کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: alireza51
با سلام
مدرک تحصیلی من فوق دیپلم ( کاردانی پیوسته ) است. در فرم ثبت نام مدرکمو چی انتخاب کنم؟
سلام
تا آنجایی که من میدونم باید University Degree بزنید (اگر کاردانی را کامل تمام کردید و مدرکش رو دارید)
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: خودم ، وسایم | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ... | دریافت کلیرنس: ... | دریافت ویزا: ...
HAS NOT BEEN SELECTED << 2017

تمام آدرس‌ها و شماره‌های تماس مورد نیاز   |   Compare USA Cities

کانادا
تشکر کنندگان: alireza51 ، اتیلا ، pishtaz611
سلام دوستان من دیپلم فنی و حرفه ای دارم و آخرین مدرکم فوق دیپلم هست و از این موضوع 10 ساله که می گذره حالا باید توی فرم ثبت نام دقیقا چی رو انتخاب کنم
من دانشجوی کارشناسی هستم و مدرک کاردانی هم گرفتم در فرم ثبت نام some university courses را انتخاب کردم . درست؟
واسه داداشم هم که فقط مدرک کاردانی گرفته university degree انتخاب کردم . درست ؟
سلام و با آرزوی بهترین ها به دوستان
من در مقطع فوق لیسانس هستم و دفاع کردم ولی هنوز مراحل فارغ التحصیلی را انجام ندادم و مدرکم صادر نشده است، ار آنجایی که تاریخ فارغ التحصیلی من روز دفاع می باشد و هنوز مدرک را نگرفته ام باید چه چیزی در سایت ثبت کنم؟ فوق لیسانس آیا؟!!
ممنونم بشابیش از جواب شما
کارهای فارغ التحصیلی که زیاد طول نمیکشه. پس تا نتایج رو اعلام کنن و اگر انشالا برنده شده باشید مدرک ارشدتون رو تا اون موقع گرفتید. پس همون ارشد رو بزنید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
سلام
امیدوارم برنده لاتاری امسال باشید
من الان ترم 7 لیسانسم. وضعیت تحصیلی رو چی بزنم؟
ممنون
(2015-10-02 ساعت 00:21)LifeIsStrange نوشته:  سلام
امیدوارم برنده لاتاری امسال باشید
من الان ترم ۷ لیسانسم. وضعیت تحصیلی رو چی بزنم؟
ممنون

some university courses
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان: LifeIsStrange ، alireza51
دوستان تجربه کاری بیش از دو سال ، مثلا کار ازاد قبوله ؟ صرافی یا تو این مایه ها
ممنون
(2015-10-02 ساعت 02:00)bigjust نوشته:  دوستان تجربه کاری بیش از دو سال ، مثلا کار ازاد قبوله ؟ صرافی یا تو این مایه ها
ممنون

٢سال تجربه کاری طی ۵سال گذشته در زمینه مشاغلی که انجام آنها نیازمند حداقل دو سال کارآموزی و یا تجربه میباشد، داشته باشید. برای تصمیم گیری در زمینه صلاحیت تجربه کاری، مرجع ذیصلاح O*Net OnLine وزارت کار آمریکا است. و میتونید به سایتش مراجعه کنید و باید نمره اون شغل در لیست حداقل 7 باشد. موفق باشید.Cool
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: bigjust ، alireza51 ، j@vad
(2015-10-02 ساعت 02:00)bigjust نوشته:  دوستان تجربه کاری بیش از دو سال ، مثلا کار ازاد قبوله ؟ صرافی یا تو این مایه ها
ممنون

اگر دیپلم دارین احتیاجی به دو سال سابقه کار نیست
یا دیپلم یا سابقه کار یکیش کافیه
ولی اگر دیپلم ندارین دقیقا همینی که دوستمون sunnyday گفتن درسته
تشکر کنندگان: bigjust ، alireza51
با سلام
توی فرم ثبت نام شماره 12 که مربوط به مدرک تحصیلی هست متن زیر رو نوشته
(vocation schools or equivalency degrees are not acceptable)
خب این یعنی مدرک فنی و حرفه ای قبول نیست چون 11 ساله هست. اما نوشته که مدرک معادل هم مورد قبول نیست ! equivalency degrees منظورش دقیقا چیه ؟ مدرک معادل تو ایران به کدوم مدرکی میگن؟
[عکس: vbw97yypxllh51tqlod2.png]
2012-2017
تشکر کنندگان: alireza51 ، j@vad
(2015-10-02 ساعت 03:23)Richard نوشته:  با سلام
توی فرم ثبت نام شماره 12 که مربوط به مدرک تحصیلی هست متن زیر رو نوشته
(vocation schools or equivalency degrees are not acceptable)
خب این یعنی مدرک فنی و حرفه ای قبول نیست چون 11 ساله هست. اما نوشته که مدرک معادل هم مورد قبول نیست ! equivalency degrees منظورش دقیقا چیه ؟ مدرک معادل تو ایران به کدوم مدرکی میگن؟
[عکس: vbw97yypxllh51tqlod2.png]

سلام
مدرک دیپلم به شرطی قبوله که دوره ۱۲ ساله گذرونده باشین یعنی یا دیپلم نظام قدیم که ۱۲ ساله بود یا مدرک پیش دانشگاهی فعلی.
متاسفانه فنی حرفه ای که ۱۱ ساله س و پیش دانشگاهی نداره قبول نمیکنن مگر اینکه ادامه داده باشین و فوق دیپلم گرفته باشین.
مدرک معادل نمیدونم چی داریم ولی شاید منظورشون دیپلم آشپزی و بنجق دوزی اینجور چیزاس Smile
من واحدهای درسی فوق لیسانس رو گذروندم و فقط پایان نامه مونده که احتمالاً تا تابستان 1395 طول بکشه و اون موقع فارغ التحصیل شم. کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم موقع ثبت نام؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان