کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-10-03 ساعت 09:47)a4542 نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 05:53)Radwin نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 11:50)mehdihk نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 11:39)HERMES7 نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 11:24)mehdihk نوشته:  با سلام
به نظر این تاریخ منطقی نمیاد چون دوستان باید از اول اکتبر کیسشون رو دنبال کنند.Sad
شما اول راهيد و تو اين راه خيلي چيزا منطقي نمياد!؛)
صبر داشته باشيد و اميدوار باشيد
با سلام عرض ادب
پس می فرمایید آدرسی رو که خودتون در ابتدای تاپیک مربوط به کلیرنس ۲۰۱۳ و پست شماره 6701 مدیر باسابقه با رتبه 220 و 1734 ارسال دادید درست نیست !!!!

دوست عزیز اگر گفته اند که از اول اکتبر سیس فعال میشود و کیس شما را شناسایی میکند قطعا اشتباه گفته اند و کلا این مسئله براساس منطق نیست. سه ماه اول مصاحبه تا ژانویه کیسشان توسط سیس شناسایی نمیشود و از آن تاریخ به بعد شناسایی کیسها و وضعیتشان شروع میشود.

دوست عزیز پس اگر کیسی قبل از ژانویه کلیر بشه از کحا باید بفهمه؟

دوست گرامی ایمیلی می آید که طی آن اعلام میشود که دوره AP پایان یافته و زمان تعیین میکنند که برای دادن پاسپورت و گرفتن ویزا مراجعه بفرمائید
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، A2000
(2015-10-04 ساعت 07:57)Radwin نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 11:50)mehdihk نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 11:39)HERMES7 نوشته:  شما اول راهيد و تو اين راه خيلي چيزا منطقي نمياد!؛)
صبر داشته باشيد و اميدوار باشيد
با سلام عرض ادب
پس می فرمایید آدرسی رو که خودتون در ابتدای تاپیک مربوط به کلیرنس ۲۰۱۳ و پست شماره 6701 مدیر باسابقه با رتبه 220 و 1734 ارسال دادید درست نیست !!!!

دوست عزیز اگر گفته اند که از اول اکتبر سیس فعال میشود و کیس شما را شناسایی میکند قطعا اشتباه گفته اند و کلا این مسئله براساس منطق نیست. سه ماه اول مصاحبه تا ژانویه کیسشان توسط سیس شناسایی نمیشود و از آن تاریخ به بعد شناسایی کیسها و وضعیتشان شروع میشود.

دوست گرامی ایمیلی می آید که طی آن اعلام میشود که دوره AP پایان یافته و زمان تعیین میکنند که برای دادن پاسپورت و گرفتن ویزا مراجعه بفرمائید

به به دكتر جان خوشحالم هنوز كن هنوزه فعالي و به هموطنهات كمك ميكني ، من كه كلير نشدم و خانوادگي اقدام كردم
معلوم نيست كي برسيم اونور ولي حتما ميام يك سري بهت ميزنم و اميدوارم تا اونموقع امتحانات رو قبول شدي و در حال
اماده كردن مطب باشي.
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: ho_tasha ، humsun ، HERMES7 ، nimashariat ، میثم هاشملو ، smpf ، farrokh33 ، matin86 ، moj21 ، A2000 ، ماهديس
دوستان ٢٠١٦ كه تازه وارد پروسه شدن ، ازتون ميخوام كه ارامش خود رو حفظ كنيد و زياد اين سايت ceac رو چك نكنيد كاري كه ما زياد انجام داديم و استرس كشيدم ، هفته اي يك بار كافيه.
اميدوارم موفق باشيد
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
سلام دوستان عزیز 2016 از این در این تاپیک عمدتا در خدمت تون هستم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

ميشه يه راهنمايي كنيد كه اگه نَفَر اول خدايي نكرده تا پايان سپتامبر كليير نشه، همراهان كه ويزا گرفتن ميتونن برن؟
اين سوْال با توجه به تبادلات روزناي اخير كليرنس ٢٠١٥ برام ايجاد شد كه مثل آقاي shaft بازمانده شدن
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، لطف اله ، smpf ، farrokh33 ، matin86 ، Interuniversal
(2015-10-04 ساعت 13:13)humsun نوشته:  ميشه يه راهنمايي كنيد كه اگه نَفَر اول خدايي نكرده تا پايان سپتامبر كليير نشه، همراهان كه ويزا گرفتن ميتونن برن؟
اين سوْال با توجه به تبادلات روزناي اخير كليرنس ٢٠١٥ برام ايجاد شد كه مثل آقاي shaft بازمانده شدن

در صورتی که فرد برنده اصلی نتونه ویزا بگیره بقیه نفرات هم حتی در صوت کلیر شدن نمی تونن ویزا بگیرن. چون ورود به خاک امریکا منوط به ورود برنده اصلی در ابتدا هستش.
حتی اگه کلیه نفرات ویزا هم بگیرن اگر فرد اصلی برنده وارد خاک آمریکا نشه باز هم زیز مجموعه کیس نمی تونن برن آمریکا
پس در هر شرایط ورود افراد زیر مجموعه کیس منوط به کلیر شدن ،ویزا گرفتن و در نهایت ورود اون فرد در ابتدا یا همراه بقیه افراد کیس به خاک آمریکا هستش.
مثالش در مورد کیس خودم : بنده همسرم دو ماه قبل از خودم کلیر شد، اما تا من کلیر نشدم ویزا ایشون هم ایشود نشد و نمی تونستن ویزا بگیرن ، در ذیل ویزای همراهان هم فک کنم این مطلب قید شده که ورود همراه با برنده اصلی ممکن است ( دقیق این مطلب رو مطمئن نیستم باید دوباره ویزای بقیه خانواده رو چک کنم )
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

(2015-10-04 ساعت 13:30)mfte.teacher نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 13:13)humsun نوشته:  ميشه يه راهنمايي كنيد كه اگه نَفَر اول خدايي نكرده تا پايان سپتامبر كليير نشه، همراهان كه ويزا گرفتن ميتونن برن؟

در صورتی که فرد برنده اصلی نتونه ویزا بگیره بقیه نفرات هم حتی در صوت کلیر شدن نمی تونن ویزا بگیرن. چون ورود به خاک آمریکا منوط به ورود برنده اصلی در ابتدا هستش.
حتی اگه کلیه نفرات ویزا هم بگیرن اگر فرد اصلی برنده وارد خاک آمریکا نشه باز هم زیز مجموعه کیس نمی تونن برن آمریکا
پس در هر شرایط ورود افراد زیر مجموعه کیس منوط به کلیر شدن ،ویزا گرفتن و در نهایت ورود اون فرد در ابتدا یا همراه بقیه افراد کیس به خاک آمریکا هستش.
مثالش در مورد کیس خودم : بنده همسرم دو ماه قبل از خودم کلیر شد، اما تا من کلیر نشدم ویزا ایشون هم ایشود نشد و نمی تونستن ویزا بگیرن ، در ذیل ویزای همراهان هم فک کنم این مطلب قید شده که ورود همراه با برنده اصلی ممکن است ( دقیق این مطلب رو مطمئن نیستم باید دوباره ویزای بقیه خانواده رو چک کنم )

در مورد جناب شفت عزیز هم برنده اصلی همسرشون بودن ، ایشون کلیر شد و ویزا رو گرفتن و رفتن ( شرط ورود نفر اول به عنوان برنده لاتاری کاملا رعایت شد، فقط چون متاسفانه خودشون تا 30 سپتامبر کلیر نشدن نتونستن بعدا همراه بقیه افراد کیس برن. ایشالا هر جا که هستن موفق و موئد باشن)

تشکر کنندگان: لطف اله ، میثم هاشملو ، humsun ، Rira_1982 ، smpf ، victor2016 ، farrokh33 ، matin86
(2015-10-04 ساعت 13:04)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان عزیز ۲۰۱۶ از این در این تاپیک عمدتا در خدمت تون هستم
آقای تیچر عزیز اولا تبریک میگم ویزاتونا ...آرزوی موفقیت دارم در ادامه این راه براتون....وازتون ممنونم که ماها را تنها نمیزارید ....Shy
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، mehdihk ، humsun ، lotfe.kh ، asal1372 ، smpf ، farrokh33 ، matin86 ، ghobad2121
(2015-10-04 ساعت 12:22)Shaft نوشته:  دوستان ٢٠١٦ كه تازه وارد پروسه شدن ، ازتون ميخوام كه ارامش خود رو حفظ كنيد و زياد اين سايت ceac رو چك نكنيد كاري كه ما زياد انجام داديم و استرس كشيدم ، هفته اي يك بار كافيه.
اميدوارم موفق باشيد

این مطلب رو خواهش می کنم کاملا رعایت کنین چون بعدا به اثراتش پی خواهید برد. خوشبختانه سایت سیس فعلا فعال نیس تا ژانویه تا رو اعصابتون بشه. پس این مدت رو به روی خوندن زبان بذارین و اگر هم خبری شد از طریق سایت سفارت یا ایمیل مطلع خواهید شد

اکثر دوستانی که خدمت سربازی رفتن شامل چک میشن و من بشخصه موردی ندیدم که خدمت سربازی رفته باشند و چک نخورند ولی نگران نباشید شما زمان زیاد دارید.
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
تشکر کنندگان: nimashariat ، lotfe.kh ، mfte.teacher ، asal1372 ، smpf ، victor2016 ، farrokh33 ، matin86 ، Interuniversal ، ghobad2121
(2015-10-04 ساعت 12:07)Shaft نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 07:57)Radwin نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 11:50)mehdihk نوشته:  با سلام عرض ادب

به به دكتر جان خوشحالم هنوز كن هنوزه فعالي و به هموطنهات كمك ميكني ، من كه كلير نشدم و خانوادگي اقدام كردم
معلوم نيست كي برسيم اونور ولي حتما ميام يك سري بهت ميزنم و اميدوارم تا اونموقع امتحانات رو قبول شدي و در حال
اماده كردن مطب باشي.
من به شخصه واقعا متاثرمیشم وقتی زیر امضاتون زده بازمانده لاتاری...ولی چه میشه کرد حکمت خدا این بود...بخصوص واسه آقای قریشی عزیز که واقعا به شخصه خیلی به من کمک کردن وپاسخگو بودن تو این چند ماه به سوالاتم....امیدوارم بهترین ها براتون رقم بخورهه....
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: mehdihk ، میثم هاشملو ، humsun ، lotfe.kh ، smpf ، lighthouse ، victor2016 ، farrokh33 ، matin86 ، ghobad2121
در کل امیدوارم که سرنوشت بچه های 2016 مثل دوستان 2015 نباشه و امسال دیگه بازمانده و ویزا نگرفته نداشته باشیم ولی باز همانطور که دوستان باتجربه فرمودند به هیچ عنوان برنامه زندگی خودتون رو تا قبل از دریافت ویزا تغییر ندید چونکه اصلا هیچ تضمینی برای گرفتن ویزا نیست و خدای ناکرده ممکنه هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ روحی لطمه بخورید که امیدوارم هرگز اینگونه نشه.
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
جناب قریشی از دوستانی که رفتن آنکارا خبری نشد؟ آخه تاپیک 2015 بسته شده و ما نگرانشون بودیم
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، matin86
جناب قریشی از دوستانی که رفتن آنکارا خبری نشد؟ آخه تاپیک 2015 بسته شده
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-04 ساعت 15:47)lotfe.kh نوشته:  جناب قریشی از دوستانی که رفتن آنکارا خبری نشد؟ آخه تاپیک ۲۰۱۵ بسته شده

من الان در تاپیک 2015 بودم هنوز خبر مسرت بخشی نیومده .
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، matin86 ، lotfe.kh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان