کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
سلام.من در قسمت مدارک تحصیلی فقط مدرک لیسانسمو وارد کردم.و اصلا مشخصات دپیلمم رو ذکر نکردم .
الان باید چیکار کنم. سه روز هم هست فرممو ارسال کردم.?
CN: 2016AS46XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 4 >>PERSON: 3 >
 Abu Dhabi>>> CURRENT: 25 Jan                                   E
تشکر کنندگان:
(2015-05-29 ساعت 23:48)mersedehbb نوشته:  سلام.من در قسمت مدارک تحصیلی فقط مدرک لیسانسمو وارد کردم.و اصلا مشخصات دپیلمم رو ذکر نکردم .
الان باید چیکار کنم. سه روز هم هست فرممو ارسال کردم.?
مشکل خاصی نیست.۲ راه دارید.اگه کیس نامبرتون پایینه،بگذارید روز مصاحبه به آفیسر بگید و اگر هم بالاست می تونید به کی سی سی ایمیل بفرستید و درخواست کنید که فرمتون رو آنلاک کنند تا درستش کنید .در کل مساله نگران کننده ای نیست.کسی که لیسانس داره حتما دیپلم هم داره دیگه .اصلا نگران نباشید.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، babak12 ، لطف اله
من الان نگاه کردم دیدم حرف اول در شماره ی پاسپورت رو توی فرم دی اس وارد نکردم حتما باید تصحیح اش کنم یا این از اون اشتباهاتیه که میشه ازش چشم پوشی کرد؟
تشکر کنندگان:
با سلام
من در زمان ثبت نام اولیه اسم و فامیلیم رو جابجا وارد کردم و زمانی که برای پر کردن 260 اقدام میکردم متوجه شدم که اسم و فامیل جابجاست.به این دلیل فرم را هنوز پر نکردم حالا چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-30 ساعت 12:25)azy.pazy.7 نوشته:  من الان نگاه کردم دیدم حرف اول در شماره ی پاسپورت رو توی فرم دی اس وارد نکردم حتما باید تصحیح اش کنم یا این از اون اشتباهاتیه که میشه ازش چشم پوشی کرد؟

مهم نیست و نمیخواد درخواست انلاک بفرستی.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2015-06-04 ساعت 02:00)aminoooo نوشته:  با سلام
من در زمان ثبت نام اولیه اسم و فامیلیم رو جابجا وارد کردم و زمانی که برای پر کردن 260 اقدام میکردم متوجه شدم که اسم و فامیل جابجاست.به این دلیل فرم را هنوز پر نکردم حالا چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
فرم 260 رو صحیح و طبق پاسپورت تکمیل کن. اشتباه در فرم اولیه ثبت نام مهم نیست
تشکر کنندگان: aminooo ، آلیس-1980 ، لطف اله
(2015-06-04 ساعت 02:06)m.ghoreishi نوشته:  

سلام

باتشکر ، من در ۲۶۰ اطلاعات صحیح رو وارد کردم ولی وقتی خواستم save کنم با یه نوشته قرمز مربوط به همون جای اسم و فامیل error داد (البته لازم به توضیحه در فرم ۲۶۰ اسم و فامیل رو به همون صورت که ثبت نام کرده بودیم ،خودشون وارد کرده بودند)؟؟
The lord will provide
تشکر کنندگان:
(2015-06-04 ساعت 19:42)aminooo نوشته:  
(2015-06-04 ساعت 02:06)m.ghoreishi نوشته:  

سلام

باتشکر ، من در ۲۶۰ اطلاعات صحیح رو وارد کردم ولی وقتی خواستم save کنم با یه نوشته قرمز مربوط به همون جای اسم و فامیل error داد (البته لازم به توضیحه در فرم ۲۶۰ اسم و فامیل رو به همون صورت که ثبت نام کرده بودیم ،خودشون وارد کرده بودند)؟؟
با سلام مجدد لطفا اگر کسی اطلاعات صحیح داره جواب بده .اگه نه تو کدوم تاپیک باید جواب بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام برنده 2016 هستم..من موقع تکمیل فرم پاس جدیدم رو هنوز نگرفته بودم..و پاس قدیمم تا تیر مهلت داشت..ولی شوهرم و دخترم پاسشون اوکی بود..بعد از یه هفته پاس جدیدم اومد..از جایی خوندم که باید آنلاک کنی فرم رو و عوض کنی با شماره پاس جدیدت..منم نامه دادم و یک روزه جوابمو دادن و فرم رو واسم باز کردن و همون روز درستش کردم یعنی دیروز...18 می سه نفرمون رو سابمیت کردم و امروز تصحیح کردم فرم خودممو...کیس نامبرم حدود 2400..توو قسمت دیگه ای کسی گفت نباید انلاک میکردی....یعنی چی؟؟کارم اشتباه بوده؟؟؟کلی نگرانم
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان:
توروخدا جواب ب ب. ب ب ب ب...ممنونم مثل همیشه
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان:
(2015-06-06 ساعت 04:53)آنیسا91 نوشته:  سلام برنده ۲۰۱۶ هستم..من موقع تکمیل فرم پاس جدیدم رو هنوز نگرفته بودم..و پاس قدیمم تا تیر مهلت داشت..ولی شوهرم و دخترم پاسشون اوکی بود..بعد از یه هفته پاس جدیدم اومد..از جایی خوندم که باید آنلاک کنی فرم رو و عوض کنی با شماره پاس جدیدت..منم نامه دادم و یک روزه جوابمو دادن و فرم رو واسم باز کردن و همون روز درستش کردم یعنی دیروز...18 می سه نفرمون رو سابمیت کردم و امروز تصحیح کردم فرم خودممو...کیس نامبرم حدود 2400..توو قسمت دیگه ای کسی گفت نباید انلاک میکردی....یعنی چی؟؟کارم اشتباه بوده؟؟؟کلی نگرانم

نباید انلاک میکردی ولی حالا کاریه که شده و ای کاش قبل از ارسال ایمیل مشورت میکردی. احتمال اینکه دریافت نامه دومتون رو به تعویق بندازه کمه ولی اگر جواب قطعی بخواهید باید تا کارنتیهای اول صبر کنید که ببینیم چه تعداد برا سری اول کارنت میکنن. در کل مسئله پیچیده و مهمی نیست که خیلی خودتو نگرانش بکنی
تشکر کنندگان: usatravel ، babak12 ، لطف اله ، hamid3011
سلام
من فرم ها رو sign کردم و ایمیلمو اشتباه زدم. چی کار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-13 ساعت 14:35)elhamh123 نوشته:  سلام
من فرم ها رو sign کردم و ایمیلمو اشتباه زدم. چی کار کنم؟

با ایمیل اصلی خودتون مکاتبه کنید و موضوع رو توضیح بدید اگر انلاک کردن که فرم رو تصحیح کن ولی اگر جوابی نگرفتی تماس تلفنی با kcc بگیر و موضوع رو عنوان و ایمیل صحیح رو اعلام کن
تشکر کنندگان: elhamh123 ، لطف اله
سلام
من تو یه شرکت عمرانی وابسته به سپاه کار میکنم بصورت قراردادی و اینکه بنده اسم اون شرکت رو در فرم وارد نکردم و یه شرکت دیگه اعلام کردم... واسه ترس از کلیر شدن... آیا میتونن سوابق بیمه چک کنن؟؟؟؟؟
از اون روز تا به حال من استرس گرفتم که بهتر نبود حقیقت میگفتم یا الان انلاک کنم؟؟؟؟
خیلی از دوستان میگن بهتر بود میگفتی مهم نبود جایی که کار میکردی.... اونا راحت تمام اطلاعت رو در میارن... دوستام بیشتر استرس میدن

آنلاک کنم بیشتر شک میکنن؟؟؟... میشه لطفا کامل راهنماییم کنید...شبا خوابم نمیبره...
کیس نامبرم بین 4000 تا 5000

مرسی
تشکر کنندگان:
(2015-05-28 ساعت 19:53)َalikh نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 14:55)masoud1362 نوشته:  سلام وقت همگی بخیر
من توی قسمت branch of military اصلا ننوشتم سپاه یا ارتش. خیلی این موضوع مهمه؟ اونجا شنیدم تو مصاحبه میپرسن همونجا جواب بدم اکی هست. نمیدونم بنظرتون نیاز به مکاتبه داره با kcc?
ممنون از دوستانی که اطلاع دقیق (نه بر اساس حدس و گمان) دارن راهنمایی بفرمایند.
با تشکر
چون رو سربازی حساسن اگر کیستون پایین نیست زودتر درخواست آنلاک کنین و اصلاح کنین
با سلام من این سوال رو پرسیدم ولی کسی جواب نداده من سربازی تو ب سی ج دانشجویی بودم و محل خدمت رو همون نوشتم.ایا صحیحه؟ و اگه نیست چی کار باید کنم تقاضای انلاک بدم؟ کیس نامبرم حدود پنج هزاره
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان