کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-07-30 ساعت 09:57)ed2008 نوشته:  سلام
دوستان کارنت شدن ۲۰۱۶ از چند سپتامبر شروع میشه ؟اگر هفته دوم باشه یعنی از 14 سپتامبر درسته؟

درود
اعلام شماره ها در سایت ویزا بولتن برای هر سال از ماه آگوست شروع میشه و هر ماه برای 2ماه آینده، کیس نامبرها اعلام میشه، به این ترتیب، درماه آگوست اولین سری کیس نامبرهای لاتاری 2016 برای ماه اکتبر اعلام میشه و مصاحبه ها رسما از اکتبر شروع خواهد شد.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ed2008 ، ho_tasha ، lighthouse ، لطف اله ، matin86 ، Interuniversal ، j.modarres ، nazi00
باسلام خدمت برندگان 2016 خواهش می کنم در مورد درست کردن امضا در تاپیک راهنمایی بفرمایید مرسی
تشکر کنندگان: j.modarres ، nazi00
(2015-07-30 ساعت 16:53)mehr22 نوشته:  باسلام خدمت برندگان ۲۰۱۶ خواهش می کنم در مورد درست کردن امضا در تاپیک راهنمایی بفرمایید مرسی

سلام.تعدادارسالهاتون بایدبه یک حدی (شاید10تا.نمیدونم)برسه تابتونید امضا درست کنید.موفق باشید.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: usatravel ، mehr22 ، j.modarres
دوستان کمتر از ۲ هفته مونده تا تاریخ اعزام به مصاحبتون بیاد، خودتونو کم کم آماده کنین Big GrinSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: usatravel ، Rira_1982 ، ho_tasha ، Interuniversal ، lighthouse ، Mahboy ، humsun ، ben123 ، ARSAMNEW ، j.modarres ، sepide_tey
(2015-07-31 ساعت 14:06)ماندانا.م نوشته:  
(2015-07-30 ساعت 16:53)mehr22 نوشته:  باسلام خدمت برندگان ۲۰۱۶ خواهش می کنم در مورد درست کردن امضا در تاپیک راهنمایی بفرمایید مرسی

سلام.تعدادارسالهاتون بایدبه یک حدی (شاید۱۰تا.نمیدونم)برسه تابتونید امضا درست کنید.موفق باشید.

خیلی ممنون دوست عزیز از پاسختون
تشکر کنندگان: lighthouse ، j.modarres
این لیــــــــــــــــــنک رو ببینید Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: Vancouverite ، mehr22 ، lighthouse ، Interuniversal ، j.modarres
من حدس میزنم تا حدود ۲۰۰۰ را کارنت کنن
تشکر کنندگان: usatravel ، j.modarres
امضا براي چي هست؟

تشکر کنندگان: humsun ، j.modarres
(2015-08-01 ساعت 10:20)hadis1379 نوشته:  امضا براي چي هست؟

سوال بسيار مهمي بود Big Grin
راستش براي اينكه بقيه از وضعيت كيس شما مطلع بشن تا بهتر راهنمايي كنند.مثلا نپرسن چند نفريد/ شماره تون چنده حدودا و ...
شما بعد از ارسال [/s] 20 [s] ١٠ پست ميتونيد امضاتونو درست كنيد (از لينك زير بيشتر راهنمايي بگيريد).
http://www.mohajersara.com/Thread-%DA%86...#pid294831
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: mehr22 ، usatravel ، j.modarres
دوستان کارنت شدن ۲۰۱۶ از چند سپتامبر شروع میشه ؟اگر هفته دوم باشه یعنی از 14 سپتامبر درسته؟

حدودا دهم یا یازدهم هر ماه میلادی
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: lighthouse ، babisondes ، j.modarres
از جا مونده های 2015 هستم و اومدم پیشتون مهمونی !!

تا کمتر از ده روز دیگه اولین سری 2016 اعلام میشه .
همتون اماده اید دیگه ؟؟
استرس نداشته باشید و توکلتون به اوس کریم باشه .

با تجربه های تاپیک بیاید جلو ما یه خورده رتبه خیرات کنیم !!
در ضمن سوالی بود در حد توان در خدمتیم .

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
سلام قربان خوش امدید
گمونم این روزها استرس زیاده دوستان کمترسر میزنند
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، farrokh33 ، j.modarres
(2015-08-01 ساعت 17:07)humsun نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 16:21)rezasadeghi نوشته:  از جا مونده های ۲۰۱۵ هستم و اومدم پیشتون مهمونی !!

تا کمتر از ده روز دیگه اولین سری ۲۰۱۶ اعلام میشه .
همتون اماده اید دیگه ؟؟

آقاي صادقي ايشالا ٢٠١٧ برنده بشي با كيس نامبر خوب . ولي اي كاش امضاتون رو تغيير نميدادين تا به ما تجربه بده. ما چون احتمال ٩٩٪ كليرنس خواهيم داشت اميدوارم مصاحبه مون زودتر باشه. حول و هيجاني براي رفتن ندارم فقط دلم ميخواد وضعيتمون مشخص بشه تا بتونيم برنامه ريزي كنيم براي زندگيمون

(2015-08-01 ساعت 17:23)humsun نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 15:42)ben123 نوشته:  

اولين سري كارنتي هاي ٢٠١٦ طي ده روز آينده اعلام ميشه يعني ماه آگوست كه قاعدتا همون يك ماه و نيم قبل از اولين مصاحبه خواهد بود.
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: ed2008 ، rezasadeghi ، farrokh33 ، j.modarres
(2015-08-01 ساعت 17:29)humsun نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 16:21)rezasadeghi نوشته:  از جا مونده های ۲۰۱۵ هستم و اومدم پیشتون مهمونی !!

همتون اماده اید دیگه ؟؟

آقاي صادقي ايشالا ٢٠١٧ برنده بشي با كيس نامبر خوب . ولي اي كاش امضاتون رو تغيير نميدادين تا به ما تجربه بده. ما چون احتمال ٩٩٪ كليرنس خواهيم داشت اميدوارم مصاحبه مون زودتر باشه. حول و هيجاني براي رفتن ندارم فقط دلم ميخواد وضعيتمون مشخص بشه تا بتونيم برنامه ريزي كنيم براي زندگيمون

اولين سري كارنتي هاي ٢٠١٦ طي ده روز آينده اعلام ميشه يعني ماه آگوست كه قاعدتا همون يك ماه و نيم قبل از اولين مصاحبه خواهد بود.
اقا رضا هر موقع شما را میبینم واقعا واستون افسوس میخورم .ولی میزارم پا حکمت خدا .شاید یه برنامه بهتر خدا واستون رغم زده که حتما هم این شکلیه وشما از اون بی خبرید .منم کیس نامبرم حدود 6300 هستش واصلا امید ندارم که کارنت بشم اشاله شما که پیکشوت هستید ما را راهنمایی مکینید ...من براتون از خدا بهترین ها را خواستارم
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، f.shafeei ، farrokh33 ، j.modarres
(2015-08-01 ساعت 17:42)لطف اله نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 17:29)humsun نوشته:  

همتون اماده اید دیگه ؟؟

اقا رضا هر موقع شما را میبینم واقعا واستون افسوس میخورم .ولی میزارم پا حکمت خدا .شاید یه برنامه بهتر خدا واستون رغم زده که حتما هم این شکلیه وشما از اون بی خبرید .منم کیس نامبرم حدود 6300 هستش واصلا امید ندارم که کارنت بشم اشاله شما که پیکشوت هستید ما را راهنمایی مکینید ...من براتون از خدا بهترین ها را خواستارم

در ضمن آقا رضا یه چیزی که دقت کردم امسال بیشتر دوستان کیس نامبرشون پایین هستش بیشتر حول وحوش 1000 تا 4000 من نمیدونم چرا حالا من شدم 6300 ....امیدوارم اگه کارنت شدم حداقل کلیرنس نخورم درسته شغلم کارمند شرکت خصوصی هواپیمایی هست ولی ممکنه از نظر افیسر دولتی محسوب بشه ....در ضمن امیدوارم که سال 2017 با شماره کیس 1 برنده باشید که قطعا هم همین شکلی خواهد بود ....من براتون امیدوارم
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، f.shafeei ، arminbhz ، farrokh33 ، matin86 ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان