کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2016-07-19 ساعت 09:42)TiredAdmin نوشته:  
(2016-07-18 ساعت 14:47)ekhveh نوشته:  
(2016-07-18 ساعت 14:34)TiredAdmin نوشته:  TD  کزاز دیفتری اوریونه و یادآوریش هر ده سال یه باره.
ممنون از توضیحتون
دست زدم این واکسنو برای کارت زرد ؟یک مرحله هست ؟
درست زدید و تا جایی که میدونم تو سن ماها یه مرحله هست و اونم یادآوریه در حقیقت. چون از بچگی تا سربازی و.. زدیم.
بقیه واکسنها mmr که دومرحله است، هپاتیت سه مرحله، آبله مرغان یا تست ایمنیش که مشخص شه قبلا گرفتید، آنفلونزا بسته به فصلی که دارید میرید مدیکال(پاییز و زمستان لازمه بقیه اش نه) و مننژیت
این فهرست کامل واکسنهاست که از اونجایی که برخی رو تو چندگانه ها مثل TD یا MMR میزنید همونی میشه که گفتم  https://www.uscis.gov/news/questions-and...quirements
مرسی دوست عزیز البته تا این جا که من فهمیدم واکسن مننژیت واسه زیر سن 18 سال و بالای 60 هست گویا Wink
حالا باز از خود کارشناس محترم پاستور پرسجو میکنم البته اگر جواب درست و حسابی بدن Sad
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
تشکر کنندگان:
(2016-07-19 ساعت 14:52)ekhveh نوشته:  
(2016-07-18 ساعت 14:47)ekhveh نوشته:  ممنون از توضیحتون
درست زدید و تا جایی که میدونم تو سن ماها یه مرحله هست و اونم یادآوریه در حقیقت. چون از بچگی تا سربازی و.. زدیم.
بقیه واکسنها mmr که دومرحله است، هپاتیت سه مرحله، آبله مرغان یا تست ایمنیش که مشخص شه قبلا گرفتید، آنفلونزا بسته به فصلی که دارید میرید مدیکال(پاییز و زمستان لازمه بقیه اش نه) و مننژیت
این فهرست کامل واکسنهاست که از اونجایی که برخی رو تو چندگانه ها مثل TD یا MMR میزنید همونی میشه که گفتم  https://www.uscis.gov/news/questions-and...quirements
مرسی دوست عزیز البته تا این جا که من فهمیدم واکسن مننژیت واسه زیر سن 18 سال و بالای 60 هست گویا  Wink
حالا باز از خود کارشناس محترم پاستور پرسجو میکنم البته اگر جواب درست و حسابی بدن  Sad

دکتر سفارت ارمنستان موقع تعیین وقت مصاحبه براتون این فایل ورد رو میفرسته
من اتچ میکنم به این نقل قول... چک کنید مدارک لازم برای روز مدیکال هست و جدول واکسنهای مورد نیاز
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

تشکر کنندگان:
(2016-07-18 ساعت 14:47)ekhveh نوشته:  ممنون از توضیحتون
مرسی دوست عزیز البته تا این جا که من فهمیدم واکسن مننژیت واسه زیر سن 18 سال و بالای 60 هست گویا  Wink
حالا باز از خود کارشناس محترم پاستور پرسجو میکنم البته اگر جواب درست و حسابی بدن  Sad

دکتر سفارت ارمنستان موقع تعیین وقت مصاحبه براتون این فایل ورد رو میفرسته Big Grin
من اتچ میکنم به این نقل قول... چک کنید مدارک لازم برای روز مدیکال هست و جدول واکسنهای مورد نیاز
.pdf   medical examination.pdf (اندازه 160.28 KB / تعداد دانلود: 374) -->
.pdf   medical examination.pdf (اندازه 160.28 KB / تعداد دانلود: 374)
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

تشکر کنندگان: ekhveh ، sheghi
با عرض سلام خدمت دوستان
لطف میکنید آدرس ایمیل Dr. Ordyan
در ارمنستان رو برام بفرستید ؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2016-07-24 ساعت 16:59)eliati نوشته:  
(2016-07-19 ساعت 09:42)TiredAdmin نوشته:  درست زدید و تا جایی که میدونم تو سن ماها یه مرحله هست و اونم یادآوریه در حقیقت. چون از بچگی تا سربازی و.. زدیم.

دکتر سفارت ارمنستان موقع تعیین وقت مصاحبه براتون این فایل ورد رو میفرسته Big Grin

تو جدول یه واکسن هست به نام vericellaکه نوشته باید تزریق شه چی هست کسی تزریق کرده؟؟
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . بعد گرفتن ویزا هم باید واکسیناسیون رو ادامه داد؟
تشکر کنندگان:
(2016-09-03 ساعت 10:24)amirrezat نوشته:  سلام دوستان . بعد گرفتن ویزا هم باید واکسیناسیون رو ادامه داد؟

سلام

خیر نیاز نیست مگه خودتون بخواید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
دوستانی که اطلاع دارند ایا کارت زرد هلال احمر هم مورد قبوله واسه سفارت یا حتما باید پاستور صادر کنه؟
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
تشکر کنندگان:
(2016-09-11 ساعت 21:20)farhhad نوشته:  دوستانی که اطلاع دارند ایا کارت زرد هلال احمر هم مورد قبوله واسه سفارت یا حتما باید پاستور صادر کنه؟

فرقی نداره
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: farhhad
سلام،من از برندگان لاتاري ٢٠١٧ هستم و بالاي ٦٠ سال.انستيتو پاستور به من و شوهرم فقط ٢ واكسن td و آنفولانزا زد و چون سابقه ي آبله مرغمون داشتم ديگه اونو نزد.همين تعداد واكسن كه زدن درسته؟!
تشکر کنندگان:

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سرانجام برنامه لاتاری 2016 با تمام اتفاقات خوب و بدش به پایان رسید .

به تمام دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند تبریک عرض میکنیم و خدمت دوستان عزیزی هم که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدن پیشنهاد میکنیم که تسلیم نشن و از راههای دیگر برای رسیدن به هدف استفاده کنند .

تاپیکهای 2016 بسته خواهد شد .برندگان 2017 میتوانند از تاپیکهای DV-2017 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند و دوستانی که میخوان برای برنامه لاتاری 2018 ثبت نام کنند میتوانند از تاپیکهای DV-2018 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند .

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان