### قابل توجه شرکت کنندگان لاتاری 2017 که در اعلام نتایج اولیه انتخاب نشده بودند ###
طبق اطلاعیه رسمی، افراد بیشتری از سراسر جهان برای دوره 2017 انتخاب شده اند.
برای اطلاع از انتخاب شدن، مجدداً به لینک https://www.dvlottery.state.gov/ESC/‎ مراجعه کنید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.حذف فرم های پر شده بعد از..
با سلام حضور محترم دوستان صاحب نظر .

ایا بعد از ثبت نام وارسال عکس ایا فرم ها ویرایش وبررسی می شوند . مثلا وقتی سیستم عکس را تایید کرد . یعنی در ست است . به خاطر اینکه به امارها نگاه می کردم متوجه شدم مثلا ‎2000‎ نفر فرم ارسال کردند و ‎1600‎ نفر واجد شرایط در قرعه کشی بودند ودر قرعه کشی شرکت کردند . ایا این ‎400‎ نفر مشکلی در مطالب ویا عکسشان بوده . ویا در همان لحظه پر کردن فرم ها سیستم تمام ایرادها را نشان می دهد و شخص بعد از تکمیل فرم و گرفتن تائید از سیستم مستقیم در قرعه کشی شرکت داده می شود .


با تشکر .
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوست عزیز ‎photo validator‎ فقط درست بودن مشخصات عکس رو از نظر ابعاد و اندازه و رزولوشن کنترل میکنه و بقیه مواردش که در دستورالعمل مربوطه ‎(instruction)‎ اومده و همچنین درست پر شدن فرم بعداً کنترل میشه. طبیعیه که اگه عکس درست گرفته نشده باشه و یا فرم درست پر نشده باشه از قرعه کشی حذف میشه و شوخی بردار هم نیست.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
یه چیزی یادم رفت بگم و اینه که سازمان مهاجرت بر اساس قرعه کشی تا انتخاب ‎50000‎ نفر و به تعداد مشخص در هر کشور اقدام به پزیرش میکنه و اگه تعداد افراد به حد نصاب رسید دیگه از اون کشور یا منطقه کسی انتخاب نخواهد شد. این قضیه به شماره کیس بستگی داره. هرچند به علت اینکه ممکنه بعضی از قبول شدگان نتونن در مراحل بعدی ویزا بگیرن همیشه سازمان مذکور یه تعداد بیشتر در مراحل اول معرفی میکنه.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان