کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام

هزینه هتل خوب و نزدیک به سفارت حدودا چقدر هست؟
شماره کیس: 2016AS00004xxx
سفارت آنکارا => ابوظبی
تعداد 1 نفر

تشکر کنندگان:
(2015-09-10 ساعت 14:51)ho_tasha نوشته:  با سلام به دوستان عزیز
نمیدونستم این مطلب رو کجا بزرام اگر جای اشتباهی هست معذرت میخوام.
ببنید من امروز نامه بانک رو گرفتم نامه بانک پاسارگاد به این شکل هستش
امیدوارم موفق باشید
[عکس: bvxp0b43n073_t.jpg]

Account Balance Certificate Sample.pdf - ۳.۸ MB
من از بانك پارسيان گرفتم تقريباً فرمتش همينه با مهر برجسته انگليسي برگي ٦٢٠٠ كارمزد گرفت.
تشکر کنندگان: Aliasghar.Abbasi ، marysa ، ho_tasha
(2015-09-11 ساعت 11:21)m_kh نوشته:  
امیدوارم موفق باشید

من از بانك پارسيان گرفتم تقريباً فرمتش همينه با مهر برجسته انگليسي برگي ٦٢٠٠ كارمزد گرفت.
دوستان یک سوال، اصل نامه تمکن رو میذارم تو پاکت و ارسال میکنیم؟
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
تشکر کنندگان:
(2015-09-11 ساعت 22:08)masoud1362 نوشته:  
امیدوارم موفق باشید

دوستان یک سوال، اصل نامه تمکن رو میذارم تو پاکت و ارسال میکنیم؟
با سلام اقا مسعود عزیز و نازنین
بله دوست عزیز نامه تمکن هم همراه نامه های دیگه و مدارک ارسال میشه البته اصلش
ولی اگر شما 2نفر هستین زمانی که نامه تمکن میگیرید 3 نسخه تهیه کنید چون در مورد مدارک زمانی که شما مطالعه کنید نوشته برای هر نفر. مهم هست که به نام نفر اصلی باشه 2 نسخه اصل رو در پاکت گذاشته و ارسال کنید و یک نسخه اصل دیگرو با خودت روز مصاحبه همراه داشته باشین.
موفق باشین
دلیل این امر که میگم به نام شخص برنده باشه چون میتونن که از نامه تمکن شما داخل پرونده همراه شما استفاده کنن و مشکلی نداره
اینو از این جهت مطمئن هستم که یکی از دوستانم که برنده شده بود فقط به نام خودش نامه گرفته بود ولی با تعداد نسخ مرتبط با اعضای خانواده و اونها در پرونده دیگر همراهان گذاشته بودن و مشکلی به وجود نیومده بود اما مهمترین مطلب این هست که نسبت به فقر باید رعایت بشه مثلاً اگر برای هر فرد 15 هزار تا هست میتونید کلاً 30 هزار تا در حساب برنده باشه به دین شکل مشکلی نداره.
پیروز و موفق باشینو
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,481)
تشکر کنندگان:
(2015-09-10 ساعت 20:29)Aliasghar.Abbasi نوشته:  سلام

با سلاکم مدوست عزیز و گرامی به خیلی آیتم ها مربوط میشه
بهترین هم این هست که شما شروع به تحقیق و تماس گرفتن و استفاده از سایت های مرتبط کنید.
اینجا نظر هر کسی از خوب بودن در مورد هتل متفاوت هستش من یه نظری دارم دوستان خوب دیگر یه نظر دیگر شما ببنید چی مد نظرتون هست و اون وقت بر اساس معیاراتون شروع به تحقیق کنید مطمئن باشید پیدا میکنید.
اول از همه هم باید وقت دکتر رو فیکس کنید بر اساس روز مصاحبه و نعطیلات سفارت و ترکیه زمانی که تایید گرفتین بلیط پرواز و سپس هتل
موفق باشید.
من کلی گفتم چون شما هم کلی پرسیده بودین.

امیدوارم موفق باشید

میشه در صورت امکان نامه پارسیان رو هم قرار بدین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن ببین که چگونه است تا بتونیم به هم دیگر بهتر کمک کنیم
با تشکر
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,481)
تشکر کنندگان: Aliasghar.Abbasi
(2015-09-11 ساعت 22:16)ho_tasha نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 20:29)Aliasghar.Abbasi نوشته:  سلام

با سلاکم مدوست عزیز و گرامی به خیلی آیتم ها مربوط میشه
بهترین هم این هست که شما شروع به تحقیق و تماس گرفتن و استفاده از سایت های مرتبط کنید.
اینجا نظر هر کسی از خوب بودن در مورد هتل متفاوت هستش من یه نظری دارم دوستان خوب دیگر یه نظر دیگر شما ببنید چی مد نظرتون هست و اون وقت بر اساس معیاراتون شروع به تحقیق کنید مطمئن باشید پیدا میکنید.
اول از همه هم باید وقت دکتر رو فیکس کنید بر اساس روز مصاحبه و نعطیلات سفارت و ترکیه زمانی که تایید گرفتین بلیط پرواز و سپس هتل
موفق باشید.
من کلی گفتم چون شما هم کلی پرسیده بودین.

ممنون، من از اون بابت مبیخوام هزینه حدودی بدونم میانگین که بدونم چقدر پول نقد همرام ببرم
هتل ترجیحا نزدیک به سفارت میخوام

امیدوارم موفق باشید

میشه در صورت امکان نامه پارسیان رو هم قرار بدین تا دوستان دیگه هم استفاده کنن ببین که چگونه است تا بتونیم به هم دیگر بهتر کمک کنیم
با تشکر
شماره کیس: 2016AS00004xxx
سفارت آنکارا => ابوظبی
تعداد 1 نفر

تشکر کنندگان:
سلام دوستان الان همراهم نيست انشالله عصري براتون قرار ميدم تو همين صفحه .
تشکر کنندگان:
سلام
من مدارکمو با پست آرامکس فرستادم و امروز deliver to ELCILIK KASE رو زد.تو پستای 2015 هم دیدم که همینو زده بودن و این به معنی رسیدن به اسناد به سفارته.می خواستم فقط مطمئن شم که درسته؟!ببخشید اگه سوال تکراریه.یه بخشی از این سوال پرسیدنا مال استرسه Smile اینجا که جواب می گیرم حالم بهتر میشه
شماره کیس : **4
تعداد افراد : ۱
کنسولگری : آنکارا
تاریخ مصاحبه : ۱ oct
دریافت ویزا :3 OCT
تشکر کنندگان: Siamak
(2015-09-12 ساعت 11:45)راحیل2016 نوشته:  سلام
من مدارکمو با پست آرامکس فرستادم و امروز deliver to ELCILIK KASE رو زد.تو پستای ۲۰۱۵ هم دیدم که همینو زده بودن و این به معنی رسیدن به اسناد به سفارته.می خواستم فقط مطمئن شم که درسته؟!ببخشید اگه سوال تکراریه.یه بخشی از این سوال پرسیدنا مال استرسه Smile اینجا که جواب می گیرم حالم بهتر میشه
با سلام دوست عزیز
به سلامتی خوبه که رسیده و در 2015 هم دیدن که معنیش این هست خوب هست دیگه البته ببنید به که تحویل گیرنده کی هست
مهمد اسم کسی هست که مینویسه
ولی من تا الان ندیدم کسی رو تو 2016 ها که با آرامکس فرستاده باشه من و چند تن از دوستان دیگه با DHL فرستادیم.
حالا باید دوستان با تجربه 2015 و قبل تر پاسخ بدن.
موفق باشید ان شاالله با انرژی برای مصاحبه
سفرنامه
تشکر کنندگان: راحیل2016 ، Siamak
(2015-09-12 ساعت 12:34)ho_tasha نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 11:45)راحیل۲۰۱۶ نوشته:  سلام
من مدارکمو با پست آرامکس فرستادم و امروز deliver to ELCILIK KASE رو زد.تو پستای ۲۰۱۵ هم دیدم که همینو زده بودن و این به معنی رسیدن به اسناد به سفارته.می خواستم فقط مطمئن شم که درسته؟!ببخشید اگه سوال تکراریه.یه بخشی از این سوال پرسیدنا مال استرسه Smile اینجا که جواب می گیرم حالم بهتر میشه
با سلام دوست عزیز
به سلامتی خوبه که رسیده و در ۲۰۱۵ هم دیدن که معنیش این هست خوب هست دیگه البته ببنید به که تحویل گیرنده کی هست
مهمد اسم کسی هست که مینویسه
ولی من تا الان ندیدم کسی رو تو ۲۰۱۶ ها که با آرامکس فرستاده باشه من و چند تن از دوستان دیگه با DHL فرستادیم.
حالا باید دوستان با تجربه ۲۰۱۵ و قبل تر پاسخ بدن.
موفق باشید ان شاالله با انرژی برای مصاحبه
من امروز گواهی تمکن رو گرفتم و فردا مدارک رو با TNT یا DHL پست میکنم. همون که زده Deliver شده یعنی که رسیده. با خیال راحت خودتون رو آماده مصاحبه کنید. موفق باشید
تشکر کنندگان: راحیل2016 ، Siamak
دوستان و کسانی که فرمودن با آرامکس یا TNT ارسال کردن. من تماس گرفتم و TNT میگه اصلا به سفارت نمیفرستیم و آرامکس هم که میگه کلا به دانشگاه ها ارسال داریم. میشه راهنمایی کنید ببینم شماها چجوری ارسال کردید؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-09-12 ساعت 13:32)masoud1362 نوشته:  دوستان و کسانی که فرمودن با آرامکس یا TNT ارسال کردن. من تماس گرفتم و TNT میگه اصلا به سفارت نمیفرستیم و آرامکس هم که میگه کلا به دانشگاه ها ارسال داریم. میشه راهنمایی کنید ببینم شماها چجوری ارسال کردید؟؟؟
با سلام دوست عزیز چه اصراری داری با TNT یا آرامکس بفرستی میتونی بری دفاتر پستی با DHL بفرستی.
ببنید فعلاً حرف اول رو در بسته های پستی که به خوبی و خوشی به مقصد میرسه رو DHL داره میزنه .
نه پولی تو جیب من میره و نه چیزیBig Grin
فقط دارم میگم سری دستمال نمی خواد الکی نبندین.
ان شاالله فدرال اکسپرس هم شعبه میزنه اونوقت وضعیت بهتر میشه.
به نظر من که بهترین کار رو پست ایران انجام داده خدایی دستشون درد نکنه.
اومده با DHL قرار داد بسته به راحتی تحویل میدی به پست و DHL تا مقصد میرسونه از نظر هزینه هم بسیار به صرفه تر حتی با آرامکس و تی ان تی
قیمت یه بسته که خود DHL بفرسته مثلاً 200 هزار تومان ولی از طریق پست بفرستی چون قرارداد دارن 100 تومان واقعاً بصرفه هستش.
فقط اینکه میگه 5 روزه میرسه که اگر شما پیش بینی کرده باشین هیچ مشکلی نخواهد داشت.
پیروز و موفق باشید تا مصاحبه انرژی مثبت
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
سفرنامه
تشکر کنندگان: Amir.AA ، golia
(2015-09-12 ساعت 13:32)masoud1362 نوشته:  دوستان و کسانی که فرمودن با آرامکس یا TNT ارسال کردن. من تماس گرفتم و TNT میگه اصلا به سفارت نمیفرستیم و آرامکس هم که میگه کلا به دانشگاه ها ارسال داریم. میشه راهنمایی کنید ببینم شماها چجوری ارسال کردید؟؟؟

TNT هم به من گفت که بسته برای سفارت نمی فرستیم ولی آرامکس قبول میکنه و مشکلی نداره.من سه شنبه مدارک فرستادم با آرامکس و امروز deliver زد برام تو سایت آرامکس.
شماره کیس : **4
تعداد افراد : ۱
کنسولگری : آنکارا
تاریخ مصاحبه : ۱ oct
دریافت ویزا :3 OCT
تشکر کنندگان:
برای مصاحبه در سفارت ارمنستان چه کارهایی باید انجام داد و وقت آزمایشات را چگونه باید گرفت؟
تشکر کنندگان:
(2015-09-12 ساعت 14:55)mnasrolahei نوشته:  برای مصاحبه در سفارت ارمنستان چه کارهایی باید انجام داد و وقت آزمایشات را چگونه باید گرفت؟
با سلام دوست عزیز بهتر برای مصاحبه ارمنستان ایروان به تاپیک خودش مراجعه کنید اطلعات بسیار خوبی در صفحه نخست قرار داده شده و خیلی زیاد می تونه کمکتون کنه.
موفق باشید
سفرنامه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان