کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
بچه ها مرسی از راهنمائی هاتون . دم همتون گرم

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Vancouverite ، j.modarres
ممنون از همه دوستان برای راهنماییها و دلگرمی های ارزنده...امیدوارم همه موفق باشید.
تشکر کنندگان: لطف اله ، Rira_1982 ، farrokh33 ، j.modarres
بچه ها امروز کامینگ سون را زدند
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: farrokh33 ، j.modarres
سلام دوستان کسی اطلاع داره هر سفارتخونه چند تا مصاحبه در ماه انجام میده؟ و حداکثر می تونه چند تا ویزا صادر کنه؟
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
سلام دوستان، با تشکر فراوان از همه دوستان قدیم که تو این راه پر استرس مارو تنها نمیذارن
ی سوال دارم اینکه بعد از کارنت شدن چقد طول میکشه نامه دوم جایگزین بشه؟
(2015-08-05 ساعت 13:47)simsim2016 نوشته:  سلام دوستان، با تشکر فراوان از همه دوستان قدیم که تو این راه پر استرس مارو تنها نمیذارن

سلام
دوستان ميگن كه بين يك هفته تا يك ماه طول ميكشه، البته اگر به موقع فرم هارو ارسال كرده باشيد.
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: farrokh33 ، simsim2016 ، j.modarres ، aminooo
(2015-08-05 ساعت 15:27)Rira_1982 نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 13:47)simsim2016 نوشته:  سلام دوستان، با تشکر فراوان از همه دوستان قدیم که تو این راه پر استرس مارو تنها نمیذارن

سلام
دوستان ميگن كه بين يك هفته تا يك ماه طول ميكشه، البته اگر به موقع فرم هارو ارسال كرده باشيد.
معمولا بعد یک هفته جایگزین میشه ولی امکانش هست تا ۳ هفته طول بکشه . نامه ما بعد ۲۰ روز اومد .
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: farrokh33 ، لطف اله ، simsim2016 ، j.modarres
دوستان عزيز سلام و شب به خير. من از برنده هاي ٢٠١٥ هستم كه هنوز در كليرنس به سر مي برم. بعضي از شما دوستان من رو مي شناسيد چون در تاپيك كليرنس ٢٠١٥ با هم آشنا شديم. وظيفه دونستم در ابتدا به همه شما عزيزان برنده شدنتون رو تبريك بگم و از همين ابتداي كار براتون آرزو كنم كه زود كارنت بشيد، زود بريد مصاحبه، كليرنس نخوريد و خيلي زود ويزاتون رو دريافت كنيد. براتون بهترين ها رو آرزو مي كنم. موفق باشيد.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-06 ساعت 02:05)1362amin1362 نوشته:  دوستان عزيز سلام و شب به خير. من از برنده هاي ٢٠١٥ هستم كه هنوز در كليرنس به سر مي برم. بعضي از شما دوستان من رو مي شناسيد چون در تاپيك كليرنس ٢٠١٥ با هم آشنا شديم. وظيفه دونستم در ابتدا به همه شما عزيزان برنده شدنتون رو تبريك بگم و از همين ابتداي كار براتون آرزو كنم كه زود كارنت بشيد، زود بريد مصاحبه، كليرنس نخوريد و خيلي زود ويزاتون رو دريافت كنيد. براتون بهترين ها رو آرزو مي كنم. موفق باشيد.

ازحسن نیتتون ممنونیم.ماهم امیدواریم شمازودزودکلیرشین.درپناه خدا.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
(2015-08-06 ساعت 02:05)1362amin1362 نوشته:  دوستان عزيز سلام و شب به خير. من از برنده هاي ٢٠١٥ هستم كه هنوز در كليرنس به سر مي برم. بعضي از شما دوستان من رو مي شناسيد چون در تاپيك كليرنس ٢٠١٥ با هم آشنا شديم. وظيفه دونستم در ابتدا به همه شما عزيزان برنده شدنتون رو تبريك بگم و از همين ابتداي كار براتون آرزو كنم كه زود كارنت بشيد، زود بريد مصاحبه، كليرنس نخوريد و خيلي زود ويزاتون رو دريافت كنيد. براتون بهترين ها رو آرزو مي كنم. موفق باشيد.

آقا امین ممنون از صحبتاتون ...امیدوارم تا چند روزآینده خبر کلیر شدنتونا رو صفحه مانیتورشاهدباشیم ....فقط خواهشا ما را تنها نذارید چون ما هنوز تجربه ای کسب نکردیم ...براتون بهترین ها را خداوند بزرگ خواستارم ...موفق باشید
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: farrokh33 ، lighthouse ، hilda60 ، asal1372 ، j.modarres
سلام ،
بولتن ویزا حدودا کی اعلام میشه؟
سلام به تمامی دوستان 2016 منم به نوبه خودم برنده شدنتون رو تبریک میگم
همسر من هم الان در دوران کلیرنس به سر میبره....... امیدوارم هیچ کدومتون وارد این مرحله نشید
از اردیبهشت ماه که نتایج اعلام میشه تا روز مصاحبه یک طرف. از روز مصاحبه تا گرفتن ویزا یک طرف..
ولی در کل پروسه لاتاری یعنی صبور بودن در حد خیلی بالا
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
دعا کنید همسر منم تا قبل از تموم شدن مرداد و شهریور امسال ویزای یو اس بخوره تو پاسش
Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: arminbhz ، farrokh33 ، lighthouse ، sepideh1234 ، mfarazz ، matin86 ، Amir.AA ، Rira_1982 ، mehr44 ، simsim2016 ، ho_tasha ، asal1372 ، j.modarres
(2015-08-06 ساعت 23:15)Pooya_fe@yahoo.com نوشته:  سلام ،
بولتن ویزا حدودا کی اعلام میشه؟
سلام دوست عزیز احتمالا دوشنبه 10 اگست .شاد باشید
تشکر کنندگان: lighthouse ، Rira_1982 ، j.modarres
سلام
دوستان يك كلمه قشنگ در سايت بولتن ويزا درج شده
Coming soon
موفق باشيد
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، lighthouse ، ho_tasha ، j.modarres
(2015-08-07 ساعت 10:00)Afsaneh5388 نوشته:  سلام
دوستان يك كلمه قشنگ در سايت بولتن ويزا درج شده
Coming soon