کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبولی در لاتاری
(2015-05-18 ساعت 22:19)amirrezat نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 07:25)demented نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 15:56)amirrezat نوشته:  باسلام. بهترین زمان برای ازدواج بعد از قبولی لاتاری کی هست؟ که هم شانسمو کم نکنه هم همسرم معطل نشه.

بلافاصله Big Grin
همونطور که میدونید بعد از قبولی و دریافت نامه اول باید فرم های مربوطه تکمیل و به کی سی سی ارسال بشه ، اگر تمایل به ازدواج دارین اول مبارک باشه ایشالا دوما قبل از ارسال فرم ها .
البته بعد از ارسال فرم ها و حتی بعد از دریافت نامه دوم هم این امر امکان پذیر هستش اما سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن.
با آرزوی خوشبختیBig Grin

با تشکر فراوان از راهنماییتون. متاسفانه من زودتر از ۴ ۵ ماه امکانش نیست واسم. بنظرتون فرم 260 رو بعد تاهل پرکنم یا باعث تاخییر دروقت مضاحبه میشه؟
اگر کیس نامبرتون پایینه فرم رو پر کنید بفرستید و بعد از عقد همسرتون رو به کیس اضافه کنید.ولی بهتره باز هم قبل از تصمیم گیری،سفرنامه ی چند نفر که کیسشون مشابه شما بوده رو بخونید.میتونید تو تاپیک مشابه ۲۰۱۵ و ۲۰۱۴ سرچ کنید و دوستایی که کیسشون مثل شما بوده رو پیدا کنید و در صورت داشتن سفرنامه از تجربشون استفاده کنید .به نظر من قبل از اینکه تو مدت کوتاهی اطلاعتتون رو کامل نکردید فرم رو ارسال نکنید،بهتره تا قبل از اکتبر فرم رو ارسال کنید.
تشکر کنندگان: َalikh
(2015-05-17 ساعت 18:46)کتایون ص نوشته:  ببخشید چون من اصفهان هستم ،امکان مراجعه حضوری ندارم.
به صورت تلفنی هم به من مشاوره داده نشد...
همونطور که گفتم ما هنوز عقد رسمی نکردیم اما برای عقد کردن سریع هم مشکلی نداریم.
چه مدارکی داشته باشیم و از چه راهی جلو بریم به نتیجه بهتری میرسیم?
آیا ارایه مدارکی که نشان بده ما از چند سال پیش در تماس و رابطه بودیم مثل عکس،پیرینت تلفن،ایمیل و یا غیره کمکی به کار ما میکنه?ما حتی ۲سال پیش سفر خارج از کشور با هم داشتیم که مدارک تاریخ سفر و ویزا و عکس موجوده.
با توجه به تجربه شما احتمال قبول شدن چنین کیسی چقدر است??

در صورتی که واقعاً ازدواجتون درست باشه و صــــوری نباشه 100 درصد مشکلی بوجود نمیاد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Danoosh ، r.bazargan ، Mahmood129 ، آلیس-1980
مشکلی ایجاد نمیشه شما قبل اینکه برید سفارت عقد کنید وبرید بهتر اینکارو انجام بدید
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
سلام
من و شخصی که برنده شده قصد ازدواج داریم
اگه الان فرم 260 رو پر کنه
بعد ما عقد کنیم و فرم رو Unlock کنیم
زمان مصاحبه عقب میفته ؟ چقدر ؟
تاثیری هم تو دید آفیسر داره که ما اول فرم پر کردیم بعد ازدواج کردیم یا برعکس؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-24 ساعت 14:34)emix نوشته:  سلام
من و شخصی که برنده شده قصد ازدواج داریم
اگه الان فرم 260 رو پر کنه
بعد ما عقد کنیم و فرم رو Unlock کنیم
زمان مصاحبه عقب میفته ؟ چقدر ؟
تاثیری هم تو دید آفیسر داره که ما اول فرم پر کردیم بعد ازدواج کردیم یا برعکس؟
اگه 100% تصمیم به ازدواج دارین سریع عقد کنین بعد فرمو بفرسین
انلاک میتونه تا 5 ماه مصاحیه رو عقب بندازه
نه باید بهش نشون بدین ازدواج صوری نیست
تشکر کنندگان:
دوستان یک سوال دارم در مورد اینکه آیا افرادی هم که با ویزای دانشجویی ساکن خاک امریکا هستن باید فرم DS-260 رو ارسال کنن و با همون پروسه ی دوستان ساکن ایران جلو برن یا فرق داره ؟ و اینکه آیا همسر فرد برنده هم باید فرم DS-260 رو پر و ارسال کنه یا خیر . ممنونم میشم اگر کسی جوابم رو بده .
تشکر کنندگان:
دلیل اینکه این سوال رو توی این بخش پرسیدم البته این بود که من و همسرم هم بعد از قبولی ایشون عقد کردیم (دیروز!) و می خوایم فرم ها رو با هم ارسال کنیم اما نمی دونیم شرایط ما با دوستانی که ایران هستن دقیقا یکیه یا نه . مرسی .
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2015-05-29 ساعت 17:36)m11262 نوشته:  دوستان یک سوال دارم در مورد اینکه آیا افرادی هم که با ویزای دانشجویی ساکن خاک آمریکا هستن باید فرم DS-260 رو ارسال کنن و با همون پروسه ی دوستان ساکن ایران جلو برن یا فرق داره ؟ و اینکه آیا همسر فرد برنده هم باید فرم DS-260 رو پر و ارسال کنه یا خیر . ممنونم میشم اگر کسی جوابم رو بده .

بله تمام افراد کیس ( همسر و فرزندان فرد برنده)باید فرم را جداگانه پر کنند.
تشکر کنندگان: آلیس-1980
سلام دوستان
من قبلا ازتون درمورد مشکلی که دارم سوال کرده بودم اما الان شرایطم مقداری تغییر کرده
نامزد من امسال قبول شده،قرار بود قبل از پر کردن فرم 260 عقدکنیم و عقدنامه را همراه با مدارک ارسال کنیم.
اما متاسفانه به علت مشکلات بین خانواده ها نمیتونیم به سرعت عقد کنیم.
الان سوالم اینه که اگه نامزدم فرم را برای فرد مجرد پر کنه،و ما قبل از مصاحبه تا آخر تابستان عقد کنیم ایا امکان اضافه شدن من و عقدنامه،بعدا به مدارک وجود دارد!?
یا حتی اگر بعد از مصاحبه عقد کنیم به چه صورت میشه??
تشکر کنندگان:
(2015-05-29 ساعت 17:36)m11262 نوشته:  دوستان یک سوال دارم در مورد اینکه آیا افرادی هم که با ویزای دانشجویی ساکن خاک آمریکا هستن باید فرم DS-260 رو ارسال کنن و با همون پروسه ی دوستان ساکن ایران جلو برن یا فرق داره ؟ و اینکه آیا همسر فرد برنده هم باید فرم DS-260 رو پر و ارسال کنه یا خیر . ممنونم میشم اگر کسی جوابم رو بده .
بله همه باید فرمو پر کنن
تشکر کنندگان:
(2015-05-30 ساعت 20:32)کتایون ص نوشته:  سلام دوستان
من قبلا ازتون درمورد مشکلی که دارم سوال کرده بودم اما الان شرایطم مقداری تغییر کرده
نامزد من امسال قبول شده،قرار بود قبل از پر کردن فرم 260 عقدکنیم و عقدنامه را همراه با مدارک ارسال کنیم.
اما متاسفانه به علت مشکلات بین خانواده ها نمیتونیم به سرعت عقد کنیم.
الان سوالم اینه که اگه نامزدم فرم را برای فرد مجرد پر کنه،و ما قبل از مصاحبه تا آخر تابستان عقد کنیم ایا امکان اضافه شدن من و عقدنامه،بعدا به مدارک وجود دارد!?
یا حتی اگر بعد از مصاحبه عقد کنیم به چه صورت میشه??
بله امکانش هست منتهی باعث تعویق مصاحبه میشه بخصوص اگه کیستون پایینه
بعد از مصاحبه دیگه باید از امریکا و از طریق ویزای همسر اقدام کنید
تشکر کنندگان:
(2015-05-29 ساعت 17:43)m11262 نوشته:  دلیل اینکه این سوال رو توی این بخش پرسیدم البته این بود که من و همسرم هم بعد از قبولی ایشون عقد کردیم (دیروز!) و می خوایم فرم ها رو با هم ارسال کنیم اما نمی دونیم شرایط ما با دوستانی که ایران هستن دقیقا یکیه یا نه . مرسی .
مبارک باشه بله تو همون اولین صفحه بعد از لاگین میتونین برا ایشون فرم اد کنین
فقط حواستون باشه مدارک کافی مثل عکس , کادو .. برا مصاحبه ببرین که شک نکنه ازدواجتون الکی و همینجوریه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یکی از بستگان ما پیشنهاد ازدواج صوری دادن به من که مثلا با من بیان.میخواستم تجربیاتتون رو بدونم؟مشکلی پیش میاد؟
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
(2015-06-01 ساعت 11:36)amirabas93 نوشته:  سلام
دوستان من 25 سال دارم، مجرد و ساکن مشهد هستم.
برنده لاتاری ۲۰۱۶ شدم. کسایی که ساکن مشهد هستند پیام بدن با هم آشنا بشیم مراحل کار رو با هم انجام بدیم.
با آرزوی موفقیت واسه همه دوستان
سلام همشهری
من در خدمتم ولی کار من تموم شده اومد us
اگر راهنمایی خواستی برای فرمها با شرکت پاریز تراول تماس بگیر
برای کارت واکسیناسیون هم برو پیش دکتر دهقان نیری ابن سینا نرسیده به میدان بیمارستان امام رضا
تشکر کنندگان: Amir.AA
(2015-06-14 ساعت 23:44)sinar نوشته:  سلام دوستان یکی از بستگان ما پیشنهاد ازدواج ******** دادن به من که مثلا با من بیان.میخواستم تجربیاتتون رو بدونم؟مشکلی پیش میاد؟

ميشه لطفا اين كارو نكنين؟ ويزاى به نفر كه اسمش در اومده و يه سال تمام مدارك جور ميكنه و همه جور برنامه براى زندگى خودش در امريكا ميريزه رو ميگيرين با اين كار...

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
تشکر کنندگان: Ali Sepehr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان