کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2015-06-14 ساعت 12:02)hadir نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 19:53)َalikh نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 14:55)masoud1362 نوشته:  سلام وقت همگی بخیر
من توی قسمت branch of military اصلا ننوشتم سپاه یا ارتش. خیلی این موضوع مهمه؟ اونجا شنیدم تو مصاحبه میپرسن همونجا جواب بدم اکی هست. نمیدونم بنظرتون نیاز به مکاتبه داره با kcc?
ممنون از دوستانی که اطلاع دقیق (نه بر اساس حدس و گمان) دارن راهنمایی بفرمایند.
با تشکر
چون رو سربازی حساسن اگر کیستون پایین نیست زودتر درخواست آنلاک کنین و اصلاح کنین
با سلام من این سوال رو پرسیدم ولی کسی جواب نداده من سربازی تو ب سی ج دانشجویی بودم و محل خدمت رو همون نوشتم.ایا صحیحه؟ و اگه نیست چی کار باید کنم تقاضای انلاک بدم؟ کیس نامبرم حدود پنج هزاره

در این مورد جواب هردو دوستمون نه هستش. نیاز به انلاک ندارید فقط روز مصاحبه خیلی خلاصه برا افیسر توضیح بدید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، abz7739 ، لطف اله
(2015-06-14 ساعت 18:06)m.ghoreishi نوشته:  
من توی قسمت branch of military اصلا ننوشتم سپاه یا ارتش. خیلی این موضوع مهمه؟ اونجا شنیدم تو مصاحبه میپرسن همونجا جواب بدم اکی هست. نمیدونم بنظرتون نیاز به مکاتبه داره با kcc?
با تشکر
با سلام من این سوال رو پرسیدم ولی کسی جواب نداده من سربازی تو ب سی ج دانشجویی بودم و محل خدمت رو همون نوشتم.ایا صحیحه؟ و اگه نیست چی کار باید کنم تقاضای انلاک بدم؟ کیس نامبرم حدود پنج هزاره

در این مورد جواب هردو دوستمون نه هستش. نیاز به انلاک ندارید فقط روز مصاحبه خیلی خلاصه برا افیسر توضیح بدید
مرسی آقای قریشی از جوابتون...
فقط روز مصاحبه قبل قسم بگم که اونجا کار میکنم نمیگنن چرا ننوشتی؟؟؟
اسم یه جا دیگه رو نوشتی...
بدتر نمیشه... افسر شک نمیکنه...چی باید بگم؟
تشکر کنندگان: لطف اله
(2015-06-14 ساعت 19:03)shre نوشته:  مرسی آقای قریشی از جوابتون...
فقط روز مصاحبه قبل قسم بگم که اونجا کار میکنم نمیگنن چرا ننوشتی؟؟؟
اسم یه جا دیگه رو نوشتی...
بدتر نمیشه... افسر شک نمیکنه...چی باید بگم؟

دوست عزیز هیچ چیز بهتراز صداقت نیست و در مورد شما باید بگم که اشتباهی کردید که نمیشه با قطعیت گفت بزار برا روز مصاحبه یا درخواست انلاک بده. در کل با توجه به کیس نامبرت میتونی انلاک کنی و شغل اصلیتو وارد کنی ولی قبل از هر اقدامی با چند نفر از مدیران سایت مشورت کن که بهترین تصمیم رو بگیری و خدایی نکرده اشتباه دوم رخ نده
(2015-06-14 ساعت 18:06)m.ghoreishi نوشته:  
با تشکر

خیلی ممنون اقای قریشی این توضیحی که فرمودید قبل از قسم بگم یا در حینی که از خدمت سوال می کنه؟ چون من واقعیت رو نوشتم و یه نامه پایان خدمت هم از محل خدمتم دارم موقعه پر کردن فرم فکر می کردم باید مکان اصلی خدمت رو بنویسم باز هم ممنون که وقت میزارید و به دوستان جواب میدید
(2015-06-15 ساعت 10:21)hadir نوشته:  خیلی ممنون اقای قریشی این توضیحی که فرمودید قبل از قسم بگم یا در حینی که از خدمت سوال می کنه؟ چون من واقعیت رو نوشتم و یه نامه پایان خدمت هم از محل خدمتم دارم موقعه پر کردن فرم فکر می کردم باید مکان اصلی خدمت رو بنویسم باز هم ممنون که وقت میزارید و به دوستان جواب میدید

خواهش میکنم دوست من. شما روز مصاحبه در بدو ورود افیسر ازتون میخواد دست راست رو بالا ببرید و متن قسم رو بخونید همون موقع باید بگی توضیح دارم و خودشون میگن بفرمایید. اونوقت میتونی بگی در فلان قسمت فرم مرتکب اشتباه شدم و معمولا ایشونم با جواب "مشکلی نداره" پاسخ میدن. موفق باشید
تشکر کنندگان: لطف اله ، Amir.AA
من ایمیلمو اشتباه وارد کرده بودم. به همین دلیل یک ایمیل راجع به همین موضوع به KCC دادم. درست 12 دقیقه بعد KCC یک ایمیل داده که هیچ ربطی به ایمیلی که من دادم نداره و راجع به چک کردن نتایج از طریق سایت https://www.dvlottery.state.gov/ هستش.
لطفا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2015-06-16 ساعت 13:37)elhamh123 نوشته:  من ایمیلمو اشتباه وارد کرده بودم. به همین دلیل یک ایمیل راجع به همین موضوع به KCC دادم. درست 12 دقیقه بعد KCC یک ایمیل داده که هیچ ربطی به ایمیلی که من دادم نداره و راجع به چک کردن نتایج از طریق سایت https://www.dvlottery.state.gov/ هستش.
لطفا راهنمایی کنید.
درود.
دوست عزیز جسارتا شاید متن ایمیلی که به KCC دادید مناسب این موضوعی که مدنظرتون هست نبوده. واسه اینکه درخواست آنلاک فرم DS-260 تون رو بدید میتونید از این مــــــتن فقط با عنوان 2016 ش استفاده کنید.
موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
سلام
من بعد از پر کردن فرم در جای جدیدی استخدام شدم
اینو باید روز مصاحبه بگم یا درخواست بدم فرم رو باز کنن؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-17 ساعت 19:43)ferial3003 نوشته:  سلام
من بعد از پر کردن فرم در جای جدیدی استخدام شدم
اینو باید روز مصاحبه بگم یا درخواست بدم فرم رو باز کنن؟

خب این بستگی به خودتون و کیس نامبرتون داره که زمان مصاحبه رو مشخص میکنه. ولی بهتره آنلاک نکنید. توجه داشته باشید که ملاک صحت تکمیل فرم زمانی هست که شما اون رو پر کردید. از طرفی ممکنه تا اون موقع شما بازم شغلتون تغییر کنه. روز مصاحبه قبل از قسم خوردن به آفیسر بگید که شغل تون تغییر کرده. فقط تنها چیزی که باعث میشه کمی محتاط باشید اینه که شغل تون جزو مشاغل حساس باشه، اونوقت به نظرم بهتره آنلاک کنید چون روند بررسی پرونده تون زودتر شروع خواهد شد.
موفق باشید.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
(2015-06-21 ساعت 18:44)asal irani نوشته:  سلام اگر بخواهم فرم 260 رو اصلاح کنم باید چکار کنم؟؟؟؟؟

درود. دوست عزیز لاقل این پست رو که چندتا پست بالاتر و در همین صفحه هست یه نگاهی مینداختید بعد میپرسیدید.

شما خیلی خیلی خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکنید نیاز به مطالعه دارید برای آمادگی مهاجرت.

اگر هم هنوز فرم تون رو ثبت نهایی نکردید که اصلاً نیازی به آنلاک نیست و میتونید مجدداً از همون صفحه ای که بار اول وارد فرم شدید اون رو تصحیح بفرمائید.

موفق باشید.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
[/font]
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Interuniversal ، humsun ، لطف اله ، Amir.AA
سلام. من فرم ثبت نام رو 30 می ارسال کردم . اسم مادرم رو مطابق شناسنامه خودش در فرم ثبت کردم اما در شناسنامه من سرکش گ جا افتاده بود ، گفتم برم تعویض شناسنامه حتما درستش میکنن. برای تعویض شناسنامه که رفتم گفتن نمیشه و همونی که در شناسنامه من هست درسته. حالا بجای K نوشتم G ...
یک مورد هم هست که اشتباه زدیم سال میلادی تعویض منزلمون که بجای 2006 زدیم 2004... کیس نامبرم بالای4500 هستش...
به نظرتون لازمه فرم رو آنلاک کنم؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-21 ساعت 20:36)samil نوشته:  سلام. من فرم ثبت نام رو 30 می ارسال کردم . اسم مادرم رو مطابق شناسنامه خودش در فرم ثبت کردم اما در شناسنامه من سرکش گ جا افتاده بود ، گفتم برم تعویض شناسنامه حتما درستش میکنن. برای تعویض شناسنامه که رفتم گفتن نمیشه و همونی که در شناسنامه من هست درسته. حالا بجای K نوشتم G ...
یک مورد هم هست که اشتباه زدیم سال میلادی تعویض منزلمون که بجای 2006 زدیم 2004... کیس نامبرم بالای4500 هستش...
به نظرتون لازمه فرم رو آنلاک کنم؟

اين موارى اصلا مهم نيست فکرتان را درگیر نکنید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Iaccept ، لطف اله
من با كيس نامبر ٥٧xx برنده لاتاري ٢٠١٦ هستم .
من در ژانويه ٢٠١١ پس از ٤ سال دانشجويي از مالزي خارج شدم تاريخ پايان تحصيلم در مدرك فوق ليسانسم امده جولاي ٢٠١١ و من به اشتباه تاريخ خروجم در فرم dv260 جولاي ٢٠١١ زدم به جاي ژانويه ٢٠١١ حالا ايا لازمه فرمم رو انلاك كرده با توجه به كيس نامبر بالام مشكلي پيش نمياد؟ و يا قبل از مصاحبه كافيه به اين نكته اشاره كرده و افيسر رو اگاه كنم؟
كسي ميدونه با اين كيس نامبر تاريخ مصاحبه من كي ميفته؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-29 ساعت 22:54)Hanaben نوشته:  من با كيس نامبر ٥٧xx برنده لاتاري ٢٠١٦ هستم .
من در ژانويه ٢٠١١ پس از ٤ سال دانشجويي از مالزي خارج شدم تاريخ پايان تحصيلم در مدرك فوق ليسانسم امده جولاي ٢٠١١ و من به اشتباه تاريخ خروجم در فرم dv260 جولاي ٢٠١١ زدم به جاي ژانويه ٢٠١١ حالا ايا لازمه فرمم رو انلاك كرده با توجه به كيس نامبر بالام مشكلي پيش نمياد؟ و يا قبل از مصاحبه كافيه به اين نكته اشاره كرده و افيسر رو اگاه كنم؟
كسي ميدونه با اين كيس نامبر تاريخ مصاحبه من كي ميفته؟

دوست عزیز همونطور که قبلا به دیگر دوستان هم توصیه شده اشتباهات مربوط به تاریخها اصلا مهم نبوده و نیاز به انلاک نیست فقط روز مصاحبه قبل از ادای قسم به افیسر بصورت خلاصه و مفید توضیح بدید.
در ضمن شما حتما پلیس رکورد از کشور مالزی تهیه کنید.
احتمالا اگر روند کارنت شدن در 2016 مانند 2015 پیش بره شما حدودای جون و جولای اینده به مصاحبه دعوت خواهید شد. موفق باشید
سلام دوستان ...برنده لاتاری ۲۰۱۶ هستم ..خانم هستم برنده اصلی وشوهرم ودخترم زیر مجموعم شماره کیسم حدود 6300 هست ..دوستان دختر خواهرم کانادا برام فرم 260 را پر کرده و سابمیت کرده من لیسانس دارم نمیدونسته تمام سالها راباید بنویسه فقط آخرین مدرک تحصیلیم که لیسانس هست را وارد فرم کرده ..دیپلم وپیش دانشگاهی رانزده ...زنگ زدم پاریز تروال گفت قاعدتا باید میزدی ولی اگه فرمتا آنلاک کنی ممکنه مصاحبت عقب بیوفته با وجود کیس نامبرت که بالا هست وممکنه بهت ویزا نرسه .فرمتا آنلاک نکن وفقط دیپلم وپیش دانشگاهیتا ترجمه کن وحتما روز مصاحبه با خودت ببر....بچه های با تجربه خواهشا بهم میشه جواب بدید ...با وجودی که خودم برنده اصلی هستم ممکنه چون آخرین مدرک تحصیلیما (لیسانس )هست را فقط داخل فرم وارد کرده احتمال هست به خاطر این مساله ردم کنند ...من فرمها را دو ماه پیش دختر خواهرم برام سابمیت کرده ...اگه بخوام آنلاک کنم فاجعه میشه ...لطفا اگه میشه به سوالم جواب بدید ....معذرت میخوام سوالما در یه تایپک دیگه مطرح کردم و دوستان عزیز هم بهم جواب دادن...ولی اگه لطف کنید ومنا از نگرانی با قطعیت در بیارید ممنونتون میشمممم.....با آرزوی بهترین ها برای همه بچه های مهاجر سرا و به امید روزهای خوب وباز به امید ویزای یک ضرب برای همه دوستان
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان