کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولين سفر به آمريكا
(2015-06-28 ساعت 11:07)dorfam نوشته:  همونطور كه توي امضام هست ويزاي من ازدواجي بود تقريبا يازده روز پس از ورودم سوشال سكوريتي پست شد به ادرس خونم و چهل روز بعد از ورودم هم گرين كارت كانديشنالم هم پست شد برام

دوست عزيز سوشال خودش اومد در خانه يا شما رفتيد اداره سوشال؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، Nightsky007
(2015-07-17 ساعت 00:27)Sam-90 نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 11:07)dorfam نوشته:  همونطور كه توي امضام هست ويزاي من ازدواجي بود تقريبا يازده روز پس از ورودم سوشال سكوريتي پست شد به ادرس خونم و چهل روز بعد از ورودم هم گرين كارت كانديشنالم هم پست شد برام

پست كردن به خونه
ويزاى ازدواجى با سيتيزن
ارسال مدارک و رسيد مدارک بهمن 92
اپروو تير 93
دريافت کيس نامبر شهريور 93
مصاحبه دى 93
ارمنستان, ايروانس
کليرنس ارديبهشت 94
سرويس سنتر ورمونت

Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR
(2015-07-18 ساعت 18:34)dorfam نوشته:  

پست كردن به خونه

منظور شما اينه كه شما براي سوشال درخواست نداديد و خودشان فرستادن درخانه؟

پست كردن به خونه

پست كردن به خونه

پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
(2015-07-18 ساعت 20:59)Sam-90 نوشته:  

پست كردن به خونه

پست كردن به خونه

پست كردن به خونه

من و همسرم هيچكدوم پس از ورودم به امريكا نه درخواست ssn داديم نه به اداره مراجعه كرديم احتمالا توي همون فرايندهاي اوليه براي ويزا بهمراه همه فرمها فرم سوشال نامبر هم پر كرديم منتها دقبق يادمون نيست و اينجوري بعد از ورودم پست شده دم خونه .چون توي كاغذي كه افسر در فرودگاه بهم داده بود نوشته بود چنانچه قبلا فرم درخواست يوشال را پر كرده ايد به ادرستان ميل خواهد شد ماهم يادمون نبود كه ميون اونهمه فرم همچين چيزي هم پر كرده بوديم يا نه كه بعد از يازده روز خودش اومد دم خونه
ويزاى ازدواجى با سيتيزن
ارسال مدارک و رسيد مدارک بهمن 92
اپروو تير 93
دريافت کيس نامبر شهريور 93
مصاحبه دى 93
ارمنستان, ايروانس
کليرنس ارديبهشت 94
سرويس سنتر ورمونت

Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، shadoow ، Tolu IR ، mani_badb0y ، alirezanz
دوستان ، برادرم با ويزاي نامزدي داره ميره امريكا و براي نامزدش يه سرويس طلا و حلقه خريده و داره با خودش ميبره ، تو فرمي كه تو هواپيما بهش ميدن بايد قيد كنه؟ و ايا بهش گير ميدن و چكار بايد بكنه؟ممنون ميشم اگر اطلاعاتي دارين در اين مورد راهنمايي كنين
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان این پرداخت 165 کجا باید پیگیری کرد دید درچه مرحله ای هست؟این ترک ایدی که داده تقریبا میشه گفت هیجا کاربردی نداره که!!اطلاعی دارید؟
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
پاسخ
تشکر کنندگان: طناز12
(2015-10-04 ساعت 00:53)وحیدی نیا نوشته:  سلام دوستان این پرداخت 165 کجا باید پیگیری کرد دید درچه مرحله ای هست؟این ترک ایدی که داده تقریبا میشه گفت هیجا کاربردی نداره که!!اطلاعی دارید؟

سلام آقای وحیدی نیا

خوشحالم که دارید تدارک سفر رو می بینید. با آرزوی موفقیت و خوشبختی برای شماRolleyes
F2A /ANK2015
ورمونت سرویس # کالیفرنیا سرویس
رسید نامبر :  31 مارچ 2014    
اپروو :   22 آپریل 2015
مصاحبه:  19 ژانویه 2016
دریافت ویزا:  8 مارچ 2016

یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: وحیدی نیا ، shadoow ، Nightsky007 ، alirezanz
(2015-10-04 ساعت 10:43)طناز12 نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 00:53)وحیدی نیا نوشته:  سلام دوستان این پرداخت 165 کجا باید پیگیری کرد دید درچه مرحله ای هست؟این ترک ایدی که داده تقریبا میشه گفت هیجا کاربردی نداره که!!اطلاعی دارید؟

سلام آقای وحیدی نیا

خوشحالم که دارید تدارک سفر رو می بینید. با آرزوی موفقیت و خوشبختی برای شماRolleyes
ممنون امیدوارم شما هم برنامتون سریعتر پیش بره وازاین حالت بی تکلیفی دربیاد خیلی سخته میدونم

جدیدا سیستم پرداختیشون عوض شده دردسر شده برامون کاش یکی کمکی میکرد
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007
دوستان من چند تاسوال دارم اول اینکه یکی مثل من که هیچ شغلی تا الان نداشته چند درصد ممکنه چک بخوره. و اینکه برای مصاحبه یکشنبه در صورت نبودن مشکل کی ویزارو تحویل میده سفارت ابوظبی. در ضمن پنچشنبه اون هفته تعطیله. منم ویزام ir1 هست
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2015-10-08 ساعت 21:38)Srod نوشته:  
(2015-10-08 ساعت 21:24)sang نوشته:  دوستان من چند تاسوال دارم اول اینکه یکی مثل من که هیچ شغلی تا الان نداشته چند درصد ممکنه چک بخوره. و اینکه برای مصاحبه یکشنبه در صورت نبودن مشکل کی ویزارو تحویل میده سفارت ابوظبی. در ضمن پنچشنبه اون هفته تعطیله. منم ویزام ir1 هست

دوست عزیز گرفتن ویزای یک ضرب یا کلیرنس خوردن کاملا بسته به نظر آفیسری هست که با شما مصاحبه میکنه به همین دلیل هیچایواینمیتونه بگه صد در صد یک ضرب میگیرین یا کلیرنس میخورین.
در صورت گرفتن ویزای یک ضرب طبق گفته ی سفارت ۳ تا ۴ روز کاری طول میکشه که ویزا صادر بشه ولی معمولا یک روزه میدن

ممنون که وقت گذاشتین
پاسخ
تشکر کنندگان: 1987p ، shadoow
دوستان پرداخت 165$ برای گرین کارت انجام ندادید؟سیستم عوض شده پیگیریش سخت شده
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام دوستان
من و همسرم 8 روزه وارد امریکا شدیم
الان سوشیال من که فرد برنده ام اومده ولی واسه شوهرم نیومده؟
علتشو کسی میدونه؟
الان باید بریم اداره سوشیال یا صبر کنیم؟

پاسخ
لطفا سایتی که باید 165دلار رو واریز کنیم رو لطف کنید

پاسخ
دوستان عزیز من سوالی داشتم ،ممنون میشم از راهنماییتون.پرواز من مقصدش آتلانتاست و قبلش یک توقف در شیکاگو داره و هواپیما عوض میشه اونجا.میخواستم بپرسم مدارک من(پاکت زرد سفارت) در شیکاگو تحویل گرفته میشه یا در مقصد نهایی(آتلانتا).کیس من لاتاری و اولین بار سفر به آمریکاست.ممنون از راهنماییتون

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
پاسخ
(2015-10-27 ساعت 21:25)Srod نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 20:35)Scorsizi5374 نوشته:  دوستان عزیز من سوالی داشتم ،ممنون میشم از راهنماییتون.پرواز من مقصدش آتلانتاست و قبلش یک توقف در شیکاگو داره و هواپیما عوض میشه اونجا.میخواستم بپرسم مدارک من(پاکت زرد سفارت) در شیکاگو تحویل گرفته میشه یا در مقصد نهایی(آتلانتا).کیس من لاتاری و اولین بار سفر به آمریکاست.ممنون از راهنماییتون

سلام دوست عزیز
شما باید کارهای مربوط به مهاجرت رو در اولین ورودی آمریکا انجام بدین
در مورد شما میشه شیکاگو
وقتی به قسمت چک کردن پاسپورت نشریف میبرین افسر مورد نظر شما رو میده دست یکی از افسرهای پلیس و اونم شما رو میبره قسمت مهاجرین جدید برای کارهای اداری
مطمئن بشین که بین پرواز شیکاگو و آتلانتا زمان کافی داشته باشن
ممنون از راهنماییتون،3 ساعت کافیه بنظرتون؟فاصله دو پرواز 3ساعتو ده دقیقه است

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان