کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه از زمان کلیرنس بهترین بهره را ببریم؟
(2015-09-02 ساعت 08:59)nara نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 22:55)alihaghani1472 نوشته:  سلام بچه ها من وهمسرم چهارشنبه مصاحبه داشتیم ابوظبی من معاف بودم وخودم وخانومم شغلمون خصوصی بود ولی افیسر خانوم که آمریکایی بودند گفتندپرونده شما باید یک سری مراحل اداری راطی کند وبین دوهفته تا یکماه توسایت چک کنید ویک برگه سفید به ما داد ما که قفل کرده بودیم رفتیم بیرون وناامید چون تا اخرسپتامبر که ویزا لاتاری تموم میشه یکماه بیشتر باقی نمونده وشنبه شب برگشتیم ایران ولی فردا صبح یکشنبه از سفارت یه خانوم ایرانی تماس گرفت گفت روند اداری شما تمام شده پاسپورتها رابیارید تا ویزا صادرشود تعجب کردم تو۴روز این روند به اتمام رسیده ومن هم سریع پاسپورتها را دادم یکی از فامیل که داشت میرفت دبی شانس من وپاسپورت ها راتحویل دا. د وگفت یکشنبه بیا ویزا گرفت پس بچه ها نا امید نباشید

تشکر کنندگان: nara ، bahar101 ، laleht
(2015-09-02 ساعت 08:34)nara نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 08:43)mordad نوشته:  من که میگم اول زبان
دوم زبان
سوم زبان
بعدش هر چیز دیگه ای.
گواهینامه بین المللی هم که از واجباته
در مورد مدارک فنی حرفه ای هم یکی از آشناهای ما میگفت حتی بیشر از مدارک دانشگاهی به درد میخوره! حالا اینکه واقعا اینجوری هست یا نه رو من نمیدونم.

دوست عزيز سلام ... البته كه زبان مهمه ...اما قبل از اون پشتوانه مالي مهمه كه شما شش ماه دقدقه كار پيدا كردن رو نداشته باشيد.... يه سوال هم داشتم !!!! شما از دسامبر تا حالا كلير نشديد...

نه متاسفانه هنوز کلیر نشدیم. و در خصوص زبان به طور کلی منظورم این بود که وقی زبان و بلد باشیم میتونیم گلیم خودمون و از آب بکشیم بیرون تا همون 6 ماه اول.Wink
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: ریحانا ، Siamak
(2015-09-02 ساعت 09:05)alihaghani1472 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 22:55)alihaghani1472 نوشته:  سلام بچه ها من وهمسرم چهارشنبه مصاحبه داشتیم ابوظبی من معاف بودم وخودم وخانومم شغلمون خصوصی بود ولی افیسر خانوم که آمریکایی بودند گفتندپرونده شما باید یک سری مراحل اداری راطی کند وبین دوهفته تا یکماه توسایت چک کنید ویک برگه سفید به ما داد ما که قفل کرده بودیم رفتیم بیرون وناامید چون تا اخرسپتامبر که ویزا لاتاری تموم میشه یکماه بیشتر باقی نمونده وشنبه شب برگشتیم ایران ولی فردا صبح یکشنبه از سفارت یه خانوم ایرانی تماس گرفت گفت روند اداری شما تمام شده پاسپورتها رابیارید تا ویزا صادرشود تعجب کردم تو۴روز این روند به اتمام رسیده ومن هم سریع پاسپورتها را دادم یکی از فامیل که داشت میرفت دبی شانس من وپاسپورت ها راتحویل دا. د وگفت یکشنبه بیا ویزا گرفت پس بچه ها نا امید نباشید

بازم تبريك ميگم .موفق باشيد..من 26 اگوست مصاحبه دادم و هنوز هيچ آپديتي تو سايت برام نخورده ...يعني همون تاريخ 26 آگوست رو نشون ميده...
در ضمن توي تايپ اسم و پسوند فاميليم ، افيسر 3 حرف رو جابجا تايپ كرده و 2 حرف رو هم از قلم انداخته ...به نظرتون لازمه كه باهاشون مكاتبه كنم ...
تشکر کنندگان:
(2015-09-02 ساعت 09:25)mordad نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 08:34)nara نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 08:43)mordad نوشته:  من که میگم اول زبان
دوم زبان
سوم زبان
بعدش هر چیز دیگه ای.
گواهینامه بین المللی هم که از واجباته
در مورد مدارک فنی حرفه ای هم یکی از آشناهای ما میگفت حتی بیشر از مدارک دانشگاهی به درد میخوره! حالا اینکه واقعا اینجوری هست یا نه رو من نمیدونم.

دوست عزيز سلام ... البته كه زبان مهمه ...اما قبل از اون پشتوانه مالي مهمه كه شما شش ماه دقدقه كار پيدا كردن رو نداشته باشيد.... يه سوال هم داشتم !!!! شما از دسامبر تا حالا كلير نشديد...

نه متاسفانه هنوز کلیر نشدیم. و در خصوص زبان به طور کلی منظورم این بود که وقی زبان و بلد باشیم میتونیم گلیم خودمون و از آب بکشیم بیرون تا همون ۶ ماه اول.Wink
چه طولاني!!!! 8 ماه گذشته ...آفيسر به من گفت كه به طور نرمال اين پروسه 3 ماه بايد طول بكشه ...كه براي دوستاني كه آگوست fbi check خوردند سعي ميكنند سه هفته بررسي كنند. پيشنهاد ميكنم ايميل پيگيري بزنيد بهشون...
تشکر کنندگان:
(2015-09-02 ساعت 15:41)nara نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 09:05)alihaghani1472 نوشته:  

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان