کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
لطفا فقط مباحث مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به ارمنستان را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
در صورتی که اطلاعاتی که نیاز دارید در این تاپیک پیدا نشد مرجع اطلاعات اضافه تاپیک های مشابه سالهای قبل تاپیـــــــــک 2015 و تاپیـــــــــک 2014 و همچنین سفرنامه 2015 و سفرنامه 2014 می باشد. اطلاعات فوق حتما به تمامی سئوالات شما پاسخ خواهد داد. پس حتما قبل از ارائه سئوال تکراری اول تاپیک موجود را مطالعه کنید. بعد در صورت نیاز تاپیک های بالا و علی الخصوص سفرنامه 2015 ای ها را و اگر جواب را پیدا نکردید سئوال خود را در این تاپیک مطرح کنید.

سایت سفارت آمریکا در ایروان
بخش متقاضیان ایرانی

صفحه اعلام کیس نامبرهای کلیر شده

email address: IranIVYerevan@state.gov

نقـــشـــــه ایـــــــــــروان 1

نقـــشـــــه ایـــــــــــروان 2

مطالب زیر از تاپیک 2014 مشابه پست آقای H Pier کپی شده و کپی رایتش با ایشون هست:
-------------------------------------------------------------------
با عرض سلام و ادب.
به مرور که سفرنامه های پارسال و امسال دوستان رو مطالعه میکردم گاها نکاتی رو برمیداشتم که برام مهم بودند و ابتدا سعی کردم اون ها رو در غالب یک فایل برای راهنمایی خودم در بیاورم که طی سفر از آن استفاده کنم اما به نظرم جالب آمد که این مطالب رو روی سایت بگذارم شاید برای کسی مفید باشه و بتونن استفاده کنن.
تمام این مطالب برگرفته از سفرنامه دوستان پارسال و امسال سفر کرده میباشد ( از همه اون ها ممنونم ) فکر کردم که جای این پست در این تاپیک بهتر است. سعی کردم هرچه خلاصه تر مطالب را جمع کنم.

این مطالب شامل 5 قسمت میباشد :
1- فرودگاه امام خمینی 2- فرودگاه ایروان 3- مدیکال 4- مصاحبه در سفارت 5- بعضی از کلمات پرکاربرد ارمنی

1-فرودگاه امام خمینی

اگر می خواهید با آرامش مراحل پرواز خود را طی کنید حداقل دو ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام باشید.

شماتیک سالن فرودگاه امام خمینی(خروجی ها، مسیر گیت های پرواز، موقعیت حدودی بانک ملت و...)

[عکس: 77043347835868984595.jpg]

ورود به فرودگاه :

با نشان دادن پاسپورت و بلیط و عبور اشخاص و وسایل از دستگاه وارد سالنی میشویم که کانترهای پرواز برای تهیه کارت پرواز
در این بخش قرار گرفته اند. به کانتر مربوطه مراجعه کرده و با ارائه پاسپورت و نشان دادن بلیط، کارت پرواز رو دریافت کرده و
در امتداد مسیری که وارد سالن میشویم و تا رسیدن به بازرسی بعدی حرکت میکنیم که به چند تا باجه که به صورت اتاقک است
میرسیم و به نوبت با ارائه مدارک زیر عبور میکنیم :
1- پاسپورت
2- کارت پرواز
3- عوارض خروج که مامور مستقر این قبض رو نگه میدارند

دریافت ارز دولتی :

از فضای کافی شاپ عبور کرده و در انتهای سالن سمت چپ از طریق پله برقی به یک طبقه پایین تر رفته و به سمت راست میرویم
(درست تر اینه که بگم از کنار پله برقی دور زدیم) و شعبه بانک ملت رو اونجا دیدیم.
با نوشتن جمله 300 دلار ارز مسافرتی دریافت شد و درج شماره تلفن همراه و امضاء بر روی حواله و ارائه آن، مبلغ 300 دلار
دریافت میکنیم .

آماده برای پرواز :

پس از آن به سمت گیت مربوطه میرویم . در آن زمان با ارائه مدارک زیر وارد بازرسی نهایی و دقیق تر میشویم :
1- کارت ملی
2- پاسپورت
3- کارت پرواز
و در انتهای سالن به گیت مربوطه میرسیم و منتظر میشویم تا زمانی که اجازه سوار شدن به هواپیما صادر بشه .

2- فرودگاه ایروان :

نقشه شماتیک سالن فرودگاه ایروان :

بعد از خروج از هواپیما وارد سالن اصلی جهت دریافت ویزا میشویم که نقشه شماتیک این سالن به صورت زیر است :

[عکس: 59597914183918059732.jpg]

چنج کردن دلار به درام :

بعد از خروج از هواپیما ابتدا از طریق مسیری که با فلش های آبی تیره مشخص شده به پله برقی میرسید و بعد از پایین رفتن از پله
ها و دنبال کردن فلش های سبز رنگ به قسمتی که مربوط به تبدیل دلار و دریافت درام هست میرسید که همانطور که همه دوستان
توضیح دادن صف مربوط به باجه بلافاصله شلوغ میشه و دستگاه ها بدون مراجعه کننده . بلافاصله پس از قرار دادن دلار در
دستگاه درام رو دریافت میکنید .

دریافت ویزای ارمنستان :

با دنبال کردن فلش بنفش به باجه دریافت ویزا مراجعه میکنیم و ویزا رو دریافت میکنیم .
بعد از پرداخت مبلغ یک برگ ویزا روی پاسپورت شما چسبانده می شه. کلا اگر مراحل دریافت ویزا رو به ترتیب انجام بدید کمتر
از 5 دقیقه کارتون قبل از همه مسافران بدون اطلاع و سر به هوا انجام می شه.

پس از دریافت ویزا :

بعد از دریافت ویزا با دنبال کردن فلش های قرمز رنگ به باجه های کنترل ویزا رهسپار میشویم و پس از اون هم بسیار راحت به
مسیر ادامه میدهید و با برداشتن چمدان ها و یا ... از سالن خارج میشوید .
البته مسیر دقیقا از وسط یک فروشگاه می گذره، رهاش کنید قیمت های این فروشگاه ها معمولا زیاد تر از فروشگاه های داخل شهر
هست. بعد از دریافت وسایل خودتون می تونید به سالن انتظار فرودگاه برید و از اون جا خارج بشید
اونجا پر است از آدمهایی که جایی رو برای اجاره دارند و یا تاکسی هایی که نرخ های بسیار بالایی رو پیشنهاد میدهند .

خرید سیم کارت در فرودگاه ایروان :

از فرودگاه که بیایین بیرون (بعد از تحویل گرفتن بار) قبل از درب خروج، سمت راست، نمایندگی ویوا سل هست، به هر کی بگین
ویوا سل نشونتون میده.
قیمت سیم کارت: 100 درام= 900 تومان
حداقل شارژ: 400 درام= 3600 تومان
هزینه هر دقیقه تماس به تهران با کد فوق: حدود 800 تومان
تماس قیمت مناسب با کد ******** 77009821 به تهران داره . در سطح شهر هم نمایندگی داره. فقط بگین اینترنت را همونجا
فعالش کنه .
هزینه هر 1 مگا بایت اینترنت: 9 تومان
برای استفاده از خدمات اینترنت نامحدود برای 1 روز کامل: #1*7777* هزینه 100 درام روزی
اگر 7 روز در ایروان هستید هر روز باید این کد رو بزنید و 100*7 درام برای 7 روز پرداخت نمایید
برای اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی:#777* و همچنین خط هات لاین: 111
چک کردن باقی مانده موجودی: #122*
داخل شهر هم یکسری دستگاه هست شبیه ای تی ام که به زبان فارسی هم تبدیل میشه و میتونید خیلی راحت با پرداخت پول موبایلتون
را شارژ کنید .

گرفتن تاکسی از فرودگاه :

ممکن است در سالن انتظار کسی منتظر شما باشه، حتی اگر این طور نباشه کار چاق کن هایی هستند که کم و بیش فارسی می دونند
و همه کارت به سینه دارند، مراقب اون ها باشید. اگر می خواهید از اون ها کمک بگیرید کاملا دقیق و بازاری برخورد کنید اون ها
به دنبال این هستند که در قبال خدماتی که به شما می دند پول بیشتری بگیرند که اگر آگاه باشید شما می تونید بازی رو به نفع خودتون
تمام کنید.
1- یک تاکسی فرودگاه بگیرین و 4000 درام بدید. آدرس محلتون را به ارمنی داشته باشین .
2- یک تاکسی متفرقه بگیرید (همونهایی که اونجا پرسه میزنند) و 3000 درام با چانه زنی بدید .
3- کمی تامل کنید تا یک تاکسی گذری بیاد و 2000 درام با چانه زنی بدید .
4- به طبقه بالا فرودگاه برید و با کمی تامل تاکسی که مسافر پیاد میکنه 2000-1500 درام با چانه زنی بدید .
بستگی به حال و حوصله، میزان بار و شرایطتون داره .

3- مدیکال :

بعد از ورود به ساختمان اصلی بیمارستان، صندوق روبه روی شما، عکسبرداری سمت راست و راه پله برای رفتن به طبقه دوم و
اتاق دکتر سمت چپ انتهای راه رو می باشد .
اتاق دکتر در طبق دوم انتهای راهروی سمت راست، اتاق 222 است. توجه کنید شماره اتاق ها به ترتیب نیست .
ساختمان آزمایشگاه خون درست پشت ساختمان اصلی است و برای رسیدن به آن باید ساحتمان اصلی رو دور بزنید .

نقشه شماتیک از بیمارستان :

توجه داشته باشید که طبقه ای که در اصلی بیمارستان هست و شما وارد می شوید به عنوان طبقه اول هست و نه طبقه همکف .
ابتدا برای رفتن به اتاق دکتر با دنبال کردن مسیر فلش های آبی رنگ به سمت پله ها رفته و از مسیر سمت راست برای بالا رفتن
استفاده میکنید و برای رسیدن به طبقه دوم باید دو ردیف پله طی بشه (تصویر زیر) :

[عکس: 36501868629558036966.jpg]

بعد از بالا رفتن از پله ها و دیدن تابلو طبقه دوم از فضای کوچکی که وجود دارد خارج شده و با دنبال کردن فلش های آبی رنگ به
طرف راهروی سمت راست ادامه مسیر میدهید که در این راهرو هم احتمالا کودکان زیادی دیده میشوند و هم کسانی که مسن تر
هستند. به انتهای راهرو میرسید که روبرو یک پنجره و سمت چپ اتاق 222 معروف .

: (EXAMINATION ROOM)

[عکس: 18921467083984893555.jpg]

[عکس: 34339854248094486110.jpg]

اتاق دکتر :

[عکس: 97394429028429662299.jpg]

مدارک لازم جهت ارائه در مدیکال :
1- پاسپورت + کپی
2- سه قطعه عکس 4*3 (پشت نویسی شده با نام و شماره کیس)
3- کیس نامبر
4- کارت واکسیناسیون + کپی
5- نامه دعوت به مصاحبه
6- نامه تست آنتی بادی
7- پرینت ایمیل تعیین وقت برای آزمایشات پزشکی
8- 45000 درام پول نقد بابت هزینه مدیکال

کروکی ساختمان آزمایشگاه :

[عکس: 30365263261179889421.jpg]

4- مصاحبه در سفارت :

برای رفتن به سفارت کافیه به تاکسیها بگید :
oozoomem genam Amerikyan despanatuny

مدارک لازم جهت ارائه :

1- پاسپورت + کپی
2- شناسنامه + ترجمه + کپی
3- کارت ملی + ترجمه + کپی
4- کارت پایان خدمت +ترجمه + کپی
5- مدارک تحصیلی + ترجمه + کپی
6- پرینت نامه بارکد دار قبولی در لاتاری
7- پرینت نامه دوم زمان و مکان مصاحبه
8- تمکن مالی
9- پرینت فرم مشخصات (260) که در سایت پرکردید.
10- پاکت مدیکال
11- عکس 5*5
12- 330 دلار پول نقد به ازای هر نفر که در سفارت پرداخت میشود
13- دونسخه ترجمه از سند ازدواج

5- بعضی از کلمات پرکاربرد ارمنی :

[عکس: 55451113182676029597.jpg]

[عکس: 42368594087701974829.jpg]

آدرس سفارت آمریکا و بیمارستان موراتسان به زبان ارمنی و انگلیسی :

[عکس: 48302474347277785632.jpg]

تلفن تماس خانم لوسی منشی دکتر کریستین : 0037496047333

تهیه و بردن موارد زیر توصیه میشود :

1- برس 2- حوله 3- چتر 4- دستمال کاغدی 5- دمپایی 6- نان 7- پنیر 8- خرما 9- مقداری بیسکوییت 10- مقداری شکلات 11- میوه 12- چای کیسه ای 13- کنسرو و غذاهای نیمه آماده 14- ظروف کاغذی یا یک بار مصرف و...

کپی پاسپورت :
کپی از صفحه اول پاسپورت حداقل 6 نسخه الزامی است :
1- خط موبایل
2- محل اسکان
3- دکتر
4- سفارت برای روز مصاحبه
5- سفارت برای اخذ ویزا
6- همراه داشتن در سطح شهر
هم میتونید اسکن پاسپورتاتونو ایمیل کنید و هم میتونید فایلش رو تو موبایلتون بریزید. با این صفحات بزرگ موبایل، کاملاً مشخصه.

قیمت برخی اقلام در ارمنستان :

Potatoes: 100 drams
Apples: 200-600 drams (apple season starts in September)
Pears: 400-800 drams (pear season starts in September)
Grapes: 300-500 drams
Peaches: 150-200 drams
Watermelons: 100-150 drams
Melons: 100-150 drams
Oranges: 400-500 drams
Bananas: 500-600 drams

Bread: 230-250 drams
Macaroni products: 380-420 drams
Cereals (rice, buckwheat , etc.): 300-500 drams
Cheese: 800-1500 drams
Milk: 250 drams
Sour cream: 160 drams
Madzoon (a fermented milk product similar to yogurt), 0.5l: 120-140 drams
Butter: starting from 1300 drams
Chicken egg, per one: 40-60 drams
Sugar: 250 drams
Pork: 1800 drams
Beef: 1400-1600 drams
Chicken: 700-1200 drams
Sausage: 1500-2000 drams

نکات و توصیه ها :

نوشیدن قهوه های سطح شهر را از دست ندید.

خریدتون رو مخصوصا برای سوغاتی (شکلات و قهوه) از فروشگاه یروان سیتی بکنید. حداقل 20 % ارزونتره.

بازار دست فروشهای شنبه و یکشنبه را از دست ندید >> آدرس: خیابان جمهوری، ابتدای خیابان نعلبندان، سمت راست، اواسط پارک کنار مترو.

شبها حدود ساعت 9 در میدان جمهوری رقص آب با موزیک هست و جالبه.

ایروان شهریه که به قول اونوریا و بعضی اینوریا نایت لایف داره، بویژه شب های تعطیل. همون اطراف میدون جمهوری و خیابون های همون منطقه مثل بلوار شمالی مرکز تجمع افراد و خانواده هاست .

حتما قهوه های کافه های نزدیک جمهوریو امتحان کنید، اکثرشون هم وای فای دارن. کفش مناسب بپوشید و کل اون منطقه هارو پیاده بگردید.

تو خيابون ابوويان درست روبروي فروشگاه SAS يه خيابونه كه تاكسي ها و ون ها هم مسافر ميزنن،اگه نياز به لوازم تحرير يا پرينت و كپي داشتين بريد اونجا كه مركز اينجور چيزاس.

همون خيابون روبروي SAS كه اسمش يادم نيست و مركز پرينت و كپيه رو اگه تا قبل از چهارراه بزرگ نرسيده به كاسكاد ادامه بدين(٦ دقيقه پياده روي)،يه رستوراني سمت راستتون هست كه شيشه ايه و پيتزاهاش عاليه و قيمت هاش هم خيلي عاليه .حتما تست كنيد.

سر اون خيابوني كه سنگ فرش داره و به هراپاراك ميرسه پيتزا هات(HUT) و KFC داره ،من پيتزاهاشو پيشنهاد ميكنم كه واقعا خوشمزه است.همچنين اگه مثل من طرفدار سوپ هستن،سوپ قارچ اونجا رو تست كنيد .

بازم تو همون خيابون روبروي SAS،يه پاركي سمت چپتونه.تو اون پاركه يه شعبه KFC داره و قبلا همسرم اونجا رفته و ميگفت غذاش خيلي خوبه.

قيمت پوشاك تو ايروان خيلي گرونه .به نظرم تركيه بيشتر ميشد خريد كرد .

ما پول هامون رو تو SAS چنج ميكرديم كه به نظرم ٤٠٥ نرخ تبديل خوبي بود.

دوستانی که تو محدوده میدون جمهوری یعنی خیابانهای هانراپتوتیان،آبویان،نعلبندیان،امیریان و درکل خیابانهای منتهی به میدون آپارتمان اجاره میکنن واسه رفتن به بیمارستان میتونن از مینی ون شماره 67 استفاده کنن . ایستگاهش اول خیابان امیریان و جلو بیمارستان هم ایستگاه داره و کرایش هم نفری 100 درام است.

در خیابان تیگران نزدیک میدان جمهوری یه صرافی هست به نام ایرانیان که هم تور میبره و هم ریال رو به درام با نرخ 7.5 هم با کارت بانکی هم نقدی تبدیل میکنه .

آدرس دفتر هواپیمایى پرواز در ارمنستان :
ارمنستان - ایروان - خیابان نعلبندیان ، شماره 19 ، شرکت داتو ت ت ت
تلفن : 524401-0037410
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

ممنون از اطلاعات خوبتون
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
ضمن تشکر از محمود جان بابت ایجاد این تاپیک دوستان عزیز میتونن از سفرنامه بچه های 2015 هم استفاده کنند و ضمن بهره بردن از تجربیات این دوستان سوالات احتمالی رو در تاپیکهای مخصوص به اون موضوع عنوان کنند تا دوستان باتجربه و پیشکسوت به بهترین نحو ممکن راهنمایی بفرمایند.
لطفآ به لینک ارائه شده مراجعه بفرمایید

http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...9%86--7098
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: arminbhz ، Amir.AA ، ben123 ، matin86 ، Rira_1982 ، ARSAMNEW ، hadir
واقعا ممنون از اطلاعات خوبتون
اگه امکانش هست راجع به کرایه هتل یا خونه هم راهنمایی بفرمایید؟
رزرو کردن از طریق سایت هایی مثل booking.com بهتره یا حضوری وقتی رسیدیم ایروان؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
(2015-08-13 ساعت 14:16)parsa_nik نوشته:  واقعا ممنون از اطلاعات خوبتون
اگه امکانش هست راجع به کرایه هتل یا خونه هم راهنمایی بفرمایید؟
رزرو کردن از طریق سایت هایی مثل booking.com بهتره یا حضوری وقتی رسیدیم ایروان؟

رزرو کنین اونجا پرداخت کنین
ما از HyurService. Com آپارتمان گرفتیم خیلی راضی بودیم
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Amir.AA ، matin86 ، rezamehrzad ، jan ، maral-map ، a_cute65
سلام
من فکر میکنم خونه خیلی به صرفه تر هستش و اگه که شانس بیاری، میتونی خونه خوب با یک قیمت خوب پیدا کنی.البته چون اکثر مردم ارمنستان زبان انگلیسی بلد نیستن و یا خیلی کم میتونن انگلیسی صحبت کنن(حتی در هتل ها) اگه کسی را بشناسی که ارمنی بتونه صحبت کنه ،شانس بیشتری برای پیدا کردن جای خوب داری.
خود من یک دوست ارمنی را که در ایروان زندگی میکنه، پیدا کردم و خونه 90$ را برای من به 60$ تمام کرد و خداییش خیلی خونه تمیز و خوبی بود.
اگه دوست داشته باشی میتونی باهاش تماس بگیری،حتما بهت کمک میکنه
امیدوارم موفق باشید و در مصاحبه هم یکضرب قبول شوید
تشکر کنندگان: Amir.AA ، ARSAMNEW ، a_cute65
برادرزاده ۲۰ ساله من ـ پسر ـ اول اکتبر در ایروان مصاحبه داره، میخواستم ببینم کسی هست باهاش همسفر بشه؟!
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: a_cute65
(2015-09-05 ساعت 11:45)rbrb-2015 نوشته:  برادرزاده ۲۰ ساله من ـ پسر ـ اول اکتبر در ایروان مصاحبه داره، میخواستم ببینم کسی هست باهاش همسفر بشه؟!

اگه بخوايد يه آشنا دارم اونجا كه كارش اونجا راهنمايى توريستها هستش و چندين ساله اونجا زندگى ميكنه
دوست داشتيد تو خصوصى پيغام بزارين شمارشو بهتون بدم.
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
(2015-09-06 ساعت 10:24)matin86 نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 11:45)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  برادرزاده ۲۰ ساله من ـ پسر ـ اول اکتبر در ایروان مصاحبه داره، میخواستم ببینم کسی هست باهاش همسفر بشه؟!

اگه بخوايد يه آشنا دارم اونجا كه كارش اونجا راهنمايى توريستها هستش و چندين ساله اونجا زندگى ميكنه
دوست داشتيد تو خصوصى پيغام بزارين شمارشو بهتون بدم.

از سايت booking هم ميتونيد كمك بگيريد
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، ARSAMNEW ، fayadegar ، a_cute65
(2015-08-19 ساعت 14:07)kami579 نوشته:  سلام
من فکر میکنم خونه خیلی به صرفه تر هستش و اگه که شانس بیاری، میتونی خونه خوب با یک قیمت خوب پیدا کنی.البته چون اکثر مردم ارمنستان زبان انگلیسی بلد نیستن و یا خیلی کم میتونن انگلیسی صحبت کنن(حتی در هتل ها) اگه کسی را بشناسی که ارمنی بتونه صحبت کنه ،شانس بیشتری برای پیدا کردن جای خوب داری.
خود من یک دوست ارمنی را که در ایروان زندگی میکنه، پیدا کردم و خونه 90$ را برای من به 60$ تمام کرد و خداییش خیلی خونه تمیز و خوبی بود.
اگه دوست داشته باشی میتونی باهاش تماس بگیری،حتما بهت کمک میکنه
امیدوارم موفق باشید و در مصاحبه هم یکضرب قبول شوید
فکنم این دوست شما 90 دلار رو زیاد گفته ...یکم گرون حساب کرده من خونه دو خوابه طبقه اول و تمیز تو خیابان امیریان نزدیک میدون جمهوری گرفتم شبی 35 دلار .. البته خیلی خوب گرفتم چون اشنا داشتم ولی فکنم معمولیش همون 45تا 60 دلاره ولی اگه وارد نباشی هرچی بتونن میگیرن
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ed2008 ، matin86 ، Amir.AA ، Hopeman
سلام دوستان. من پنجشنبه صبح (اول اکتبر) مصاحبه دارم. با فرض بر گرفتن ویزای یک ضرب، به نظرتون برای کی بلیط برگشتم رو بگیرم؟
کیس نامبر:       2016AS2xxx
تعداد افراد:       2 نفر
تاریخ مصاحبه:   اول اکتبر 2015
سفارت:           ایروان
نتیجه مصاحبه:  AP
آپدیت کیس اصلی:  3Nov, 10Feb, 11Feb, 12Feb, 21Mar, 25Mar
کلییر کیس اصلی: 12Feb
آپدیت همسر: 16Oct,12Feb,24Mar,25Mar
کلییر همسر: 25Mar
دریافت ویزا: 20April
(2015-09-09 ساعت 09:19)sara20e نوشته:  سلام دوستان. من پنجشنبه صبح (اول اکتبر) مصاحبه دارم. با فرض بر گرفتن ویزای یک ضرب، به نظرتون برای کی بلیط برگشتم رو بگیرم؟

شما حداقل ٢ روز كاري براي دريافت ويزاي يكضرب زمان نياز داريد فكر كنم براي دوشنبه بگيريد
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: sara20e
(2015-09-09 ساعت 09:19)sara20e نوشته:  سلام دوستان. من پنجشنبه صبح (اول اکتبر) مصاحبه دارم. با فرض بر گرفتن ویزای یک ضرب، به نظرتون برای کی بلیط برگشتم رو بگیرم؟

سلام. برادرزاده منم همزمان با شما مصاحبه داره. شما با تور سفر میکنید؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:

سلام دوست عزيز با آرزوى ويزاى يكضرب براى شما
دوست من ابوظبى يكضرب قبول شد پنجشنبه بود ويزاشو دوشنبه دادن
شما اگه ميتونيد هزينه كنيد احتمالات رو در نظر بگيريد
همون دوشنبه بعداز ظهر هم خوبه بليط بگيرين!
تشکر کنندگان: sara20e
(2015-09-09 ساعت 12:47)rbrb-2015 نوشته:  [quote='sara20e' pid='658261' dateline='1441774190']
سلام دوستان. من پنجشنبه صبح (اول اکتبر) مصاحبه دارم. با فرض بر گرفتن ویزای یک ضرب، به نظرتون برای کی بلیط برگشتم رو بگیرم؟

سلام. برادرزاده منم همزمان با شما مصاحبه داره. شما با تور سفر میکنید؟
[/quot

درود. بله ما با تور قراره بریم.
کیس نامبر:       2016AS2xxx
تعداد افراد:       2 نفر
تاریخ مصاحبه:   اول اکتبر 2015
سفارت:           ایروان
نتیجه مصاحبه:  AP
آپدیت کیس اصلی:  3Nov, 10Feb, 11Feb, 12Feb, 21Mar, 25Mar
کلییر کیس اصلی: 12Feb
آپدیت همسر: 16Oct,12Feb,24Mar,25Mar
کلییر همسر: 25Mar
دریافت ویزا: 20April