کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
با انتشار بولتن سپتامبر 2015 اولین سری از شماره های 2016 برای ماه اکتبر کارنت خواهند شد. پس از آن هر ماه سری جدید شماره ها اعلام می شود. مباحث مربوط به بولتن و کارنت شدن را در این تاپیک دنبال کنید.
ارسال های غیرمرتبط با عنوان حذف خواهند شد.
KCCکی سی سی (Kentucky Consular Center )کیس های برندگان را برای بررسی و مصاحبه با توجه به ترتیب شماره آنها در سایت بـــــــــــــولـــــتــــــــن ویــــــــــــــــــزا هفته دوم هر ماه میلادی(برای چک کردن کارنتی های هر ماه روی لینکی که حاوی نام آن ماه میلادی است و سال جاری میلادی کلیک کنید) اعلام می نماید که اصطلاحا به این موضوع کارنت شدن می گویند. مثلا در جدول مربوط به DV - Lottory که اسامی قاره ها در آن موجود است، جلوی هر قاره عددی نوشته شده است، که اگر کیس نامبر شما زیر عدد اعلام شده باشد بزودی برای شما نامه دعوت به مصاحبه معروف به نامه دوم که حاوی زمان و مکان مصاحبه شماست، در سایت دی وی لاتـــــــــــــاری یعنی همان سایتی که برنده شدنتان در ان چک کردید جایگزین نامه برنده شدنتون (معروف به نامه اول) خواهد شد، که البته اگر شما فرم هایتان را دیر برای کی سی سی فرستاده باشید ممکن است دیرتر از کیس نامبرهایی که به کیس نامبر شما نزدیکند به مصاحبه دعوت شوید. از وقتی کارنت میشوید بین ۱ هفته تا ۱ ماه زمان میبره که این ارسال نامه دوم اتفاق بیفته، پس اگر نامه دوم شما دیر روی سایت آمد نگران نباشید. همه کسانی که کارنت میشوند اگر فرم های خود را برای کی سی سی بفرستند نامه دوم (نامه حاوی مکان و زمان مصاحبه) را دریافت خواهند کرد و به مصاحبه دعوت خواهند شد. دوستانی که کارنت شدند به دنبال گرفتن وقت از دکتر معتمد سفارت، بلیط رفت و برگشت، نامه تمکن مالی از بانک و یا تهیه مدارک لازم برای اسپانسر و همینطور کارت زرد واکسیناسیون ( اگر از قبل کارت رو نگرفتید) و مـــــــــــــــدارک لازم برای ارائه در روز مصاحبه (مدارک و ترجمه هایشان) باشند. دوستان، پروسه لاتاری زمانبر هست (بین ۶ تا 18 ماه از زمان اعلام نتایج در ماه می) و به کیس نامبرتون هم بستگی داره، هر چی بیشتر باشه، دیرتر به مصاحبه خواهید رفت. همین طور اگر شما کیس نامبر پایینی داشته باشید ولی فرم ها را دیر بفرستید، با این که کارنت شدید، ممکنه دیرتر براتون زمان مصاحبه بیاد....پس بدون نگرانی به دنبال انجام سایر کارها و آموزش زبان باشید.
** مصاحبه در ۳ سفارت آنکارا، ابوظبی و ایروان به زبان فارسی می باشد.
آخرین نکته: دوستانی که در سفارت آنکارا مصاحبه میشوند، باید 15 روز قبل از مصاحبه ترجمه مدارکشون رو برای این سفارت پست کنند.

در عکس زیر از سال 2005 تا 2015 را به طور کامل روند کارنتی ها را ملاحضه میکنید و سال 2016 نیز به این لیست اضافه میگردد

[عکس: new-2.jpg]

دوستان عزیز چند کلامی دوستانه با شما ...
خواهشی که از تمام دوستان داریم این است که به زندگی خود ادامه دهند و فقط و فقط زبان بخوانند . نه از کارشون استفا بدن و نه چیزی بفروشن . تا پایان راه خیلی مانده اما به امید خدای بزرگ همه ی شما ویزا میگیرید .

دوستان سری جدید ویزا بولتن اعلام شد و تمامی کیس های آسیا کارنت شدند

بولتن ویزا و کارنتی های برندگان 2015

این پست به مراتب توسط مدیران آپدیت میگردد
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

خیر مقدم عرض میکنم خدمت دوستان جدید
ایشالا این پروسه پر استرس به خوبی طی بشه ،اولین تاپیک پر استرسو کم کم استارت بزنین Big Grin
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
با سلام و عرض احترام به تمامی مدیران و دیگر عزیزانی در این سایت وقت میذارند و بدون چشم داشت خاصی اعضا رو راهنمایی می کنند و تبریک به تمامی برندگان 2016 و ویزا گرفته های 2015
دوستان جدید که در آینده به انتظار مصاحبه میان تو این تاپیک؛ حتما در نظر داشته باشید که پروسه لاتاری در عین اینکه یکی از سریعترین و بهترین راههای مهاجرت بحساب میاد بازم فراز و نشیب، کش و قوس، و حتی نقایص و مشکلات خودشو داره. پیشنهاد من بعنوان کسی که این راه رو رفته اینه که در وهله اول هیچ چیز رو قطعی ندونید و با هر شماره و شرایطی که دارید خودتون رو صاحب ویزا یا نا امید و بدون ویزا نبینید، چون خیلی از دوستان ممکنه با داشتن شماره پایین و بیوگرافی ساده بازهم از قطار جا بمونند، از طرفی دیگر هم با شرایطی که تو کارنتی های امسال بوجود اومد ممکنه دوستانی که شماره های بالا دارند کلا نا امید شن، پس بدون استرس و نگرانی روال طبیعی زندگیتونو داشته باشید و بیشتر از همه بچسبید به زبان و تحقیق درمورد شرایط زندگانی در آمریکا. چرا که خدارو شکر هرسال اشکالات این پروسه داره کمتر میشه و ما امسال مثل 2014 دیگه شاهد نقص فنی طولانی و مراحل اداری بی پایان و تحویل گذرنامه سفید به دفتر پستی نبودیم، و با توجه به تعداد قبولی های 2016 شاهد کارنت نشدن و حذف بین راهی از گردونه نخواهیم بود.
پس با امید و آمادگی کامل برای شروع زندگی آگاهانه در آمریکا، انشاءاله از دوماه دیگه چرخ مصاحبه های امسال رو به حرکت درمیاریم و وارد خاک "اونور دنیا" می شیم.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
آقا بیاین اولین عدد کارنتی 2016 رو حدس بزنیم . بنظر من امسال جوری برنامه ریزی میکنن که روی همین عدد 2015 یعنی 7650 ببندند ولی بجای 2 ماه آخر 3 ماه رو فیکس میزارن تا فرصت برای کلیر کردن داشته باشن . من فکر میکنم از 3500 شروع میکنن به کارنت کردن.

sent from phone.
تشکر کنندگان: usatravel ، لطف اله ، ben123 ، lighthouse ، j.modarres
(2015-07-28 ساعت 15:10)trad3r نوشته:  آقا بیاین اولین عدد کارنتی ۲۰۱۶ رو حدس بزنیم . بنظر من امسال جوری برنامه ریزی میکنن که روی همین عدد ۲۰۱۵ یعنی 7650 ببندند ولی بجای ۲ ماه آخر ۳ ماه رو فیکس میزارن تا فرصت برای کلیر کردن داشته باشن . من فکر میکنم از 3500 شروع میکنن به کارنت کردن.

sent from phone.

Cool دوست عزيز خيلي سرعتت بالاس ولي اميدوارم روند خوب باشه و شاهد نرسيدن ويزا نباشيم. حدس من حدود 1800 هست.Wink
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان: usatravel ، ben123 ، lighthouse ، j.modarres
اگه جدول چند سال اخیر رو مرور کنیم هیچ روند منطقی نمیشه پیدا کرد برای اعلام شماره ها . بنظرم علت تمام این سعی و خطاها اینه که KCC نمیدونسته آخر کار چقدر زمان نیاز هست برای بررسی کلیرنسهای باقیمونده . برای سال 2015 اومدند 2 ماه آخر رو گداشتن واسه اینکار . بنظرم برای 2016 این حاشیه امنیت رو 3 ماه میکنن . پس باید با عدد بزرگتری شروع کنند . این نظر منه البته

sent from phone.
تشکر کنندگان: ALIREZA_DEN ، لطف اله ، ben123 ، arminbhz ، lighthouse ، matin86 ، j.modarres ، lotfe.kh
حدس منم 1750 . امیدوارم هر چی به صلاح هممون هست پیش بیاد
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
تشکر کنندگان: ALIREZA_DEN ، ben123 ، lighthouse ، j.modarres
(2015-07-28 ساعت 15:42)usatravel نوشته:  حدس منم 1750 . امیدوارم هر چی به صلاح هممون هست پیش بیاد

حدس من اینه که با اینکه روند مشخصی نداره کارنت ها ولی تتعداد قبولی های اسیا با سال 2013 خیلی شبیه هستش تعداد قبولی در 2013 در ایران حدود 6000 نفر بوده و امسال 4502 نفر پس فکر می کنم چیزی شبیه 2013 باشه هرچند پراکندگی شماره ها نسبت به 2013 به نظر کمتره
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
تشکر کنندگان: ALIREZA_DEN ، ben123 ، lighthouse ، j.modarres ، tamana2016
بچه ها حدس من2000 هستش ...

بچه ها امضاهاتونا کامل کنید تا شماره کیستون معلوم بشه ....امیدوارم همتون تو این پروسه موفق باشید
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: ALIREZA_DEN ، usatravel ، ben123 ، arminbhz ، lighthouse ، asal1372 ، j.modarres
سلام عذر میخوام میشه یکی این کارنت شدن را توضیح بده یعنی چی من درست متوجه نمیشم؟
یعنی وقتی کارنت میشی فرمی که ارسال کردی ایرادی نداشته یا تازه میخوان شروع کنن به بررسی؟
ممنون
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
تشکر کنندگان: j.modarres ، Aliasghar.Abbasi
دوستان این که همه منتظرن ببینن امسال وضعیت کارنتی ها به چه صورت پیش میره و ازین جهت استرس دارن غیر قابل انکاره، اما خواهش میکنم الکی تاپیک رو شلوغ نکنید و با حدس زدن های بدون سند و منطق، به بقیه استرس ندید. جناب مدیر این تاپیک رو واسه این گذاشتن که هر ماه که سری جدید شماره ها اعلام میشه، مباحث مربوط به بولتن و کارنت شدن رو در این تاپیک دنبال کنیم. یه خواهش از تک تکتون دارم و اونم اینه که انقد به بقیه استرس ندید و بذارید همه چی روال عادی خودش رو طی کنه. بیاید زندگیمون رو توی این مدت وقف گمانه زنی در این خصوص نکنیم. توی این مدت علاوه بر این که به زندگی و کارمون طبق روال قبل ادامه میدیم، بهترین کار میتونه انجام کارای مربوط به واکسیناسیون، آماده کردن مدارک واسه ترجمه، کسب مهارت برای ادامه زندگی در امریکا، کسب اطلاعات راجع به ایالت های مختلف امریکا و از همه مهمتر تقویت زبان انگلیسی باشه. صبور بودن و داشتن امید مهمترین فاکتورهای اخلاقی توی این راه هستش. توی انجام هیچ کاری عجله نکنیم، پل های پشت سر رو خراب نکنیم، به لاتاری بعنوان اولین و آخرین شانس زندگیمون نگاه نکنیم و توی تمام مراحل صداقت پیشه کنیم.
امیدوارم تک تکمون ویزامون رو بگیریم و توی مراحل بعدی زندگیمون موفق باشیم.
ممنون از همه دوستان
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
سلام به همه دوستان جدید.منم شروع کردم به خوندن زبان بطورجدی.فرزندانم هم چون باید تافل بدن که برن کالج معلم خصوصی گرفتم که زبان بخونن که اونجا معطل زبان نباشیم.راستش بنظر من خیلی بده که بریم اونجادنبال کلاس زبان ویادگیری زبان .بنظرم مثل اکسیژن برامون لازمه که بایه حدمعقولی اززبان بریم ونگیم که اونجادرمحیط یادمیگیریم .اینقدر اونجا کارهای مختلف داریم که دیگه کلاس زبان توش گمه.موفق باشید.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: arminbhz ، لطف اله ، Amir.AA ، ho_tasha ، ed2008 ، Mahboy ، ben123 ، matin86 ، asal1372 ، j.modarres ، AbbasHTC
(2015-07-28 ساعت 21:46)kian_parsi نوشته:  سلام عذر میخوام میشه یکی این کارنت شدن را توضیح بده یعنی چی من درست متوجه نمیشم؟
یعنی وقتی کارنت میشی فرمی که ارسال کردی ایرادی نداشته یا تازه میخوان شروع کنن به بررسی؟
ممنون

سلام.کارنت شدن یعنی به زودی نامه دوم جانشین نامه اول میشه وتاریخ ومکان مصاحبه رابه شما اعلام میکنند.بررسیها زمان مصاحبه انجام میشه .موفق باشید.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: arminbhz ، ed2008 ، Mahboy ، mehr22 ، sepehr007 ، j.modarres ، hesam.sd ، sababiba11 ، alirezafarhang81
دوستان عزیز 2016 گل . لطفا پست های اول هر تاپیک را بخونید و سپس سوالی بپرسید Big Grin آخه بعضی از دوستان نمیخونن پست اول بعد یوهو میان یه سوال میپرسن که قبلا اونجا کامل گفته شده .
ممنون از همه شما
آرزوی موفقیت برای همه شما
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

سلام
دوستان کارنت شدن 2016 از چند سپتامبر شروع میشه ؟اگر هفته دوم باشه یعنی از 14 سپتامبر درسته؟
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان: j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان