کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
منتظرسرای 2016
سلام گفته بودین عضو منتظر سرا بشیم چطوری عضو بشیم ؟! و اینکه بعد از ورود به سایت گفته شده منتظر سرا چه کاری انجام بدیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
معرفی سایت در صفحه اول مشکل داره عدد 2016 به فارسی نوشته شده و این باعث شده خیلی ها نتونن بیان و همه سال ها متن جداول انگلیسی بوده ؟ زیاد نمیشه سر در آورد البته کسایی مثل من !!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما هم رفتیم و پروسه واکسن زدن رو شروع کردیم برای پسرم که زیر 20 ساله و کارت واکسن بچگیشو داشت گفت نیازی نیست قبلا زده و گفت بعد از دوره کامل واکسناتون، مهرشو تو کارت میرنه. برای ما هم گفت شما لازم ندارید ولی من گفتم برای سلامتی خودمون میخوایم بزنیم و زدیم. واکسن کزازو دیفتری رو برای منو همسرم زد و رایگان بود. هپاتیت سری اول رو هم که زد برای دو نفرمون شد 14هزارتومن. بهتره ریسک نکنید مبلغی نمیشه حتما هپاتیتو بزنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal
http://2016.montazersara.net
اگر عددهای دو هزارو شونزده رو به عدد انگلیسی تایپ کنید میتونید وارد منتظر سرا بشید
مثل آدرس بالا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ، من فرم 260 رو 15 روز پیش فرستادم جوابیه و مصاحبه حدودا برای چه زمانی میشه ؟؟
CN : 5xxx
Per : 4
IV : 6 / April / 2016
ABU DHABI
Status : AP
Updates : 6,17,18,19,21 April ,20 Jun, 11,13 July
Embassy update :14 July
Clearance :13 July
29 Aug : دریافت ویزا
28 Sep : ورود به آمریکا
Los Angeles CA
15 Nov : دریافت گرین کارت

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-02 ساعت 11:04)moh@m@d نوشته:  سلام ، من فرم 260 رو 15 روز پیش فرستادم جوابیه و مصاحبه حدودا برای چه زمانی میشه ؟؟
سلام
بستگى به كيس نامبرتون داره كه كى كارنت شده باشيد يا خواهيد شد!
و چون فرم رو هم دير پر كردين چند ماه دريافت نامتون به تعويق ميوفته!
تاپيك بولتن ويزا رو مطالعه بفرماييد همون صفحه اول توضيحات رو مدير محترم دادن .
موفق باشيد!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
پاسخ
تشکر کنندگان: moh@m@d
(2015-12-02 ساعت 11:04)moh@m@d نوشته:  سلام ، من فرم 260 رو 15 روز پیش فرستادم جوابیه و مصاحبه حدودا برای چه زمانی میشه ؟؟
سلام دوست عزيز
كيس نامبر شما چند هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: moh@m@d
کیس نامبر 55xx
ABU DHABI
Los Angeles CA

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-03 ساعت 19:16)moh@m@d نوشته:  کیس نامبر 55xx
شما با توجه به اينكه فرمتونو خيلي دير ارسال كرديد نامتون دير مياد. شما نوامبر ارسال نموديد و چون بررسي پرونده چهار ماه طول ميكشه نامه شما فروردين سال ديگه مياد و ايشالا طرفاي خرداد ميرين مصاحبه شايدم زودتر بشه. اصلا نگران نباشيد همه چيز اكي هست. اگه شغل و رشته تحصيلي و وضعيعت خدمتتونو ميگفتيد بهتر ميتونستم كمكتون كنم. موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، moh@m@d
سلام و عرض ارادت و تشکر از راهنماییتون ، من لیسانس کامپیوتر گرافیک هستم و کارت پایان خدمت هم دارم ، یه سوال دیگه ای هم داشتم ممنون میشم اگه اطلاع دارین راهنمایی بفرمایین ، در خصوص ارسال مدارک به سفارت در آنکارا که باید حدود پونزده روز زودتر ارسال بشه ، آیا این مطلب صحت داره و اگه که درسته فقط کپی ترجمه ها کفایت میکنه یا مدارکی دیگه هم باید ارسال کنم . ممنون از وقتی که میزارین .
ABU DHABI
Los Angeles CA

پاسخ
تشکر کنندگان: matin86
(2015-12-05 ساعت 09:12)moh@m@d نوشته:  سلام و عرض ارادت و تشکر از راهنماییتون ، من لیسانس کامپیوتر گرافیک هستم و کارت پایان خدمت هم دارم ، یه سوال دیگه ای هم داشتم ممنون میشم اگه اطلاع دارین راهنمایی بفرمایین ، در خصوص ارسال مدارک به سفارت در آنکارا که باید حدود پونزده روز زودتر ارسال بشه ، آیا این مطلب صحت داره و اگه که درسته فقط کپی ترجمه ها کفایت میکنه یا مدارکی دیگه هم باید ارسال کنم . ممنون از وقتی که میزارین .

سلام دوست عزيز
بله صحت داره!بهتره شما درباره اين موضوعات تاپيك (سفربه تركيه براى مصاحبه، تور،...)را بخونيد كامل توضيح دادن
موفق باشيد
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
پاسخ
تشکر کنندگان:
ايا كارنت شدن را فقط از طريق سايت خودش ببينيم يا درهمين سايت شما ؟ اگرممكنه سايتش را اعلام كنيد. ايا افراد برنده كه در سنين بالا هستند درمصاحبه قبول ميشوند يا تاريخ تولدرا قبلا بررسى كردند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
در اين سايت هم دوستان در تاپيك بولتن ويزا در جدول مربوطه و در زمان اعلام كارنتى ها اعلام ميكنن.
نميدونم مجاز به گذاشتن لينك بولتن ويزا هستم يا نه؟اگه موردى داره مديران محترم لطفا حذفش كنن !

https://travel.state.gov/content/visas/e...letin.html

براى ويزاى لاتارى فكر نميكنم سن وسال مهم باشه اگه مديكال رو انجام بدن و موردى نداشته باشن كسب ويزا واسشون موردى نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بالاخره منم موفق شدم تو منتظرسرا ثبت نام کنم،اما چه سود که خیلی سوت و کوره
اول از همه اعلام کنم فرمون اکثر اوقات دست خانمم هست.بنده کنار دست میشینم ?
شماره کیس:3xxx
کنسولگری: ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول : 4 اگوست
کارنت شدن کیس :17نوامبر
مصاحبه :7ژانویه
دریافت کلیرنس : (اپدیتهای سیس:8 ژانویه،11ژانویه.24 مارچ.8 جون اپدیت دوخطی)بالاخره کلیر 10جون بعد از 153روز
دریافت ویزا : موقع شکوفه های گیلاس
ورود به آمریکا : همزمان با کوچ مرغان مهاجر
دریافت گرین کارت : هستیم خدمتشون
جمع تقریبی هزینه‌ ها : هستند خدمتمون
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86
سلام. من تاریخ دوم آبان برای مصاحبه رفتم سفارت آمریکا تو ارمنستان، ولی الان نمیدونم باید برای دیدن نتیجه کجا برم و کجاها رو چک کنم. یا اصلا نتیجه قرار کی بیاد و من از کجا باید بفهمم? ممنون میشم راهنماييم کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان