کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام دوستان عزیز
ببخشید که سوالم را اینجا مطرح میکنم ، چون بچه های 2017 همه مثل هم هستیم و شما ها با تجربه تر
همسرم نفر اصلی کیس هست
من در پر کردن فرم دو اشتباه دارم : اول به جای ستوان دوم وظیفه نوشتم سرباز وظیفه و دوم اینکه اسم مدرسه دبیرستان رو اشتباه نوشتم
چی صلاح می دونید ؟ چه کنم
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
تشکر کنندگان:
(2016-07-19 ساعت 12:15)Paniz888 نوشته:  دوستان سلام
ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح می کنم
من از برندگان 2017 هستم
فرم 260 رو پر کردم با کیس نامبر 6000
زیر iv application  نوشته complete و شماره confirm هم داده
حالا جای دیگه هم  چک کنم یا فرمی رو پر کنم ؟
لطف و بزرگی کنید یه خلاصه ای از کارهای لازم رو بفرمائید
صفحات تاپیک رو خوندم ، چیزی دستگیرم نشد
مردد شدم شاید کاری جا بمونه
ببخشید بابت سوال پیش پا افتادم ، اگه حتی پیوست  مرحله به مرحله ای هست ممنون میشم راهنمایی کنید
پیروز باشید

سلام شما تمام کارها را انجام داده اید . فقط از صفحه رسید نامبر تمام اعضای کیس پرینت تهیه کنید و روز مصاحبه با خود داشته باشید
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
تشکر کنندگان: Paniz888
(2016-08-01 ساعت 23:31)Paniz888 نوشته:  سلام دوستان عزیز
ببخشید که سوالم را اینجا مطرح میکنم ، چون بچه های 2017 همه مثل هم هستیم و شما ها با تجربه تر
همسرم نفر اصلی کیس هست
من در پر کردن فرم دو اشتباه دارم : اول به جای ستوان دوم وظیفه نوشتم سرباز وظیفه و دوم اینکه اسم مدرسه دبیرستان رو اشتباه نوشتم

سلام با توجه به شماره کیس بالایتان می توانید تقاضای آنلاک فرم را بدهید و فرم را اصلاح نمایید . به مشکلی هم برخورد نمی کنید . منتهی می توانید آنلاک نکنید و چنین ویرایشهایی را روز مصاحبه به آفیسر اعلام نمایید . در کل مشکل خاصی نیست
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
(2016-08-02 ساعت 07:42)alborz3718 نوشته:  
همسرم نفر اصلی کیس هست

سلام با توجه به شماره کیس بالایتان می توانید تقاضای آنلاک فرم را بدهید و فرم را اصلاح نمایید . به مشکلی هم برخورد نمی کنید . منتهی می توانید آنلاک نکنید و چنین ویرایشهایی را روز مصاحبه به آفیسر اعلام نمایید . در کل مشکل خاصی نیست

با تشکر فراوان از پاسخگویی شما و آرزوی کلیر شدن هر چه زودتر ،
دوستان دیگر ی هم داشتیم که اشتباه های این چنینی داشته باشند ؟
به نظر تان تقاضای آنلاک کردن با توجه به کیس نامبر بنده کارم را به تاخیر بیشتر نمی اندازد ؟
ویا عنوان در روز مصاحبه حساسیت بیشتر ایجاد نمی کند ؟
کدام راه را موجه تر میدانید ؟
سپاس فراوان از هر عزیزی که کمک کنه
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
ای بخشاینده مهربان.
تشکر کنندگان:
(2016-08-02 ساعت 07:52)Paniz888 نوشته:  
همسرم نفر اصلی کیس هست

دوستان دیگر ی هم داشتیم  که اشتباه های این چنینی داشته باشند ؟
به نظر تان تقاضای آنلاک کردن با توجه به کیس نامبر بنده کارم را به تاخیر بیشتر نمی اندازد ؟

بله دوستان دیگر نیز به کرات از این تیپ اشتباهات داشتند نگران نباشید . شما با توجه به کیس نامبرتان حداقل ماه می 2018 به بعد زمان مصاحبه تان می گردد یعنی حدود عید امسال به امید خدا کارنت می شوید در نتیجه کلی وقت دارید برای آنلاک کردن و تغییر و اصلاح فرم . منتهی در زمان فعلی چون حجم کار kccروی فرم لاتاری های زیاد است ممکن است آنلاک کردن کمی طول بکشد که آن هم جای نگرانی ندارد . شما وقت زیاد دارید باز هم تکرار می کنم خیلی روی این مسائل حساس نباشید و می توانید به راحتی این جور ویرایشها را زمان مصاحبه پیش از قسم خوردن به آفیسر بگویید .
(2016-08-02 ساعت 07:52)Paniz888 نوشته:  
همسرم نفر اصلی کیس هست

دوستان دیگر ی هم داشتیم  که اشتباه های این چنینی داشته باشند ؟
منم مقطع تحصیلی رو اشتباه وارد کردم،ولی باتجربه ترها گفتن مشکل اساسی نیس،انلاک نکردم
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
تشکر کنندگان:
سلام ، من فرم 260 را پر کردم و برای مصاحبه هم رفتم و تمامی مراحلو انجام دادم ، ولی الان که میخوام وارد قسمت فرم 260 بشم با این پیغام مواجه می شم منظورش چیه :
You are accessing a Diversity Visa case for a program that has ended. This case is not eligible for further processing.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
كسايي كه از داخل خاك آمريكا هم ميخوان اقدام كنن فقط بايد همين DS رو پر كنن؟
ممنون از راهنماييتون اگه كسي تجربش رو داره.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
بنده به یک چالشی برخوردم و واقعا نیاز مند راهنمایی شما هستم
خانم من نفر اصلی است
در پر کردن فرم به این اشاره شده که شغل ایشان آرایشگر زنانه است ، آیا این ممکنه سبب چک بشه یا اینکه در خواست انلاک بدیم بزنیم خانه دار ؟
و سوال اصلی برای من اینه که ما که کیس نامبر بالایی داریم از چه زمانی تا کی میتونیم درخواست آنلاک بدیم و این چه تاثیری بر روی زمان بندی مراحل کار ما داره ؟
و اطلاع درستی هست که آیا اطلاعات اصلاح شده رو مقایسه میکنند یا نه فقط آخرین اطلاعات رو چک میکنن ؟
سپاس از همه بچه ها با آرزوی موفقیت شما
ای بخشاینده مهربان.
تشکر کنندگان:
(2016-08-09 ساعت 10:06)Paniz888 نوشته:  سلام دوستان عزیز
خانم من نفر اصلی است
در پر کردن فرم  به این اشاره شده که شغل ایشان آرایشگر زنانه است ، آیا این ممکنه سبب چک بشه یا اینکه در خواست انلاک بدیم بزنیم خانه دار ؟
و سوال اصلی برای من اینه که ما که کیس نامبر بالایی داریم از چه زمانی تا کی میتونیم درخواست آنلاک بدیم و این چه تاثیری بر روی زمان بندی مراحل کار ما داره ؟
و اطلاع درستی هست که آیا اطلاعات اصلاح شده رو مقایسه میکنند یا نه فقط آخرین اطلاعات رو چک میکنن ؟
سلام
به نظر منکه نیازی به آنلاک کردن فرم نیست شغل ایشون حساس نیست که بخواد چک بخوره
در کلم اصلا نمیشه با قطعیت گفت که کی چک میخوره کی نمیخوره اگه قرار باشه چک بخوره خانه دار و ارایشگر نداره
نگران نباشید با ارامش جلو برید انشالله بهترین ها در انتظارتونه
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
با سلام به همه دوستان
من تازه عضو شدم و تقریبا با طرز کار این سایت زیاد آشنایی ندارم .
کسی هست که منو راهنمایی کنه ؟
تشکر کنندگان:
(2016-08-20 ساعت 20:19)amin Ababaii نوشته:  با سلام به همه دوستان
من تازه عضو شدم و تقریبا با طرز کار این سایت زیاد آشنایی ندارم .
کسی هست که منو راهنمایی کنه ؟

سلام دوست عزیز

به این لینک مراجعه کنید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
(2016-08-09 ساعت 10:06)Paniz888 نوشته:  سلام دوستان عزیز
خانم من نفر اصلی است
در پر کردن فرم  به این اشاره شده که شغل ایشان آرایشگر زنانه است ، آیا این ممکنه سبب چک بشه یا اینکه در خواست انلاک بدیم بزنیم خانه دار ؟

سلام دوست عزیز اصلا این کار رو نکن ارایشگری یک شغل محسوب می شود و اصلا هم حساس نیست فقط اگه شما سربازی رفته باشید امکان چک هست
آن ‎‎کيس نامبر‎‎ 2016AS1###: ‎‎
تعداد افراد: 3 نفر
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎ (تغییر کنسول گری از طرف‎‎kcc‎‎)
ارسال فرم : ‎‎ 29‎‎ می
تاریخ مصاحبه: 13 اکتبر
وضعیت :  نفر اصلی ap ، همسر و فرزند ready
شرایط : سربازی نیروی هوایی ارتش،لیسانس حسابداری ،شرکت خصوصی،‎‎
آپدیت ها : سایت سفارت  13‎‎ اکتبر،31 مارچ، سایت سیس : 9دسامبر،25 ژانویه، 9 مارچ ، 15 مارچ همسر و فرزند ، 12 آپریل ، 17 آپریل
کلیر: 31 مارچ بعد از 171 روز
ایشود : 17 آپریل
دریافت ویزا 23 آپریل
ورود : کالیفرنیا 21 جولای 2016
سلام ببخشید میشه بنده را راهنمایی بفرمایید؟؟ من تو فرم 260اخرین مدرک تحصیلیمو فوق لیسانس زدم امروز دکتری قبول شدم الان موقع ثبت نام مدرک فوقم را باید تحویل دانشگاه بدم حالا موقع سفارت نمیدونم بدون مدرک اصلیم چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سرانجام برنامه لاتاری 2016 با تمام اتفاقات خوب و بدش به پایان رسید .

به تمام دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند تبریک عرض میکنیم و خدمت دوستان عزیزی هم که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدن پیشنهاد میکنیم که تسلیم نشن و از راههای دیگر برای رسیدن به هدف استفاده کنند .

تاپیکهای 2016 بسته خواهد شد .برندگان 2017 میتوانند از تاپیکهای DV-2017 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند و دوستانی که میخوان برای برنامه لاتاری 2018 ثبت نام کنند میتوانند از تاپیکهای DV-2018 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند .

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان