کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و مکان مصاحبه
(2015-10-13 ساعت 22:52)panizrm نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 21:24)rockstar68 نوشته:  سلام دوستان . بنده تاریخ مصاحبه ام مشخص شده. هفته اول نوامبر در ابوظبی ولی نمیتونم توی اون تاریخ در محل مصاحبه حاضر بشم بنابراین میخوام تاریخ مصاحبه را به تعویق بندازم.

خیلی در مورد چگونگی تغییر زمان مصاحبه پرس و جو کردم ولی به جایی نرسیدم. لطفا بفرمایید که به چه آدرسی باید ایمیل بدم و درخواست تغییر زمان مصاحبه کنم . با تشکر.

دوست گرامی
به این آدرس ایمیل بزنیدkccdv@state.gov موفق باشید

ممنون از پاسختون دوست عزیز.
مطمئن هستید که صرف ایمیل دادن به این آدرس کی سی سی کفایت میکنه؟ چون من از خیلی جاها پرس و جو کردم در این مورد .

چند روز پیش زنگ زدم پاریز تراول جهت مشاوره، یکی از دوستان که ظاهرا اطلاعات چندانی نداشت گفت بعد از مصاحبه باید ایمیل بزنید! و اعلام کنید که متوجه نشدید یا فراموش کردید که سایت دی وی لاتاری رو جهت مشاهده زمان مصاحبه چک کنید و حالا بعد از مصاحبه متوجه شدید و اونها براتون وقت جدید تعیین می کنند! که فکر می کنم کاملا غیر منطقی باشه و فرصت مصاحبه از دست بره.

از یکی از دوستانم که تو آژانس هواپیمایی هست پرسیدم، ایشون این آدرس رو دادند :

https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv

و گفتند اول باید تو این سایت ثبت نام کنید و بعد به این ایمیل، میل بزنید :

esee_contactus+ac+ivcasenumber+en@visaops.net

والا من کاملا گیج شدم Sad
تشکر کنندگان:
(2015-10-13 ساعت 23:18)rockstar68 نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 21:24)rockstar68 نوشته:  سلام دوستان . بنده تاریخ مصاحبه ام مشخص شده. هفته اول نوامبر در ابوظبی ولی نمیتونم توی اون تاریخ در محل مصاحبه حاضر بشم بنابراین میخوام تاریخ مصاحبه را به تعویق بندازم.

خیلی در مورد چگونگی تغییر زمان مصاحبه پرس و جو کردم ولی به جایی نرسیدم. لطفا بفرمایید که به چه آدرسی باید ایمیل بدم و درخواست تغییر زمان مصاحبه کنم . با تشکر.

دوست گرامی

مطمئن هستید که صرف ایمیل دادن به این آدرس کی سی سی کفایت میکنه؟ چون من از خیلی جاها پرس و جو کردم در این مورد .

چند روز پیش زنگ زدم پاریز تراول جهت مشاوره، یکی از دوستان که ظاهرا اطلاعات چندانی نداشت گفت بعد از مصاحبه باید ایمیل بزنید! و اعلام کنید که متوجه نشدید یا فراموش کردید که سایت دی وی لاتاری رو جهت مشاهده زمان مصاحبه چک کنید و حالا بعد از مصاحبه متوجه شدید و اونها براتون وقت جدید تعیین می کنند! که فکر می کنم کاملا غیر منطقی باشه و فرصت مصاحبه از دست بره.

کسی نبود جواب بده؟ Sad
تشکر کنندگان:

دوست گرامی

سلام
دوست عزیز همونطور که گفتید چون سفارت محل مصاحبتون مشخص شده، از این به بعد تمام مکاتبات شما باید با سفارت مربوطه انجام بگیره و در خصوص به تعویق انداختن زمان مصاحبه، باید با ایمیل سفارت مکاتبه کنید. از مکاتباتتون هم حتما پرینت تهیه کنید.
آدرس ایمیل سفارت ابوظبی هم در صفحه نخست تاپیک "سفر به امارات برای مصاحبه" قرار داده شده.
موید باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: rockstar68 ، ALIREZA_DEN
(2015-10-16 ساعت 00:42)amirabas93 نوشته:  

دوست گرامی

سلام
دوست عزیز همونطور که گفتید چون سفارت محل مصاحبتون مشخص شده، از این به بعد تمام مکاتبات شما باید با سفارت مربوطه انجام بگیره و در خصوص به تعویق انداختن زمان مصاحبه، باید با ایمیل سفارت مکاتبه کنید. از مکاتباتتون هم حتما پرینت تهیه کنید.
آدرس ایمیل سفارت ابوظبی هم در صفحه نخست تاپیک "سفر به امارات برای مصاحبه" قرار داده شده.
موید باشید

ممنون دوست عزیز . چه زمان باید درخواستم را برای تغییر زمان مصاحبه ایمیل کنم به آدرس سفارت؟ الان میتونم این کار را انجام بدم؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-16 ساعت 01:01)rockstar68 نوشته:  
(2015-10-16 ساعت 00:42)amirabas93 نوشته:  سلام
موید باشید

ممنون دوست عزیز . چه زمان باید درخواستم را برای تغییر زمان مصاحبه ایمیل کنم به آدرس سفارت؟ الان میتونم این کار را انجام بدم؟

خواهش میکنم. بعد از دریافت نامه دوم و مشخص شدن محل مصاحبه، هر چه سریع تر از طریق ایمیل به سفارت اطلاع بدید تا اون ها هم فرصت برنامه ریزی برای یک بازه زمانی دیگر برای شما داشته باشند.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ho_tasha ، rockstar68
سلام دوستان ، تو رو خدا اگه تونستید در این زمینه راهنماییم کنید، من یک ماه دیگه مصاحبه دارم ایروان ، می‌خوام بندازم عقب، از کدوم وب سایت باید اقدام کنم؟، به کدوم ایمیل؟ من کل وب سایت سفارت و ک سی‌ سی‌ را گشتم قاطی‌ کردم، خیلیییی لطف می‌کنید کمکم کنید. اگه ادرس ذقیق را بدید
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 03:27)Srod نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 02:48)jsh نوشته:  سلام دوستان ، تو رو خدا اگه تونستید در این زمینه راهنماییم کنید، من یک ماه دیگه مصاحبه دارم ایروان ، می‌خوام بندازم عقب، از کدوم وب سایت باید اقدام کنم؟، به کدوم ایمیل؟ من کل وب سایت سفارت و ک سی‌ سی‌ را گشتم قاطی‌ کردم، خیلیییی لطف می‌کنید کمکم کنید. اگه ادرس ذقیق را بدید

دوست عزیز برای نغییر تاریخ مصاحبه باید برای سفارت ایمیل بزنین و با دلیل توضیج بدین که میخواین Reschedule کنین
البته اگر کیستون لاتاری هست به شدت توصیه کردن که این کارو نکنین چون ریسک از دست رفتن شانستون خیلی زیاده با توجه به اینکه اصلا معلوم نیست وقت بعدی که بهتون میدن کی باشه
موفق باشید
خیلی‌ ممنون، جسارتاً دقیقا به چه میل و به چه سابجکتی را می‌شه بهم بگید، من تو وبسیت سفارت ایروان پیدا نمیکنم دقیقا، خیلی‌ ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 03:37)Srod نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 03:33)jsh نوشته:  خیلی‌ ممنون، جسارتاً دقیقا به چه میل و به چه سابجکتی را می‌شه بهم بگید، من تو وبسیت سفارت ایروان پیدا نمیکنم دقیقا، خیلی‌ ممنون میشم

Subject : Reschedule Interview

یادتون باشه تو ایمیل نام، نام خانوادگی و کیس نامبرتون حتما باشه

ی‌شه یه نمونه میل به من بدید، میدونم سر همتون شلوغ اما ممنون میشم یه جواب کامل به من بدید، خیلی‌ خیلی‌ ممنوووون، و این وب سایت مال چیه که توش نوشته باید رجیستر کنم ais.usvisa-info.com
و وقتما تعیین کنم
تشکر کنندگان:
سلام من شماره کیسم 5600 هس، میخاستم بپرسم اگر مکان مصاحبه مو عوض کنم الان ممکنه بعد از کارنت شدن شماره، نامه دومم دیرتر بیاد؟
تشکر کنندگان:
(2015-12-19 ساعت 20:40)fatemeh.h95 نوشته:  سلام من شماره کیسم 5600 هس، میخاستم بپرسم اگر مکان مصاحبه مو عوض کنم الان ممکنه بعد از کارنت شدن شماره، نامه دومم دیرتر بیاد؟
سلام
عرض كردم قبلا ترجيحا اينكارو نكنيد چون معلوم نيست اولا سفارتتون هموني باشه كه خودتون در ابتدا انتخاب كرديد دوما در روند كارتون مطمئنا كمي تاخير ايجاد ميكنه!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: fatemeh.h95
سلام با توجه به اینکه تو فرم ۲۶۰ محل مصاحبه رو آنکارا انتخاب کرده بودم ولی تو نامه دوم محل مصاحبه ابوظبی انتخاب شده. آیا به نظر شما امکان تغیر وجود داره ؟ یا اینکه درخواسته همچین کاری عاقلانه نمیتونه باشه؟ چون من ترکیه زندگی میکنم و رفتن به ابوظبی هزینه بر میشه برام.
تشکر کنندگان:
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز
من خانمم برنده لاتاري هستند و مدرك تحصيلي ايشان كارداني مامايي از دانشگاه آزاد ،،، ميباشد.
آخرين مدرك كارداني مامايي بهمراه ريزنمرات را داريم.
در فرم DS-260 من فقط آخرين مدرك تحصيلي ايشان را نوشتم و ١٢ سال دبيرستان و پيش دانشگاهي را قيد نكردم ، با توجه به اينكه ١٢ سال دبيرستان و پيش دانشگاهي را هم داريم.
حال سوال اين است كه آيا لازم هست به KCC درخواست انلاك كردن فرم جهت ويرايش مدرك تحصيلي بدهيم يا نه؟
سوال دوم كيس نامبر ما ٤٧٠٠ ميباشد و به احتمال زياد در اسفندماه دعوت ميشيم واسه مصاحبه انكارا ، ميخاستم بپرسم امكان اين هست كه سفارت را تغيير بدهيم به ابوظبي؟ و اگر اين كار را كرديم باعث تاخير در مصاحبه خواهد شد؟
ممنون ميشم چنانچه منو راهنمايي كنيد
شماره كيس 2017AS47xx
تاريخ رويت قبولي  5 May
تاريخ ارسال فرم 11 may
تعداد ٤ نفر.  انكارا را تغيير دادم به ابوظبي

پي هر رنج باشد عاقبت گنج
نميگردد ميسر گنج بي رنج
Smile
تشکر کنندگان: storagemeter
سلام

من با کیس نامبر ۷۱۰۰ در تاریخ ۲۲ جون در ابوضبی مصاحبه داشتم. چون الان در آلمان دانشجوی ارشد هستم از طریق سفارت فرانکفرت برای تغییر محل مصاحبه اقدام کردم. سفارت فرانکفرت در May 6th از سفارت ابوظبی درخواست انتقال کرد ، و دو بار درخواست پیگیری در May 31st و June 24th به ابوظبی داد. اما هنوز مدارک من به دستشون نرسیده و موعد مصاحبه من گذشته. آیا اطلاع دارید بجز فرم پیگیری که در وبسایت ابوظبی هست دیگه از چه طریقی میتونم وضعیت کیسم رو پیگیری کنم؟ یا بهش سرعت بدم؟ تجربه مشابه ای یا اطلاعاتی اگه دارید ممنون میشم در اختیارم بذارین.
تشکر کنندگان:
سلام،
اطلاع دارید که ایرانیان ساکن ایران باید از سفارتخانه های ارمنستان،انکارا و ابوظبی وقت برای مصاحبه برای ویزای مهاجرت بگیرند.

سوالم اینه که ایا سفارتهای امریکا تو کانادا برای ایرانیای ساکن کانادا وقت مصاحبه برای صدور ویزای مهاجرتی میذاره؟ یعنی ایا امکان داره که بجای سفر به یکی از شهرهای ارمنستان،انکارا و ابوظبی در کانادا مصاحبه رو انجام بدیم؟
تشکر کنندگان:

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سرانجام برنامه لاتاری 2016 با تمام اتفاقات خوب و بدش به پایان رسید .

به تمام دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند تبریک عرض میکنیم و خدمت دوستان عزیزی هم که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدن پیشنهاد میکنیم که تسلیم نشن و از راههای دیگر برای رسیدن به هدف استفاده کنند .

تاپیکهای 2016 بسته خواهد شد .برندگان 2017 میتوانند از تاپیکهای DV-2017 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند و دوستانی که میخوان برای برنامه لاتاری 2018 ثبت نام کنند میتوانند از تاپیکهای DV-2018 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند .

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان