کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2016-01-15 ساعت 06:10)masod3 نوشته:  سلام
یه سوال دارم امیدوارم اساتید راهنماییم کنن..من مدرک لیسانس دارم اما بنا به دلایلی مدرکم ازاد نمیشه... اما دیپلم و پیش دانشگاهیم دست خودم هست
تو فرم ۲۶۰ نوشتم لیسانس دارم ... اگه بخوام لیسانس رو حذف کنم و با مدرک پیش دانشگاهیم اقدام کنم امکانش هست؟ الان درخواست انلاک بدم یا خودشون قبل از مصاحبه فایل رو باز میکنن؟

سلام.دوستانی که امسال رفتن مصاحبه گفتن چندروزقبل ازمصاحبه بهتون میگن اگرموردی هست که فراموش کردید توی فرم 260 بگین اعلام کنین.خب بنظرم اگر به هردلیل نمیتونیدحتی ازدانشگاهتون مدرک موقت هم بگیرید اینوقبل ازمصاحبه اعلام کنین وبگین به مشگلی برخوردکردید.ببینید نداشتن تحصیلات دوازده ساله باعث ریجکتی بوده ولی نداشتن لیسانس خیر.یه کاردیگه هم میتونیدبکنید یعنی درخواست بدین تاریخ مصاحبه تان راعقب بیندازند (البته اگرفکرمیکنیدتااون موقع لیسانس بدستتون میرسه)بالاخره اینطوری زمان کمتری هدرمیدهیدتااینکه بخواهید درخواست انلاک بدین.موفق باشید(ازاساتیدهم عذرخواهی میکنم که بجاشون جواب دادم)
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: Hana2015 ، Danoosh
با.. عرض سلام خدمت دوستان و بزرگواران
اگر کسی بعد از دریافت نامه دوم، اشتباه در ثبت مشخصات هنگام ثبت نام رو به سفارت اطلاع بده آیا مشکلی در روند مصاحبش پیش میاد یعنی اگر نیاز به آنلاک باشه دوباره تاریخ مصاحبه رو تغییر میدن،یا اینکه نه این میتونه یه روش خوب برای آنلاک کردن باشه،باتشکر
The lord will provide
تشکر کنندگان:
(2016-01-18 ساعت 00:47)aminooo نوشته:  با.. عرض سلام خدمت دوستان و بزرگواران
اگر کسی بعد از دریافت نامه دوم، اشتباه در ثبت مشخصات هنگام ثبت نام رو به سفارت اطلاع بده آیا مشکلی در روند مصاحبش پیش میاد یعنی اگر نیاز به آنلاک باشه دوباره تاریخ مصاحبه رو تغییر میدن،یا اینکه نه این میتونه یه روش خوب برای آنلاک کردن باشه،باتشکر

سلام
همونطور که توی پست بالا هم خانم ماندانا ذکر کردند، گویا امسال بعد از این که نامه ی دومتون جایگزین میشه، به شما این فرصت داده میشه تا اگر اصلاحاتی در فرم دارید اعمال کنید و این به معنی عقب افتادن مصاحبه نیست. اگر هم چنین پیامی دریافت نکردید، روز مصاحبه حتما به آفیسر اطلاع بدید (چرا که اگر بعدا خودشون بفهمند که اطلاعات درست ندارید در هر مرحله ای که باشید ریجکت خواهید شد، حتی پس از دریافت گرین کارت) . اما اگر ایراد فاحشی توی فرم داشتید حتما در اسرع وقت اگر سفارتتون مشخص شده به سفارت ایمیل بزنید و در غیر اینصورت به KCC اطلاع بدید و پرینت تمامی مکاتباتتون رو روز مصاحبه به همراه داشته باشید.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: lighthouse ، aminooo
سلام دوستان.این ایمیلی که می گن توش ازمون می خواد اگر اصلاحات توی فرم داریم انجام بدیم کی میاد دوستان؟یعنی بعد از اینکه پرونده به سفارت فرستاده می شه میادیا همزمان با همون ایمیلی که اطلاع میده نامه دوم جایگزین شده؟خواهش می کنم اساتید جواب بدن لطفا.
تشکر کنندگان:
(2016-01-28 ساعت 22:46)pupak نوشته:  سلام دوستان.این ایمیلی که می گن توش ازمون می خواد اگر اصلاحات توی فرم داریم انجام بدیم کی میاد دوستان؟یعنی بعد از اینکه پرونده به سفارت فرستاده می شه میادیا همزمان با همون ایمیلی که اطلاع میده نامه دوم جایگزین شده؟خواهش می کنم اساتید جواب بدن لطفا.

دوست گرامی

برای ما که امسال همچین ایمیلی نیومد . فقط اول از اطلاعات دریافتی تون اطمینان حاصل فرمایید سپس اقدام کنید . جای پشیمانی نیست .

موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان:
بچه ها من بیست روز دیگه مصاحبه دارم و تازه فهمیدم در اسپلینگ نام خانوادگیم ی حرف رو جا انداختم ، به نظرتون چیکار کنم ؟! آفیسر توضیحم رو قبول میکنه؟
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان:
(2016-02-12 ساعت 19:39)milaveh نوشته:  بچه ها من بیست روز دیگه مصاحبه دارم و تازه فهمیدم در اسپلینگ نام خانوادگیم ی حرف رو جا انداختم ، به نظرتون چیکار کنم ؟! آفیسر توضیحم رو قبول میکنه؟

سلام خدمت شما

نگران نباشید قبل از قسم خوردن به آفیسر بگید براتون تصحیح میکنه .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، victor2016 ، golia
اقا من یه سوال دارم
تو فرم ثبت نام لاتاری یادم نیست چی زدم برای مدرک تحصیلی
اما فکر کنم زدم دیپلم در حالی که لیسانس دارم
بهم گیر نمیدن موقع مصاحبه؟
منظورم فرم ثبت نام خود لاتاری هست برای قرعه کشی اما تو فرم ۲۶۰ کامل نوشتم مدارکم رو
لطفا اساتید با تجربه جواب بدن
پیش پیش عید نوروز رو به همگی تبریک میگم
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان:
(2016-03-16 ساعت 02:55)masod3 نوشته:  اقا من یه سوال دارم
تو فرم ثبت نام لاتاری یادم نیست چی زدم برای مدرک تحصیلی
اما فکر کنم زدم دیپلم در حالی که لیسانس دارم
بهم گیر نمیدن موقع مصاحبه؟
منظورم فرم ثبت نام خود لاتاری هست برای قرعه کشی اما تو فرم ۲۶۰ کامل نوشتم مدارکم رو
لطفا اساتید با تجربه جواب بدن
پیش پیش عید نوروز رو به همگی تبریک میگم

سلام
اشتباه در ثبت مدرک تحصیلی, مورد مهمی نیست
همچنین بر اساس گفته های خودتون, در فرم ارسالی مدرکتون رو درست ثبت کردید
پس مشکلی نیست و استرس رو از خودتون دور کنید

عید شما هم مبارک

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: masod3 ، victor2016
سلام من چندتا تغییر داشتم تو فرمم میخوام ببینم کدومو بگم به نظرتون کدومو نگم
1-آدرس سکونتم عوض شده کلا شهرش
2-شغل دیگه ندارم بیکار شدم
3-دانشجو ارشد شدم اونموقع فارغ التحصیل بودم
4-این موردو آخرو نمیدونم بگم یا نه میترسم حساس شه داستان ازین قراره:
من رشته تحصیلیم در ایران عمران گرایش نقشه برداری بوده این رشته رو با نام ژئوماتیک هم در ایران میشناسن.با توجه به واحد هایی ک گذروندیم رشته ی ما همان ژئوماتیک می باشد و در خارج از کشور هم با توجه ب دروس گذرانده شده با این عنوان میشناسن اما چیزی که هس اینه که اسم رشته در مدرک لیسانس همان عمران - نقشه برداری می باشد.
جالا سوال من اینه که من در فرم 260 اسم رشته تحصیلیم رو ژئوماتیک زدم اما مدرکی ک به سفارت نشان خواهم داد با عنوان عمران است اینو چگونه میتونم برای آفیسر توضیح بدم؟باتوجه به این ک ژئوماتیک جز رشته های حساس آمریکا هم می باشد.

تو ویکی پدیا دانشگام ک میرم رشتمو ب انگلیسی زده همون ژئوماتیک

مرسی ازشما
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان: golia
دوستان ایا راهی هست بشه اطلاعات فرم ۲۶۰ رو مرور کنم تا ببینم اشتباهی رخ داده یا نه؟ انلاک مردن نیست
فقط میخوام ببینم همین
اگه امکان داره واضح توضیح بدین از کجا چکاری رو انجام بدم
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان:
(2016-04-18 ساعت 15:03)masod3 نوشته:  دوستان ایا راهی هست بشه اطلاعات فرم ۲۶۰ رو مرور کنم تا ببینم اشتباهی رخ داده یا نه؟ انلاک مردن نیست
فقط میخوام ببینم همین
اگه امکان داره واضح توضیح بدین از کجا چکاری رو انجام بدم
میتونید برید تو همون سایتی که فرم رو پر کردید و کیس نامبرتون رو میزنید و فرم رو مشاهده کنید و میتونید پرینت هم بگیرید
لینک سایت
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: dv2017 ، storagemeter
سلام دوستان.من در زمان پر کردن فرم 260 اسم مرکز پیش دانشگاهی رو اشتباه نوشتم.ایا مشکلی ایجاد میشه؟دو ماه دیگه مصاحبه دارم.با تشکر.
تشکر کنندگان:
(2016-04-28 ساعت 00:20)sayadshahin@yahoo.com نوشته:  سلام دوستان.من در زمان پر کردن فرم 260 اسم مرکز پیش دانشگاهی رو اشتباه نوشتم.ایا مشکلی ایجاد میشه؟دو ماه دیگه مصاحبه دارم.با تشکر.
هيچ اشكالي نداره قبل قسم خوردن به افيسر بگو
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان:

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سرانجام برنامه لاتاری 2016 با تمام اتفاقات خوب و بدش به پایان رسید .

به تمام دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند تبریک عرض میکنیم و خدمت دوستان عزیزی هم که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدن پیشنهاد میکنیم که تسلیم نشن و از راههای دیگر برای رسیدن به هدف استفاده کنند .

تاپیکهای 2016 بسته خواهد شد .برندگان 2017 میتوانند از تاپیکهای DV-2017 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند و دوستانی که میخوان برای برنامه لاتاری 2018 ثبت نام کنند میتوانند از تاپیکهای DV-2018 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند .

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان