کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2016
(2016-07-11 ساعت 08:20)lighthouse نوشته:  
(2016-07-10 ساعت 16:16)narges1234 نوشته:  سلام. دوستان من یک سوال کاملا غیر مرتبط دارم که جایی بهتر از اینجا برای مطرح کردنش پیدا نکردم. لطفا اگر کسی تجربه خوبی داره بگه که استفاده کنیم. ما ویزامونو دریافت کردیم و تا دو ماه دیگه عازم هستیم. من دنبال جایی میگردم که در این فرصت محدود بتونم زبانمو ارتقا بدم. کلاس فشرده خوب میخوام که روی اسپیکینگ و لیسنینگ کار کنم چون متاسفانه توی خونه نمیتوم وقت بذارم و ناچارا باید از حضور  در کلاس بهره بگیرم. سطح زبانمم الان به گفته استاد تعیین سطح در حدود آیلتس 7. لطفا اگر جای خوبی میشناسید معرفی کنید

سلام.ما تقریبا چهارماهه اومدیم وکاملا بااطمینان میتونم بهتون بگم بهترین کاری که دراین مدت با سطح زبان خوبی که دارید میتونیدبرای افزایش مهارتهای شنیداری وگفتاریتون بکارببرید 1_دیدن فیلم. حتی درروز چندتا فیلم2_تمرین موقعیت های خیالی برای صحبت کردن .مثلا صحبت درباره اجاره کردن خانه .خرید ماشین,گرفتن خط موبایل ,اینترنت ویادگیری لغتهای لازم برای چنین موقعیتهایی است

خیلی ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان: lighthouse

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سرانجام برنامه لاتاری 2016 با تمام اتفاقات خوب و بدش به پایان رسید .

به تمام دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند تبریک عرض میکنیم و خدمت دوستان عزیزی هم که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدن پیشنهاد میکنیم که تسلیم نشن و از راههای دیگر برای رسیدن به هدف استفاده کنند .

تاپیکهای 2016 بسته خواهد شد .برندگان 2017 میتوانند از تاپیکهای DV-2017 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند و دوستانی که میخوان برای برنامه لاتاری 2018 ثبت نام کنند میتوانند از تاپیکهای DV-2018 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند .

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان