کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2016
[عکس: 29305126834190055600.gif]

در این تاپیک به سوالات مطرح شده برندگان لاتاری 2016 می پردازیم.
لطفا از پرسیدن سوالاتی که انجمن مرتبط با آنها در تالار وجود دارد در این تاپیک خودداری کنید.

این تاپیک و تاپیک های دیگر داخل این تالار مخصوص خوش و بش و احوالپرسی نیست. لطفا تنها در صورتی که سئوالی دارید که به موضوع تاپیک های دیگر مرتبط نبوده و باعث از هم گسستگی مطالب آنها خواهد شد این جا مطرح و یا به سئوالات دیگران پاسخ دهید.
رعایت مورد فوق باعث منظم شدن تالار و کاهش زمان دسترسی به اطلاعات توسط هر کدام از کاربران از جمله خود شما در آینده خواهد شد.

در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا دریافت خدمات از شرکت پاریزتراول می توانید با شماره تلفن های تهران 16-44622214-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، Kaveh ، MEHR52 ، haditb
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، MEHR52 ، لطف اله
سلام بر کاوه مدیر عزیز. آیا آماری هست از اینکه ایران برنده داشته یا نه؟
راستش با توجه به کم کارنت کردن ۲۰۱۵، من حدسم بر این بود که کلا دیگه دارن سهمیه ی آسیا و ایران رو کم می کنن، الان میخوام بدونم وضعیت برنده های ۲۰۱۶ از ایران به چه صورت هست؟
ممنونم
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: Kaveh ، rezasadeghi
(2015-05-07 ساعت 06:33)نیلان نوشته:  سلام بر کاوه مدیر عزیز. آیا آماری هست از اینکه ایران برنده داشته یا نه؟
راستش با توجه به کم کارنت کردن ۲۰۱۵، من حدسم بر این بود که کلا دیگه دارن سهمیه ی آسیا و ایران رو کم می کنن، الان میخوام بدونم وضعیت برنده های ۲۰۱۶ از ایران به چه صورت هست؟
ممنونم

وضعیت تا چند روز دیگه مشخص میشه
ایران امسال هم حداکثر تعداد قبولی ممکن رو (که پارسال 5000 نفر بود) میگیره
در مورد کارنت شدن 2015 هم با اینکه سرعت کمه ولی طوری تنظیم کردن که تا آخر دوره آسیا سهمیه اش رو پر کنه
(حتی اگه ماههای آخر کم آوردن، میتونن با کارنت تعداد زیادی از غیر ایرانی و غیر نپالی ها این کمبود رو جبران کنن)
سهمیه آسیا با توجه به پارامترهایی مثل میزان مهاجرت در سالهای گذشته و ... تعیین میشه و فکر نکنم اختلاف زیادی با پارسال داشته باشه
تشکر کنندگان: اشکان 3D ، Pariz Travel ، rezasadeghi ، Memolk ، آلیس-1980 ، Masoud7
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
سلام بچه ها برادرم را ثبت نام کردم و confirmation number گرفتم ولی وقتی چک میکنم میگه invalid date وبرادرم 9 تیر میشه 16 ساله .ممکنش هست تیر ماه چک کنم اون اخطار نده؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 22:39)avg123 نوشته:  سلام بچه ها برادرم را ثبت نام کردم و confirmation number گرفتم ولی وقتی چک میکنم میگه invalid date وبرادرم ۹ تیر میشه 16 ساله .ممکنش هست تیر ماه چک کنم اون اخطار نده؟

لاتاری برای کسانی هستش که سن بالاتر از 18 سال دارن ، برادر شما چطور ثبت نام کرد ؟! ایشون باید از طریق پدر یا مادر ثبت نام میکرد
تشکر کنندگان: p00ya2001
من ثبتنام کردم و ok داد و confirmation هم داد منم تعجب کردم. ولی وقتی اومدم چک کنم invalid date میده .
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 23:12)avg123 نوشته:  من ثبتنام کردم و ok داد و confirmation هم داد منم تعجب کردم. ولی وقتی اومدم چک کنم invalid date میده .
تشکر کنندگان:
من برای برادرم ثبت نام کردم. و اسم خودش است برای مادر و پدرم هم جدا گونه انجام دادم. اون ها قبول نشدن ولی برای برادرم invalid date میگه شاید تیر ماه که 16 میشه باید چک کنم؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 23:20)avg123 نوشته:  من برای برادرم ثبت نام کردم. و اسم خودش است برای مادر و پدرم هم جدا گونه انجام دادم. اون ها قبول نشدن ولی برای برادرم invalid date میگه شاید تیر ماه که 16 میشه باید چک کنم؟
يكي از شروط اوليه براي برندگان داشتن 18 سال تمام هست و قطعا اگر هم ثبت نام كرديد از چرخه قرعه كشي حذف شدند Sad
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

آیا اینکه کجا بری مصاحبه در گرفتن ویزا تاثیر داره ؟ منظورم اینه که کجا بهتره برای مصاحبه رفت؟ تو فرم برادر من آنکارا, به نظرتون همین رو نگه داریم یا عوض کنیم ؟
تشکر کنندگان:
برادر من ثبت نام کرده confirmation num هم داره ولی وقتی چک میکنه میزنه اطلاعات اشتباهه!!!
جریان چیه؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-10 ساعت 14:55)nima2018 نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 13:11)rosarad نوشته:  سلام دوستان

آیا اینکه کجا بری مصاحبه در گرفتن ویزا تاثیر داره ؟ منظورم اینه که کجا بهتره برای مصاحبه رفت؟ تو فرم برادر من آنکارا, به نظرتون همین رو نگه داریم یا عوض کنیم ؟

عوض کنید بهتره

چرا عوض کنند بهتره؟ کدوم سفارت رو بهتر میدونید و چرا؟
متشکرم...
تشکر کنندگان: rosarad
دوستان برنده 2016
لطفآ به پاسخهایی که بعضآ کاربرهای جدید به شما میدن بسنده نکنید و تنها منبع رسمی شما مشورت با مدیران مهاجرسرا و سایت اصلی وزارت امورخارجه امریکا باشه تا انشالا در ادامه مسیر به مشکل نخورید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: babak12 ، mohammadg846 ، Ali Sepehr ، لطف اله ، sepehr007 ، Caspian_Wave

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان