کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه از زمان کلیرنس بهترین بهره را ببریم؟
اغلب یخچال و گاز و ماشین لباسشویی و ماکروویو دارن ولی تمام مبله 100 تا 200 دلار گرونتر.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Kia robani ، laleht ، r.bazargan ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-18 ساعت 10:58)مير منصور نوشته:  http://www.mohajersara.com/attachment.php?aid=3551
آقا واقعا مرسی، فایل فوق العاده عالی بود

دمت گرم
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: Kia robani ، shahin2737 ، laleht ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
بسیار بسیار اطلاعات عالی بود واقعا ممنون ما هم تصمیم گرفتیم انشاا... موقع رفتن نهایتا با سه تا چمدون بریم نه بیشتر ولی اطلاعات مختصر و فوق العاده مفیدی بود ممنون
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
ب نظر من بیاین اینجا Smile
پیش خودم
خیلی تنهام Smile
من و یه بنده خدا دیگه Smile
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%A7...%8C?page=1
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: samane1363 ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-17 ساعت 22:40)vahid1432 نوشته:  وقتی من کلیرنس خوردم با اینکه انتظارش رو داشتم خیلی حالم گرفته شد. ولی از طرفی فرصتی شد تا دوستان بیشتری پیدا کنم و از تجربیاتشون بیشتر استفاده کنم.
از طرف دیگه هم باعث میشه که آدم قدر ویزاشو بیشتر بدونه. من با اینکه هنوز ویزا نگرفتم ولی فکر میکنم قدر این ویزا (همراه با کلیرنس) رو بیشتر بدونم. Big Grin

کلیرنس برآآآآ مرده دادآش Big Grin
مثل خدمت میمونه Smile تا اپ نخوری مرد نمیشی Big Grin

ولی جدن ویزا ک با اپ باشه یه مزه دیگه میدهRolleyes
الکی مثلا من ....Big Grin
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht ، samane1363 ، ginjer ، m.ghoreishi ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-21 ساعت 01:06)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 19:18)1362amin1362 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 15:53)SAMBAR نوشته:  سلام دوستان من ميخواستم در مورد محل زندكي كه انتخاب كردم صحبت كنم و نظر شما رو هم بدونم ما ٣نفريم يه بسر ٢ساله دارم به همين دليل هم انتخاب محل زندكي خصوصا از نظر امنيت و سطح علمي و دانش خيلي برامون مهمه به خاطر همين سن خوزه رو انتخاب كرديم در مورد شغل جون من اينجا هم كار خودم رو دارم فرقي نميكنه كجابريم ولي راستش هزينه هاي بالاي زندكي تو شهرهاي كاليفرنيا نكرانم كرده.البته خانمم سابقه كار بازرسي استاندارد ماشينهاي كشاورزي و راهسازي داره كه فكر نكنم اونجا بدرد بخوره.

ما هم سن خوزه مي ريم[emoji3][emoji3] همسايه ايم پس

كيس:43xx
تاريخ مصاحبه :٢٢ آپريل
محل مصاحبه: ابوظبي
وضعيت:AP
تعداد افراد كيس: ٤

ایشالا که بشیم شما علت اینکه سن خوزه رو انتخاب کردید چی بوده؟از اطلاعاتتون مشخص بچه هم دارید وقتی ادم بچه داره نگرانیش خیلی بیشتر میشه در مورد انتخاب محل زندگیش .

دوست عزيز. من به علت اينكه خانوادم در سن حوزه زندگي مي كنن اون شهر رو انتخاب كردم. اما با اون دوستمون هم كه فرمودند براي سن حوزه ماهانه ٤٥٠٠ دلار هزينه است موافق نيستم. چون اين اولين باري بود كه اين هزينه بالا رو مي شنيدم و فكر نمي كنم صحت داشته باشه.

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Daneshjo ، mordad
(2015-05-18 ساعت 13:58)p00ya2001 نوشته:  سلام
منم ميخوام بزنم تو كار بيزنس
يا تعمير ساختمان
شايدم كافي شاپ زدم
يا فست فود
ميگم آبادوانيا بيايين يه فلافلي توپ بزنيم

سمبوسشم با من Big Grin
مک دونالدو یه سال نشده نابود می کنیم Big GrinBig GrinBig Grin

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: hilda60 ، Haghighat ، m.ghoreishi ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-20 ساعت 01:04)tajhizgaran نوشته:  از زبان خوندن غافل نشید . ضمنا یکی از داغ ترین شغل ها در اینجا HVAC هست .

ببخشید میشه اگه تحقیق کردین یکمی بیشتر شرح بدین
مثلا وظایف یه مهندس مکانیک برا شغلی ک با این عنوان استخدام میشه چیه!؟
تویه ایران ک بیشتر نصب تجهیزات مثل چیلر و کولر گازیو ... وبعید میدونم ساخت و یا طراحی داشته باشیم!!!

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-24 ساعت 19:29)Iaccept نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 01:04)tajhizgaran نوشته:  از زبان خوندن غافل نشید . ضمنا یکی از داغ ترین شغل ها در اینجا HVAC هست .

تویه ایران ک بیشتر نصب تجهیزات مثل چیلر و کولر گازیو ... وبعید میدونم ساخت و یا طراحی داشته باشیم!!!

سلام
منم مشتاقم بيشتر در مورد HVAC بدونم كه زمينه كاريش در چه سطحي هست البته من شنيدم كه واسه هر زمينه كاري بايد لايسنس امريكا رو بگيري يعني يه دوره بايد بگذروني و لايسنس بگيري يا سرتيفيكت درسته؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Iaccept ، mordad
(2015-05-24 ساعت 17:40)1362amin1362 نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 01:06)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 19:18)1362amin1362 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 15:53)SAMBAR نوشته:  سلام دوستان من ميخواستم در مورد محل زندكي كه انتخاب كردم صحبت كنم و نظر شما رو هم بدونم ما ٣نفريم يه بسر ٢ساله دارم به همين دليل هم انتخاب محل زندكي خصوصا از نظر امنيت و سطح علمي و دانش خيلي برامون مهمه به خاطر همين سن خوزه رو انتخاب كرديم در مورد شغل جون من اينجا هم كار خودم رو دارم فرقي نميكنه كجابريم ولي راستش هزينه هاي بالاي زندكي تو شهرهاي كاليفرنيا نكرانم كرده.البته خانمم سابقه كار بازرسي استاندارد ماشينهاي كشاورزي و راهسازي داره كه فكر نكنم اونجا بدرد بخوره.

ما هم سن خوزه مي ريم[emoji3][emoji3] همسايه ايم پس

ایشالا که بشیم شما علت اینکه سن خوزه رو انتخاب کردید چی بوده؟از اطلاعاتتون مشخص بچه هم دارید وقتی ادم بچه داره نگرانیش خیلی بیشتر میشه در مورد انتخاب محل زندگیش .

دوست عزيز. من به علت اينكه خانوادم در سن حوزه زندگي مي كنن اون شهر رو انتخاب كردم. اما با اون دوستمون هم كه فرمودند براي سن حوزه ماهانه ٤٥٠٠ دلار هزينه است موافق نيستم. چون اين اولين باري بود كه اين هزينه بالا رو مي شنيدم و فكر نمي كنم صحت داشته باشه.

دوست عزیز بنده دو سال است که اینجا دارم زندگی میکنم و انشاالله که شما با ماهی صد دلار بتونید تو سن حوزه زندگی کنید ، موفق باشید
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: laleht ، shahin2737 ، Iaccept ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-25 ساعت 08:16)p00ya2001 نوشته:  

سلام
منم مشتاقم بيشتر در مورد HVAC بدونم كه زمينه كاريش در چه سطحي هست البته من شنيدم كه واسه هر زمينه كاري بايد لايسنس امريكا رو بگيري يعني يه دوره بايد بگذروني و لايسنس بگيري يا سرتيفيكت درسته؟

دوستان عزیز ، اگر در هر زمینه این رشته از طراحی تا اجرا و تعمیرات اگر واقعا مهارت داشته باشید بدون لایسنس در امریکا هم میشه اینجا خوب کار کرد . باز هم تاکید می کنم واقعا کار بلد باشید
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: laleht ، samane1363 ، Iaccept ، Daneshjo ، mordad

من خودم توی این زمینه در حال کار هستم و طراحی در این رشته در ایران و امریکا زیاد با هم فرقی ندارد ، به شرطی که اون مهندس طراح مورد نظر به سیستمهای روز دنیا تسلط داشته باشد
تشکر کنندگان: laleht ، samane1363 ، Iaccept ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-25 ساعت 11:36)tajhizgaran نوشته:  

سلام

دوستان عزیز ، اگر در هر زمینه این رشته از طراحی تا اجرا و تعمیرات اگر واقعا مهارت داشته باشید بدون لایسنس در آمریکا هم میشه اینجا خوب کار کرد . باز هم تاکید می کنم واقعا کار بلد باشید

سلام ببخشید میخواستم بپرسم در زمینه تعمیرات صوتی و تصویری و لوازم برقی اونجا مراحل کار چطوره مغازه هست یا شرکتها کار میکنند؟ مرسی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Daneshjo ، mordad
(2015-05-25 ساعت 13:37)behjat نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 11:36)tajhizgaran نوشته:  

سلام

دوستان عزیز ، اگر در هر زمینه این رشته از طراحی تا اجرا و تعمیرات اگر واقعا مهارت داشته باشید بدون لایسنس در آمریکا هم میشه اینجا خوب کار کرد . باز هم تاکید می کنم واقعا کار بلد باشید

سلام ببخشید میخواستم بپرسم در زمینه تعمیرات صوتی و تصویری و لوازم برقی اونجا مراحل کار چطوره مغازه هست یا شرکتها کار میکنند؟ مرسی

هر دو مدل هستند
تشکر کنندگان: behjat ، Daneshjo ، mordad
سلام بر همه دوستان
انشالله همیشه سلامت و موفق باشید
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo ، mordad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان