کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2016
(2015-05-10 ساعت 14:55)nima2018 نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 13:11)rosarad نوشته:  سلام دوستان

آیا اینکه کجا بری مصاحبه در گرفتن ویزا تاثیر داره ؟ منظورم اینه که کجا بهتره برای مصاحبه رفت؟ تو فرم برادر من آنکارا, به نظرتون همین رو نگه داریم یا عوض کنیم ؟

عوض کنید بهتره

مرسی از جوابتون اما میشه لطفا بگید که چرا بهتره عوض بشه؟ کجا بهتره؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز توصیه می کنم
حتما قبل از تغییر سفارت سفرنامه های امسال و سالهای پیش مطالعه بفرمایید تا بهتر سفارت از لحاظ شرایط خودتون انتخاب کنید
ضمنا تمام سفارتها به یک شکل عمل می کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Kaveh ، m.ghoreishi ، babisondes ، آلیس-1980 ، mfte.teacher ، ریحانه34
(2015-05-10 ساعت 13:11)rosarad نوشته:  سلام دوستان

آیا اینکه کجا بری مصاحبه در گرفتن ویزا تاثیر داره ؟ منظورم اینه که کجا بهتره برای مصاحبه رفت؟ تو فرم برادر من آنکارا, به نظرتون همین رو نگه داریم یا عوض کنیم ؟

محاسن و معایب داره Wink
آنکارا رفت و آمدش راحت تره چون ویزا نمیخواد ولی تجربه 2015 میگه که طول مدت کلیر شدن در سفارت ابوظبی کمتر از آنکارا بوده حالا باید ببینید شرایط کیستون چیه و چند نفرید و چقدر احتمال می دید AP بخورید. Big Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، babisondes ، rosarad
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان.

یک سوال دارم. آیا می توان گواهی موقت مدرک تحصیلی را به جای اصل آن ارائه داد؟ یا اصل آن نیاز است؟
مدرک من دکتری است و نزدیک 15 میلیون برای آزادسازی آن باید پول بدهم.
ممنونم
تشکر کنندگان: Mahboy
(2015-05-11 ساعت 09:51)Behroooooz نوشته:  سلام به همه دوستان.

یک سوال دارم. آیا می توان گواهی موقت مدرک تحصیلی را به جای اصل آن ارائه داد؟ یا اصل آن نیاز است؟
مدرک من دکتری است و نزدیک 15 میلیون برای آزادسازی آن باید پول بدهم.
ممنونم
گواهی موقت قابل ترجمه نیست دوست عزیز و اگر دارالترجمه ای قبول کنه ترجمه کنه روی سربرگ مخصوص دادگستری نمیتونه اینکار رو بکنه. شاید همین ترجمه (بدون سربرگ مخصوص) برای گذر از مرحله مصاحبه کافی باشه ولی بالاخره که باید این مدرک رو آزاد، ترجمه و تایید کنید تا اونور به دردتون بخوره Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان من میخوام گواهی سابقه کار بگیرم کارم کابینت سازی هست هنوزم مشغول هستم بیمه نیستم البته تو کار قبلیم بودم (راننده ماشین باری)
گواهی سابقه کار رو میتونم بگیرم فقط نمیدونم چه متنی رو باید بنویسم که صاحبکارم مهر و امضا کنه ممنون میشم یه متنی رو اماده با شرایط کاری من بنویسید و یا اگه لینکی در این مورد هست بگذارید و اینکه ایا ترجمه کافیه یا دادگستری هم باید حتما تایید کنه؟ چون اکثر دوستان گفتن لزومی نداره هیچ یک از مدارک ترجمه شده مهر دادگستری بخوره بازم ممنون میشم اگه اطلاعات دقیقی در این مورد دارید ذکر کنید
با تشکر
تشکر کنندگان:
تعداد 4501 نفر از ایران قبول شدند . اینم منبع اش :
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2015.html
یکی از 1700 زخمی لاتاری 2014
قرص برنج نخوردم شکر خدا زنده ام
تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 14:39)ariyo 2014 نوشته:  تعداد 4501 نفر از ایران قبول شدند . اینم منبع اش :
http://travel.state.gov/content/visas/en...-۲۰۱۵.html

امسال لاتری سال 2016 هستش عزیزم
من بالای 20 نفر برنده های امسال رو می شناسم
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان:
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
من از ۲۰۰۴ شرکت کردم ولی هرگز قبول نشدم..هر سال هم شرکت کردم..تحصیلاتمم فوق دیپلم..فکر کنم مدرک تحصیلی بالا رو قبول میکنن..چرته که میگن با دیپلم قبول میکنن
تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 02:01)aminiani نوشته:  من از ۲۰۰۴ شرکت کردم ولی هرگز قبول نشدم..هر سال هم شرکت کردم..تحصیلاتمم فوق دیپلم..فکر کنم مدرک تحصیلی بالا رو قبول میکنن..چرته که میگن با دیپلم قبول میکنن

یعنی از من بی سوادتر هم بوده که قبول کنن؟Big Grin
من دیپلمم، یبارم شرکت کردم قبول شدم باز خوبه تو فوق داری
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-05-12 ساعت 13:41)kourosh8 نوشته:  با سلام خدمت دوستان من میخوام گواهی سابقه کار بگیرم کارم کابینت سازی هست هنوزم مشغول هستم بیمه نیستم البته تو کار قبلیم بودم (راننده ماشین باری)
گواهی سابقه کار رو میتونم بگیرم فقط نمیدونم چه متنی رو باید بنویسم که صاحبکارم مهر و امضا کنه ممنون میشم یه متنی رو اماده با شرایط کاری من بنویسید و یا اگه لینکی در این مورد هست بگذارید و اینکه ایا ترجمه کافیه یا دادگستری هم باید حتما تایید کنه؟ چون اکثر دوستان گفتن لزومی نداره هیچ یک از مدارک ترجمه شده مهر دادگستری بخوره بازم ممنون میشم اگه اطلاعات دقیقی در این مورد دارید ذکر کنید
با تشکر

دوست عزیز درسته که میگن بجای مدرک تحصیلی میتونید 2 سال سابقه کار در 5 سال اخیر داشته باشی و اوکی هست ولی توجه داشته باش که اون 2 سال سابقه باید در لیست مشاغل تعریف شده توسط سایت رسمی وزارت امور خارجه امریکا وجود داشته باشه و امتیاز لازم رو کسب کنه.با این اوصاف و نوع شغلی که فرمودین همون دیپلم 12 ساله ارائه کنی خیلی راحتره(نظام قدیم یا نظام جدید همراه با پیش دانشگاهی) موفق باشی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: مامان خانم
(2015-05-12 ساعت 13:41)kourosh8 نوشته:  با سلام خدمت دوستان من میخوام گواهی سابقه کار بگیرم کارم کابینت سازی هست هنوزم مشغول هستم بیمه نیستم البته تو کار قبلیم بودم (راننده ماشین باری)
با تشکر

شما اگه ديپلم ١٢ ساله داري احتياجي به سابقه كار نيست همون ديپلم كافيه
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان