کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-10-02 ساعت 11:24)mehdihk نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 10:56)HERMES7 نوشته:  اطلاعات هر سال لاتاري در اول ژانويه در سيس وارد ميشه شما از يك ژانويه ميتونيد كيس خودتون رو تو سيس ببينيد

با سلام
به نظر این تاریخ منطقی نمیاد چون دوستان باید از اول اکتبر کیسشون رو دنبال کنند.Sad

ولی دقیقا همینه اول ژانویه سیاک فعال میشه
تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-02 ساعت 11:39)HERMES7 نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 10:56)HERMES7 نوشته:  اطلاعات هر سال لاتاري در اول ژانويه در سيس وارد ميشه شما از يك ژانويه ميتونيد كيس خودتون رو تو سيس ببينيد

با سلام
به نظر این تاریخ منطقی نمیاد چون دوستان باید از اول اکتبر کیسشون رو دنبال کنند.Sad
شما اول راهيد و تو اين راه خيلي چيزا منطقي نمياد!؛)
صبر داشته باشيد و اميدوار باشيد
با سلام عرض ادب
پس می فرمایید آدرسی رو که خودتون در ابتدای تاپیک مربوط به کلیرنس 2013 و پست شماره 6701 مدیر باسابقه با رتبه 220 و 1734 ارسال دادید درست نیست !!!!
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
(2015-10-02 ساعت 11:08)نیما.خوزستان نوشته:  سلام من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسدInvalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.

سلام من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسد Invalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.
نگران نباشید. دوست دیگری هم که دیروز در ایروان مصاحبه داشته و بهشون AP خورده هم در سایت Ceas شناخته نمی‌شود و همان عبارت Invalid Immigrant Visa Case Number برای‌شان درج می‌شود. دوست گرامی لطفا امضای خودتان را کامل کنید و اگر امکان دارد تجربه‌ی روز مصاحبتون رو برای ما هم بگویید. ممنون.
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
تشکر کنندگان: matin86 ، لطف اله ، smpf ، matinryan
سلام دوستان عزیزم

من کیس 2016as2xxx هستم و در این نزدیکی ها در ایروان مصاحبه خواهم داشت . در نیروی انتظامی خدمت کرده ام و کارشناسی ارشد رو 2 سال خارج بودم و کار دولتی نداشتم و مجردم . سوالی که دارم اینه که آیا احتمال ویزای یک ضرب رو دارم ؟یا همه خدمت کرده ها فرم آبی رو می دن دست چپشون ؟اصلا خدمت کرده ای بوده که یه ضرب گرفته باشه ؟ امیدوار باشیم یا نه ؟
سپاس بسیار
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
(2015-10-03 ساعت 03:48)aminreza نوشته:  سلام دوستان عزیزم

من کیس 2016as2xxx هستم و در این نزدیکی ها در ایروان مصاحبه خواهم داشت . در نیروی انتظامی خدمت کرده ام و کارشناسی ارشد رو ۲ سال خارج بودم و کار دولتی نداشتم و مجردم . سوالی که دارم اینه که آیا احتمال ویزای یک ضرب رو دارم ؟یا همه خدمت کرده ها فرم آبی رو می دن دست چپشون ؟اصلا خدمت کرده ای بوده که یه ضرب گرفته باشه ؟ امیدوار باشیم یا نه ؟
سپاس بسیار

نه دوست عزیز شما کلیرنس خواهید خورد ولی زمان کلیر شدن مشخص نیست. اصلا از ابتدای مسیر به این مسائل زیاد فکر نکنید شما که مصاحبه های زودهنگام و در ماههای اول دارید تا اندازه زیادی خیالتان بابت کلیر شدن راحت باشد ولی سال گذشته بودند کسانی که در ماههای اول مصاحبه داشتند و نهایتا کلیر هم نشدند که البته تعدادشان خیلی کم بود. دست راست وچپ را نمیدانم ما که برگه صورتی کلیرنس را دودستی برداشتیم. اون که شما میگید احتمالا نامه اعماله مال روز قیامته
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: ho_tasha ، asal1372 ، Hopeman ، لطف اله ، smpf ، reza80 ، behjan ، nimashariat ، moj21
(2015-10-02 ساعت 11:50)mehdihk نوشته:  

با سلام
با سلام عرض ادب
پس می فرمایید آدرسی رو که خودتون در ابتدای تاپیک مربوط به کلیرنس ۲۰۱۳ و پست شماره 6701 مدیر باسابقه با رتبه 220 و 1734 ارسال دادید درست نیست !!!!

دوست عزیز اگر گفته اند که از اول اکتبر سیس فعال میشود و کیس شما را شناسایی میکند قطعا اشتباه گفته اند و کلا این مسئله براساس منطق نیست. سه ماه اول مصاحبه تا ژانویه کیسشان توسط سیس شناسایی نمیشود و از آن تاریخ به بعد شناسایی کیسها و وضعیتشان شروع میشود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: لطف اله ، smpf
(2015-10-03 ساعت 05:53)Radwin نوشته:  

با سلام
با سلام عرض ادب
پس می فرمایید آدرسی رو که خودتون در ابتدای تاپیک مربوط به کلیرنس ۲۰۱۳ و پست شماره 6701 مدیر باسابقه با رتبه 220 و 1734 ارسال دادید درست نیست !!!!

دوست عزیز اگر گفته اند که از اول اکتبر سیس فعال میشود و کیس شما را شناسایی میکند قطعا اشتباه گفته اند و کلا این مسئله براساس منطق نیست. سه ماه اول مصاحبه تا ژانویه کیسشان توسط سیس شناسایی نمیشود و از آن تاریخ به بعد شناسایی کیسها و وضعیتشان شروع میشود.

دوست عزیز پس اگر کیسی قبل از ژانویه کلیر بشه از کحا باید بفهمه؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: mehdihk ، smpf ، ghobad2121
(2015-10-03 ساعت 09:47)a4542 نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 05:53)Radwin نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 11:24)mehdihk نوشته:  با سلام
با سلام عرض ادب

دوست عزیز پس اگر کیسی قبل از ژانویه کلیر بشه از کحا باید بفهمه؟
دوست عزز اگر شما قبل ژانویه کلیر شدی شما باید در سایت سفارت چک کنی در بخشی که پیگیری کلیری هست پس نگران نباش در ضمن در ماه های اول و آخر با ایمیل اطلاع میدن که بیا ویزاتو بگیر تا این زمان هم وقت داری. موفق باشی.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,475)
تشکر کنندگان: mehdihk ، sahar2016 ، camaro ، rezamehrzad ، لطف اله ، smpf ، j.modarres ، Interuniversal ، cupcake ، مل مل
برادرزاده من اول اکتبر در ایروان مصاحبه داشت و خوش‌بختانه ویزا یک‌ضرب گرفت.
امیدوارم سال بسیار خوبی برای همه برنده ها باشه . .
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
(2015-10-03 ساعت 14:02)rbrb-2015 نوشته:  برادرزاده من اول اکتبر در ایروان مصاحبه داشت و خوش‌بختانه ویزا یک‌ضرب گرفت.
امیدوارم سال بسیار خوبی برای همه برنده ها باشه . .

سلام

خیلی هم عالی

امیدوارم هیچ کدوم از دوستان برنده 2016 از قطار مهاجرت جا نمونن
Wink
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
سلام
دوستان اگه برا لاتاری 2017 دوباره ثبت نام کنیم برا پروندۀ امسالمون به مشکلی نمیخوریم؟ (مصاحبم احتمالا 7 یا 8 ماه دیگست)
دوستان اگه اطلاع دقیق دارن لطفا نظر بدن
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
مشکلی نیست ثبت نام کنید تا زمانی که گرین کارتتون دستون نیست میتونید ثبت نام کنید
تشکر کنندگان: ben123 ، mehdihk ، غنچه ، لطف اله ، smpf ، matin86 ، j.modarres ، Interuniversal ، Amir.AA
سلام جناب مدیر فرمودین شغلهای حساس شغل معلمی چه وضعی داره تو کلیرنس
کیس نامبر:2016As 60##      تعداد اعضا: 3نفر.        سفارت :  انکارا  انتقال به ابوظبی.   ارسال فرمها: 17june
مصاحبه :هفته دوم می
خودم ودخترم یک ضرب
همسر:کلیرنس. سربازی و کار دولتی
والا یکی از بچه ها پارسال مدرس زبان بود و سربازی س 5 ماه کلیر شد ،2014 یه خانم بود معلم دبستان کلیر نشد!
به خودتون بستگی کامل داره
تشکر کنندگان: غنچه ، لطف اله ، smpf ، victor2016 ، matin86 ، j.modarres
(2015-10-03 ساعت 16:48)HERMES7 نوشته:  والا یکی از بچه ها پارسال مدرس زبان بود و سربازی س ۵ ماه کلیر شد ،۲۰۱۴ یه خانم بود معلم دبستان کلیر نشد!
به خودتون بستگی کامل داره
آقای هرمس عزیز مدیر گرامی من اولا وظیفه خودم میدونم تبریک بگم کلیر شدنتونا...وواقعا متاسفم برا اون بنده خداها که کلیر نشدن ولی شاید بهترین ها ممکنه براشون اتفاق بیوفته ...شاید حکمت خدا یه چیزی هست که ما ازش بی اطلاعیم...یه خواهشی ازتون دارم مارا تو این تایپک وبقیه تایک ها تنها نزارید ماها به وجود شماها مدیران باسابقه خیلی نیاز داریم .....امیدوارم بهترین ها تو ادامه این میسر براتون رقم بخوره ...و همچین برا بازمانده های لاتاری 2015....فقط تنهامون نزارید چون ماها هنوز اطلاعات دقیقی نداریم به هر حال زمان لازم داریم در کنار شماها دوستا عزیز...وگرامی............موفق باشید ...اسم واقعیم .فیروزه ...اسم مهاجرسرا لطف الهBig Grin
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: smpf ، m.ghoreishi ، mehdihk ، victor2016 ، ben123 ، lighthouse ، asal1372 ، shervin56 ، nimashariat ، matin86 ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان