کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
آقاي Ho-tasha عصرتون بخير،
واقعا ممنون از فايل آموزشي دقيق تون البته ما كه هنوز نميتونيم و نميدونيم كه استفاده كنيم و لازم ميشه يا نه ولي اميدوارم همه مسافران آنكارا استفاده كنند.
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: Siamak ، ho_tasha ، Interuniversal
دوستان ما هم آنكارايي شديم و اين فايل csc و صد البته ساير اطلاعات شما و مخصوصا آقاي ho-tasha به كار مون خواهد آمد
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: Interuniversal ، ho_tasha
با سلام خوب خدا روشکر
تبریک میگم
دیگه دوستان ناراحت نباشن
نامه دوم اومد.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,458)
تشکر کنندگان: Siamak
دوستان ارتباط بینusvisa و csc چیه؟وبسایت خاص دیگریه که آنکاراییها باید ثبت نام کنند یا نه؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
(2015-09-30 ساعت 11:01)امیررضا.س نوشته:  دوستان ارتباط بینusvisa و csc چیه؟وبسایت خاص دیگریه که آنکاراییها باید ثبت نام کنند یا نه؟
دوستان آنکارایی باید در 2 سایت قبل سفر ثبت نام کنند یکی برای گرفتن وقت پزشک دکتر اونگان و دیگری برای CSC در ولقع سایت usvisa-info جایی هست که برای CSC اقدام میکنید و یک PTT رو انتخاب میکنید همین به همین آسونی به همین خوشمزگی.
موفق باشید
طریقه ثبت نام در CSC یا همان usvisa د رامضا موجود است
تا چند روز آینده نحوه ثبت نام در سایت دکتر اونگان قرار داده میشه نگران نباشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,458)
تشکر کنندگان: Siamak
(2015-09-30 ساعت 11:24)ho_tasha نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 11:01)امیررضا.س نوشته:  دوستان ارتباط بینusvisa و csc چیه؟وبسایت خاص دیگریه که آنکاراییها باید ثبت نام کنند یا نه؟
دوستان آنکارایی باید در ۲ سایت قبل سفر ثبت نام کنند یکی برای گرفتن وقت پزشک دکتر اونگان و دیگری برای CSC در ولقع سایت usvisa-info جایی هست که برای CSC اقدام میکنید و یک PTT رو انتخاب میکنید همین به همین آسونی به همین خوشمزگی.
موفق باشید
طریقه ثبت نام در CSC یا همان usvisa د رامضا موجود است
تا چند روز آینده نحوه ثبت نام در سایت دکتر اونگان قرار داده میشه نگران نباشید.

دوست عزیز واقعا از شما ممنون هستم که به کمک افرادی کم تجربه مثل من می آیید.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: ho_tasha ، Siamak
(2015-09-01 ساعت 11:42)راحیل2016 نوشته:  سلام
من انجام دادم و دفتر پست yenisehir رو انتخاب کردم از تاییدیه هم ۳ تا پرینت گرفتم که یکیو با مدارک بفرستم سفارت-یکی اون روز تحویل بدم و یکی پیش خودم باشه.درسته؟

سلام دوستان آیا اسم و نام خانوادگیو فارسی بنویسیم یا انگلیسی؟ تو مثال گفته(خوان میگل)
تشکر کنندگان:
من حساب كاربري رو سأختم ولي تو قسمتي كه بايد كيس نامبر و كانفرميشن رو وارد كنم به جاي ٢٦٠ زده ds160 در صورتيكه از قسمت immigrant وارد شدم ....
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من اطلاعاتم رو که وارد میکنم پیغام میده این کیس نامبر هنوز واسه مصاحبه برنامه ریزی نشده. جریان چیه؟ کسی میدونه؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 01:22)bardia61 نوشته:  سلام دوستان
من اطلاعاتم رو که وارد میکنم پیغام میده این کیس نامبر هنوز واسه مصاحبه برنامه ریزی نشده. جریان چیه؟ کسی میدونه؟

با سلام
واسه منم همين پيغام مياد.
شماره کیس:2016as7xx ، تاریخ رویت قبولی: May 17 ،کنسولگری:آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر، ارسال فرمهای سری اول:2 jun، کارنت شدن کیس:12 aug، دريافت نامه دوم:29 sep، مصاحبه:هفته اول Nov، دریافت کلیرنس:24 ساعت، دریافت ویزا:10 Novورود به آمریکا:***دریافت گرین کارت:***جمع تقریبی هزینه‌ها:***
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 10:03)Ryan 2014 نوشته:  

با سلام
من ایمیل زدم بهشون چون تو صفحه ای که باز میشه میگه در صورتی که نامه براتون اومده ولی ین پیغام رو می بینید ایمیل بزنید و اسکن نامه رو ارسال کنید تا 4 روز کاری پاسخ داده می شه.
شماره کیس:2016as7xx
کنسولگری:آنکارا 
تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر(برنده خانم همسر)
مصاحبه:هفته اول Nov
دریافت ویزا: همسر برنده اصلي يكضرب، خودم ap
آپديتها: 10novو 11jan , 5jan
ورود به آمريكا:...
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 00:17)humsun نوشته:  من حساب كاربري رو سأختم ولي تو قسمتي كه بايد كيس نامبر و كانفرميشن رو وارد كنم به جاي ٢٦٠ زده ds160 در صورتيكه از قسمت immigrant وارد شدم ....

(2015-10-01 ساعت 10:26)Meysam-mac نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 10:03)Ryan ۲۰۱۴ نوشته:  

با سلام
من ایمیل زدم بهشون چون تو صفحه ای که باز میشه میگه در صورتی که نامه براتون اومده ولی ین پیغام رو می بینید ایمیل بزنید و اسکن نامه رو ارسال کنید تا ۴ روز کاری پاسخ داده می شه.
در مورد مشكل من نميدونيد بايد چي كار كنم؟
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان:
(2015-09-07 ساعت 11:23)ho_tasha نوشته:  با سلام دوستان عزیز میتونید از این فایل برای ثبت نام در CSC استفاده کنید امیدوارم موفق باشیدژ

view confirmation.pdf

سلام ببخشید من سوالمو باز میپرسم.نام و نام خانوادگیو باید مثل مثال فارسی بنویسیم؟?
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 13:19)minooshahmohammadi نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 11:23)ho_tasha نوشته:  با سلام دوستان عزیز میتونید از این فایل برای ثبت نام در CSC استفاده کنید امیدوارم موفق باشیدژ

view confirmation.pdf

سلام ببخشید من سوالمو باز میپرسم.نام و نام خانوادگیو باید مثل مثال فارسی بنویسیم؟?

بله دوست عزیز همونطور که در مثال نوشته فارسی تایپ کنید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 13:27)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 13:19)minooshahmohammadi نوشته:  

view confirmation.pdf

ممنون از پاسختون.?
بله دوست عزیز همونطور که در مثال نوشته فارسی تایپ کنید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان