کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی و اجازه خروج از کشور
(2015-05-10 ساعت 23:00)aidam14 نوشته:  سلام
من به عنوان برنده معرفی شده ام ولی همسر من در حین خدمت سربازی است در نتیجه ایشان نه پاسپورت دارد که فرم dv را تکمیل کند و نه قادر به خروج از کشور می باشد و سربازی اش تا اواخر اردیبهشت ۹۵ به طول می انجامد
من باید چه طور با این مشکل روبرو شوم؟

کیس نامبر شما در چه محدوه ای هست ؟ اگر بالای 6000 هستید شاید تا اون موقع سربازیشون تموم بشه

توی فرم ds-260 یه گزینه هست مخصوص کسانی که به هر دلیلی پاسپورت ندارن موقع تکمیل کردن فرم یعنی other travel document رو میتونید انتخاب کنید و هیچ مشکلی پیش نمیاد و روزمصاحبه پاسپورت رو نشون میدید

و اینکه به نظرم تنها راه ممکن قبول شدن توی یه دانشگاهی هست که بتونن مرخصی بگیرن ، خروج موقت با وثیقه و رفتن به مصاحبه ، برگشت به ایران ، ادامه سربازی و بعد از اتمام سربازی اگر ویزا اعتبار داشت به سلامت میرید
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: L_haam ، Audiophile
کیس نامبر من ۲۶۰۰ است
امکان دارد من زودتر برای مصاحبه بروم و همسرم وقتی سربازی اش تمام شد ؟
یعنی هرکدام در زمان متفاوت مصاحبه انجام بدهیم؟
کيس نامبر: 2016AS23## ♥
تعداد افراد:2نفر ♥
کنسولگری: آنکارا به ایروان (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
ارسال فرم : 10 می خودم همسرم 12 می
کارنت: 12august ♥
نامه دوم : august 25
تاریخ مصاحبه : 20 october
visa: من (لیسانس معماری و شاغل در مغازه شخصی خودم یک ضرب)
شوهرم(لیسانس عمران و شاغل در مغازه شخصی با سربازی ارتش ap)
Wink
آپديت فقط 29 فبريه از طرف كي سي سي
كلير ١ مارچ
تشکر کنندگان: مهتاب.م ، p00ya2001 ، hameddjj
........................................
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-10 ساعت 23:00)aidam14 نوشته:  سلام
من به عنوان برنده معرفی شده ام ولی همسر من در حین خدمت سربازی است در نتیجه ایشان نه پاسپورت دارد که فرم dv را تکمیل کند و نه قادر به خروج از کشور می باشد و سربازی اش تا اواخر اردیبهشت ۹۵ به طول می انجامد
من باید چه طور با این مشکل روبرو شوم؟

مشکلی که شما دارید قدری پیچیده است.متاسفانه ایشون تحت هیچ شرایطی قادر به خروج نیستند.فقط یه راه داره اونم اینکه از یه دانشگاهی قبول بشه.همسر شما دیپلم است یا لیسانس؟
امیدوارم مشکلتون حل بشه و ویزاتونو بگیرید و باید بگم در این راه باید مصمم باشید چون امکان دوری از همسر برای شما وجود دارد و باید تا آخرش جلو برید و اگر اینکارو نکنید بهتر بود که اصلا ثبت نام نمی کردید و پبش بینی این زمان و مشکلاتو می کردید و در این صورت از شانس شما یکی دیگه استفاده میکرد.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: hameddjj
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Rock
سلام دوستان.من برنده ی 2015 هستم.تازه اقدام کردم به فرم 260.پاسپورت دارم ولی مشکل خروج از کشور دارم.دانشگاه میرم و ترم 4 هستم.چنتا مشکل دارم.احتمالا مصاحبم نزدیکه و زیاد وقت ندارم.به نظرتون چقدر طول میکشه از دانشگاه نامه بگیرم و ..وثیقه بذارم باسه اجازه خروج؟و یه سوال دیگه.من الان مدرک دیپلمم دستم نیست.نمیدونم کجاست دانشگاه یا دبیرستانم!و اینکه شنیدم کارت پایان خدمت میخواد برای گرفتنش.به نظرتون چیکار کنم.لطفا راهنمایی کنید زیاد وقت ندارم
شماره کیس: 2015AS000027xx
دریافت نامه قبولی:1may 2014
کنسولگری: ankara
ارسال فرمها:12may 2015 !
کارنت شدن:
دریافت نامه دوم:2july
مصاحبه:3 august
دیافت کلیرنس:
دریافت ویزا:به زودی Smile
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 13:18)alireza_iv نوشته:  سلام دوستان.من برنده ی ۲۰۱۵ هستم.تازه اقدام کردم به فرم 260.پاسپورت دارم ولی مشکل خروج از کشور دارم.دانشگاه میرم و ترم ۴ هستم.چنتا مشکل دارم.احتمالا مصاحبم نزدیکه و زیاد وقت ندارم.به نظرتون چقدر طول میکشه از دانشگاه نامه بگیرم و ..وثیقه بذارم باسه اجازه خروج؟و یه سوال دیگه.من الان مدرک دیپلمم دستم نیست.نمیدونم کجاست دانشگاه یا دبیرستانم!و اینکه شنیدم کارت پایان خدمت میخواد برای گرفتنش.به نظرتون چیکار کنم.لطفا راهنمایی کنید زیاد وقت ندارم

منم دانشجو بودم
شما کیس نامبرتون چنده و کی پر کردید ؟ چرا این تاپیک 2016 سوالاتون رو میپرسید ؟

نامه از دانشگاه یک روز
کارای نظام وظیفه میدون سپاه و خروج از کشور هم یک روز

صدور پاسپورت هم حداکثر 7 روز ، واسه من 48 ساعته اومد !! که شما گفتید پاسپورت دارید پس نگران نباشید

کلا سوالاتتون رو توی بخش برندگان 2015 بپرسید
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، alireza_iv ، Ali Sepehr ، rbrb-2015
(2015-05-12 ساعت 16:13)SomeOneX نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 13:18)alireza_iv نوشته:  سلام دوستان.من برنده ی ۲۰۱۵ هستم.تازه اقدام کردم به فرم 260.پاسپورت دارم ولی مشکل خروج از کشور دارم.دانشگاه میرم و ترم ۴ هستم.چنتا مشکل دارم.احتمالا مصاحبم نزدیکه و زیاد وقت ندارم.به نظرتون چقدر طول میکشه از دانشگاه نامه بگیرم و ..وثیقه بذارم باسه اجازه خروج؟و یه سوال دیگه.من الان مدرک دیپلمم دستم نیست.نمیدونم کجاست دانشگاه یا دبیرستانم!و اینکه شنیدم کارت پایان خدمت میخواد برای گرفتنش.به نظرتون چیکار کنم.لطفا راهنمایی کنید زیاد وقت ندارم

منم دانشجو بودم
شما کیس نامبرتون چنده و کی پر کردید ؟ چرا این تاپیک ۲۰۱۶ سوالاتون رو میپرسید ؟

نامه از دانشگاه یک روز

صدور پاسپورت هم حداکثر ۷ روز ، واسه من 48 ساعته اومد !! که شما گفتید پاسپورت دارید پس نگران نباشید

کلا سوالاتتون رو توی بخش برندگان ۲۰۱۵ بپرسید
همین دیشب پر کردم! کیسم هست 27xx .شما دیپلمتون رو چطور گرفتید؟خوب تایپیکه 2015 تقریبا کسی نیست !
شماره کیس: 2015AS000027xx
دریافت نامه قبولی:1may 2014
کنسولگری: ankara
ارسال فرمها:12may 2015 !
کارنت شدن:
دریافت نامه دوم:2july
مصاحبه:3 august
دیافت کلیرنس:
دریافت ویزا:به زودی Smile
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 22:19)alireza_iv نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 16:13)SomeOneX نوشته:  

منم دانشجو بودم
شما کیس نامبرتون چنده و کی پر کردید ؟ چرا این تاپیک ۲۰۱۶ سوالاتون رو میپرسید ؟

نامه از دانشگاه یک روز

صدور پاسپورت هم حداکثر ۷ روز ، واسه من 48 ساعته اومد !! که شما گفتید پاسپورت دارید پس نگران نباشید

کلا سوالاتتون رو توی بخش برندگان ۲۰۱۵ بپرسید
همین دیشب پر کردم! کیسم هست 27xx .شما دیپلمتون رو چطور گرفتید؟خوب تایپیکه ۲۰۱۵ تقریبا کسی نیست !

هستن دوستان

خب دیشب پرکردید که ماه بعد مصاحبه نمیرید ، باتوجه به اینکه پرونده سبکی دارید فکر کنم دو یا حداکثر سه ماه دیگه به مصاحبه دعوت شید

دیپلم دست خودم بود و تحویل دانشگاه ندادم روز ثبت نام ، چون همچین حدسی میزدم برای اپلای کردن کانادا و ... و از طرفی نمیخواستم توی دانشگاه گم و گور شه
پیش دانشگاهیم دست مدرسه بود ، نامه اشتغال به تحصیل گرفتم از دانشگاه و بردم به مدرسه نشون دادم که مدرک رو بدید بدم به دانشگاه

ولی به دانشگاه تحویل ندادم و با خودم اوردم برای مصاحبه

شما برو بگو اصل رو بدید میخوام برم ترجمه کنم برای اپلای دانشگاه کانادایی جایی ، یه جوری ازشون بگیرید ، سفته اینا هم خواستن بدید
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: alireza_iv ، rbrb-2015
با سلام
من از برندگان 2016 هستم. قبل عید انصراف دادم از دانشگاه. دیروز متوجه شدم وضعیت نظام وظیفم همچنان معافیت از تحصیله.
1- من میتونم فرم 206 رو پر کنم و بجای گزینه پاسپورت، other travel document رو انتحاب کنم؟
2- من با این وضیعت برای مصاحبه میتونم با وثیقه اجازه خروج بگیرم؟

لطفا راهنمایی بفرمایید خیلی گیجم Sad

ضمن اینکه کیس نامبر من زیر 1700 هستش
تشکر کنندگان:
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 01:47)pedam700 نوشته:  با سلام
من از برندگان ۲۰۱۶ هستم. قبل عید انصراف دادم از دانشگاه. دیروز متوجه شدم وضعیت نظام وظیفم همچنان معافیت از تحصیله.
۱- من میتونم فرم 206 رو پر کنم و بجای گزینه پاسپورت، other travel document رو انتحاب کنم؟
۲- من با این وضیعت برای مصاحبه میتونم با وثیقه اجازه خروج بگیرم؟

لطفا راهنمایی بفرمایید خیلی گیجم Sad

ضمن اینکه کیس نامبر من زیر 1700 هستش

دوست عزیز شما برا مراجعه به اداره گذرنامه باید از دانشگاتون گواهی بگیری و اگر انصراف دادی نمیتونی نامه بگیری و به مشکل میخوری
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: غنچه
دوستان سلام . من دانشجو هستم و از معافیت تحصیلی استفاده میکنم . آیا برای خروج از کشور برام مشکلی پیش نمیاد؟؟ شماره کیس 7000
تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 08:23)amirrezat نوشته:  دوستان سلام . من دانشجو هستم و از معافیت تحصیلی استفاده میکنم . آیا برای خروج از کشور برام مشکلی پیش نمیاد؟؟ شماره کیس 7000
سلام
خیر هیچ مشکلی پیش نماید. از دانشگاه نامه میگیرد و وثیقه میزارید و براحتی از کشور خارج میشوید.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: Mahmood129
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان