کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبولی در لاتاری
(2015-08-06 ساعت 03:38)shadi.sd نوشته:  با سلام
ممنون از جوابتون راستش من تو بد ۲راهی گیر کردم و اصلا دیگه تشخیص نمی دم چه کاری درست و چی غلطه از طرفی اصلا نمی خوام چیزی مانع رفتنم بشه
خودمم فهمیدم که ریسک داره که بعده برنده شدن ازدواج کنم
ولی امروز تو این سایت خوندم که مشکلی نداره باز گفتم اگه واقعا اینجوریه که میگن خوبه
ولی باز حرف شما درسته به نظر شما اگه من برم و بعد بیام عقد کنم و برای همسرم اقدام کنم حداکثر چه قدر طول می کشه که اون بتونه کنارم بیاد ؟
رفتن آمریکا جزو هدفهای اصلی زندگیمه ولی نمی دونم چرا حالا بعد این همه وقت باید وابسته و دلبسته کسی بشم
من قبلا کاملا از اینجا بریده بودم
شماره کیس من 2016AS19XX

با سلام خدمت شما

1. اگر واقعا طرف مقابلتونو میخواهید حتی بدون در نظر گرفتن آمریکا ازدواج کنید
2. ازدواج هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه در پرونده شما
3. سفرنامه من را بخونید
4. یه مورد زنده ... خود من جلوی شما هستم ... ازدواج پس از قبولی !
موفق باشید

فقط 1 نکته ازدواج س - و ری خدای نکرده هیییییچ کس نکنه . فقط ازدواج بر حسب عشق و علاقه همین
موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: Amir.AA ، shadi.sd
(2015-08-06 ساعت 03:38)shadi.sd نوشته:  با سلام
ممنون از جوابتون راستش من تو بد ۲راهی گیر کردم و اصلا دیگه تشخیص نمی دم چه کاری درست و چی غلطه از طرفی اصلا نمی خوام چیزی مانع رفتنم بشه
خودمم فهمیدم که ریسک داره که بعده برنده شدن ازدواج کنم
ولی امروز تو این سایت خوندم که مشکلی نداره باز گفتم اگه واقعا اینجوریه که میگن خوبه
ولی باز حرف شما درسته به نظر شما اگه من برم و بعد بیام عقد کنم و برای همسرم اقدام کنم حداکثر چه قدر طول می کشه که اون بتونه کنارم بیاد ؟
رفتن آمریکا جزو هدفهای اصلی زندگیمه ولی نمی دونم چرا حالا بعد این همه وقت باید وابسته و دلبسته کسی بشم
من قبلا کاملا از اینجا بریده بودم
شماره کیس من 2016AS19XX

ببینید خانوم شادی، در این که ازدواج شما قانونا نمیتونه خللی در برنامه مهاجراتتون وارد کنه شکی نیست و اتفاقا راه رو برای همه باز گذاشتند تا افراد در هر مرحله ای که هستند بتونند برای ازدواج اقدام کنند.
اما یکسری مسائل رو در نظر داشته باشید،
یک درصد به این فکر کنید که بخاطر ازدواجتون خدای نکرده پروندتون ریجکت بشه و نتونید حقیقی بودن ازدواجتون رو ثابت کنید. آیا میتونید با این قضیه کنار بیاید؟؟؟ بستگی به معیارهای هر شخص داره، اگر خوشبختی و زندگی در کنار کسی که دوستش دارید براتون بیشترین اهمیت رو داره، یه چیزه، اگر به قول خودتون اصلا حاضر نیستید چیزی مانع رفتنتون بشه و یا رفتن به امریکا اولویت اول زندگیتونه، یه چیز دیگس. باید بین این دو تصمیم بگیرید.
کیس نامبر شما هم خیلی پایینه و احتمال زیاد جزو اولین گروه خواهید بود و اگر درخواست آنلاک بدید میتونه مصاحبتون رو به تعویق بندازه. اما شما فرصت زیاد دارید و ماههای بعد کاملا فرصت هست.
در خصوص ازدواج با شخص گرین کارتی (اقدام کردن برای ازدواج بعد از دریافت گرین کارت و مهاجرت به امریکا) هم شما بعد از مهاجرتتون و دریافت گرین کارت، باید به ایران برگردید و رسما ازدواج کنید و بعد از بازگشت به امریکا باید فرم I-130 رو تکمیل کنید و درخواست بدید که پروسه ای بین یک تا دو سال خواهد داشت تا ایشون بتونه ویزاشو دریافت بکنه و به شما ملحق بشه.
حال با وجود تمام این موارد تصمیم درستی بگیرید و امروز و فردا نکنید.
به نظر من اگر دو طرف به هم علاقه قلبی دارید بی درنگ ازدواج کنید و نگران مسائل بعدی نباشید، چرا که کیس های خیلی زیادی بودن که بعد از برنده شدن ازدواج کردن و ویزاشون رو خیلی راحت دریافت کردن. اصلا جای نگرانی نیست. در ضمن شما در صورتی که مجرد باشید، چون خانوم هستید، اگر سطح زبانتون ضعیف باشه و سابقه کار خاصی نداشته باشید، احتمال زیاد از شما خواهند خواست که برای خودتون اسپانسر معرفی کنید. مگر این که تمکن مالی بالایی داشته باشید. این هم میتونه یکی دیگه از محاسن ازدواج و تنها نرفتن باشه.
شاد و پیروز باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: shadi.sd ، nazi56 ، Neda Gh
با سلام خیلی ممنون بابت جوابتون
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان:
می دونید علاقه ما زیاده ولی از طرفی خانواده ها تازه باهم اشنا شدن و این همه عجله برای ازدواج من کمی عجیبه برای خانواده و همون جور که گفتم دوست ندارم ریسکی کرده باشم برای رفتنم و فکر دیگه ای کردم که چند ماه اول برم و بعد برای عقد برگردم و بعد تقاضا پاس سفید بدم به نظر شما این کار خوبیه یه مدت کوتاه جدایی شاید باعث شه میزان علاقهمون مشخص شه از نظر تمکن مالی مشکلی ندارم و دایی من امریکا هست فقط می خوام بدونم می تونم پاس سفید بگیرم یا نه ؟
#برنده لاتاری 2016
تشکر کنندگان: Neda Gh
(2015-08-08 ساعت 11:33)shadi.sd نوشته:  می دونید علاقه ما زیاده ولی از طرفی خانواده ها تازه باهم اشنا شدن و این همه عجله برای ازدواج من کمی عجیبه برای خانواده و همون جور که گفتم دوست ندارم ریسکی کرده باشم برای رفتنم و فکر دیگه ای کردم که چند ماه اول برم و بعد برای عقد برگردم و بعد تقاضا پاس سفید بدم به نظر شما این کار خوبیه یه مدت کوتاه جدایی شاید باعث شه میزان علاقهمون مشخص شه از نظر تمکن مالی مشکلی ندارم و دایی من آمریکا هست فقط می خوام بدونم می تونم پاس سفید بگیرم یا نه ؟

اتفاقا میخواستم در مورد پاسپورت سفید یا Reentry Permit بهتون توضیح بدم. چون همین طور که میگید خانواده ها تازه با هم آشنا شدند، نمیشه از روی عجله اقدامی انجام داد و از طرفی با توجه به کیس نامبرتون که به امید خدا همین روزها کارنت میشید، فرصت زیادی برای تردید داشتن ندارید و به نظر من منطقی ترین تصمیم رو گرفتید. شما میتونید بعد از دریافت ویزا و اولین ورودتون به امریکا، درخواست پاس سفید بدید و فرم I-131 رو تکمیل و به اداره مهاجرت امریکا مراجعه کنید. معمولا پروسه درخواست پاس سفید تا تایید شدن چیزی حدود یک تا نهایتا دو ماه زمان میبره. توی این مدت هم در اولین فرصت 165 دلار رو که برای صدور گرین کارت هست پرداخت کنید و گرین کارتتون هم حداکثر ظرف یک ماه تا یک ماه و نیم صادر میشه و حتما برای دریافت SSN یا Social Security Number هم اقدام کنید و همچنین میتونید نسبت به افتتاح حساب و دریافت Credit Card هم اقدام کنید. سپس با در دست داشتن گرین کارت و پاسپورت سفید به ایران برگردید و تا دو سال هم فرصت دارید خارج از آمریکا باشید.
البته فکر میکنم بعد از ورودتون و قبل از اینکه درخواست پاس سفید بدید، باید درخواستی برای همسرتون (برای ملحق شدن ایشون به شما) هم بدید و فرم I-130 رو ارائه بدید. چرا این رو میگم؟ به دو دلیل، یکی این که طی مدتی که شما با داشتن پاس سفید در ایران به سر می برید پرونده ازدواج شما و درخواست صدور ویزا برای همسرتون در اداره مهاجرت بررسی و روال کاریش طی بشه، و دوم این که دوری شما از همسرتون میتونه دلیل محکمی باشه که درخواست شما برای دریافت پاس سفید مورد قبول واقع بشه.
موفق باشید
برای تشکر کردن از کسانی که به سوالاتتون پاسخ میدن هم میتونید از گزینه تبریک و تشکر که در پایین همین قسمت قرار داره استفاده کنید.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: jaberi1986 ، shadi.sd ، ehsan TT ، nazi56 ، Neda Gh
بازم ممنون ولی من در هر صورت باید قبل از اینکه برم عقد رسمی کرده باشم یا می تونم برای اینکه 2 بار برنگردم غیر حضوری عقد کنم؟
#برنده لاتاری 2016
تشکر کنندگان:
(2015-08-09 ساعت 00:57)shadi.sd نوشته:  بازم ممنون ولی من در هر صورت باید قبل از اینکه برم عقد رسمی کرده باشم یا می تونم برای اینکه ۲ بار برنگردم غیر حضوری عقد کنم؟

بهترین حالت از نظر من این هستش که شما بصورت مجرد وارد امریکا بشید و گرین کارتتونن رو دریافت کنید. سپس برگردید ایران و بصورت رسمی عقد کنید و دوباره وارد امریکا بشید و برای همسرتون اقدام کنید و همچنین درخواست پاس سفید بدید تا بتونید در طول طی شدن مراحل اداری دریافت ویزا برای همسرتون، در ایران و در کنار ایشون باشید.
در هر صورت شما باید این مراحل رو طی کنید حالا به هر ترتیبی که صلاح هست. هر کاری سختی های خاص خودش رو داره. برای کسب اطلاعات دقیق در خصوص نحوه اقدام برای دریافت پاس سفید و همچنین اقدام برای همسرتون، حتما با یک وکیل مهاجرت معتبر مشورت کنید.
موفق باشید
تشکر کنندگان: shadi.sd ، Neda Gh ، Audiophile II
با سلام میشه بگید چه مدارکی ممکنه بخوان تا براشون ثابت بشه ازدواج سوری نبوده؟

(2015-08-15 ساعت 20:39)malekimh نوشته:  با سلام میشه بگید چه مدارکی ممکنه بخوان تا براشون ثابت بشه ازدواج ******* نبوده؟

س و ر ی
شماره کیس: 2016AS58XX
تاریخ رویت قبولی: May ۸
کنسولگری:ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس :۱
ارسال فرمهای سری اول: Jun ۲

کارنت شدن کیس: 8 Mar 2016
مصاحبه: 2 May
آپدیت ها: 9 jun آپ گروهی،4 Aug برای ایمیل، 9 Aug شب آپدیت دو خطی،15 Aug 16 ،Aug برای ایمیل، 17 Aug اوآر
سربازی: س پ
شغل: خصوصی   
دریافت کلیرنس:  18 Aug
دریافت ویزا:  31 Aug
ورود به آمریکا: 3 Dec
دریافت گرین کارت: 1 Jan  

تشکر کنندگان:
(2015-08-15 ساعت 20:39)malekimh نوشته:  با سلام میشه بگید چه مدارکی ممکنه بخوان تا براشون ثابت بشه ازدواج ******* نبوده؟

درود
اگر تاریخ ازدواج شما بعد از تاریخ اعلام نتایج قبول شدن در لاتاری باشه باید مدارکی که ثابت کنه شما قبل از اون با هم آشنا بودید و یا ارتباط داشتید (مثل پرینت مکالمات تلفن، ایمیل های رد و بدل شده، عکس هایی که با هم گرفتید و ...) رو تنها در صورتی که ازتون خواسته شد ارائه بدید. و در غیر این صورت باید عکس هایی از مراسم ازدواجتون کنار خانواده هاتون داشته باشید که بتونید آفیسر رو قانع کنید. توجه داشته باشید که این یک قانون نیست و فقط برای از بین بردن شک و شبهه آفیسر است.
موفق باشید
تشکر کنندگان: nazi56 ، Neda Gh
با سلام
من بعد از قبولي ازدواج كردم ، برنامه ازدواجمو براي پاييز بود ولي قبولي از لاتاري باعث شد زودتر اين كار رو بكنيم
الان بعد از تكميل فرم ها عقد كردم و درخواست آنلاك دادم ولي به دليل كيس نامبر پايين جواب دادن پرونده شما در مرحله تايين وقت مصاحبه است
الان وقت مصاحبه برام براي اكتبر دادن سفارت آنكارا ، بايد با سفارت هماهنگ كنم براي وقت مصاحبه همسرم؟
كيس مشابه بوده قبلا
تشکر کنندگان:
(2015-08-30 ساعت 21:05)shapari نوشته:  با سلام
من بعد از قبولي ازدواج كردم ، برنامه ازدواجمو براي پاييز بود ولي قبولي از لاتاري باعث شد زودتر اين كار رو بكنيم
الان بعد از تكميل فرم ها عقد كردم و درخواست آنلاك دادم ولي به دليل كيس نامبر پايين جواب دادن پرونده شما در مرحله تايين وقت مصاحبه است
الان وقت مصاحبه برام براي اكتبر دادن سفارت آنكارا ، بايد با سفارت هماهنگ كنم براي وقت مصاحبه همسرم؟
كيس مشابه بوده قبلا
تیریک میگم دوست عزیز
شما باید به سفارت ایمیل بزنید و اطلاع بدین که ازدواج کردین و مخواین روز مصاحبه همسرتونم باهاتون حضور داشته باشه خودشون راهنماییتون میکنن
ممنون میشم ما هم در جریان بذارید
انشالله موفق باشین
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: Neda Gh
دوستای گلم

اول اینو بگم که تحت هیچ شرایطی و برای هیچ سود مادی یا معنوی ازدواج سوری نکنین.

دوم از الان که چهار فصل سال در اختیارتونه، با تیپ های مختلف و لباس های مختلف و آقایون با ریش و مدل های مختلف با همدیگه در برف، بارون، وسط تابستون، مسافرت و کنار دریا و کوهو جنگل یه عالمه عکس بندازین، به کارتون میاد. (به عنوان مدارکی که ثابت می کنه شما مدتها با هم بودین، امروز بگیرین بگین واسه
دو سال قبله)
سوم و مهم تر از همه، ازدواج اگه واقعاً از علاقه باشه، نه تنها کیس و روند کارتون رو عقب نمی اندازه بلکه بسیار عالی هستش. نگران نباشین. مشکلی در کار نیست.

به فکر این نباشن که برین بیاین و بعد عقد کنین چون:
1. اون که بر میگرده خیلی وقتا دیگه شمای الانتون نیست. خیلی تغییرا می کنه حتی ممکنه طرز فکر و انتخابش تغییر کنه
2. اگه شمای واقعی بخواد برگرده و همسرش رو ببره باید طاقت تحمل دوری 1-2 سال رو داشته باشه و پرونده های ازدواجی حداقل 1 سال طول میکشه تا در جریان بیفتن.
3. دوری سخته Sad

اونجا که حرف از علاقه واقعی هست، صحبت از ترس نخواهد بود. موفق باشین (مثل من نباشین)
تشکر کنندگان: Siamak ، Amir.AA ، chakavakl ، humsun ، nazi56 ، Neda Gh
سلام به دوستان
من قبول شده بودم و فرم 260 رو به تنهایی پر کردم بعد چند ماه ازدواج کردم بعد نامه زدم که پرونده من رو unlock بکنن بعدش مشخصات خانمم رو وارد کردم و خودم رو هم متاهل زدم
نامه برای مصاحبه اومد اسم خانمم نبود نامه به سفارت زدم گفت مدارکت رو بفرست همون روز هم از خانمت مصاحبه میکنیم
رفتیم جلوی سفارت اسم جفتمون بود و مصاحبه شدیم
اصلا نترسید ازدواج کنید
چون کیس های مجرد بی هدف هستند و میرن برمیگردن

تشکر کنندگان: Siamak ، chakavakl ، Amir.AA ، nazi56
(2015-09-20 ساعت 15:14)nima24 نوشته:  سلام به دوستان
من قبول شده بودم و فرم 260 رو به تنهایی پر کردم بعد چند ماه ازدواج کردم بعد نامه زدم که پرونده من رو unlock بکنن بعدش مشخصات خانمم رو وارد کردم و خودم رو هم متاهل زدم
نامه برای مصاحبه اومد اسم خانمم نبود نامه به سفارت زدم گفت مدارکت رو بفرست همون روز هم از خانمت مصاحبه میکنیم
اصلا نترسید ازدواج کنید

با سلام خدمت شما
خیلی هم عالی

یه سوال : شما ویزای یکضرب گرفتید ؟
اگریکضرب نگرفتید کلیرنس شما چقدر طول کشید؟
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-09-20 ساعت 15:19)Siamak.k نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 15:14)nima24 نوشته:  سلام به دوستان
اصلا نترسید ازدواج کنید

با سلام خدمت شما
خیلی هم عالی

یه سوال : شما ویزای یکضرب گرفتید ؟
اگریکضرب نگرفتید کلیرنس شما چقدر طول کشید؟

45 روز کلیرنس طول کشید ولی به خاطر یک مورد دیگه بود.....

تشکر کنندگان: Siamak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان