کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه از زمان کلیرنس بهترین بهره را ببریم؟
سلام به همه دوستان

با توجه به شرایطی که افراد بعد از شنیدن جمله افیسر که اعلام میکنه کیس شما نیاز به بررسی داره و این سایت رو چک کنید! فرد دچار یک سری شرایط برزخی میشه ،این تاپیک رو ایجاد کردم.
هدف تاپیک بهینه کردن این زمان و استفاده از تجارب افراد هست.
امیدوارم این تاپیک به دوستانی که تو این شرایط هستن کمک شایانی کند.
البته بعضی ها شاید فکر کنن دیر شده این تاپیک ولی به نظرم به توجه به کلیر هایی که داشتیم و کسانی که تو کلیرنس هستن و کسانی که باید مصاحبه برن تجربه همه دوستان را پذیرا هستیم.

موفق باشید .
ایشالا.
به نظرم یکی از بهترین راهها خوندن زبان هست.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: karo.eng ، bahar101 ، ARSAMNEW ، Memolk ، Iaccept ، m.memari ، samane1363 ، Daneshjo ، smhh7441 ، mordad
مرسى از اين تاپيك رضا جان
فقط بگو چى بايد بنويسيم؟ آپديتها و شرايط كيس ؟
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، Iaccept ، Daneshjo ، smhh7441
من کاملا انتظار شنیدن اون جمله رو داشتم و اصلا برزخی نشدم. ولی خیلی از افراد واجد شرایط شنیدن این جمله رو دیدیم که چون خیال پروری میکردن و خودشونو آماده نکردن ضربه نسبتا شدیدی خوردن و برجک مرجکشون خراب شد.
بنده سعی کردم از این زمان استفاده کافی ببرم و در کلاسهای فنی حرفه ای ثبت نام نمودم. بعد از رویت نتایج لاتاری هم مجددا پس از سالها کلاس زبان رو شروع کردم که بعلت شهریه زیاد بعد از چند ترم بیخیال شدم و فعلا درگیر کلاسهای نیمه رایگان فنی حرفه ای هستم. به شما هم پیشنهاد میکنم تا میتونید خودتون رو همه فن حریف کنید پیش از رفتن.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
(2015-05-17 ساعت 21:41)laleht نوشته:  مرسى از اين تاپيك رضا جان

مرسی رضا جان فقط اونایی که کلیر شدن هم میتونن بنویسن
:d
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، bahar101 ، ARSAMNEW ، Iaccept ، Daneshjo ، smhh7441
سلام. منم اومدم تجربياتمو منتقل كنم. [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]چ حسه خوبيه. آدم فكر مي كنه جزو انسانهاي اوليه ست اينجا[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

كيس:43xx
تاريخ مصاحبه :٢٢ آپريل
وضعيت:AP
تعداد افراد كيس: ٤
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: laleht ، vahid1432 ، bahar101 ، ARSAMNEW ، shahin2737 ، Iaccept ، jadooo ، samane1363 ، Daneshjo ، tara2005 ، smhh7441 ، farshadarab
(2015-05-17 ساعت 21:46)p00ya2001 نوشته:  

تازه حالا گرفتم منظور اين تاپيك چيه Big Grin من هنوز تو شوك كلير آقامونم Big Grin Big Grin
درضمن پويا جان تا ويزا تو پاس شوهر جان نبينم هنوز خودمو عضو تاپيك گليرنس ميبينم Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، p00ya2001 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، Memolk ، Iaccept ، samane1363 ، varchandi ، Daneshjo ، smhh7441 ، mordad
Aghaman عزيز يكسرى تحقيقات درباره فرد كردن اسباب أثاثيه به امريكا كردن بد نيست بگيم بيان اينجا هم اونا رو بيان كنن
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Aghaman ، bahar101 ، ARSAMNEW ، Memolk ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، smhh7441
انشالله که از اون صفحات پر جنب و جوش باشه رضای عزیز
همینقدر میدونم که کلرنس دیر و زود داره اما به ادم وقت میده که خیلی از مشکلات اونور رو بیشتر درک کنه و در مورد برخورد با اونا بهتر امادگی داشته باشه.هر چند بعضی دوستان این طعم رو کمتر احساس کردند.به هر حال انشالله که مفید واقع بشه
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: HERMES7 ، m.ghoreishi ، laleht ، bahar101 ، Memolk ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، smhh7441
وقتی من کلیرنس خوردم با اینکه انتظارش رو داشتم خیلی حالم گرفته شد. ولی از طرفی فرصتی شد تا دوستان بیشتری پیدا کنم و از تجربیاتشون بیشتر استفاده کنم.
از طرف دیگه هم باعث میشه که آدم قدر ویزاشو بیشتر بدونه. من با اینکه هنوز ویزا نگرفتم ولی فکر میکنم قدر این ویزا (همراه با کلیرنس) رو بیشتر بدونم. Big Grin
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، laleht ، bahar101 ، ARSAMNEW ، Memolk ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، smhh7441 ، mordad ، farshadarab
(2015-05-17 ساعت 21:59)laleht نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 21:46)p00ya2001 نوشته:  

تازه حالا گرفتم منظور اين تاپيك چيه Big Grin من هنوز تو شوك كلير آقامونم Big Grin Big Grin
درضمن پويا جان تا ويزا تو پاس شوهر جان نبينم هنوز خودمو عضو تاپيك گليرنس ميبينم Big Grin

خوب من منظورم شما نبودین 2015 مال شماست و مال همه 2015ایها همه صفحاتش
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، bahar101 ، ARSAMNEW ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
آقا رضا دستت درد نکنه زحمت کشیدی. والا وقتی افیسر بهم گفت صبر کنم اصلا تعجب نکردم چون با سربازی که من رفتم خودم هم به خودم شک دارم.ولی خیلی دلم میخواست ویزا. رو بگیرم الان هم بی صبرانه منتظرشم اما به نظر من بهترین کار زبان خوندن و تحقیق کردن در مورد انتخاب محل زندگی هست و پیشنهاد میدم اگر دوستان محل زندگیشون رو انتخاب کردن با اعلام بکنند و علت انتخابشون رو هم بگن تا بتونیم از هر نظر این موضوع رو بررسی کنیم و از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم.من هنوز ائتخاب نکردم کجا برم ولی هر اطلاعاتی که بدیت آوردم در اختیارتون قرار میدم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، laleht ، bahar101 ، Memolk ، SAAM_60 ، samane1363 ، ginjer ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-18 ساعت 02:03)SAMBAR نوشته:  آقا رضا دستت درد نکنه زحمت کشیدی. والا وقتی افیسر بهم گفت صبر کنم اصلا تعجب نکردم چون با سربازی که من رفتم خودم هم به خودم شک دارم.ولی خیلی دلم میخواست ویزا. رو بگیرم الان هم بی صبرانه منتظرشم اما به نظر من بهترین کار زبان خوندن و تحقیق کردن در مورد انتخاب محل زندگی هست و پیشنهاد میدم اگر دوستان محل زندگیشون رو انتخاب کردن با اعلام بکنند و علت انتخابشون رو هم بگن تا بتونیم از هر نظر این موضوع رو بررسی کنیم و از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم.من هنوز ائتخاب نکردم کجا برم ولی هر اطلاعاتی که بدیت آوردم در اختیارتون قرار میدم.

خدایی تاریخ مصاحبه شما رو دیدم به خودم امیدوار شدم. بابا ای ول به این روحیه. دمت گرم . به امید هرچه زودتر کلییر شدنت
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: laleht ، r.bazargan ، SAMBAR ، bahar101 ، Memolk ، sarasara1 ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
Www.numbeo.com
تو اين سايت هزينه هاى زندگى ، پزشكى، .... ايالتها و شهرهاى مختلف رو ميتونين مقايسه كنين واسه تصميم گيرى تو انتخاب محل زندگى
سرگرمى خوبى در طول مدتى كه منتظر كليرنس هستين
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، mordad
(2015-05-17 ساعت 22:01)laleht نوشته:  Aghaman عزيز يكسرى تحقيقات درباره فرد كردن اسباب أثاثيه به امريكا كردن بد نيست بگيم بيان اينجا هم اونا رو بيان كنن

سلام بر رييس بزرگ آقا رضا و سایر دوستان گل به ویژه لاله خانم
خیلی کم این تاپیک و اون تاپیک رو سر میزدیم آقا رضا یه جا دیگر رو هم اضافه کرد Big GrinBig Grin
در مورد فرد کردن من با خیلی از این شرکتهای باربری مربوطه صحبت کردم
طبیعی است که نرخ هاشون متفاوت باشه ولی عملا قیمت ها بسته به نقاط مختلف آمریکا از 2.5 تا 3.5 دلار برای بارهای بیشتر از 150 و یا 200 کیلو متغیر میباشد
بدیهی است که بارهای کم وزن تر گرانتر باشد
برای بسته بندی و حمل هم میتونید هماهنگ کنید بیان توی منزل خودشان بسته بندی کنند و هم میتونید بارهایتان را ببرید فرودگاه امام خمینی همانجا بسته بندی میکنند ، حدودا هر پالتی را هم 100 هزار تومان بابت بسته بندی میگیرند
با توجه که ما اکثرا ممکن است آدرسی در همان ابتدا نداشته باشیم اگر بخواهید میتوانید هماهنگ کنید تا بار را در فرودگاه تحویل بگیرید
اگر لازم بود با توجه به مقررات سایت که نمیتوان تبلیغ کرد ، بفرمایید تا شماره تلفن های مربوطه را خصوصی خدمتتان بفرستم
من خودم هر چه کم میکنم باز زیر 400 کیلو بار ندارم !!!!!!!!!!!!!! البته متاسفانه TongueTongue
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، ریحانا ، Memolk ، SAAM_60 ، samane1363 ، ginjer ، Daneshjo ، 1362amin1362 ، a.farzad ، mordad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان