضاء سایت
عزیزان من در صفحه پروفایلم در منوی ویرایش پروفایل گزینه تغییر نام کاربری ندارم. لطفاً بفرمائید چطوری میتونم نام کاربریم رو تغییر بدم ؟
تشکر کنندگان:
من هم خيلي با اين جستجو مشكل دارم هرچي تايپ مي كنم و را مي گه نيست يا يه چيز ديگه ميده، من وقتي دكمه ي جستجو را باز مي كنم صفحه اي كه باز ميشه با صفحه ي شما بسيار تفاوت داره؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان سلام من به هرکس میخوام پیام خصوصی بدم سایت اجازه نمیده مشکل از چیه؟؟
تشکر کنندگان:
(2016-02-06 ساعت 23:05)ali2016 نوشته:  دوستان سلام من به هرکس میخوام پیام خصوصی بدم سایت اجازه نمیده مشکل از چیه؟؟

تعداد ارسال هاي شما بايد از يه حداقلي بيشتر باشه . متاسفانه اون حداقل رو نميتونم پيدا كنم الان
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان:
(2016-02-06 ساعت 23:05)ali2016 نوشته:  دوستان سلام من به هرکس میخوام پیام خصوصی بدم سایت اجازه نمیده مشکل از چیه؟؟
سلام ارسال های شما باید به 25 برسه تا بتونید پیام خصوصی بدید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: ali2016
(2016-02-07 ساعت 13:37)dv2017 نوشته:  

تعداد ارسال هاي شما بايد از يه حداقلي بيشتر باشه . متاسفانه اون حداقل رو نميتونم پيدا كنم الان
بله الان که ارسال هام زیاد شد تونستم،ممنون از راهنمایی شما
تشکر کنندگان: dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان