کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
لطف اله جان من نمیدونم چه اصراری داری که قبول نشی ! یه کم انرژی مثبت بده به خودت عزیز . چند بار و جاهای مختلف ابراز نگرانی کردی . اینو مطمئن باش که قطعا به مصاحبه میری و حتی اگر مشمول کلیرنس بشی زمان کافی برای شما باتوجه به کیس نامبرت هست . نگران نباش دوست عزیز . سال 2016 بسیار حساب شده تر از سالهای قبلی است . ولی خب همیشه باید نیم نگاهی به نیمه خالی لیوان هم داشت . البته فقط یه نیم نگاه . اصلا نگران نباش عزیز .

sent from phone.
(2015-08-01 ساعت 17:50)trad3r نوشته:  لطف اله جان من نمیدونم چه اصراری داری که قبول نشی ! یه کم انرژی مثبت بده به خودت عزیز . چند بار و جاهای مختلف ابراز نگرانی کردی . اینو مطمئن باش که قطعا به مصاحبه میری و حتی اگر مشمول کلیرنس بشی زمان کافی برای شما باتوجه به کیس نامبرت هست . نگران نباش دوست عزیز . سال ۲۰۱۶ بسیار حساب شده تر از سالهای قبلی است . ولی خب همیشه باید نیم نگاهی به نیمه خالی لیوان هم داشت . البته فقط یه نیم نگاه . اصلا نگران نباش عزیز .

sent from phone.

مرسی دوست عزیز بازم ممنون از صحبتاتون که خیلی بهم دلگرمی میده
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: humsun ، f.shafeei ، arminbhz ، farrokh33 ، j.modarres
آفرین. همینو میخواستم . دیگه حرفی از کارنت نشدن و این حرفا رو نداریما . قطار 2016 تازه از 2 هفته دیگه شروع میکنه به حرکت و یک سالی تو راهه . حرفای منفی حالا حالاها ممنوع .

sent from phone.
تشکر کنندگان: لطف اله ، ed2008 ، humsun ، lighthouse ، f.shafeei ، arminbhz ، farrokh33 ، j.modarres
دوستان مسیر طولانی و درازی در پیشه .

صبر پیشه کنید فقط صبر .
به عقیده های هم احترام بزارید ، با هم بسازید و مهم تر از همه "پشت هم باشید".
مهم ترین تجربه ای که بخوام باهاتون عین داداش در میون بزارم اینه که "به هیچ کس نگید".
میدونم حس خوبه ایه و دوست دارید به همه بگید ولی این اشتباه ترین کاره .

انرژی ++++++++++++++++++++++++++
شک نکنید 2016 سال خوبی میشه چون ازمون وخطاشونو انجام دادان .
به امید اینکه بهترین ها واسمون رقم بخوره ....
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺯﺷﻤﺎﺩﻭﺳﺘﻪ ﻋﺰﻳﺰاﻥ ﺷﺎﻟﻠﻪ ﺧﺪاﻫﻢ ﺑﺮاﻳﻪ ﺷﻤﺎﺑﻬﺘﺮﻳﻨﻬﺎﺭﻭﺑﺨﻮاﺩﻭﺷﻤﺎﻫﻢ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺑﺸﻴﻦ
شماره کیس: 2016AS000033XX
تاریخ رویت قبولی:15may
کنسولگری:Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:20may
کارنت شدن کیس: 9october
مصاحبه:16 desember
دریافت کلیرنس:ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻫﻤﺴﺮﻡ ap
دریافت ویزا:17desemberﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺧﻮﺩﻡ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان: f.shafeei ، farrokh33 ، j.modarres
(2015-08-01 ساعت 21:17)rezasadeghi نوشته:  دوستان مسیر طولانی و درازی در پیشه .

صبر پیشه کنید فقط صبر .
به عقیده های هم احترام بزارید ، با هم بسازید و مهم تر از همه "پشت هم باشید".
مهم ترین تجربه ای که بخوام باهاتون عین داداش در میون بزارم اینه که "به هیچایواینگید".
میدونم حس خوبه ایه و دوست دارید به همه بگید ولی این اشتباه ترین کاره .

انرژی ++++++++++++++++++++++++++
شک نکنید ۲۰۱۶ سال خوبی میشه چون ازمون وخطاشونو انجام دادان .
به امید اینکه بهترین ها واسمون رقم بخوره ....

ممنون از شما دوست عزيز
تقريباً در جريان مراحل كاري دوستان ٢٠١٥ هستم، براي apخورده ها آرزوي كليرنس ميكنم و براي شما عزيزان هم شانس بهتر در ٢٠١٧ دارم
و آرزو ميكنم سال ديگه همين موقع همه بچه هاي ٢٠١٦ در تاپيك اولين سفر به امريكا براي دريافت گرين كارت باشن
آمين
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
(2015-08-01 ساعت 17:45)لطف اله نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 17:42)لطف اله نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 17:29)humsun نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 17:07)humsun نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 16:21)rezasadeghi نوشته:  از جا مونده های ۲۰۱۵ هستم و اومدم پیشتون مهمونی !!

تا کمتر از ده روز دیگه اولین سری ۲۰۱۶ اعلام میشه .
همتون اماده اید دیگه ؟؟
استرس نداشته باشید و توکلتون به اوس کریم باشه .

با تجربه های تاپیک بیاید جلو ما یه خورده رتبه خیرات کنیم !!
در ضمن سوالی بود در حد توان در خدمتیم .

--> به امید ویزای یکضرب <--

آقاي صادقي ايشالا ٢٠١٧ برنده بشي با كيس نامبر خوب . ولي اي كاش امضاتون رو تغيير نميدادين تا به ما تجربه بده. ما چون احتمال ٩٩٪ كليرنس خواهيم داشت اميدوارم مصاحبه مون زودتر باشه. حول و هيجاني براي رفتن ندارم فقط دلم ميخواد وضعيتمون مشخص بشه تا بتونيم برنامه ريزي كنيم براي زندگيمون

(2015-08-01 ساعت 17:23)humsun نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 15:42)ben123 نوشته:  حدودا دهم یا یازدهم هر ماه میلادی

اولين سري كارنتي هاي ٢٠١٦ طي ده روز آينده اعلام ميشه يعني ماه آگوست كه قاعدتا همون يك ماه و نيم قبل از اولين مصاحبه خواهد بود.
اقا رضا هر موقع شما را میبینم واقعا واستون افسوس میخورم .ولی میزارم پا حکمت خدا .شاید یه برنامه بهتر خدا واستون رغم زده که حتما هم این شکلیه وشما از اون بی خبرید .منم کیس نامبرم حدود 6300 هستش واصلا امید ندارم که کارنت بشم اشاله شما که پیکشوت هستید ما را راهنمایی مکینید ...من براتون از خدا بهترین ها را خواستارم

در ضمن آقا رضا یه چیزی که دقت کردم امسال بیشتر دوستان کیس نامبرشون پایین هستش بیشتر حول وحوش 1000 تا 4000 من نمیدونم چرا حالا من شدم 6300 ....امیدوارم اگه کارنت شدم حداقل کلیرنس نخورم درسته شغلم کارمند شرکت خصوصی هواپیمایی هست ولی ممکنه از نظر افیسر دولتی محسوب بشه ....در ضمن امیدوارم که سال 2017 با شماره کیس ۱ برنده باشید که قطعا هم همین شکلی خواهد بود ....من براتون امیدوارم

مشکل بزرگ این سایت با این همه اطلاعاتش اینه که همه همین چندنفری که تو سایت میبینیمو قبول شده لاتاری میشناسیم، خیلی از برندگان هستن که میان تو سایت و فقط مطالعه میکنن و بقیه هم اصلا اسم سایتو نمیدونن و از ماهیت سایت اگاه نیستن. شما به امار اینجا نگاه نکن و فقط به فکر تدارک سفر باش البته با ملایمت و صبر فراوان. ما روز مصاحبه فقط فکر میکردیم ۲ نفریم اما ۴ تا کیس دیگه هم بودن .
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: humsun ، لطف اله ، usatravel ، f.shafeei ، Amir.AA ، arminbhz ، farrokh33 ، matin86 ، j.modarres
امسال گمونم با احتیاط تر بخان عمل کنن و هر دوره فکر نکنم بیشتر از ۱۰۰۰ تا اعلام کنن تا حجم نفراتو کم کنن تو سفارت خونها و هم بررسی هاشون راحتتر انجام بشه واسه کلیر کردن.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ho_tasha ، usatravel ، f.shafeei ، arminbhz ، humsun ، j.modarres
منم ٢٠١۶ ای هستم با کیس --8 بیصبرانه منتظر اعلام سری اول کارنتی ها. برای همه بچه ها آرزوی ویزای یکضرب میکنم;-) .و امیدوارم بچه های ٢٠١۵ که به مصاحبه نرسیدن توی ٢٠١٧ با یه شانس خیلییییی بالا برنده بشن :-)
تشکر کنندگان: humsun ، hassan8ir ، usatravel ، Mahboy ، لطف اله ، matin86 ، j.modarres
سلام دوستان
من نیز برنده لاتاری ۲۰۱۶ هستم.ایا تمامی کسی نامبرهای که در سری اول اعلام می شوند در اکتبر می روند مصاحبه اگه به موقع فرم ۲۶۰ را تکمیل کرده باشند؟
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: humsun ، sepideh81 ، j.modarres
سلام
من هم برای اینکه از قافله 2016 عقب نمونم برای دوستان برنده امسال آرزوی موفقیت میکنم .
تشکر کنندگان: لطف اله ، sepideh1234 ، USIMMIGRANT ، usatravel ، Rira_1982 ، j.modarres
(2015-08-02 ساعت 21:00)Joje mohajer نوشته:  سلام دوستان
من نیز برنده لاتاری ۲۰۱۶ هستم.ایا تمامی کسی نامبرهای که در سری اول اعلام می شوند در اکتبر می روند مصاحبه اگه به موقع فرم ۲۶۰ را تکمیل کرده باشند؟

اگه فرمهارو تو می پر کرده باشن اکتبر میرن، البته بازم نمیشه گفت قطعیه یا نه
تشکر کنندگان: لطف اله ، j.modarres
(2015-08-03 ساعت 00:27)babisondes نوشته:  
(2015-08-02 ساعت 21:00)Joje mohajer نوشته:  سلام دوستان

اگه فرمهارو تو می پر کرده باشن اکتبر میرن، البته بازم نمیشه گفت قطعیه یا نه

ممنون
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: babisondes ، لطف اله
سلام به همگی
ایا این درست است که ۲ هفته اخر اگوست شروع به اعلام میکنند ؟ من امروز ویزا بولتن رو دیدم ولی چیزی شبیه جدول صفحه ۱ ندیدم !
لطفا اگر اشتباه میکنم تصحیح کنید و اگر هم شروع کردند به اعلام کردند به همه اطلاع بدهیم.

متشکر
تشکر کنندگان: لطف اله ، j.modarres
(2015-08-03 ساعت 15:12)sepehr007 نوشته:  سلام به همگی
ایا این درست است که ۲ هفته اخر اگوست شروع به اعلام میکنند ؟ من امروز ویزا بولتن رو دیدم ولی چیزی شبیه جدول صفحه ۱ ندیدم !
لطفا اگر اشتباه میکنم تصحیح کنید و اگر هم شروع کردند به اعلام کردند به همه اطلاع بدهیم.

متشکر

سلام دوست عزيز هفته دوم هر ماه ميلادي اعلام مي كنند
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان: sepehr007 ، farrokh33 ، لطف اله ، j.modarres ، ahmad120

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان