کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبولی در لاتاری
(2015-06-17 ساعت 15:58)Behinaz نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 23:44)sinar نوشته:  سلام دوستان یکی از بستگان ما پیشنهاد ازدواج ******** دادن به من که مثلا با من بیان.میخواستم تجربیاتتون رو بدونم؟مشکلی پیش میاد؟

ميشه لطفا اين كارو نكنين؟ ويزاى به نفر كه اسمش در اومده و يه سال تمام مدارك جور ميكنه و همه جور برنامه براى زندگى خودش در امريكا ميريزه رو ميگيرين با اين كار...

دوست عزیز، بجز بُعد اخلاقی داستان که من باهاش مخالفم، موضوع مهمتر شاید این باشه که این کار اگه خدایی نکرده باعث شک و شبهه بشه یا آفیسر متوجه بشه میتونه برای شما ممنوعیت همیشگی ورود به خاک اون کشور رو به ارمغان بیاره. تصمیم با شماست.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
سلام.با کیس نامبر 3000 چقدر فرصت هست تا ازدواج کنیم و بعد فرم 260 رو بفرستیم
تشکر کنندگان:
(2015-06-19 ساعت 18:37)Nazaninna نوشته:  سلام.با کیس نامبر 3000 چقدر فرصت هست تا ازدواج کنیم و بعد فرم 260 رو بفرستیم

درود دوست عزیز.
شما میتونی جدول بولتن سالهای گذشته رو ببینی و زمان کارنت شدن و طبیعتاً زمان مصاحبه تون رو به صورت تقریبی به دست بیاری:

[عکس: hanlzr1t6g52wt5plnm2.jpg]

فقط یه نکته رو یادتون باشه که تجربه ی سال 2015 نشون داد که زمان پر کردن فرم DS-260 خیلی خیلی مهمه و حدود 5 ماه از روز تأئید نهایی فرمتون زمان میبره تا بررسی کیس تون به نتیجه برسه و شما بتونید روند طبیعی تون رو طی کنید. این موضوع در دریافت نامه دوم (نامه تعیین زمان مصاحبه) شما بسیار موثره.

در هر صورت پیشاپیش مبارک تون باشه. و سعی تون رو بکنید در کوتاه ترین زمان ممکن عقد کنید و مدارک تون رو تکمیل کنید. همراه داشتن زمان مهاجرت میتونه کلی از استرس های سرزمین جدید رو در شما کم کنه. و به این نکته هم توجه کنید که علیرغم مهم بودن ولی همه ی زندگی در گرو لاتاری نیست.
پرحرفی کردم. موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: ed2008 ، farzadakshi1 ، Audiophile ، khorsandi
(2015-06-18 ساعت 09:25)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 23:44)sinar نوشته:  سلام دوستان یکی از بستگان ما پیشنهاد ازدواج ******** دادن به من که مثلا با من بیان.میخواستم تجربیاتتون رو بدونم؟مشکلی پیش میاد؟

ميشه لطفا اين كارو نكنين؟ ويزاى به نفر كه اسمش در اومده و يه سال تمام مدارك جور ميكنه و همه جور برنامه براى زندگى خودش در امريكا ميريزه رو ميگيرين با اين كار...

دوست عزیز، بجز بُعد اخلاقی داستان که من باهاش مخالفم، موضوع مهمتر شاید این باشه که این کار اگه خدایی نکرده باعث شک و شبهه بشه یا آفیسر متوجه بشه میتونه برای شما ممنوعیت همیشگی ورود به خاک اون کشور رو به ارمغان بیاره. تصمیم با شماست.

بنده موافقم با فرمايش دوست عزيزمون اين كار يك عمل خلاف اخلاقه و نتيجه اي هم در بر نداره
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sinar
صد در صد اگر ازدواجتون از روی عشق نیست از انجام این کار بپرهیزید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Aghaman ، USIMMIGRANT ، sherwean001 ، sinar ، masoud398

اگر علاقه ای وجود نداره فقط برای ورود به آمریکا میخوان از شما استفاده کنند به هیچ وجه نکنید این کار رو
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sinar
دوستان عزیز

لطفاً در فضای مجازی به چشم های خودتان نیز اعتماد نکنید.

اخیراً تعدادی کاربر نما با ارائه مشخصات جعلی و دروغین برنده شدن و ارسال تعداد زیادی پست در جهت طبیعی جلوه دادن این امر یافت شدند و از حضور در سایت محروم شدند که اهدافی جز اخاذی ، تعریف از کسانی که سابقه ی حقوقی و کیفری مشخصی دارند و در نهایت سودجویی و سو استفاده از برندگان عزیز را ندارند.

به شخصه بعنوان یک هموطن ایرانی نه شخصیت حقوقی مهاجرسرا از شما دوستان عاجزانه تقاضامندم که براحتی به افراد در محیط مجازی اعتماد نکنید و همچنین از پذیرفتن پیشنهاد های اغوا گرانه خلاف قانون بشدت خودداری نمایید و گول افرادی که می گویند مشکلی بوجود نمی آید و غیره را نخورید.

هیچ کسی جز شما دلسوز پرونده مهاجرتیتان نیست و در صورتی که کوچکترین اطلاعاتی از شما بدست افراد نا اهل بیفتد حتی اگر سواستفاده ای هم نتواند کند لااقل می تواند با اعصاب و روح شما بازی کند و در این جو استرس لاتاری شما را با مشکلات روحی دست به گریبان کند.

با تشکر از حسن دقت شما عزیزان
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: sinar ، Aghaman
ممنون از راهنمایی خوب شما عزیزان.پیشنهاد وسوسه انگیزی داشتند ولی منصرف شدم Smile
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
(2015-06-18 ساعت 09:25)AliReza.Sh نوشته:  

من با نظر دوستم عليرضا كاملا موافقم ، از شانسي كه برات اتفاق افتاده درست استفاده كن
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ed2008
با سلام خدمت دوستان 2016 عزیز . دوستان عزیز کسانی که واقعا قصد ازدواج دارن و از روی عشق و علاقه است . پیشنهاد بنده ازدواج این افراد است . میتونید سفرنامه من را بخونید . بنده هم ازدواج پس از قبولی را داشتم .

فقط یه نکته مهم .... ازدواج از نوع خدایی نکرده س . و . ر. ی اصلاااااا و ابداااا نکنید . با زندگی خودتون و فرد مقابل و خانوادتون بازی نکنید . چند مود از 2015 ها میشناسم که متاسفانه این کار را کردند و پیش آفیسر اثبات شد این موضوع و کلا ایشون ریجکت برای همیشه شدند .
ایمیل های وسوسه انگیز و یا پیشنهادات فریبنده اگر آمد اصلا و ابدا محل نگذارید .

موفق باشید .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: ben123 ، Ali Sepehr ، ed2008
یه سوال از دوستانی که بعد از قبولی ازدواج کردن و مصاحبه دادن دارم لطفا نظراتتونو بدین.
من از مراسم عقد کنونمون تو محضر عکس زیاد دارم که فامیلامون هم هستن و سر سفره عقد میشینن و خطبه و ... و همینطور عکسای چند تا مهمونی خونگی با عکسای دسته جمعی. عکسای دو نفری خودمونم که مسافرت رفتیم و اینا هم هست ...
میخواستم ببینم اینجور عکسا کافیه یا حتما باید عکس عروسیمون هم باشه با لباس عروس و اینا ... چون هنوز عروسی نگرفتیم و معلوم نیست بگیریم یا نه.
مرسی
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان:
(2015-07-29 ساعت 14:05)ben123 نوشته:  یه سوال از دوستانی که بعد از قبولی ازدواج کردن و مصاحبه دادن دارم لطفا نظراتتونو بدین.
من از مراسم عقد کنونمون تو محضر عکس زیاد دارم که فامیلامون هم هستن و سر سفره عقد میشینن و خطبه و ... و همینطور عکسای چند تا مهمونی خونگی با عکسای دسته جمعی. عکسای دو نفری خودمونم که مسافرت رفتیم و اینا هم هست ...
میخواستم ببینم اینجور عکسا کافیه یا حتما باید عکس عروسیمون هم باشه با لباس عروس و اینا ... چون هنوز عروسی نگرفتیم و معلوم نیست بگیریم یا نه.
مرسی
از دید من
همون عکس ها از دید من کفایت میکنه . توی محضر که هستید و فامیل ها اطرافتون هستن این خیلی براشون مهمه . همینارا ببرید . موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: ben123
سلام من هم مشکلی مشابه دارم بعد از برنده شدن در لاتاری با یه نفر اشنا شدم و اون قصد ازدواج داره و منم خیلی دوسش دارم ولی بعد از صحبت در مورد ازدواج بهش گفتم قصد رفتن دارم و بعد از رفتن می تونم براش اقدام کنم بیاد ولی حالا دنبال چاره ای هستم که بتونم با نامزدم برم ولی از چندتا وکیل پرسیدم گفتن چون فرمم را ارسال کردم مشکل برام درست می شه و ممکنه نوبت مصاحبه ام عقب بیفته
ولی اینجا از کاربران چیزه دیگه خوندم خواهشا کسی اگه اطلاعات کاملی داره به من کمک کنه
به نظرتون اگه تا اخر شهریور عقد کنم و بعد فرم ارسال شده را اپدیت کنم اشکال داره برای ویزا گرفتن یا نوبت سفارتم ؟
جدا می خوام تصمیم جدی بگیرم اگر بتونم با کسی که دوسش دارم برم بهترین حالت برام
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان:
(2015-08-05 ساعت 17:47)shadi.sd نوشته:  سلام من هم مشکلی مشابه دارم بعد از برنده شدن در لاتاری با یه نفر اشنا شدم و اون قصد ازدواج داره و منم خیلی دوسش دارم ولی بعد از صحبت در مورد ازدواج بهش گفتم قصد رفتن دارم و بعد از رفتن می تونم براش اقدام کنم بیاد ولی حالا دنبال چاره ای هستم که بتونم با نامزدم برم ولی از چندتا وکیل پرسیدم گفتن چون فرمم را ارسال کردم مشکل برام درست می شه و ممکنه نوبت مصاحبه ام عقب بیفته
ولی اینجا از کاربران چیزه دیگه خوندم خواهشا کسی اگه اطلاعات کاملی داره به من کمک کنه
به نظرتون اگه تا اخر شهریور عقد کنم و بعد فرم ارسال شده را اپدیت کنم اشکال داره برای ویزا گرفتن یا نوبت سفارتم ؟
جدا می خوام تصمیم جدی بگیرم اگر بتونم با کسی که دوسش دارم برم بهترین حالت برام

با سلام
اول بهتون تبریک میگم بابت ازدواج پیش رو. آرزو میکنم خوشبخت بشید.
خب در این مورد مهمترین مسئله کیس نامبر شماست که متاسفانه نگفتید توی چه رنجی هست. مورد بعد اینه که نگفتید فرم رو در چه تاریخی ارسال کردید.
در حالت کلی، اگر کیس نامبر شما بالاست و طی چند ماه آینده کارنت نمیشید، میتونید درخواست بدید تا فرم رو براتون آنلاک کنند و اطلاعات همسرتون رو، البته بعد از عقد رسمی و ثبت در شناسنامه، وارد فرم کنید. اگر کیس نامبرتون پایین هست و ممکنه جزو اولین سری کارنتی ها باشید، توصیه شده که درخواست آنلاک ندید چون در تعیین وقت مصاحبتون ممکنه تعویق ایجاد بکنه و نوبت مصاحبتون عقب بیفته. اما اگر کیس نامبر پایینی دارید به این هم توجه بکنید که نهایتا چند ماه هم که تاریخ مصاحبتون عقب بیفته مشکل خاصی پیش نمیاد چون فرصتتون زیاده.
حالا باید با توجه به همه این مسائل، خودتون تصمیم نهایی رو بگیرید. فراموش نکنید که برای کیس های ایرانی ازدواج بعد از برنده شدن در لاتاری، میتونه ریسک باشه، چون متاسفانه توی سال های گذشته کیس های زیادی بودن که قصد ازدواج س..../ و /... ر ... /ی داشتند و به این ترتیب وجهه ایرانی ها رو تا حدی خراب کردن و اثبات این که ازدواجتون از روی عشق بوده، ممکنه یه مقدار سخت باشه. از طرفی وجود یه همراه و همدل میتونه بزرگترین کمک ممکن برای پشت سر گذاشتن سختی های مهاجرت باشه. در کل این رو در نظر داشته باشید که گرین کارت امریکا همه چیز و اول و آخر زندگی نیست و یه ازدواج خوب میتونه آینده و خوشبختی انسان رو تضمین بکنه.
امیدوارم تصمیم درستی بگیرید.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
با سلام
ممنون از جوابتون راستش من تو بد 2راهی گیر کردم و اصلا دیگه تشخیص نمی دم چه کاری درست و چی غلطه از طرفی اصلا نمی خوام چیزی مانع رفتنم بشه
خودمم فهمیدم که ریسک داره که بعده برنده شدن ازدواج کنم
ولی امروز تو این سایت خوندم که مشکلی نداره باز گفتم اگه واقعا اینجوریه که میگن خوبه
ولی باز حرف شما درسته به نظر شما اگه من برم و بعد بیام عقد کنم و برای همسرم اقدام کنم حداکثر چه قدر طول می کشه که اون بتونه کنارم بیاد ؟
رفتن امریکا جزو هدفهای اصلی زندگیمه ولی نمی دونم چرا حالا بعد این همه وقت باید وابسته و دلبسته کسی بشم
من قبلا کاملا از اینجا بریده بودم
شماره کیس من 2016AS19XX
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان