کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-10-04 ساعت 13:04)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان عزیز ۲۰۱۶ از این در این تاپیک عمدتا در خدمت تون هستم

سلام آقاي تيچر. بازم كلير شدنتو رو تبريك مي گم. باعث دلگرمي ما 2016 هاست كه وارد اين تاپيك شديد و به بچه ها كمك ميكنيد. هميشه موفق باشيد.
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
(2015-10-04 ساعت 12:22)Shaft نوشته:  دوستان ٢٠١٦ كه تازه وارد پروسه شدن ، ازتون ميخوام كه ارامش خود رو حفظ كنيد و زياد اين سايت ceac رو چك نكنيد كاري كه ما زياد انجام داديم و استرس كشيدم ، هفته اي يك بار كافيه.
اميدوارم موفق باشيد

سلام آقي شفت. از صميم دل از خداوند مهربون مي خوام كه تا سال آينده شما هم ويزاتونو بگيريد و همراه خانوادتون زندگي جديدي رو در اونور آب تجربه كنيد. از اينكه به ما بچه هاي 2016 خالصانه كمك ميمنيد ازتون ممنونم. هميشه در سايه حق باشيد.
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
(2015-10-04 ساعت 17:52)asal1372 نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 13:04)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان عزیز ۲۰۱۶ از این در این تاپیک عمدتا در خدمت تون هستم

سلام آقاي تيچر. بازم كلير شدنتو رو تبريك مي گم. باعث دلگرمي ما ۲۰۱۶ هاست كه وارد اين تاپيك شديد و به بچه ها كمك ميكنيد. هميشه موفق باشيد.

خوشحال میشم بتونم یه مقدار کوچیک از دین بزرگی که به گردن دارم رو ادا کنم عسل خانوم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

ممنون تيچر جان ازاینکه وقت ميذارين و کمک میکنین دعای همه بچه ها بدرقه راهتان
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، mfte.teacher ، Interuniversal
دوستان با تجربه،یک سوال
اگه خانم برنده اصلی باشه و شغل خصوصی (لیسانس مهندسی عمران) داشته باشه چند درصد شانس ویزای یکضرب داره؟بدون سابقه کار دولتی وهر مورد شک برانگیز دیگری!!!
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
تشکر کنندگان: میثم هاشملو ، farrokh33 ، matin86 ، smpf
(2015-10-04 ساعت 23:04)kone نوشته:  دوستان با تجربه،یک سوال
اگه خانم برنده اصلی باشه و شغل خصوصی (لیسانس مهندسی عمران) داشته باشه چند درصد شانس ویزای یکضرب داره؟بدون سابقه کار دولتی وهر مورد شک برانگیز دیگری!!!

دوست عزيز خيلي زياد شانس ويزاي يكضرب داريد
تشکر کنندگان: farrokh33 ، matin86 ، لطف اله ، smpf
به احتمال 99% یکضرب میگیره ولی باز هیچ چیزی قابل پیشبینی نیست
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
تشکر کنندگان: farrokh33 ، matin86 ، smpf ، rahim444
(2015-10-02 ساعت 11:12)lida55 نوشته:  سلام به دوستان ۲۰۱۶ امیدوارم شروع خوبی داشته باشین کلیرنس نخورین و اگه زبونم لال اینطور شد حتما زود کلیر بشید
فقط چند چیز کوچیک رو به اون دوستانی بگم که وارد administrative process میشن
اول هیچکس دقیق نمیدونه چرا و به چه دلیل افراد وارد این دوره میشن حدسهایی در مورد سربازی و رشته تحصیلی یا محل کار زده میشه اما بودن مثالهایی که عکس حدسیات پیش رفتن
دوم در دوران کلیرنسو قبل از اون به هیچ فردی حرفی از قبولی نزنین تا راحتتتر بگذره و هیچ تغییری تو زندگیتون ندین این مدت با بهتر کردن. زبان و جمع کردن اطلاعات درباره شهر یا ایالت مورد نظر بهتر سپری میشه
سوم میشه دوران کلیرنس رو کوتاه تر کرد با صادق بودن و ننوشتن و نگفتن جزییات بی اهمیت در فرم ها و یا روز مصاحبه مثل اینکه فلان جا کاراموز بودم یایه ترم فلان جا درس دادم اگه واستون بیمه از اون محل رد نشده مهم نیست احتمالا پرسیدن راست بگین اما اضا فه گفتن باعث میشه بدلیل موارد تحت بررسی شما زیاد بشه
اگر افیسر به شما گفت سه یا چهار ماه دیگه سایت رو چک کنید و لی تو سایت کلیر نشدین حتما ایمیل بزنین و بپرسین در چه وضعیتی هستین
اگراز شما رزومه خواستن با مراجعه به همین سایت با دقت رزومه بنویسین و باز مختصر و مفید اگر محل کار یا تحصیل شما سایت اینترنتی داره حتما اونو ذکر کنید
سعی کنید پروفایل شما در سایت محل کارتون یا fb واضح روشن و بدون شایبه باشه
حتما spam و یا junk mail رو چک کنید تا ایمیلی نادیده نمونه از سفارت یا kcc
گفته میشه حتی هم نامهای شما هم باعث میشن تا شما دوره کلیرنسی طولانی تر داشته باشین بازم میگم اینها حدسه ولی خوب با کامل نوشتن نام خود و مشخصات والدین میشه مانع مشکلات اینچنین شد
در نهایت بدونین واسه هر ادعایی که میکنید باید اصل مستندات رو به همراه ترجمه ارایه کنید پس چیزی که براش مدرکی ندارید نگید
براتون بهترین ارزو ها رو دارم
سلام.مگه موقع مصاحبه رزومه هم میخوان؟
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: farrokh33 ، asal1372 ، smpf ، rahim444
(2015-10-04 ساعت 23:04)kone نوشته:  دوستان با تجربه،یک سوال
سلام دوست عزیز تجربه سالهای قبل اینو میگه که شرایتشون یکضرب هست واین دست افیسر است که به ایشون شک نکنه .ولی اگه apبخورن مدت کلیری ایشون کوتاه است .شاد وتندرست باشید
تشکر کنندگان: Siamak ، smpf
سلام دوستان عزیزقبولی2016
امسال نسبت به قبولی های2015 وضعیت بهتری دارید همانطوری که 2015ایها نسبت به 2014 ایها وضعیتشون بهتر بود به چند دلیل:
1-برای ایرانیان 2014 حدود 6000 کیس برنده اعلام شد که حدودای اواخر ماه جولای ویزاها تمام شد وحتی کسانی که کلیر شدند ویزا به اونها نرسید.(اشکال کار :تعدادبرنده های اعلام شده زیاد وتقریبا همه به مصاحبه دعوت شدند.اونهایی که زودتر به مصاحبه رفتند ویزاشون رو گرفتند واخری ها بهشون ویزا نرسید)
2- برای ایرانیان 2015 حدود 5000کیس برنده اعلام شدکه تاآخر سپتامبر ویزا صادر شد چون ویزا زیاد آوردندپس وضعیت بهتر بود(اشکال کار :تعداد برنده های اعلام شده خوب ومناسب بود ولی تعدادی رو برای مصاحبه دعوت نکردتد.اونهایی که زودتر به مصاحبه رفتند ویزا گرفتند وآخری ها چون وقت کم بود کلیری اونها از آ م ر ی ک ا نیامدوویزا نگرفتند البته تعدادشان نسبت به 2014 ای ها خیلی کمتر بود )
3-برای ایرانیان 2016 تعدادحدود 4500 کیس برنده اعلام شده .که احتمالا مشکلات 2014 و2015 را ندارند ویا کمتر دارند
4- برای 2015حدود 20000 کیس از اسیا برنده اعلام شد در صورتی که برای 2016قبولیهاحدود 15000 کیس است
5-با مقایسه کارنتی های سال های قبل (2014و2015و2016) امسال کارنتی های اعلام شده برای 2016بهتر از قبلی ها است یعنی زودتر به مصاحبه میروید وزمان برای کلیرشدن بیشتری دارید .
در آخر آرزو میکنم همگی دوستان 2016 ایرانی ویزا بگیرند واین تاپیک را باخوشحالی به اخر برسونند.شاد وتندرست باشید
سلام دوستان عزیز من یک سوال داشتم
من برنده اصلی هستم با کیس حدود 3800 و معاف از سربازی و مدرک فوق دیپلم صنایع در کل مشکل خواصی ندارم ولی چیزی که احتمال میدم مشکل بشه اینه که من بعد از اعلام قبولی و قبل از ارسال فرم ( یک هفته قبل ) با نامزدم عقد کردیم که به مدت 5 سال با هم آشنا بودیم که عکس هاش هم هست که به سفارت نشون بدم میخواستم ببینم این مورد میتونه باعث چک خوردن بشه یا نه اگه کسی این تجربه داشته ممنون میشم کمک کنه با سپاس از همه دوستان و به امید ویزا یک ضرب برای همه و انرژی مثبت یادتان نره
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33
شما بايد فرم رو دونفره پر كنيد و با هم بريد سفارت
تشکر کنندگان: لطف اله ، victor2016 ، smpf ، farrokh33
1 اکتبر مصاحبه داشتیم و ویزای یک ضرب گرفتیم.شماره کیس 47

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
تعدادی از برندگان 2015 که کلیرنسشون بعد 9 ماه نیومده بود متاسفانه با تمام شدن سپتامبر کیسشون باطل شد.خیلی ناراحت کننده بود

تشکر کنندگان: لطف اله ، smpf ، farrokh33
(2015-10-05 ساعت 08:20)Scorsizi5374 نوشته:  ۱ اکتبر مصاحبه داشتیم و ویزای یک ضرب گرفتیم.شماره کیس 47

تبريك ميگم بهتون
انشاالله يه زندگى جديد عالى داشته باشين!
ممكنه لطفا شرايط كيس و محل مصاحبه تون رو بگين؟
ممنون و خيلى انرژى زا بود پستتون سر صبحى ?☺️

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
تشکر کنندگان: Siamak ، j.modarres ، matin86 ، smpf ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان